Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49751) duvi


duvi
nagyúr

Bostjan Mrak nevű bada fejlesztő akcióban ingyen kínálja az összes alkalmazását az appstoreban!!! Ez konkrétan 13 alkalmazást jelent és itt nem témákról van szó, hanem valóban hasznos appokkról! Pl. VLC remote
A teljes lista a fejlesztő nevére kattintva érhető el.( a kompatibilis készülék listát figyelni kell!)
Hálás köszönet a fejlesztőnek :R :C

ui: thx leslieke! Javítva.

[ Szerkesztve ]

(#49752) leslieke válasza duvi (#49751) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A VLC Player jobb lenne, ha lenne.
A teljes lista nem jön be, de a VLC Remote adatlapján a fejlesztő nevére kattintva is elérhetőek az programok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49753) bokrosolajos válasza samsung1920 (#49740) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ez nem okostelefon, featurephone.
Az értesítő puuzle haqsználatára gondolsz, Az nem lesz, hanem van, és nem téma! Nem tudod lecserélni, az van rajta gyárilag, azt kell szeretni. Csak jobbra illeszkedik a puzzle, ha véletlen balra húzod a képernyő feloldást, akkor buktad az üzi betöltését, ugyanez az eset ha nem jól illeszted a darabkát... lehet hogy elsőre jól néz ki, másodikra már idegesítő
Reménykedni lehet a 2-es badában, ott több a mozgástér!

(#49754) consono válasza bokrosolajos (#49753) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, a 2.0 több lehetőséget nyújt: mivel bármilyen flash (swf) file-t be lehet tenni lock screennek, csak a fejlesztők képzelete szab határt mit csinálnak.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49755) Karma válasza consono (#49754) üzenetére


Karma
félisten

...meg a Flash Lite API :P

“All nothings are not equal.”

(#49756) consono válasza Karma (#49755) üzenetére


consono
nagyúr

OK, jogos a pont :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#49757) doctorur


doctorur
tag

Nem tudom észrevettétek-e már (már akit érint), de az új KIES már nem írja a PC nevét az fw elé.
Ez mindenképp pozitívum.

(#49758) ABal válasza doctorur (#49757) üzenetére


ABal
őstag

Jé, tényleg! Köszi.

A podcast channelt megnéztétek már? Az is elkezdett szépen alakulni, megtelni tartalommal. Én már találtam is használható dolgokat.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49759) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

A 2.0 KI1-ben hol lehet beállítani az e-mail frissítés idejét?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#49760) Orlin válasza doctorur (#49757) üzenetére


Orlin
addikt

Nekem írja még mindig :((

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#49761) formanekzs válasza doctorur (#49757) üzenetére


formanekzs
tag

Nekem még beírta.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

(#49762) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

(#49763) aurel343 válasza Tomajdon (#49762) üzenetére


aurel343
tag

Úgyis rég multiztam már. :DD
A FORMA-1 alatt ráérek.

(#49764) rizso válasza Tomajdon (#49762) üzenetére


rizso
addikt

Lassan már a Nokia is előbb kihozza a végleges bada 2.0-t, mint a Samsung ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#49765) gelbelex válasza Tomajdon (#49762) üzenetére


gelbelex
őstag

Hátha jobb már, mint az 1.2... :D
Azt hiszem, megpróbálom.

(#49766) duvi


duvi
nagyúr

A Samsung Oroszország oldalára felkerült a teljes Wave III adatlap. A kezdőoldalon futó premier termékek flash bemutatójába is kitették mától a Wave III-t. Csak befutnak már a célegyenesbe a Wave III megjelenések szerte a világban :K

[ Szerkesztve ]

(#49767) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Vélemény az új béta ROM-ról:

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49768) Tomajdon válasza leslieke (#49767) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Az a baj, hogy ezt mindegyik bétához odaírják...

(#49769) TomWexX válasza leslieke (#49767) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyedül az tart vissza hogy ne rakjam fel a 2.0-t, hogy még nem működik együtt a Route66-el.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49770) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Én ezt se teszem fel. Lesz Bada 2.0 a Wave 3-on. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49771) mrhitoshi válasza aurel343 (#49748) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Van időd haver... ;]

PS4

(#49772) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!

Volna egy otletem miert kesik a Wave 1-2 2.0 ! Szerintem meg nincs kesz es azert halogatjak honaprol-honapra, mert aki eddig tudott varni ra az nem fogja a telojat eladni a 2.0 megjelenese elott . Ezert mondanak mindig rovid idot a megjelenesre . Ha azt mondtak volna augusztusban, hogy bocsi , de nem kesz a 2.0 es csak decemberben lesz kesz azzal sok jelenlegi Wave-s tulajt veszitettek volna el ! Igy akar el is tolhatjak az idopontot egeszen a 3.0-ig....
Hat kb. erre gondoltam es remelem nem jon be a joslatom !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#49773) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#49759) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Esetleg valaki?

(#49774) rizso válasza szebev (#49772) üzenetére


rizso
addikt

A samsungnak sok érdeke már nincs abban, hogy megtartod vagy eladod a wave-ed. Te már egyszer kifizetted, onnan meg tök nyolc, hogy ki használja majd. A WaveIII meg más tészta, sok köze nincs az I-II 2.0-ra való frissítéséhez.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#49775) consono válasza rizso (#49774) üzenetére


consono
nagyúr

Én ugyanezt mondtam tegnap :) Persze abban is volt igazság amit reagáltak rá, hogy az ügyfél megtartás is lehet cél, de sajnos ahogy látom ez mindenhol (az én munkahelyemen is) sokáig sokadrangú szempont volt... Mellette meg sehol nem mondta hivatalosan azt a Samsung, hogy ekkor és ekkor ki lesz adva a 2.0, minden információ legalább egy, de inkább több lépcsővel odábbról jött.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49776) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Úúúúj firm-et akarok most!:D:D:D

(#49777) consono válasza Goldmen75 (#49776) üzenetére


consono
nagyúr

Tessék:

Így fog kinézni a taskmanager

Így meg a homescreen

Ez meg a firmwarefileok listája ;]

Amúgy meg én is tűkön ülök ;)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#49778) aurel343


aurel343
tag

Már csak pár perc és jön.

(#49779) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Ebéd után aludni akartam, de akkor megint nem alszom:DDDDDD

(#49780) brendoncsopi


brendoncsopi
tag

A német t-online is mozgolódik w3 ügyben:
t-online-shop.de/samsung-wave-3-s8600-metallic-black-smartphone-ohne-vertrag--92869/?ref=bde

Több helyen pedig nov.21-et irnak amikor robban a hullám-bomba :-)

(#49781) consono válasza Goldmen75 (#49779) üzenetére


consono
nagyúr

Samsung S8500 Wave.
Firmware: S8500XPKJ1 S8500OXAKJ1 OXA

Changelog:
- New wallpaper (same as on the Galaxy Tabs)
- Smoother transition effects
- Smooth multitouch in the browser and the gallery
- Battery percentage
- Chat ON is now in its final version as on Samsung Apps
- Music hub now can identify the country you are in (Blocks the countries that the service is not available in it )
- This FW is compiled on 5th October
- Fota added!
- Dolfin is too much faster now
- Youtube login bug is gone
- Camera App is now more than perfect (Rotation is fixed)
- Some bada 1.2 APIs are fixed (like in tweet caster login page & unseen 3 dots menus)
- Caster App is now working perfectly (you can download IE extension by sending its URL to your e-mail)
- Loading cursor smaller!
- On appstore themes you can acces directly Theme-settings
- Taskmanager design changed! You see the active apps!
- FB Push works!
- The "pull-up" list on some apps was "invisible", now you can see everything good like in bada 1.2
- Screen lock is very fast now. Locks very fast..
- Other sounds

Known Bugs:
- Voice cmd app has some issues in recognizing words correctly (workaround : use the mic icon in the keyboard)
- Lock screen seems a little bit slower
- Apps are starting up slower like Facebook and Twitter

"In God we trust. All others must bring data"

(#49782) Goldmen75 válasza consono (#49781) üzenetére


Goldmen75
őstag

S hun van????:)

(#49783) consono válasza Goldmen75 (#49782) üzenetére


consono
nagyúr

Egyelőre sehol. Itt lesz: http://www.sammobile.com/showthread.php?t=1575

"In God we trust. All others must bring data"

(#49784) Goldmen75 válasza consono (#49783) üzenetére


Goldmen75
őstag

Akkor mégis aludhatok ebéd után:D

(#49785) consono válasza Goldmen75 (#49784) üzenetére


consono
nagyúr

És mi lesz a Forma 1-el??? :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#49786) aurel343


aurel343
tag

We will not release any new rom before 16:00 for sure! (Dutch time) So take a break!

Jöhet a FORMA-1!

[ Szerkesztve ]

(#49787) duvi


duvi
nagyúr

A nagy várakozás közepette akkor egy kis ajánló :DD Ugyebár állandóan azt hallgatjuk a Wave-bada ellendrukkerektől, hogy erre a platformra nem jelennek meg a nagy kiadók alkalmazásai/játékai. Akkor most az ő figyelmükbe is ajánlom a Gameloft ma megjelent játékát: Shrek Kart™ HD
840 Ft-os kezdőárral indul és van benne multiplayer mód is. Wifin keresztül 6, Bt-on keresztül 2 játékos tud egymással játszani! Nem mellékesen elég neki a bada 1.0 is.

[ Szerkesztve ]

(#49788) consono


consono
nagyúr

Nem értem a Samsung miért tiltja a konzol emulátorokat az appson, már a Microsoft is engedélyezi őket: http://wp7.hu/2011/11/11/emulatorok-engedelyezve/

"In God we trust. All others must bring data"

(#49789) Goldmen75 válasza consono (#49785) üzenetére


Goldmen75
őstag

Az mi?:DD Engem annyira hidegen hagy a forma-1 mint a foci!!!!:) Inkább tolom a battlefield3-at, Rage-t , meg a másik 3-as mittom én a nevét:)

(#49790) duvi válasza consono (#49788) üzenetére


duvi
nagyúr

Sajnos ez nem csak a samu sara. Sok emulátor esetében az anyacég tiltja meg a fejlesztést/terjesztést. Konkrét példa a Nintendo emulátora. Egy lelkes orosz amatőr fejlesztő megcsinálta az emulátort, de az uccsó pillanatban a Nintendo letiltotta az alkalmazás megjelenését badára. Pedig a Samsung kérte az engedélyt, nem a fejlesztő. :(

Goldmen75
Modern Warfare 3? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49791) consono válasza duvi (#49790) üzenetére


consono
nagyúr

Pont erről beszélek: WP7-re lehet NES emulátor Badára meg nem??? Ez kinek a hülyesége? Nem hiszem, hogy a Nintendoé lenne, minek kell őket megkérdezni? Ha nincs ROM mellékelve a progihoz, akkor a Samsung nem igazán támadható... A ScummVM is kijöhetett...

"In God we trust. All others must bring data"

(#49792) duvi válasza consono (#49791) üzenetére


duvi
nagyúr

Azért a Nintendo programjait nem hiszem, hogy az engedélyük nélkül lehetne futtatni bármilyen platformon. Értem, hogy az emulátor nem az ő hatáskörük, de a programok már igen. A mai világban másról se hallunk mint licensz és jogdíj.
Itt van a legjobb példa. Apple vs. Samsung(és az egész androidos társadalom)
Lehet, hogy a megfelelő összeget leszurkolta a Ms a NES-ért és ezért kaptak zöld utat.

[ Szerkesztve ]

(#49793) leslieke válasza consono (#49781) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

- This FW is compiled on 5th October

Nem tegnap készült ez a verzió se.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49794) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#49773) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszönöm.
Mindig tudtam ez egy segítőkész fórum.
Csak így tovább...

(#49795) leslieke válasza SlyChocolate (#49794) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Talán/esetleg/lehetséges, hogy nincs itt ember olyan, aki azt a verziót használná és ezért nem kaptál választ.

Itt az S8600 angol nyelvű Felhasználói kézikönyve, az 50. oldalon van a E-mail beállítás.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49796) SlyChocolate válasza leslieke (#49795) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az is lehet.
Köszi a tippet.

(#49797) szimike79 válasza SlyChocolate (#49794) üzenetére


szimike79
őstag

2.0 KI1-ben hol lehet beállítani az e-mail frissítés idejét?

Valaki adjon már választ erre a kérdésre, mert én hiába szeretnék, nem tudok, mert nem volt még 2.0-a a telómon! ;]

leslieke: Köszönöm szépen! Bár neked sem volt még fenn 2.0-a.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49798) SlyChocolate válasza szimike79 (#49797) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi, hogy Te is segíteni próbálsz...
Kezdem magam egyre jobban érezni.
;)
Lehet ki kéne próbálnod?

(#49799) bokrosolajos válasza duvi (#49790) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ezeket ugye Te találod ki?
Van egyfajta kényszered azt hinni, hogy a Samsung cég felette áll bárminek sőt, gyakran azt gondolod ők fejlesztenek is rá mindent.

Nem. Semmi közük a Nintendóhoz, azt meg végképp felejtsd el, hogy E-mail váltások közt kérnének egy külsős fejlesztő számára engedélyt, hogy befejezhesse jogsértő tevékenységét!
:DD :DD :DD

Természetesen,ha beszerzed az iratok másolatát, amiből egyértelműen kiderül, hogy erre mozgósításokat eszközöltek és pénzt sem sajnáltak, vissza szívom az egészet és becsületbeli titkos ügynöknek tekintelek!
:C

Az én verzióm az, hogy valaki készített egy fake-et, amire támogatást szeretett volna Paypalon de nem jött össze, mint a szélhámos lengyel android esetében. Ha ez nem igaz, akkor most itt előre, problémákat megelőzve elismerem, hogy hülye vagyok!
;]

[ Szerkesztve ]

(#49800) mrhitoshi válasza consono (#49788) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Besz@rás! Ha lenne (lehet lesz is ;] ) WP7-es telóm, az első játék a Mario lenne. Felejthetetlen game. :C

[ Szerkesztve ]

PS4

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.