Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49601) tonylau53 válasza G4RWIN (#49582) üzenetére


tonylau53
csendes tag

sziasztok. ma hoztam el a wave I. telómat a szervízből.(t-mobil) 2.0 felrakásnnál elszálltam, és utána , se kép, se hang, még a töltést sem vette. a papiron" sw csere",(1.2) és "főpanel csere" szerepel.

[ Szerkesztve ]

S8500 Wave Nexus XXLA'(Bada2.0), Samsung note 2 LTE

(#49602) leslieke válasza Tomajdon (#49594) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jól néz ki, grat!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49603) Kaji válasza San398 (#49599) üzenetére


Kaji
tag

Én pont ma tettem fel egy ilyen live témát. Egész jópofa. Kíváncsian várom, hogy mennyivel meríti jobban az aksit. Ha érezhetően rövidebb lesz üzemidő én is visszaállok simára.

(#49604) gelbelex válasza leslieke (#49563) üzenetére


gelbelex
őstag

"Q. We have problems with firmware bada 2.0. When can we expect the final release of firmware?
A. By the end of the year."

A Wave3-on mi van, béta? Kabaré. :O

[ Szerkesztve ]

(#49605) leslieke válasza gelbelex (#49604) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3 még nem jelent meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49606) rObika8802


rObika8802
aktív tag

nekünk még nincs is,nem is volt igazán aztán tessék...

flash

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#49607) ABal


ABal
őstag

Áltudósítónk ;) jelenti a Samsung főhadiszállásáról:

A Samsung ma röviddel az Adobe bejelentése után közleményben reagált az abban foglaltakra:

"Az Apple-lel ellentétben mi nem szerettük volna felvállalni a nyílt konfrontációt, ezért soha nem mondtuk ki, hogy nem támogatjuk a Flash alapú tartalmak futtatását a Bada rendszerű mobil eszközeinken. Mivel a Bada a szívünk csücske, be nem vallottan úgy fejlesztettük az erre készült böngészőt, hogy az ne támogassa a Flasht. Most már bevallhatjuk, hogy előre láttuk ezt a bejelentést, és felkészültünk rá. A badás készülékkel rendelkezők már a bejelentés előtt olyan eszközzel rendelkeztek, amelyen nem fut a Flash, így most a böngészőjük gyakorlatilag naprakésznek és világszínvonalúnak tekinthető."

Ide írom, mielőtt valaki komolyan veszi: csak vicceltem.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49608) leslieke válasza ABal (#49607) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

LOL! :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49609) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem hoztak Wave-t a boltba, így nem vettem. Most azon filózom, hogy várok a telóvásárlással a jövő hónapig -még több pénzem lesz-, addig meg tanulok, nézelődök.

Még az sem kizárt, hogy Iphone 3GS-t veszek, de iszonyatosan zavarnak a korlátozásai.

(#49610) aurel343


aurel343
tag

Nem lesz a mobilokon Flash!

http://index.hu/tech/2011/11/09/nem_lesz_flash_player_a_mobilokban/

Minek fejlesztett a Samsung? :DD

Bocs. Látom már fent van a hír.

[ Szerkesztve ]

(#49611) s4hu|SyD^ válasza aurel343 (#49610) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Lehet azért késik a Bada, beleépítik az Air-t.
Na de ennyit késni ez már pofátlanság. Lehet szülnek valamit. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#49612) Karma válasza s4hu|SyD^ (#49611) üzenetére


Karma
félisten

Ezt erősen kizártnak tartom, a Flash/Flash Builder platform csak az iOS, Android és a PlayBook-féle QNX rendszereket támogatja. Ha Air környezetet akarnának a badába rakni, annak az Adobe oldalán is lenne nyoma.

Bár gondolom csak vicceltél :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#49613) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon, nagyon erősen gondolkodom, hogy desire s-ről visszatérek. Csak jó volna megvárni a 3-at. De igen csak türelmetlen vagyok. :DDD

iPhone 13p

(#49614) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Sziasztok!

A 256mb ram mennyire jelent korlátozást? a milestone 1-el kapcsolatban sokat olvastam, hogy elég kevés a 256 ram, és eldobál programokat, widgeteket zár be.... Tudom, hogy az android, de fogok e emiatt különbséget érezni egy wave 2 és wave 1 között? Persze általános felhasználás mellett...

(#49615) s4hu|SyD^ válasza Karma (#49612) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Persze csak viccnek szántam, főleg így, hogy nem is értem amiket írtál. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#49616) Dhampir válasza aurel343 (#49610) üzenetére


Dhampir
félisten

A Farmerama nem fog futni a böngészőben, de a Farm Frenzy 2-vel is jól el lehet bíbelődni. :D

(#49617) gelbelex válasza leslieke (#49605) üzenetére


gelbelex
őstag

De már bármelyik héten megjelenhet... ;]
Úgy tűnik (nekem?), hogy a hétről-hétre csúszás oka (Lieferbar voraussichtl. ab 17.11.2011) az, hogy tesztelik-tesztelik a 2.0-t (mióta?), aztán mindig kikönyököl belőle valami xar, ami miatt csak bétának tekinthető...
Ha csak annyi erőforrásuk van, hogy a bada-zászlóshajó folyamatosan csúszik, akkor vajon hol/meddig tart majd a 2.0 Wave I-II-re visszaportolása..? :(

( Pedig nem sok hiányzik az 1.2-ből, hogy nekem tökéletes legyen a Wave II.
Ez a néhány "apróság" fontossági sorrendben a memóriaelfogyás kiküszöbölése, gyors hangprofil-váltás, folderek a menüben, több hangsávos videolejátszó, normális böngésző. )

(#49618) brendoncsopi válasza spawn21 (#49613) üzenetére


brendoncsopi
tag

Mi az oka az esetleges visszatérésnek ha szabad megkérdeznem?!

(#49619) spawn21 válasza brendoncsopi (#49618) üzenetére


spawn21
veterán

Az droid hiába annyira el van látva programokkal. Sokat kell vele bíbelődni, mire tényleg minden flottul megy rajta.

iPhone 13p

(#49620) F-ECT$ válasza spawn21 (#49619) üzenetére


F-ECT$
titán

Vitatkoznék: a legtöbb dolog flottul megy alapból, ami nem, azzal kell egy kicsit bíbelődni. (És igen: ios-en még bíbelődni sem nagyon kell, bár a JB témakörében nagyon nem vagyok otthon.)

De legalább megy, és nem az van, hogy "majd lesz egyszer badara is".

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#49621) duvi


duvi
nagyúr

Mai akciós ajánlatban ingyen letölthető a Colors nevű egyszerű kis alkalmazás.(pl. pixelhiba ellenőrzésre is jó)

(#49622) duvi


duvi
nagyúr

Érkeznek az új Live Wallpaperek 2.0-ra...
Két új videó bemutató is felkerült a YouTube-ra:
Samsung Wave S8500 with bada 2.0 - Live Wallpapers & Live Themes
Live wallpapers for Samsung wave (Bada 2.0)

[ Szerkesztve ]

(#49623) consono válasza Ranger^41 (#49614) üzenetére


consono
nagyúr

Nem 256, hanem 384. És nincs különbség a két "nagy" Wave között, mindkettőben ennyi a memória.

"In God we trust. All others must bring data"

(#49624) leslieke válasza duvi (#49622) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Wave 3 és a 2.0 érkezne inkább. Ezek a marhaságok ráérnek később is jönni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49625) duvi válasza leslieke (#49624) üzenetére


duvi
nagyúr

Szívesebben írnám én is azt, hogy kijött a 2.0 és a Wave III itthon :K
De sajna per pillanat csak ennyi új (említésre méltó) infót találtam az internet bugyraiban, Wave és bada témában :(

(#49626) spawn21 válasza duvi (#49622) üzenetére


spawn21
veterán

Te! Az utóbbi nagyon jó pofa.

Apropó, milyen bugok vannak a mostani portolt 2.0-ban??

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#49627) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49628) study válasza leslieke (#49624) üzenetére


study
tag

Amíg nem jön addig érdemes ezt megnézni:
]http://www.technet.hu/telefon/20111109/kiszivargott_az_erogep_htc_edge/

(#49629) F-ECT$ válasza leslieke (#49627) üzenetére


F-ECT$
titán

Na ebből sem lesz semmi idén...

A HTC meg várós.

Dive ever, work never.

(#49630) spawn21 válasza study (#49628) üzenetére


spawn21
veterán

mi a francnak ilyen erőműű?? :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#49631) F-ECT$ válasza spawn21 (#49630) üzenetére


F-ECT$
titán

Azon már tényleg csak alig-alig fog akadni az alap ui :DDD

Dive ever, work never.

(#49632) spawn21 válasza F-ECT$ (#49631) üzenetére


spawn21
veterán

Fogadunk? ;]

Szerk. Bocs nem figyeltem, hogy a másik még szerkeszthető

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#49633) consono válasza F-ECT$ (#49631) üzenetére


consono
nagyúr

:C

"In God we trust. All others must bring data"

(#49634) ABal válasza leslieke (#49627) üzenetére


ABal
őstag

Szerintem Samsungék is a netről akarják letölteni, amikor végre kiszivárog a végleges valamelyik fejlesztőtől. Mivel az késik, hát a hivatalos verzió is várat magára.
És ez most már nem is vicces...

Én már figyelemre sem méltatom a mindig legújabb határidőt. Majd amikor a KIES szól, akkor lesz kint.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#49635) leslieke válasza ABal (#49634) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez azért nem hivatalos infó. De egyetértek. Jön, amikor jönnie kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49636) s4tch válasza leslieke (#49635) üzenetére


s4tch
veterán

Már rég itt lenne az ideje.

(#49637) duvi


duvi
nagyúr

(#49638) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Túl rövidnek találom az életet ahhoz, hogy várjak a végleges bada 2.0-ára. Pláne hogy teljes flash se lesz benne(?). Tegnap láttam a MM szórólapon, hogy Galaxy S 39.990. Annak idején, amikor ezt a telefont vettem, e két telefon között vacilláltam. Végül az ára és a paraméterei függvényében a wave mellett döntöttem. Mai napig nem bántam meg, mert máig hibátlanul szolgál. Gyönyörű a képe, fényképeket és videókat is tökéletesen készít, viszont hátránya, hogy nagyon kevés rá a játék (pláne az értelmesebb), iszonyú kevés program jelent meg, böngésző sortördelés már van, de flash-es tartalmakat egyáltalán nem tudok nézni (pl. filmtrailer, ingyensorozatok, torrent=haver Galaxy S-el vígan töltöget, és gond nélkül nézi azonnal a sorozatokat, filmeket rajta).
Igen, a sokadik fájdalmam, hogy a sorozatokat konvertálgatnom kell, hogy egyáltalán nézhessem normálisan.

Nem is panaszkodásként írom a bejegyzésem, hanem okaként a megválásnak. Szerintetek mennyiért tudnám reális áron eladni? Mennyiért hirdethetném meg?

T-mobile-os, de 2.0 voda fw. van rajta, semmi karc, gyönyörű állapotban van, aksi remekül bírja, szóval azzal sincs gond. ....16os kingston kártya nélkül....

(#49639) samsung1920 válasza wertigo1984 (#49587) üzenetére


samsung1920
csendes tag

Ez a téma engem is érdekelne, wifin nekem is jó a youtube de telós nettel meg nem, átvan nekem is állítva VodaNetre, tölt tölt a videó,és mindig azt írja ki hogy próbálja újra :W :W mi lehet a gond?

(#49640) unrealnoise válasza bexinho23 (#49638) üzenetére


unrealnoise
senior tag

"mert máig hibátlanul szolgál" jah, hibátlanul. már amit tud és nyújt. az meg nem túl sok... én havernak 25-ért adtam el, csak vigye. párszor esett le, volt egy apró karc is a kijelzőn... szerintem 20-25-nél többet nem ér a kütyü.

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#49641) spawn21 válasza bexinho23 (#49638) üzenetére


spawn21
veterán

Mennyit tenné rá egy T-s Desire S-re?

iPhone 13p

(#49642) bexinho23 válasza unrealnoise (#49640) üzenetére


bexinho23
őstag

Hibátlant úgy értem, hogy rendeltetésszerűen működik, ahogy annak működnie kell. 20-25 elég olcsó volt. Talán azért 30-35ezret még ér a kijelzőjét és a felszereltségét figyelembe véve. Szerintem. De nem tudom belőni, mert vaterán is csak hibásat, vagy karcosat, illetve wave2-es telefonokat látok beárazva.

(#49641) spawn21

Nem tudom. Ez attól is függ, milyen állapotban van, van-e rá garancia, és mennyit ér ténylegesen a wave1-es telefonom.

(#49643) consono

Nem értem. Specifikációját nézve nekem a sima S. De tényleg a nevében ott van, hogy Galaxy S WIFI 5.0 fehér... akkor ez mit is takar? :U

[ Szerkesztve ]

(#49643) consono válasza bexinho23 (#49638) üzenetére


consono
nagyúr

Az a Galaxy S nem az a Galaxy S! Ez a telefon modul nélküli 5"-osmini tablet Galaxy S amit annyiért hirdetnek! Ne dőlj be nekik, nehogy csalódj!

"In God we trust. All others must bring data"

(#49644) Tomajdon válasza bexinho23 (#49642) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Már én is kezdtem megörülni, hogy 40ezer a Galaxy S... De vigyázz, mert ez igazából egy media player, vagyis a Samsung iPod Touchja, csak ez 5"-os kijelzővel, telefon modul nélkül.

Istenem, ilyet írtak a media markt hozzáértő szakemberei:
"Galaxy S Wifi 5.0 Fehér kártyafüggetlen okostelefon". :W :W
És odaírtak azt is hogy: GSM 850/900/1800
Itt látható a csoda.

Hát így nem csodálom hogy bedőltél neki, hiszen nagyon elírták...

[ Szerkesztve ]

(#49645) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Elkészült a témám. Sokáig bénáztam, hogy hogy kell .smt fájllá csinálni, de végül rájöttem, szóval itt van. :D Van benne live wallpaper, csak nem tudom, hogy működik-e. :D Csak bada 2.0-val működik a téma. Amúgy valaki le tudná tesztelni, hogy minden megy rendesen? Mert nekem most 1.2 van fennt, és egy téma miatt most nincs kedvem visszarakni a 2.0-at.
Innen le lehet tölteni, akit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#49646) bexinho23 válasza Tomajdon (#49644) üzenetére


bexinho23
őstag

Igazatok van. Sajnos nem az, amire gondoltam. Pedig nem lett volna rossz ennyiért. :)

(#49647) Kampó


Kampó
senior tag

új vagyok eme fórumon. ha minden igaz haver holnap intéz nekem egy s8500 wave készüléket . 38000 ért adja el egy arc pesten gsm line ról rendelt még januárig garis. papirokkal mindennel. szerintetek megéri mármintvalahol meg 45 50 et kérnek érte. Állitása szerint karcmentes állapotú és müködik mindene.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#49648) Ranger^41 válasza Kampó (#49647) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

Itt az apróban is kb ennyiért mennek

(#49649) szimike79 válasza leslieke (#49627) üzenetére


szimike79
őstag

Egyre jobbak a kilátások! Ha így folytatják az MWC-re talán megjön a 2.0-a, de ott már a Wave4 lesz kiállítva egy erőteljes béta bada3.0-val. :DDD

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49650) San398 válasza szimike79 (#49649) üzenetére


San398
őstag

Ha így halad akkor azon is ez a bugos 2.0 lesz! :K :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.