Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49201) Paca2 válasza leslieke (#49200) üzenetére


Paca2
senior tag

még 800... :Y :C
én akarom!!! :DDD lesz itt küzdelem...

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49202) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Innen regisztráció nélkül is letölthető: a Samsung Theme Designer 2.0: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49203) Shurycen


Shurycen
tag

Szevasztok!

Segítsetek, a wave 1-esem háza mivel sokszor leejtettem megsérült de tudnék venni egy nagyon szép állapotút törött kijelzővel akksival 10000k-ért megéri ez? illetve letudják ezt cserélni valahol?

[ Szerkesztve ]

(#49204) Goldmen75 válasza leslieke (#49202) üzenetére


Goldmen75
őstag

Köszi!

(#49205) leslieke válasza Shurycen (#49203) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szervizben meg tudják csinálni, bár - gondolom - ezért ők is pénzt fognak kérni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49206) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megjelent a ChatON Badára is, de 2.0 a rendszerkövetelmény.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49207) Goldmen75 válasza Shurycen (#49203) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ha ügyes vagy, Te is meg tudod:) Spéci csavarhúzó, meg sok türelem, youtube-on biztosan van ilyen videó is:)

(#49208) duvi


duvi
nagyúr

-Megint csak az Oroszok vannak az élen... Elkezdték feltölteni a Samsung Oroszország oldalára a Wave III tartalmakat.(bezzeg hozzánk csak a Galaxy Note került fel újdonságként) A képek még nincsenek feltöltve, de az adatlap már elérhető.
-Mai nappal megjelent egy ingyenes és hasznos segédprogram az appstoreban: mobiletag egy sokoldalú kódleolvasó program.
-Szintén a mai napra ingyenesen elérhetővé tették a TypeWhileWalk alkalmazást. Ha valaki gyakran irkál gyaloglás közben, akkor még jól jöhet ez a kis program, hogy megőrizze testünk épségét :DDD

(#49209) leslieke válasza duvi (#49208) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tényleg hamarabb lehet majd náluk kapni a Wave 3-at, mint nálunk.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49210) Paca2


Paca2
senior tag

Ha jól láttam, még nem láttam ennek az órának a magyar változatát, ha vkit érdekel feltehetem. Ami fekete, annak a színe érintésre változtatható (jelenleg: fekete, szürke, narancs, fehér, vkék, vzöld, piros - de bármit bele lehet tenni).

Ill. találtam az alatta lévő nagyobb méretű weather-t, 8 változtatható háttérrel, azt is megcsinálhatom, még meglátom...

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49211) leslieke válasza Paca2 (#49210) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jöhet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49212) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Figyuzzatok, veszek asszonynak egy 723-ast, erre tudok tenni 2.0 bétát? :)

(#49213) leslieke válasza Goldmen75 (#49212) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Samsung ígérte szerint igen, lesz 2.0 a 723-ra és a többi is Wave-re is, de jóval később, mint az S8500/8530 párosra.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49214) Paca2 válasza leslieke (#49211) üzenetére


Paca2
senior tag

Stylish digital clock HUN

Ami narancssárga, annak a színe érintésre változtatható (jelenleg: fekete, szürke, narancs, fehér, vkék, vzöld, piros - de bármit bele lehet tenni).

[ Szerkesztve ]

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#49215) consono


consono
nagyúr

No, van is már animált hátterű téma 2.0-ra itt: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=19014152&postcount=1

"In God we trust. All others must bring data"

(#49216) zotosz


zotosz
tag

Üdv Srácok

Segítségeteket kérném akksi problémával kapcsolatosan.

1-2 hónapja kezdődött, hogy a teló nem jeleníti meg a rendes akksi töltöttség adatokat, és elég fura dolgokat művel.

Szal ha pl este fele felteszem tölteni, kb 2-3 óra múlva kiírja h akku feltöltve húzzam ki a dugót, OK. Éjszakára beállítom az ébresztőt kikapcsolom a telót, reggel ébreszt, bekapcsolom, akku feszültség alacsony üzenettel nyit, ami nem nagyon akar elmúlni, csak ha felteszem újra tölteni.

Töltöttséget általában a *#0228#-el nézem, teljes töltés után még 2 nappal is 80% körül van az első 2 érték (3. meg 99 v 100) ha nem használom a telefont, de ha jön 1 bejövő hívás ahogy felveszem rögtön kikapcsol, majd bekapcsolás után: akku feszültség alacsony.

Ha napközben sokat telefonálok akkor is ezt játsza el, kb 75%-nál, meg 3950mV-nél alacsonyabbra nem is szokott lemenni a töltöttség jelző, hanem egyszerűen fogja magát és kikapcsol.

Próbáltam már mindent ami az eszembe jutott, widgetek ki, AP/LP mode, akksi ki/be, többféle firmware ( jelenleg a "nami" féle XXKF3 van fennt), de a probléma nem akar megoldódni.

Vodás a teló, vittem vodához, visszaküldték, h javították, semmi nem változott. Vittem Samsung szervizbe ahonnan 1 4-5 oldalas jegyzőkönyvvel adták vissza, h szerintük a teló kifogástalan.

Szerintetek ha veszek bele új akksit ez megoldódhat. Amúgy szeretem a telót, meg minden, de feleslegesen nem akarok 6-8k-t kidobni új akksira.

Szal ha vkinek van valami ötlete/megoldása szívesen venném.

Segítségetek előre is köszönöm

-Isten hozta.... -Meg egy nagy fekete autó....

(#49217) TomWexX válasza Goldmen75 (#49212) üzenetére


TomWexX
addikt

Bétát nem tudsz telepíteni, mert azt csak a Wave I/II-re adtak ki. Véglegest viszont később igen.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49218) duvi


duvi
nagyúr

Nem tudom, hogy volt-e már, ezért inkább beírom. Megjelent az Opera mini 6.5 Magyar verziója. Első ránézésre jobbnak tűnik mint az előző 6.1 volt. Eltűntek a szövegből a csíkozódások végre.

Telefonon felmegyünk az operamini.com-ra. Itt először csak a 4.4-et kínálja fel magyarul. Válasszuk a További letöltési beállítások opciót. A következő ablakban már ott lesz a listában a 6.5-ös verzió is. Ezt kiválasztjuk és egyből letölti a Játék, egyéb könyvtárba. Ha volt már régebbi Opera a telefonunkon, akkor azt felülírja és megtartja az összes beállítását a kedvencekkel egyetemben. :K

(#49219) mrhitoshi válasza leslieke (#49195) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ilyet is lehet a 2.0-val ? nem is gondoltam volna. :U

(#49199) ABal: neeee, neeee :DDD

PS4

(#49220) wertigo1984 válasza duvi (#49218) üzenetére


wertigo1984
őstag

wave-ra van Opera?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49221) TomWexX válasza wertigo1984 (#49220) üzenetére


TomWexX
addikt

Natív nincs, java van.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49222) wertigo1984 válasza TomWexX (#49221) üzenetére


wertigo1984
őstag

gyorsabb a javás, mint a gyári? (nem vagyok otthon java-ban, symbian-fan voltam nagyon sokáig, arra van mini, és mobile is)

(#49223) unrealnoise: :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49223) unrealnoise válasza wertigo1984 (#49222) üzenetére


unrealnoise
senior tag

gyorsabb

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#49224) wertigo1984 válasza Paca2 (#49214) üzenetére


wertigo1984
őstag

nagyon pofás widget, köszi!!! :R

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49225) mZoleee


mZoleee
senior tag

várok 1 hetet ha nem jön a bada 2.0 novemberi edition akkor megy vissza az 1.2 ez ma eléggé felidegesített... ez a legutóbbi béta egy f*s :)

(#49226) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megjelent a Try'n Play és a Rent'n Play a Samsung Appson!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49227) Tomajdon válasza leslieke (#49226) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Ez tök jó! :C Most egy kicsit dolgoztak a samsung bada részlegénél :D Kerülnek fel a bada 2.0 appok (ez is az, és érdekes hogy ez ingyenes, a másik 9gag pedig fizetős), akkor itt a rent n play, és végre felkerült a chat on is az appsba, igaz hogy 2.0-ra only, de akkor is fent van. Már csak egy holnapi bada 2.0 megjelenés hiányzik :DDD szerk.: csak 2.0-as appoknál van ez a rent n play.

[ Szerkesztve ]

(#49228) leslieke válasza Tomajdon (#49227) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bővebb infót is írtam a badablog.hu-ra erről: [link]

Egyébként ma is megdolgoztak a pénzükért a Samsungnál. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49229) duvi


duvi
nagyúr

Még egy kis fejlesztési infó. Elkészült az AGK Player badás verziója is. Ezzel az alkalmazással jelentősen megkönnyítik a fejlesztők dolgát a tesztelésnél. Bemutató videó a működéséről.
Napról napra érezhetően gyorsulnak az események :K leslieke által említett Try'n'Play szolgáltatás is jelentős előrelépés az appstore fejlesztésében! Már csak a 2.0 hiányzik a boldogságunkhoz. (legalábbis telefon téren :D )

(#49230) leslieke válasza duvi (#49229) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát, most már alig van olyan nap, hogy ne legyen valami újdonság, ami a 2.0-hoz kötődik.

Reméljük a szelek egyre erősebben fújnak majd és a hullámok hamarosan partra mossák a Bada 2.0-t. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49231) mZoleee válasza leslieke (#49230) üzenetére


mZoleee
senior tag

ideje lenne :)

(#49232) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A Samsung Apple-alkalmazottakat idéz be tanúnak

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49233) duvi válasza leslieke (#49232) üzenetére


duvi
nagyúr

Ennek soha nem lesz már vége?
Inkább a fejlesztéssel és az olcsóbb előállítással foglalkoznának mindketten!
Mostanában majdhogynem kimerül a fejlesztés a proci magok számának és a Mhz-ek emelésének a növelésében. Tisztári mint az asztali gépeknél.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#49234) San398 válasza duvi (#49218) üzenetére


San398
őstag

Nekem még mindig ott van a csíkozodós a szövegben! :((

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#49235) F-ECT$ válasza zotosz (#49216) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem is akksi gond.

Dive ever, work never.

(#49236) szimike79 válasza leslieke (#49230) üzenetére


szimike79
őstag

Vagy legalább jöhetne egy cunami, ami hozzánk vágná a 2.0-át. :DDD
Felkavarhatnák most már az álló vizet, mert kezdek türelmetlen lenni, főleg hogy borzolják az ember idegeit a 2.0-ás cuccokkal. :(((

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49237) TomWexX válasza szimike79 (#49236) üzenetére


TomWexX
addikt

Egyetértek! :K
A lassan kiszáradt pocsolyába jöhetne már a k_rva cunami! :DDD

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#49238) duvi válasza San398 (#49234) üzenetére


duvi
nagyúr

Kipróbáltam újra én is. Rájöttem, hogy mitől van a csíkozás az opera miniben. Elsőre nem jelentkezett, mert gyorsan átpörgettem pár oldalt. Most lassan húztam fel és közben többször is megálltam az oldal görgetése közben. Igy már nálam is jelentkezett a csíkozódás. Úgy "jönnek létre" a csíkok, hogy ha görgetésnél az adott oldal alsó széle pont félbevágja az utolsó sort, akkor ottmarad egy csík. Ha lassan léptetjük fel az oldalt és soronként megállunk, hogy az alsó sorból csak a fele látszódjék ki akkor ott mindenhol megjelenik a csík a szövegben. Egész addig ott marad a csík, amíg fel nem görgetjük a képernyőn kívülre. Onnan visszahúzva már nem látszik a csík benne. Ez kép frissítési probléma. Nem is értem, hogy miért nem lehet javítani ennyi verzió után se :W Elsőre megörültem, hogy végre javították, de tévedtem. Sorry mindenkitől!

(#49239) F-ECT$ válasza duvi (#49238) üzenetére


F-ECT$
titán

A natívban nincs ilyen bug, ez meg lehet java hiba, ezért nem tudják javítani.

Dive ever, work never.

(#49240) duvi válasza F-ECT$ (#49239) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Kipróbáltam a fiam Arc-án és ott a natív Operában nyoma sincs a csíkozódásnak.Java hibát miért nem tudnak javítani? :(((

(#49241) F-ECT$ válasza duvi (#49240) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát mert ahhoz szólni kellene az Oracle-nek, hogy írjon át 1-2 drawer classt :DDD

Dive ever, work never.

(#49242) duvi válasza F-ECT$ (#49241) üzenetére


duvi
nagyúr

Azt értem, de ez egy régi hiba. Szerintem a fejlesztőknek(Oracle-nek) is lehetne szólni ezért. Elég sokan használják a javas operát...

[ Szerkesztve ]

(#49243) CarKiller47 válasza duvi (#49240) üzenetére


CarKiller47
tag

A fiad arca nem csíkos?

;]

[ Szerkesztve ]

(#49244) duvi válasza CarKiller47 (#49243) üzenetére


duvi
nagyúr

Kíváncsi voltam, hogy ki süti el ezt a poént. :P

(#49245) snecizero


snecizero
senior tag

Jó reggelt !

Olyan lassan megy ez a November :((( Ha ebben az évben nem jön a bada 2.0 a wave 1 re. Akkor eladom a telót. És ezt a samsung veheti fenyegetésnek is. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#49246) study válasza snecizero (#49245) üzenetére


study
tag

Amikor eladod másnap lesz 2.0.

(#49247) SirDöme válasza study (#49246) üzenetére


SirDöme
tag

Akkor már ma adja el! :DDD ;]

SAMSUNG Wave I

(#49248) MATT KERRICH válasza Paca2 (#49214) üzenetére


MATT KERRICH
csendes tag

Ez nagyon tetszik! :R

(#49249) Goldmen75 válasza snecizero (#49245) üzenetére


Goldmen75
őstag

:) Gondolják: Add el nyugodtan, legalább veszel egy Wave 3-at:D:D

(#49250) duvi


duvi
nagyúr

-Mai akciós listában a BadaNav 1400 Ft helyett most csak 290 Ft.
-A mai újdonságok között találjuk a © HeroCraft által készített Revival stratégiai játékot. Indulóára 840 Ft.
Szintén mai naptól érhető el az Air Media Center, meglehetősen borsos áron. (1400 Ft) Streaming lejátszást biztosít a számítógépünkről, vezeték nélküli hálózaton keresztül.Támogatott formátumok: pl. avi, mkv, xvid, divx, mp4, M4V, mov, wmv, asf, mpg, mpeg, 3gp, flv, mp3, wma, wav, ogg, flac és egyebek.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.