Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49451) consono válasza Goldmen75 (#49449) üzenetére


consono
nagyúr

Vannak benne bugok még mindig sajnos, de már mióta mondom, hogy akinek annyira kell a 2.0 már most kipróbálhatja ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#49452) gbela


gbela
senior tag

Sziasztok,
valamiért úgy rémlett, hogy van badánkban lehetőség bizonyos számot tiltani, jelezzen neki foglaltat vagy akármit csak nálam ne csörögjön:) De most kerestem Optionsben és nem leltem, csak álmodtam? Esetleg app van erre?

(#49453) Szabolcs90 válasza gbela (#49452) üzenetére


Szabolcs90
csendes tag

Híváslistában katt a számra, majd a 3 pöttyöt felhúzod az alján, és névjegy tiltása.

(#49454) gbela válasza Szabolcs90 (#49453) üzenetére


gbela
senior tag

Yay thanks!
Akkor nem álmodtam.
Csak kicsit logikátlan, hogy a névjegyzékben ugyanez nem elérhető, nade lényeg h megvan. Köszi

(#49455) duvi


duvi
nagyúr

-Mai akciós kínálatban a Need For Beer árkád játék. Most ingyenesen letölthető.
-Nem csak a franciáknál toplistás a Wave család. A lengyelek is közzétették a Top10 listájukat szeptemberi zárással. Hatodik helyen végzett a Wave II :C

(#49456) leslieke válasza gbela (#49454) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megoldás 1:
Beállítások -> Alkalmazások -> Hívás -> Összes hívás -> Automatikus elutasítás itt egyesével felveszed a tiltandó számokat.

Megoldás 2:
A Naplók menüben vagy a híváslistában hosszan rányomsz a tiltandó számra majd a felugró listából a Névjegy tiltása menüpontot választod.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49457) karesz560802 válasza peter_k (#49448) üzenetére


karesz560802
tag

Szia!
A sikereden felbuzdulva,én kipróbáltam a gps beállításokat,Jel van,viszont wifi nem volt,Visszaállítottam.Neked nem volt ilyen problémád?

(#49458) Karma válasza duvi (#49455) üzenetére


Karma
félisten

Fejjel lefelé (de legalábbis 90 fokkal elforgatva) nézed a grafikont. :P

A Wave II a tizedik legnépszerűbb telefon volt (lásd szöveg), az oszlopok az árakat mutatják - tehát a hatodik legdrágább modell volt a népszerűek között.

Ha más nem, a zloty mértékegység gyanús lehetett volna :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#49459) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Nah ma megyek a Vodafone-ba, kész a telóm elvileg, bár telefonba a csaj azt mondta, miután leadtam, már 1 hétre rá vissza érkezett a szervizből............. pffffff Most ha nem hívom fel a Vodát, akkor még mindig várhatnám hogy szóljanak!!!! Nagyon remélem hogy tudtak valamit kezdeni vele............................. :R

Oneplus 8T 8/256

(#49460) duvi válasza Karma (#49458) üzenetére


duvi
nagyúr

Jogos a kiigazítás :R A lengyel nem erősségem :B
Azért a TOP 10-ben így is benne van a Wave II :K

[ Szerkesztve ]

(#49461) Goldmen75 válasza consono (#49451) üzenetére


Goldmen75
őstag

Neked is ez van fenn? Milyen bug-okkal taliztál eddig??

(#49462) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A notebooksbilliger.de oldalán 295 Euró a Wave 3 ára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49463) duvi válasza leslieke (#49462) üzenetére


duvi
nagyúr

Még a mostani elvetemült eurós árfolyammal is 100K alatt van :)

(#49464) leslieke válasza duvi (#49463) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizony. Ennyit azonnal adnék is érte.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49465) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Meg kell onnan rendelni:D Vagy ha van kinn ismerős, hozzon!:D

(#49466) study válasza leslieke (#49462) üzenetére


study
tag

Azt írják készenléti időnek.396 óra=17nap majdnem.Kiegyeznék vele.

(#49467) Goldmen75 válasza study (#49466) üzenetére


Goldmen75
őstag

A mesékben!:D

Bár lehet valakinek ki kellene próbálni, hogy bekapcsolja s még le nem merül nem nyúl hozzá, nem veszi fel nem csinál vele semmit:D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#49468) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Nekem 3-4 nap is már elég lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49469) ati15


ati15
csendes tag

Nekem volt már így majdnem hogy alig nyultam hozza (Wave eredeti :D) és úgy kibírt 2 hetet töltés nélkül :) Sőt még mindig volt rajta 12% ,csak már kellett és rátoltam töltőre:D

(#49470) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Frissítést kapott a Kies!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49471) Goldmen75 válasza ati15 (#49469) üzenetére


Goldmen75
őstag

Na jó:D De minek a telcsi ha nem használjuk?:DDD

(#49472) F-ECT$ válasza study (#49466) üzenetére


F-ECT$
titán

2g-n, max térerővel rendelkező helyen, mindent kikapcsolva a telefonon kívül még akár el is képzelhető.

Dive ever, work never.

(#49473) leslieke válasza leslieke (#49470) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Frissítés rendben lefutott. Bada 2.0 még nincs. Lett egy új Podcast Channel nevű menüpont a Samsung Apps mellett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49474) Goldmen75 válasza leslieke (#49473) üzenetére


Goldmen75
őstag

Miért is lenne:) Meg szerintem hamarabb lesz "kinn" mint a kies-ben:)

(#49475) ati15 válasza F-ECT$ (#49472) üzenetére


ati15
csendes tag

Hát kb így , mondjuk egy widget ment az htc clock idojarasos , persze en is hasznalom a telot,csak mondom hogy volt ilyen hogy nem nagyon nyultam hozza mert valami volt nem tom ...

(#49476) leslieke válasza Goldmen75 (#49474) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én azért reménykedek, hogy ez a frissítés a 2.0 megjelenésének közeledtét jelzi. Aztán mint tudjuk, a reményhal meg utoljára.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49477) Goldmen75 válasza leslieke (#49476) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ha más nem a mikizacsiba vagy a fa alá csak becsorog a 2.0:))))))))))))

(#49478) leslieke válasza Goldmen75 (#49477) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ahogy most állnak a dolgok..ez az esélyesebb verzió.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49479) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hát azért örülnék neki, ha még novemberben kijönne, de legalább ebben az évben. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#49480) ADAM1337 válasza leslieke (#49478) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes az ios5 hamarabb kint volt mint maga az i4s, és hónapokkal előbb nem hetek vagy inkább napokkal ahogy most áll a bada2. :((

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#49481) peter_k válasza karesz560802 (#49457) üzenetére


peter_k
tag

Nem. Nekem minden rendesen működik.
Nem tudom, hogyan csináltad, de én először az első beállítást végeztem el, majd utána egyből a másodikat is.

(#49482) Fred23


Fred23
nagyúr

Gyors válasz kellene. Láttam nagyon olcsón Wave I-et, és szeretném megvenni. Viszont ahol venném, ott két Wave I van, és az egyik 10k-val olcsóbb. Szerintetek indokolható ez az árkülönbség azzal, hogy az egyik kicsit leharcolt, a másik meg újnak néz ki? A srác rendesnek tűnik, a teló jónak, de kicsit zavar, h 10k-t jelent 2-3 karc a hátlapon, illetve egy kopás elöl a hangszóró egyik sarkában. Engem kicsit sem zavarnának ilyen apróságok, és megvenném 10k-val olcsóbban a használtnak kinézőt, de például nem lehet, h azért vannak a karcok a hátulján, mert valaki leejtette magasból? Ha leejtették, attól lehetett valami komoly baja, ami azonnal nem derül ki? Pl. wifi vagy gps besz@rása? ( Ezt a boltban nem tudtam kipróbálni. )

(#49483) consono válasza ADAM1337 (#49480) üzenetére


consono
nagyúr

Majd a Bada 5.0-nál így lesz :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#49484) leslieke válasza Fred23 (#49482) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem indokolható ez az árkülönbség az állapotbeli különbség miatt. Nekem esett mát le betonra a telefon, egy apró karc lett rajta, de más nem és azóta is hibamentesen működik a telefon. Amit csak lehet azt próbálj ki mindkét telefonon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49485) wertigo1984 válasza Fred23 (#49482) üzenetére


wertigo1984
őstag

én a helyedben nem venném meg, mert lehet pottyant egyet, de aztán ki tudja... :( mindenféleképpen próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#49486) study válasza leslieke (#49470) üzenetére


study
tag

Kipróbáltad?

(#49487) leslieke válasza study (#49486) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha, gyorsan felment. Az egyetlen változás, amit hirtelen találtam az a Podcast Channel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49488) gelbelex válasza Fred23 (#49482) üzenetére


gelbelex
őstag

"Ha leejtették, attól lehetett valami komoly baja, ami azonnal nem derül ki?"

Rezgőmotor?
Még a szenzorokat (dőlés, gyorsulás, mágnesesség) is el tudom képzelni - lehet, hogy azért, mert nem tudom, miképp működnek... :DD

Mikor egy Nokia C7-et kerestem, kezembe került egy újszerű, aminek a rezgőmotorja kottyant rezgés elején/végén, pedig nem volt külsérelmi nyoma sem... Újat vettünk. :N

(#49489) study


study
tag

Az okostelefonok közül legtöbbször az Androidot futtató készülékeket kell javítani. Egy felmérés szerint ez évi 2 milliárd dollárba kerül a szolgáltatóknak.
Technet.hu

(#49490) duvi válasza study (#49489) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem kötekedésből és tényleg nem tisztem védeni az androidot, de a teljes igazság kedvéért érdemes tovább olvasni az idézett cikket:
"Csakhogy a felmérési eredményt ennyiben hagyni egy kicsit félrevezető lenne. Nem elhanyagolható ugyanis az a tény, hogy míg az iOS és a Windows Phone platformok esetében csak drága, jó minőségű, felsőkategóriás készülékekről beszélünk, addig androidosból van feltöltőkártyás csomagban is csak 30 ezerért kapható. Tehát aki 30-40 ezer forintért vesz olcsó okosmobilt, annak mindez problémát jelent, míg a 130-170 ezres kategóriában már gyanítható (és tapasztalat), hogy az Androidot futtató hardverekkel sincs túl sok gond."
Arról nem beszélve, hogy az eladásokban is messze vezet a droid Európában. Ebből következően a meghibásodás aránya is magasabb.
"Gyakran romlanak el az androidos mobilok?"

[ Szerkesztve ]

(#49491) duvi


duvi
nagyúr

Valami barkácsolhatnak az appstoreban, mert nem lehet elérni se számítógépről se telefonról!!! :U Na mi ki mit tippel :F

(#49492) leslieke válasza duvi (#49491) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem megy mindkettőről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49493) Willie


Willie
őstag

A giroszkóp tesztelésére létezik valamilyen program? Gondolok én itt valami olyanra, amivel meglehet nézni, hogy úgy működik, mint ahogyan kell neki.

(#49494) study válasza duvi (#49490) üzenetére


study
tag

Igen,de 2 milliárd dollár azért nem kevés.

(#49495) F-ECT$ válasza study (#49494) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, de nézd meg, hogy hány db van forgalomban, és annak fényében ítélj ;)

Dive ever, work never.

(#49496) duvi válasza leslieke (#49492) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor most csak nálam van zavar az erőben :F Egyik böngészőből se tudom elérni gépről és telefonon se tud kapcsolódni az appstore :U Lehet, hogy a UPC szivat? Minden más oldal műxik csak az appstore nem. :(

(#49494) study
Igen ez valóban elég sok pénz. De az arányok akkor is számítanak. Akkor lenne igazságos a teszt és a cikk, ha minden telefonból ugyan annyit adnának el és az után számolnának. Illetve ha minden platformon belül végeznének egy százalékos felmérést az eladott és javításra visszahozott készülékek arányáról.

(#49497) mrhitoshi válasza duvi (#49491) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehet már a webprogramozáshoz sem értenek. :DDD

Amúgy nálam megy. :P

[ Szerkesztve ]

PS4

(#49498) leslieke válasza duvi (#49496) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tegnap nálam is ez volt, aztán egyszer csak megjavult az egész.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49499) Goldmen75 válasza duvi (#49496) üzenetére


Goldmen75
őstag

Én most töltögetem le samuappsból az alkalmazásaim, hasít!

(#49500) duvi válasza duvi (#49496) üzenetére


duvi
nagyúr

Megvan a hunyó! Kipróbáltam 3G-n és úgy gond nélkül műxik az appstore.
Ezek szerint a UPC-nél van a gond :((( Pedig már kezdtem örülni... :((

Köszi mindenkinek az ellenőrzést!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.