Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50651) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Köszönöm Mindenkinek.
Én lehet neki futok egy KI1 csc-s próbának...

(#50652) s4tch válasza consono (#50444) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi a választ. A droidban nekem pont az UI testreszabhatósága (ill. a brutál alkalmazáskínálat) tetszik, a WP7-ben meg ez a legnagyobb bajom. Az iOS-en a home screen hiánya volt sokáig agyhalál, ezen újabban már javítottak. Hogy mi van a kódban, az kevésbé izgat, amíg gyors és stabil a rendszer.

(#50653) consono válasza s4tch (#50652) üzenetére


consono
nagyúr

Hát ez az, de a droid nem gyors, még kétmagos procin is bír lagolni az UI...

"In God we trust. All others must bring data"

(#50654) leslieke válasza AHA181 (#50642) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Német telefonokra készült, talán ezért nincs benne magyar nyelv.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50655) aurel343


aurel343
tag

Azért nem fenékig tejfel az élet! Most indult újra. (igaz egyszerre töltöttem több játékot az Appsról)

(#50656) SlyChocolate válasza leslieke (#50654) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Akkor ne is próbálkozzak egy KI1-es csc-vel?

(#50657) leslieke válasza SlyChocolate (#50656) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felesleges próbálkozás lenne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50658) SlyChocolate válasza leslieke (#50657) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az ötletnek jó volt.
Köszi.

(#50659) duvi


duvi
nagyúr

A Kies Plug-in most frissítette magát nálam.

(#50631) rizso
Grat a frissítéshez! Ezek szerint visszatért az életbe a Wave II-d? :D

[ Szerkesztve ]

(#50660) leslieke válasza duvi (#50659) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Kies frissült, vagy a Kiesen belül a Samsung Apps?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50661) TomWexX válasza leslieke (#50660) üzenetére


TomWexX
addikt

Az Apps.

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50662) G4RWIN


G4RWIN
tag

Ennél az új 2.0 -nál multiban, ha behúzom egérrel az fw fájljait akkor a csc -t vmiért kihagyja 5.65 és 5.67nél is. akkor még manuálisan rakjam be azt? :) utolsó 1.2 ről frissitenék..

[ Szerkesztve ]

(#50663) duvi válasza leslieke (#50660) üzenetére


duvi
nagyúr

Appstore Plug-in a Kiesben. (nem enged képet feltölteni a fórum :((( )

(#50664) Kaji


Kaji
tag

Felraktam premiumos új firmware-t Valamiért samsung appsban nem láttom az összes eddigi letöltésem, csak egy részét. Sok progit nem tudok így letölteni.
Valami ötlet, hogy mi lehet a baj?

(#50665) ratam23 válasza Kaji (#50664) üzenetére


ratam23
aktív tag

kiesen keresztül nekem sincs ott az összes, viszont a mobil appsban ott van minden eddig letöltött úgyhogy onnan telepítgetek.. hogy miért van így nem tudom talán valaki tud segíteni

[ Szerkesztve ]

(#50666) Kaji válasza ratam23 (#50665) üzenetére


Kaji
tag

Tudom. Pont az a baj, hogy a mobilon se látom az összeset.
Most meg kiesen se indul el az apps. Valami belső modult kell frissíteni, de nem csinál olyat.

(#50667) leslieke


leslieke
Jómunkásember

(#50661) TomWexX, (#50663) duvi: Ok. Köszi, az reggel frissült.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50668) duvi


duvi
nagyúr

Felkerült egy bő 6 perces videó a 2.0 S8500XXKK5/S8500OXAKK5 szoftverről: LINK (a minőség nem az igazi, de a lényeget látni)

[ Szerkesztve ]

(#50669) consono válasza Kaji (#50666) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam sem látszik minden alkalmazás, amit letöltöttem :/

"In God we trust. All others must bring data"

(#50670) leslieke válasza consono (#50669) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az ilyenek miatt várok a hivatalos verzióra. Persze az is lehet, hogy felesleges, mert azon meg majd nem indul el, ami most megy az 1.2 alatt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50671) consono válasza leslieke (#50670) üzenetére


consono
nagyúr

Simán lehet :) Bár én attól jobban félek látva most mi megy, hogy csak a Wave 3-ra jönnek a 2.0 specifikus progik, mintegy tervezettel elavultatva a Wave- Wave II párost... Remélem nem lesz igazam...

"In God we trust. All others must bring data"

(#50672) szimike79 válasza leslieke (#50670) üzenetére


szimike79
őstag

A Wave3-on minden fog futni, ami elérhető lesz rá, és még várnod sem kell a frissítésre. :DDD
Bár amit a WaveI-re leszedtél, valószínűleg nem viheted át a Wave3-ra. :(

(#50671) consono: Valószínű, hogy nálam az jelentené a Wave pályafutásának a végét. :U És nagy valószínűséggel a badáét is.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50673) consono válasza szimike79 (#50672) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam is... Csak onnantól kezdve eladhatatlan lenne a teló... Remélem, ahogy egyik napról a másikra a múlt héten elérhető programok elérhetetlenek lettek, úgy vissza is lehet csinálni a dolgot.

"In God we trust. All others must bring data"

(#50674) szimike79 válasza consono (#50673) üzenetére


szimike79
őstag

Nekem 70 ezerért akkor is elmenne, inkább azzal lennék gondban, hogy mi legyen helyette. :K

Bocs, csak 65 k-ért.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50675) duvi válasza consono (#50673) üzenetére


duvi
nagyúr

Lehet, hogy az ingyenesség miatt fenntartják az elsőbbséget új Waveknek a bevezetés időszakára. :F Később pedig elérhető lesz nekünk is, csak nem biztos, hogy ingyen. Reméljük...

(#50676) TomWexX válasza szimike79 (#50674) üzenetére


TomWexX
addikt

Én is így vagyok, egyszerűen fogalmam nincs hogy milyen telót vennék helyette. (persze az mellékes hogy jelenleg keret sincs rá)
Talán a HTC Ville lehet majd esélyes, az fém házas lesz, bár jelenleg még kép sincs róla, így azt sem tudom hogy néz ki...

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#50677) consono válasza szimike79 (#50674) üzenetére


consono
nagyúr

65-70ért??? Ilyen üzletben én is benne lennék :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#50678) szimike79 válasza consono (#50677) üzenetére


szimike79
őstag

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50679) leslieke válasza szimike79 (#50672) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mintha azt olvastam volna valahol, hogy át lehet vinni, csak meg kell adni a 2 telefon IMEI számát és átteszik, úgy, mint a Route66 esetében.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50680) kaller1 válasza szimike79 (#50674) üzenetére


kaller1
veterán

Azt meg hogy? :) 50k az új.

.::> <::.

(#50681) rizso válasza duvi (#50659) üzenetére


rizso
addikt

A jó, hogy igen, újra használható (csak ugye buktuk a garanciát). A rossz viszont az, hogy már nem a miénk (sikerült eladni, és az új tulajnak kellett romot frissítenem). Viszont párom kapott helyette egy Skate-et, amit legalább annyira fog szeretni, mint a WaveII-t. Nyilván nem egy kategória, van amiben az egyik, van amiben a másik a jobb. Lehet befűzöm, hogy írjon Logout-ra egy kis beszámolót, hogy mégis mi a véleménye a Skate-ről, mint androiddal ismerkedő user.
No meg még most sem távozok végleg a Wave-esek táborából (mondjuk amennyire aktív vagyok az utóbbi kb. 1 évben), mert öcsém még mindig S8500 tulaj, szóval van még miért idejárni :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#50682) szimike79 válasza leslieke (#50679) üzenetére


szimike79
őstag

Igazából ezt tartanám az ideális megoldásnak. Azt tudtam, hogy a Rout66-nál működik, de mintha valaki írta volna itt a fórumon, hogy volt hasonló gondja.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50683) duvi válasza rizso (#50681) üzenetére


duvi
nagyúr

Sok sikert az új telóhoz! :K

(#50684) leslieke válasza szimike79 (#50682) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megtaláltam. ITT a programok átvitelének módjáról duvi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#50685) rizso válasza duvi (#50683) üzenetére


rizso
addikt

Hát reméljük, hogy páromnak lesz benne öröme - nekem már van: még egy új kütyüt bütykölhetek ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#50686) taschner


taschner
aktív tag

Nelem 35e ft akartak adni egy honapja de azt is ugy ha veszek másikat.Tehet inkább meg tartom annyit nekem is ér.

A motorozás egy élmény!!!

(#50687) szimike79 válasza leslieke (#50684) üzenetére


szimike79
őstag

Akkor talán szerencséd lesz a fizetős cuccokkal, ha megjön a Wave3. :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#50688) rObika8802


rObika8802
aktív tag

na látom van új firm :DDD reggel multizok is majd!! ez után már csak a teljes jöhet tényleg?

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#50689) the radish


the radish
senior tag

Mielőtt most bárki elkezdené, hogy megmondtam, pár dolog ami máris hiányzik az S2-ből a Wave I után:
- hangprofilok (nem is értem)
- menüben történő elforgatásnál nincs animáció, a képek nézegetésénél sem olyan szép
- ébresztésnél vagy hangos vagy néma....
- widgeteket nem lehet "szabadon" elhelyezni, 4x4-es rács van, kész
- érzés, minőség
.....

(#50690) Karma válasza the radish (#50689) üzenetére


Karma
félisten

1) appal megoldható, sokféle feltételre ütemezve is (rétegigény btw)
2) launcherfűggő és beállítás kérdése is valószínűleg
3) ??? Próbáld meg az ébresztés csengőhangjának kiválasztásakor a hangerőgombokat nyomogatni.
4) launcherfüggő
5) ez meg egy tény...

“All nothings are not equal.”

(#50691) consono válasza the radish (#50689) üzenetére


consono
nagyúr

Bada 2.0-n sincsenek hangprofilok..

"In God we trust. All others must bring data"

(#50692) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Jó reggelt,! Na milyen az új 2.0????? Valaki?

(#50693) gelbelex válasza consono (#50691) üzenetére


gelbelex
őstag

:W
És még hangosodó csengőhang sincs...
Utóbbi legalább előállítható valamilyen hangeditorban, de ettől még ciki.
:F

(#50694) gelbelex válasza Goldmen75 (#50692) üzenetére


gelbelex
őstag

Milyen a híváslista? Idő/kontakt vagy kontakt/idő szerint csoportosított?
EIK!

(#50695) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mik ezek az új firmek?

Firmware: S8500DDKH1_S8500ODDKF1_SLK

Firmware: S8500BVJK1_S8500ONEJK1_ONE

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#50696) Szacsy007


Szacsy007
csendes tag

Szerintetek az miért van, hogy Nem tudom beállítani a Samsung fiókomat? Állandóan hálózati hibát dob: "Network not available". Így az apps sem indul el... :( Ja, ez az új KK5-ös SW!

Egyébként teljesen jó, ezt leszámítva, Facebook, Gmail accountot engedte beállítani, csak a Samsung nem megy. Kicsit zavaró, hogy a feloldó képernyő egy kicsit lassabb lett, de maga a rendszer tetszik. Ez az első 2.0-m, eddig 1.2volt fenn. Meg szokni kell még az y és z cseréjét a billentyűzeten, egyébként ékezetes betűk is vannak, szóval kifogástalan.

(#50697) aurel343 válasza Szacsy007 (#50696) üzenetére


aurel343
tag

Próbáld meg, hogy újra indítod a telót. Nekem az segített. (esetleg engedélyezd a csomagkapcsolt szolgáltatást a regisztrációhoz.

(#50698) F-ECT$ válasza the radish (#50689) üzenetére


F-ECT$
titán

Karma jórészt megválaszolta, de kiegészíteném:
-Ébresztés: van hangerő csúszka. Emelett van intellingens ébresztés is.
-Már most is át lehet méretezni néhány widgetet, de az ics-ben ez a funkció is tovább bővül.

Dive ever, work never.

(#50699) Szacsy007 válasza aurel343 (#50697) üzenetére


Szacsy007
csendes tag

Már többször is újraindítottam. Olvastam, hogy létre kellene esetleg hozni egy üres internet profilt, azt ír próbáltam. Mobilnetem sajnos nincs, wifin próbálom, de egyszerűen a samsung fióknál el sem kezd dolgozni, legalábbis a fenti ikon mellett nem jeleni meg a nyilacska :) ezt az egy funkciót nem sikerült életre kelteni :(

Összejött! Nem tudom hogy hogyan, de megvan! :) A csomagkapcsoltat is bekapcsoltam, bár nem tudom használni, akkor sem engedte. jött a hiba... újra próbáltam, és elkezdett dolgozni a wifi, és meglett! :)) Már szedi is le az első alkalmazást!

[ Szerkesztve ]

(#50700) formanekzs


formanekzs
tag

A török XXKK5 verzión működik a Route 66.
Természetesen anno megvásároltam a teljes Európát, de eddig nem tudtam a 2.0-ás bétákon használni.

Samsung Galaxy S 5; Samsung Galaxy S II; Samsung Wave I

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.