Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49651) szimike79 válasza San398 (#49650) üzenetére


szimike79
őstag

Még az is könnyen meglehet!
Nem tudom, hogy a Samunál hogy mennek ezek a dolgok, de a jobb helyeken ilyen késésekért, fejek hullanak szigorúan! :K

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49652) San398 válasza szimike79 (#49651) üzenetére


San398
őstag

Legalább állna ki valaki és mondaná azt hogy gyerekek ne várjatok a 2.0-ra mert nem tudjuk mikor lesz kész, sacc per kábé 2012-15 között várható valamikor! :(((

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#49653) bokrosolajos válasza Tomajdon (#49594) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Ha az ikonok nem sajátok,. akkor mitől a tied ez a téma?
Saját készítésű a fix háttérkép, vagy az is töltve lett netről ? :DD

Egyébként biztos jó, hajrá! :R

[ Szerkesztve ]

(#49654) consono válasza szimike79 (#49651) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, hivatalos időpont nem volt publikálva, mindig csak itt ott valami tervezett időpont, ezt nehéz számon kérni rajtuk... Én részemről jobban pártolnám, ha egy zárt alfa után publikus lenne (akár regisztráció, pl a samsug apps-os account) a béta, így aki merészebb korábban jutna az újdonságokhoz. Ebben a nagy várakozásban az a legrosszabb, hogy a végén mindenki csalódott lesz, mert nyilván a Bada 2.0 sem lesz tökéletes és csak a nagy várakozásra fog mindenki emlékezni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#49655) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Van egy érdekes Twitt. Bada 2.0

PS4

(#49656) Hanz


Hanz
tag

Sziasztok. Mint már írtam pár hete elvesztettem a wavemet :W . Kaptam kölcsön egy nokedlit, de nem szeretem, kell másik telefon. Várom a wave 3-at, de mivel csúszik a megjelenés és kiváncsi vagyok az androidra is, igy szert tettem egy galaxy minire, mivel nem volt most nagyon pénzem jobbra. 2 napja barátkozunk. Letöltöttem egy csomó appot, sokmindent kipróbáltam. A live wallpapper fél napig volt érdekes mig lenem merítette a telefonomat. Az angry birds után itt sokan picsogtak, hát én megtudnák lenni nélküle. Persze vannak jó dolgok, meg sokmindent belehet állítani, de nekem a badához képest túl komplikált. Tavaszra tervezem hogy visszatérek a badára. Addigra összeszedem a pénzt egy wave 3-ra :K .

(#49657) Tomajdon válasza bokrosolajos (#49653) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Jó, most mit írhattam volna? :D Amúgy a van jó pár ikon, amit én vágtam össze, szóval dolgoztam vele én is. :D

(#49658) szimike79 válasza consono (#49654) üzenetére


szimike79
őstag

Ha hivatalos infó nem is volt, de ezek a kiszivárgó hirek (máshogy nem tudom nevezni), sajnos mind beigazolódtak. Az én szám íze, sajnos már így is keserű. Lehet akár milyen jó is a végleges 2.0-a, ez a töketlenkedés már rányomta a badára a bélyegét nálam. Szerintem egy ilyen erős piacon, egy fejlődő rendszert nem így kellene kezelni,ha sikereket akarnak elérni vele. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49659) szebev


szebev
senior tag

Sziasztok!

Szeretnek venni egy okos telot a felesegemnek. A mult heten volt a kezemben egy Samu Galaxy Ace es eleg jonak tunt.Felesegem igenyei:kicsi kijelzo, jo fenykepezo,konnyu menu.neha netezes. Szoval tenyleg csak az alap telo kell. Olvastam az Ace topikjat is, ott azt irtak,h kicsit draga a tudasahoz kepest. Ebben az arban lehet venni egy Wave2-t vagy Moto Defy-t.
Tudnatok ajanlani mas telot is kb. ilyen arban es tudasban? Nem ismerem annyira a telokat es nagyon erik egy uj telo vasarlasa.
Tudom ez nem az forum erre a kerdesre,de en inkabb Nektek hiszek mint egy ugymond idegennek!
Nem akarom szetoffolni a forumot , ugyhogy priviben varom kedves valaszotokat ( ha lehet egy kis velemenyt is irni, hogy miert azt a telot ajanlotok amit, az jol jonne )

Koszonom !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#49660) consono válasza mrhitoshi (#49655) üzenetére


consono
nagyúr

Tényleg érdekes :) Kíváncsi leszek...

"In God we trust. All others must bring data"

(#49661) szimike79 válasza szebev (#49659) üzenetére


szimike79
őstag

Tudom javasolni az SE minit. Párom imádja. Kicsi a kijelző, de egész jól használható, gyors, elfogadható fotókat lehet vele lőni. Egyébbként minőségileg jó, nagyon egyben van, ahhoz képest hogy műanyag, de a jobbik fajtából. Ráadasul neked is lenne rálátásod a droidra. Csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49662) Dhampir válasza Hanz (#49656) üzenetére


Dhampir
félisten

"Az angry birds után itt sokan picsogtak"

Amióta egy T-Pontban Galaxy Taben nyomtam a Mérges madarakat, azóta nem érzem szükségét annak, hogy egy miniatűr kijelzőn görcsöljem végig. :)

(#49663) leslieke válasza Tomajdon (#49645) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Meg kell venni, aztán perelni.. és buknak is, mert hazudtak a hirdetésben!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49664) a510 válasza szebev (#49659) üzenetére


a510
aktív tag

Nem tudom árban belefér-e, SE Xperia mini/pro, nem az x10 mini. Különösen ajánlottat nem sűrűn osztogatnak.
Vagy SE Ray, van szép bordóban (az kb. wave1 méretű)

[ Szerkesztve ]

(#49665) unrealnoise válasza szimike79 (#49661) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Mini pro legyen az a mini, mert ha simát vesz, az szopi, szvsz a sima SE mini ma már nem sokat ér...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#49666) consono válasza unrealnoise (#49665) üzenetére


consono
nagyúr

Nem az X10 Minikről van szó! Az új Xperia Minikről! Azért nem ugyanaz a kategória ;)

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#49667) szimike79 válasza unrealnoise (#49665) üzenetére


szimike79
őstag

Minek venne valaki Xperia Mini Pro-t, ha az csak annak jó, aki ki is használja a qwerty billentyűzetet, ráadásul drágább is mint az Xperia Mini.
Miért is szopi? Azt meg pláne nem értem, hogy nem sokat ér!?

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#49668) unrealnoise válasza szimike79 (#49667) üzenetére


unrealnoise
senior tag

okok, hülye voltam, az új xperia minire gondoltam csak balga módon odaírtam a pro-t is. egyébként meg pont az ilyenek miatt gázosak ezek az elnevezések... a sony kicsit rendberakhatná a jvőben ezt :/

[ Szerkesztve ]

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#49669) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Újabb Bada 2.0 rom érkezhet hamarosan

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49670) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Megjelent a Samsung Appson a választható telefonok között a Wave 3 és a Wave M!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49671) spawn21 válasza leslieke (#49669) üzenetére


spawn21
veterán

Na ezt kivárom :D

iPhone 13p

(#49672) Goldmen75 válasza leslieke (#49669) üzenetére


Goldmen75
őstag

Hát bazz,...

(#49673) duvi


duvi
nagyúr

-Mai újdonságok között a CamScanner alkalmazás. Hasznosnak tűnik és ingyenesen letölthető. "Csupán" egy szépséghibája van: 2.0 kell hozzá :((

(#49674) Goldmen75 válasza duvi (#49673) üzenetére


Goldmen75
őstag

Ez a legutóbbi wodás firm már egészen stabil, javaslom feltételét, akinek kellenek olyan alkalmazások, amikhez kell a 2.0:)

(#49675) leslieke válasza Goldmen75 (#49674) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én megvárnám azt a fent jelzett - hamarosan érkező - 2.0-át, azt csak stabilabb lesz minden eddiginél.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49676) Goldmen75 válasza leslieke (#49675) üzenetére


Goldmen75
őstag

Azt nem értem miért nem már a végleges jön...?!

(#49677) leslieke válasza Goldmen75 (#49676) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt nem csak te nem érted.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49678) ADAM1337 válasza leslieke (#49669) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És vajon ez most s8500-re vagy megint s8600-ra ?
Mert arról nem ír. :D

(#49679) leslieke válasza ADAM1337 (#49678) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A képek alapján S8500-ra jön, szerintem.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49680) leslieke válasza ADAM1337 (#49678) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

itt a kép, S8500: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49681) csongi


csongi
veterán

Ez már elég vicces. Bár a Gt540-re is ezt csinálta az LG a droid 2,1-el. Csak hát az egy átirat droid volt nem egy saját rendszer. Csak kijön még novemberben, de 8530-ról eddig szó sincs ó.

(#49682) Fred23


Fred23
nagyúr

Én is Wave I tulaj lettem. :C

A rendszerinfó alapján bada 1.0-ás telót vettem. SW VER: S8500XXJF1, CSC VER: S8500XDJEF. Gondolom, most már fölösleges frissítenem az 1.2-re, ha jön mindjárt a 2.0.

Eddig nagyon bejön.

(#49683) leslieke válasza Fred23 (#49682) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akár frissítheted is, egyrészt mert ez elég régi fw, másrészt sok alkalmazásnak nem elég az 1.0, hanem 1.2 kell.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49684) Fred23 válasza leslieke (#49683) üzenetére


Fred23
nagyúr

Pl. milyen fontosabb alkalmazásoknak kell az 1.2? Mert én most annyira örülök, hogy minden jó a telóval, hogy kissé félnék frissíteni, hátha vmi elromlik. Tök jó, hogy egyből látja a memkari zenéit, nincs az, mint korábban, hogy frissíteni kell a zenetárat ( Symbian ).

A rezgő visszajelzést a képernyőn levettem, hogy kíméljem az akkut, de lehet, h visszateszem, csak 1-re vagy 2-re állítva, mert az is tetszett.

ps: a wifis netmegosztás úgy is működik, ha kábellel kötöm össze a mobilt a pc-vel?

[ Szerkesztve ]

(#49685) leslieke válasza Fred23 (#49684) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Fordítsuk meg: írd meg milyen alkalmazás/játék kell neked és ha az van badára, akkor megnézzük milyen fw kell azoknak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49686) Goldmen75 válasza leslieke (#49685) üzenetére


Goldmen75
őstag

Tolj rá nyugodtan 2.0-t:)

(#49687) leslieke válasza Goldmen75 (#49686) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Majd. Nem sürgős.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49688) Fred23 válasza leslieke (#49685) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyelőre még azokat sem próbáltam ki, amik a telómon vannak. :) De pl. örülnék, ha menne az [Adrenaline Pool] és a Battle Frogging. Viszont csak ezekért talán még nem frissítenék; még ott tartok, hogy próbálgatom, mik vannak, és pl. elvagyok a youtube-on való gyönyörködéssel is. Ez a képernyő egy 320x240 után... :D

Még nagyon csak az ismerkedés résznél vagyok a telóval. De pl. a kamera szebb képeket csinál az 1.2-vel? Még azt sem tudom, milyen a mostani, de ez azért érdekelne. Akkuidőt, sebességet hogyan befolyásolja az újabb szoft?

ps: még mindig azt írják, h 7 days left -ezek szerint meghosszabították az akciót, vagy csak nem módosították a szöveget?

ps2: a játékok adatlapján ott van, hogy bada 1.0. :)

[ Szerkesztve ]

(#49689) leslieke válasza Fred23 (#49688) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennek a 2 játéknak pont elég az 1.0 is. :)

7 days left akció: még 7 napig (amiből 1-2 már el is telt) lehet ingyen leszedni az ott felsorolt játékokat. Utána megint fizetősek lesznek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49690) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Decembertől kapható a Wave 3 a T-mobile-nál

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49691) ati15


ati15
csendes tag

Akkor lehet megiscsak megkapjuk 2.0-át meg decemberben? :DD

(#49692) spawn21 válasza ati15 (#49691) üzenetére


spawn21
veterán

nagyon jó lenne, pláne ha karácsony előtt vehetnék magamnak egy ilyen szörnyeteget. :K

iPhone 13p

(#49693) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Most van a kezemben egy Galaxy S WIFI 5.0
Hogy ez mekkora állat! De milyen jó rajta bármit is csinálni:D

(#49694) leslieke válasza spawn21 (#49692) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:) Én is-én is megvenném.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49695) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Nyomtam rajta egy AB season-t, nagyon állat:D:D

Fúúú ez után milyen pici a wave-m kijezője:D

[ Szerkesztve ]

(#49696) Goldmen75 válasza leslieke (#49694) üzenetére


Goldmen75
őstag

53-ért adjuk bruttóba:) kő 1?:D:D

(#49697) leslieke válasza Goldmen75 (#49696) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Galaxy S WIFI 5.0? 53-ért? Nem kell. Ingyen se kéne.

MP3-at már évek óta telefonról hallgatok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49698) duvi válasza Goldmen75 (#49693) üzenetére


duvi
nagyúr

"Csak" telefonálni nem tudsz vele. :( Onnantól meg lehet hordani +1 kütyüt magunkkal. Akkor már inkább plusz egy nagyobb tablet. Vagy Galaxy Note és akkor minden megvan egyben.(persze nem a mostani kezdőáron)

[ Szerkesztve ]

(#49699) consono válasza Goldmen75 (#49696) üzenetére


consono
nagyúr

A MM-ban most 35...

duvi: én ugyan ezen gondolkodtam, gondolkodom hosszabb távon: vagy megbarátkozom egy nagyobb mobillal, ami kevésbé valószínű (főleg ilyen áron amilyenen a Note van...), vagy egy kisebb okosteló+7-8"-os tablet.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#49700) Goldmen75 válasza consono (#49699) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem a GIO-ra gondolsz? Mert ez nem az.
Na mind1, nem is ezért hoztam fel a témát, csak a kijelző mérete nagyon jó:)))) De ugye ez nem teló, hanem minitablet:9

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.