Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33751) mgTerminator válasza migabi24 (#33743) üzenetére


mgTerminator
veterán

De nagyon! :D

(#33752) Bavid válasza Misi1979 (#33749) üzenetére


Bavid
senior tag

Nem hiszem, teljesen más a 2 készülék plusz ha még bele is benne, kinek kellene kisebb kapacitású akku? :U
Zoom topicban próbáld esetleg meg.

(#33753) malisonX válasza hdman (#33745) üzenetére


malisonX
aktív tag

Honnan rendelted és mennyiért?

flegga92:Kérlek, küldj te is egy linket, ha még árulják ott ahonnan vetted!
Köszi!

(#33754) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Na ugye, hogy milyen jó a kameránk:
Camera comparison: HTC One (M8) vs Samsung Galaxy S4, Galaxy Note 3, iPhone 5s, LG G2, Nexus 5, Nokia Lumia 1520, Sony Xperia Z1S

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#33755) sEtuke


sEtuke
tag

Srácok,aki frissített Odinon keresztül 4.4-re,vagy 4.4.2 -re,volt adatvesztés vagy sem?

(#33756) migabi24 válasza sEtuke (#33755) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nincs adatvesztés, de nem ártana egy fr ilyenkor

(#33757) sEtuke


sEtuke
tag

Köszi,My backuppal mentettem cuccokat!

(#33758) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok!
Ma vettem egy S4-et, de egyszerűen sehogy se tudok rámásolni képet, mp3-at. S3-nál ha rádugtam usbre, a sajátgépben megjelent egy külön meghajtó, és tudtam mindent másolgatni. Itt rádugom, és csak tölt, óra mellett mutatja hogy csatlakozva, de semmi. Mivel lehet ezt megoldani? Köszi válaszotokat!

(#33759) borsodika válasza Slash20 (#33758) üzenetére


borsodika
őstag

Itt már nincs USM mód csak mtp vagy ptp. Válaszd ki az utóbbi közül pl az mtp-t és a sajátgépben mint eszköz fog megjelenni nem pedig mint meghajtó.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#33760) Slash20 válasza borsodika (#33759) üzenetére


Slash20
tag

Köszi szépen:) Még annyi kérdésem lenne, ezt amit írtál, hol tudom beállítani? 4.3-as android van rajta.

(#33761) hdman válasza malisonX (#33753) üzenetére


hdman
őstag

Hardverapróról, 2,5 k volt. (használt)

Sopron city :)

(#33762) borsodika válasza Slash20 (#33760) üzenetére


borsodika
őstag

Amikor csatlakoztatod a telefont a számítógéphez akkor az értesítő sávot ha megnézed akkor ki fogja írni, hogy éppen milyen módon csatlakozik a géphez:[link]. Ha erre rányomsz akkor ez a kis ablak fog bejönni:[link] és itt legyen az mtp bejelölve. Gépen utána ilyen módon fogod megtalálni: [link]. Ha valamilyen oknál fogva nem működne így akkor valószínűleg driver baja van.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#33763) Slash20 válasza borsodika (#33762) üzenetére


Slash20
tag

Ahogy rádugom a gépre, nem jön elő az értesítés:/

(#33764) Slash20 válasza Slash20 (#33763) üzenetére


Slash20
tag

Minden porton próbáltam, a teló tölt, ha lehúzum nincs értesítés, gépen pedig samsung android csatlakozva modemként.

(#33765) nggabi válasza Slash20 (#33764) üzenetére


nggabi
nagyúr

*#0808# itt az AP-t és az mtp-t válaszd. gépen win7 vagy 8 van? kábel gyári?

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#33766) madkiller válasza DeathAdder (#33739) üzenetére


madkiller
őstag

Hagyd a tw-t az akad, nova launcherrel szép folyamatos. Meg persze témázható.

(#33767) Slash20 válasza nggabi (#33765) üzenetére


Slash20
tag

Nagyon köszönöm szépen!! Nem volt beállítva az mtp, így egyből jó lett, már másolni is tudok! :R

(#33768) nggabi válasza Slash20 (#33767) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs mit. most vetted ezt a telót? csak mert ez a rész magától nem állítódik el.

Vikooo: nem, de nem hiszem h jelentősen csökken az élettartam ha mindig töltöd.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#33769) Vikooo válasza nggabi (#33765) üzenetére


Vikooo
addikt

Azt nem lehet beallitani hogy ha usbre dugom ne toltse?

(#33770) nfsu17 válasza Vikooo (#33769) üzenetére


nfsu17
veterán

miért nem használsz airdroid-ot, mikor csak pár fájlt akarsz rámásolni és nem akarod, hogy töltse?
még csak usb-zni sem kell.
én még nem dugtam telót win-re kábellel sose, se az S2-t, se ezt, mindent airdroiddal másolok

(#33771) Vikooo válasza nfsu17 (#33770) üzenetére


Vikooo
addikt

Webdav -ot meg dropboxot hasznalok de koszi kiprobalom az Airdroidot is.
Akkor szoktam gepre dugni ha nincs kedvem a telefonon rendezgetni a mappakat, kepeket, meg akkor mar mentek is :)

(#33772) flegga92 válasza malisonX (#33753) üzenetére


flegga92
senior tag

Sajnos nincs már neki. Egyébként ebay volt.

(#33773) xrvman


xrvman
őstag

Sziasztok!
Ki van kapcsolva a szoftver frissítés, ám kíváncsiságból megnéztem mi is a helyzet, elkezdett letölteni egy 424Mb-os frissítést, nyomtam egy mégse-t. Kérdésem az, hogy az mi lenne és érdemes e feltenni?
Gondolom 4.4 lenne... van e valami ellenvetés?

[ Szerkesztve ]

(#33774) kurion


kurion
senior tag

Mit tudtok arról hogy ezzel az appal be lehet égetni a kijelzőt és akkor ha törött is a beégés miatt cserélik?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33775) nggabi válasza kurion (#33774) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha törött nem cserélik, kár beégetni.

"szenyor dzsíííí"

(#33776) kali válasza kurion (#33774) üzenetére


kali
legenda

azt, hogy egyrészt ebben a formában nem feltétlenül kellene feszegetni a témát ilyen nyilvánosan - samsung illetékesek is jelen vannak a fórumon, és ha ráunnak a trükközésre... -, másrészt nem mindenféle fizikai sérülés esetén cserélik a beégett kijelzőt, ha egyértelmű a külső behatás nyoma.

(#33777) kurion válasza nggabi (#33775) üzenetére


kurion
senior tag

Malőr :) kicserélem az üveget beégetem és gariztatom? :D nem áll szándékomban :D de akkor menne a dolog nem?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33778) flegga92 válasza kurion (#33777) üzenetére


flegga92
senior tag

valószínűleg észreveszik, hogy kicserélted az üveget :DD

(#33779) szaboba2


szaboba2
tag

Sziasztok! Segítsetek kérlek! Lehetséges (jogszerű) az, hogy a Tré letilt egy adott előfizetőt a 2. hónapban (ma), mert a havi számla elèrte a 10.000 ft-ot? Mindezt úgy, hogy egy smst küldenek arról, hogy letiltották az adott előfizetést és így se kimenő hívás, se mobilnet, amíg be nincs fizetve az adott összeg. Természetesen még ma be is lett fizetve az összeg, a számla e-mailben, valamint faxon átküldve. De nagy kegyesen azt mondták mindennek ellenére csak akkor oldják fel a letiltást, ha majd a faxot is feldolgozták... Milyen barbár megoldás ez már?

(#33780) somnia válasza szaboba2 (#33779) üzenetére


somnia
őstag

Befizetendő számlát sem küldtek?

(#33781) kali válasza szaboba2 (#33779) üzenetére


kali
legenda

szia,

jogszerű, tartalmazza az ászf is;

4.2.2.1. Az Előfizetői Szerződést megkötő felek jelentős érdeksérelmének elkerülése, illetve megelőzése érdekében a Szolgáltató minden Előfizetője tekintetében Egyedi értékhatárt állapít meg a következők szerint:
Az Előfizetői Szerződés megkötését követő első 4 hónapban nettó 10.000,- Ft/hó összeghatárig, 4 hónap elteltét követően pedig a tárgyhónapot megelőző 3 hónap – határidőben kiegyenlített - havi számlái számtani átlagának megfelelő összeghatárig veheti igénybe a szolgáltatást az Előfizető anélkül, hogy tőle a Szolgáltató számlázási időszakon kívüli díjfizetést követelne.

forrás; link

több szempontból sem rossz kitétel, akinek nincs sara, az befizeti és feloldják a korlátozást - bár jár valamennyi kényelmetlenséggel, de aláírta a szerződést, elfogadva a fenti feltételeket is -, viszont nincs az a hibalehetőség, hogy lopott iratokkal vesznek valaki nevére telefont előfizetéssel, és akár hónapokon át húzós számlákat csinálnak, mire végül kilövik az előfizetést - és ez annak is jó, akinek az irataival elkövették a cselekményt -, illetve a szolgáltatónak sem kell komoly összegért harcolni, ha nem kerül befizetésre a számla.

(#33782) szaboba2 válasza somnia (#33780) üzenetére


szaboba2
tag

Nem, hiszen még hónap közben vagyunk. Egyedül a múlt hónapban küldtek, pontosabban a múlt hónap telefonálásának díjat e hónap elején küldték el, mely természetesen be lett fizetve késedelem nélkül.

(#33783) szaboba2 válasza kali (#33781) üzenetére


szaboba2
tag

Köszönöm, ebben és így valóban igazad van. Nyilván ahogy írtam is, azonnal ki lett fizetve a hóközi számla, csak valóban kicsit bosszantó, hogy most meg várni kell, de nyilván megértem hogy mi a céljuk ezzel. Köszönöm a válaszokat :)

(#33784) dodoroli válasza hdman (#33745) üzenetére


dodoroli
tag

Szia!
Látom ezek szerint mástól vettél.

[ Szerkesztve ]

(#33785) Ghostman78 válasza szaboba2 (#33779) üzenetére


Ghostman78
senior tag

nekem a céges telefonom volt sok-sok évvel ezeletőtt ilyen
vicc
menj be az ügyfélszolgálatra és fizesd be ott helyben, vagy mutasd be a befizetett csekket és visszatesznek perceken belül

valamint emeltess a havi limiten
nekem is 10.000 ft volt, felemeltettem 30.000 forintra, amit szó nélkül megcsináltak

(#33786) szaboba2 válasza Ghostman78 (#33785) üzenetére


szaboba2
tag

Köszönöm a tanácsod :)

(#33787) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Ezt az új bőr hatású hátlapot hol lehet megvásárolni? ebayen néztem de nem találom.

(#33788) zzola válasza SG3rg0 (#33787) üzenetére


zzola
félisten

Expansys - nál állítólag lesz, visszább talán rátalálsz a linkre...

(#33789) migabi24 válasza SG3rg0 (#33787) üzenetére


migabi24
nagyúr

Még várni kell rá

(#33790) Slash20 válasza nggabi (#33768) üzenetére


Slash20
tag

Tegnap vettem, 0 perces, viszont vodafonosról lett nekem megnyitva telenorra. Lehet a gsm-ben babráltak vele valamit. Tegnap óta nyúzom, minden rendben van vele, visszapakoltam az s3-ról mindent. Annyi, hogy a hátulja néha kicsit melegszik, s3-nál annyira ezt nem tapasztaltam.

(#33791) kurion válasza Slash20 (#33790) üzenetére


kurion
senior tag

Nekem is ilyen de nekem azt csinálta hogy csak only GSM-el volt térerőm de egy modem csere végül az Omega V19-es rommal megoldotta.

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#33792) Slash20 válasza kurion (#33791) üzenetére


Slash20
tag

Nekem még térerő problémám nem volt, fullon van bárhova megyek, lte/wcdma/gsm-re van állítva. Remélem nem is lesz vele probléma:)

(#33793) nggabi válasza Slash20 (#33790) üzenetére


nggabi
nagyúr

amatőrök :))

"szenyor dzsíííí"

(#33794) #03372544


#03372544
törölt tag

Üdv, ha valakit érdekelne MHL -> HDMI kábel dobjon egy privit.
Két méteres, piros, van rajta USB csatlakozó is töltéshez.

Azt hittem jó lesz a Sony-hoz, de kiderült hogy az S4-nek más az MHL csatolója.

(#33795) Vikooo


Vikooo
addikt

Android operacios rendszer tobbet fogyasztott ma mint a kijelzo 1 ora alatt, egeszen pontosan 2ora 23 percet hasznalta a cpu -t. Keszenlet 11 ora.
4.4.2. 4.3 alatt ket nap alatt nem porgette ennyit a cpu es meg meg se tudom nezni ki a tettes :(

[ Szerkesztve ]

(#33796) migabi24 válasza Vikooo (#33795) üzenetére


migabi24
nagyúr

Jó ez a kitkat, ezt várta mindenki, elég szomorú ez, hogy az ember mindig azt várja, hogy jobb lesz, de szerintem visszafele fejlődünk, komolyan mondom az S2 kicsit megpiszkált 2.3.6-al smoothabb volt mint most az S4

(#33797) hdman


hdman
őstag

Airdroid visszafelé is tudja mutatni a dolgokat? (Telefonról tudjuk böngészni a számítógép cuccait?)

Sopron city :)

(#33798) Ateszpapa válasza hdman (#33797) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Arra inkább a teamwievert ajánlom. Ingyenes és pöpec. :)

(#33799) hdman válasza Ateszpapa (#33798) üzenetére


hdman
őstag

:R

Sopron city :)

(#33800) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Az S4 kamerája max hány GB-nyi FullHD/1080p videót tud felvenni folyamatosan a microsd-re? Mennyinél kezdi el az új fájl készítését?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.