Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3027) Rickazoid válasza z0d1AK (#3021) üzenetére


Rickazoid
addikt

Na-na. Az ott csak a firmware régióját írja ki, a telefonét nem. Nekem is RTEU, pedig tudom, hogy a Deutsche Vodafone-tól származik (rajta van a dobozán, illetve a doboz nélkül is tudnám, hisz az eredeti szoftverben ott volt a Vodafone LIVE ikon, emellett német volt az alapnyelve és QWERTZ a billentyűzet).
A legpontosabb információt az IMEI szám nyújtja, abból is az első két karakter, a Reporting Body Identifier. Ennél pontosabbat nem találtam és ahogy írják vannak kivételek, pedig épp nemrég keresgéltem ez ügyben, hogy hogy lehet ezt kideríteni. Elvileg ezen az oldalon kérhetők információk az IMEI alapján, de az enyémre például nem tudott mit mondani, pedig nagyon sok helyen ezt az oldalt ajánlották. Ezen kívül ezt az oldalt találtam még, ami annyit tudott mondani, hogy Motorola Milestone/Droid, illetve hogy 35-tel kezdődik az IMEI, vagyis BABT - magyarul a britek hagyták jóvá, de ez a legelső link után kiderült.
Ha valaki tud ennél pontosabb információkat, az engem is érdekelne, csak úgy kíváncsiságból.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.