Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Phoenix0523 válasza DVlad (#2000) üzenetére


Phoenix0523
tag

Gondolta míg jön át a fájl BT-n, addig elindít valami zenét, hogy ne unatkozz :)

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2002) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

Motorola Marketing Director James King:

"Next European Milestone and 2.2 (Froyo). I have expressed over the last few days that the decision is pending. The team here has been collating key pieces of information and views from this community in the last month and providing input to relevant teams in Motorola so they are aware. I am pushing for that decision to be made as quickly as possible, and we can then all go from there. Some others ask why the decisions on upgrades take so long, and why does implementation then take much longer still. What I can say and have stated recently is that upgrades are not a walk in the park. Sure there are short cuts that people can take, but when you have to integrate software to a specific hardware, then test it and integrate with third party applications, let alone any innovation from ourselves, plus then get approvals to make this all official and safe… its is a big undertaking that requires planning and resource and third party coordination to see this all through. As I say, once we have decision, we will inform. JK"

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2003) Cyberpunk válasza Phoenix0523 (#2002) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Köszönjük Emese khmm akarom mondani JK ezt eddig is tudtuk.
A rendszert magát a Google adja, igaz hogy nekik kell rá optimalizálni, de ha nem adják ki eleve saját kezelőfelülettel akkor nem értem a problémájukat :U
De nagyon úgy tűnik legalább is én nekem hogy foglalkoznak vele. Nem igazán értem ezt a mellébeszélő dumát :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2004) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Bocs a dupláért ;]
Az lehet hogy a zsír új telefon amit most vesz az ember eleve 2.1-es fw-el jöjjön ki?
Mert nálam a Firmware version-nál 2.1-update1 szerepel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2005) #16820480 válasza Cyberpunk (#2004) üzenetére


#16820480
törölt tag

miért ne lehetne? már mikor kijött hivatalosan, vagy 2 hónapja.
attól is függ, hogy hol veszed, mert például az ilyen szörkeimportokra feltették már általában a boltokban is, amennyiben érdekelte őket.

(#2006) DVlad válasza Cyberpunk (#2004) üzenetére


DVlad
őstag

Én Pannonnál vettem és nekem is az van.

(#2007) premete válasza DVlad (#2006) üzenetére


premete
veterán

Detto. Hozzátenném, hogy a Telenoros is alapból kártyafüggetlen.
Én a Froyoért sem vagyok oda, a legtöbb funkciója elérhető 2.1-re is; ha az ájfonosok kibírják flash nélkül, én is kibírom.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#2008) Cyberpunk válasza #16820480 (#2005) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hát akkor az van rajta:D Csak meglepett. Hozzá tenném eddig nem volt androidos telefonom szóval nem igazán tudom mi a különbség 2.0 és 2.1 között.

premete: Engem sem érdekel annyira a flash viszont a többi újítás igen. Főleg a sebesség növekedés és a memória kártyára való telepíthetőség stb..

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2009) premete válasza Cyberpunk (#2008) üzenetére


premete
veterán

A sebesség és a kártyára telepítés most is megvan a G.O.T. menüben. Ez a proci 800 Mhz-en atomstabil, de 1000 Mhz-en is fut sokaknál.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#2010) Cyberpunk válasza premete (#2009) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na igen. Csak sokkal jobb ha ez mindenféle főzött rom nélkül megy. Ráadásul Froyo-val lenne annyira gyors alapon mint 2.1-el 800MHz-es OC-n.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2011) slider74


slider74
tag

Nincs főzött ROM rá. (tudomásom szerint)

NFS Shift ügyben valakinek valami 5lete? Vagy csak engem izgat a kérdés?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre ILLIK válaszolni!

(#2012) ktg3


ktg3
őstag

hogy lehet kikapcsolni a prediktív szövegbevitelt?
pl hogyha írok egy sms-t akkor ne próbálja meg kitalálni h mit akarok írni, mert angolul teljesen marhaságokat ír néha a telefon ha nem figyelek oda

(#2013) #16820480 válasza ktg3 (#2012) üzenetére


#16820480
törölt tag

settings - languages and keyboard - motorola** keyboard - auto correct errors mögül pipa ki.

** illetve amelyik billentyűzetet használod, annak a beállításainál.

[ Szerkesztve ]

(#2014) slider74 válasza slider74 (#2011) üzenetére


slider74
tag

NFS Shift megoldás:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=727468

Hátha kíváncsi rá más is... :(((

Privát üzenetre ILLIK válaszolni!

(#2015) Rickazoid válasza Rickazoid (#1998) üzenetére


Rickazoid
addikt

Üdv!

Töröltem az Asphalt 5-öt és a mappáját a microSD-n, úgyse játszottam már vele. Most azonban bármit állítok be értesítési hangnak, csak rezeg a telefonom. Igen, volt újraindítás. Nagyon nem értem, Asphalt 5 mellett folyton annak az egyik "hangján" szólalt meg, anélkül meg nincs értesítési hang? Milyen elcseszett program ez, vagy mi történt az Androiddal? Beállítom, de nem működik, a gyári hangok se, egyáltalán. Nincs némítva, nincs csak rezgés beállítva, ha rádugom a notebookomra, megszólal az az értesítési hang (pedig ha jól tudom ilyenkor nem ennek kéne, de ez mindig megvolt, felváltva szólal meg a beállított értesítési hang és az a hullámzó alaphang..).
Tud valaki megoldást? A baj az, hogy az összes Nandroid mentésemben ott az Asphalt is.

Kicsit más téma: mi ennek a telefonnak a Telenor MMS beállítása? Amit a neten találtam (amúgy van vagy ötven féle), nem működik, a Telenor meg nem tudja elküldeni nekem valamiért, már személyesen is jártam náluk, de ott meg azt mondták, hogy telefonon kell ezt intézni, de ott meg eddig nem sikerült még utolérnem senkit. Interneten se tudom elküldetni a beállításokat magamnak, csak egy sms jön, hogy mentsem el a hamarosan érkező beállításokat, de semmi se jött, pedig nem most próbáltam először.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2016) wolruf


wolruf
őstag

https://supportforums.motorola.com/thread/29194?start=60&tstart=0

Itt az utolso post az.
Basszus, egyre inkabb ugy tunik, hogy nem lesz hivatalosan froyo... ez azert gaz...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2017) eami válasza wolruf (#2016) üzenetére


eami
addikt

egyelőre a droid sem kapta meg. ha a droid nem kapja meg akkor USAban olyan pert akasztanak a nyakukba, hogy azt nem teszik zsebre... ugyanis a mai napig flash10 mint feature szerepel a specifikációban, ami ugyebár Froyo függő. Szóval a droid szerintem tuti megkapja, ha a droid megkapja nem hiszem hogy a milestone ne kapná meg..

(#2018) Cyberpunk válasza wolruf (#2016) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem lesz rá kétlem hogy megmernek lépni ilyen döntést. Egyrészt marha sok potenciális vásárlót buknának el.
Akik vettek már Milestone-t vagy Droidot azok többsége látván hogy milyen szemét módon bánnak a frissítésékkel. Ha telefont akar cserélni (márpedig nyugaton könnyebben megteszik ezt az emberek) akkor nem fog újra Motorola készüléket venni az biztos. Legalább is ha magamból indulok ki ;]
Aki meg szemez vele az meg pont ezért látván hogy mennyire nagy ívben tesznek a vásárlóikra.

Értem én hogy jön a Droid2, de mikorra is jön az év vége :F Nem kéne ekkora köcsögnek lenni kérem szépen.
Arra tuti lesz 3.0 erre meg tesznek nagy ívben.
Már lehet hogy megbántam hogy nem N900-ast vettem rezisztív kijelző ide vagy oda arra legalább lesz Megoo. Meg amúgy is van rajta egy mérföldekkel jobb OS a Maemo5.0 kár hogy program támogatás nuku.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2019) Phoenix0523 válasza eami (#2017) üzenetére


Phoenix0523
tag

A milestone-nál is szerepel a flash...
"Flash 10 kompatibilitás"

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2020) eami válasza Phoenix0523 (#2019) üzenetére


eami
addikt

persze, csak épp az USAban ilyenért simán perre megy egy nyugdíjas nagymama is... európában nem hiszem hogy vki is perelne... :/

(#2021) Rickazoid válasza eami (#2020) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem tartom valószínűnek, hogy bárki is perelne ilyesmi miatt (még az USA-ban se, ahol minden agyatlan baromság miatt lehet milliárdos pereket indítani), nincs kötelezve a Motorola, hogy kiadja a frissítést, a nyugati elkényeztetett vásárlók 90%-ának és a nem elkényeztetett csak szimplán hozzá nem értő vásárlók egészének meg fogalma sincs szerintem róla, hogy hogy is működnek ezek a dolgok, egy gyártó meg nyilván tudja ezt és nagyobb hangsúlyt kap a következő telefon, mint a mostani támogatása.
Attól hogy mi várjuk már a 2.2-t, lehet hogy a Milestone/Droid tulajok jelentős részét nem is érdekli, és max akkor frissít, ha csipog az OTA update neki, amit nem kapcsolt ki, mert talán nem is tud a létezéséről.
Valószínűleg már rég nem a technika/informatika/mobilkommunikáció iránt fogékony emberek vesznek okostelefont, sem azok, akiknek szükségük van rá, hanem azok, akiknek tetszik külsőleg vagy meg tudta őket győzni a marketing-rizsa (lásd az almásokat például).
De nem baj, a tudatlanság ára a boldog jövő...

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2022) wolruf válasza Rickazoid (#2021) üzenetére


wolruf
őstag

Off:
Ez a film nagyon jó volt, sokszor láttam már :)
On:

Facebook Motorola fórumán már néhányan írták, hogy van egy törvény(jogszabály?), ami a reklámozott, de nem teljesített dolgok miatt perelhetőségre ad okot. Ez a Motorolánál megvan (hirdetésben ott figyel a Flash képes, de a frissítés nélkül ez nem állja meg a helyét), így írták is, ha nem jön, akkor perelnek. Nem keleti nép volt, hanem azt hiszem német. HongKong-ban is hasonlóan forrnak az indulatok. Egyelőre úgy látom (én, a profi :D ), hogy inkább azzal árthat magának a Motorola, ha minden hirdetési médiumban a most csalódottak elkezdik híresztelni, hogy nincs több értelmes támogatás vagy frissítés egy kevesebb, mint egy éves telefonra (ami jelenleg, gyári állapot szerint hemzseg a bugoktól). Ráadásul egy nyílt platformra épített cucc jelenleg zárt (ugye mindenki bootloader felszabadításról lázadozik :) ).
Én reménykedem, de azt érzem, mint mások, hogy ha eddig húzzák a ,,döntést'', akkor az nem döntésre várás, hanem egyszerűen nemleges válasz, amit húznak a másik telcsi kiadásáig.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2023) Cyberpunk válasza wolruf (#2022) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha nem lesz Froyo Milestone-ra akkor remélem olyan pereket akasztanak a nyakukba hogy csak na.
Én minden esetre adom el a készülékem mikkor még lehet jó áron ;) És meglehetősen rossz hírnevét fogom kelteni minden fórumon ahol csak járok. De gondolom nem csak én ;]

Egyébként feltörték már a Milestone bootloader-ét? Mert ha hivatalosan nem lesz rá akkor még lehet nemhivatalosan:D Na ezt jól megmondtam...

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2024) MrTwister válasza wolruf (#2016) üzenetére


MrTwister
őstag

Egyre jobb hírek, elkeseredtem teljesen :O

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2025) wolruf válasza Cyberpunk (#2023) üzenetére


wolruf
őstag

Nem, nem törték még mindig fel. Próbálkoznak vele, de megoldás még nincs :( Kicsit frusztráló a helyzet... lehet, hogy hallgatnom kellett volna magamra és mégsem venni Motorolát :((( A Milestone/Droid kihúzta őket a fekáliából, de ha nem lesz update, remélem visszahullnak. A jelenlegi hivatalos FW hihetetlen bughalmaz :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2026) #16820480 válasza wolruf (#2025) üzenetére


#16820480
törölt tag

2.0-t használsz még mindig? vagy lehet, hogy összekeverlek valakivel, aki írta, hogy 2.0-t hazsnál, amíg ki nem jön a froyo (ha ez a helyzet, akkor elnézést). szóval nem érdemes várni, ha csak egy hétig van fent, akkor is megéri a 2.1...

amúgy meg kicsit vicces, hogy most itt megy már a sárdobálás, holott semmilyen információ nincs a dologról, csak a facebookos beírkálások... a Hero például most kapott hivatalosan 2.1-et. ott is mentek rosszhírét kelteni, meg fikázni a céget? :)

(#2027) Cyberpunk válasza #16820480 (#2026) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Asszem én voltam az aki írta hogy 2.0-át használ:D De aztán rájöttem hogy valójában 2.1 van fent. Láma faktor ;]

Neked legyen igazad várjuk ki a végét.

wolruf: Hát ha tényleg nem lesz hivatalosan Froyo akkor jó lenne ha rá lehetne dobni mégis. Szóval kedves hacker-ek hajrá.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2028) wolruf válasza #16820480 (#2026) üzenetére


wolruf
őstag

Mint írták is, én most 2.1-et használok (.36-os kernellel, hála neked :) ). A sárdobálás inkább azért megy, mert én is azért vettem meg nemrég (legálisan, nem gsmtolvajbandától) a telcsit, mert előtte olvasgattam, néztem, kérdeztem, és mindenhol az volt kommunikálva, hogy flash ready, igen, erre is jön froyo, így úgy amúgy. Aztán most mégsem. Mert ez a fene nagy hallgatás bizony inkább a nem felé húzza a dolgot, mintsem az igen felé. Mivel a marketinges figura nyilatkozza a legnagyobb bizonytalanságokat, sugallva leginkább a nem-re, sajnos félős a dolog :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2029) DVlad


DVlad
őstag

Borzasztó arcok vannak sorainkban. :D

Ismeritek ezt a programot? Jópofa nagyon. http://www.shazam.com/music/web/pages/android.html

(#2030) wolruf


wolruf
őstag

Mármint? Ki? Én? Mé'?

Shazam amúgy marha jó, sokat ökörködtem vele :) Sok dolgot fel is ismert. BluRay lejátszómban van TrackID, na az meg szinte semmit.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2031) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Üdv!

Ti tudtok MMS-t küldeni? Nekem a Telenor most diktálta le a beállításokat, de egyszerűen nem működik, csak Pending vagy 20 percig, majd kiírja, hogy sikertelen. Nem megy.. :(
Sőt, fogadni se tudok, de még csak értesítést se kapok róla, mint az mms-re nem alkalmas vagy rosszul beállított telefonok.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2032) eami válasza Rickazoid (#2031) üzenetére


eami
addikt

(#2033) Rickazoid válasza eami (#2032) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem, mivel nem Telenor.
Lényegében itt van leírva a lényeg, de hiába. Amúgy az ügyintézők se értettek egyet, először CHAP autentikációs típust mondtak, utána normál vagy PAP-ot.. mindenesetre kipróbáltam mindegyik beállítással, várok még egy kicsit, hátha, de már nem reménykedem, hogy megoldható. Milestone + Telenor != teljes használhatóság. Amúgy a SIM alkalmazásokhoz se férek hozzá (vagy nincsenek is?), ilyesmikhez, mint mobil lottó például. T-Mobile-nál még minden működött, tehát nem a Milestone a hibás, de reméltem, hogy valaki tudja a megoldást. De úgy tűnik nincs.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2034) eami válasza Rickazoid (#2033) üzenetére


eami
addikt

mármint arra gondoltam, hogy hoztál e létre külön APNt az MMSnek meg a telenoros beállításokat adaptáltad e azok szerint amit írtam ;)

(#2035) eami válasza Rickazoid (#2033) üzenetére


eami
addikt

mintha nem olyan rég pont egy telenoros írt volna ilyesmit és végül az volt a probléma, hogy nem volt aktiválva az mms opció (lehet rosszul emlékszem).

(#2036) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

UPDATE IS AVAILABLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most nyomtam rá, hogy keressen frissítést a MILESTONE és hát...TALÁLT :)
32,1MB kb. 2mp-ig azt hittem, hogy a Froyo(olyan érzésem volt, mintha a lottót nyertem volna meg, áhh még attól is jobb), ugyan épp most töltöm le, de ez biztos nem a Froyo, hanem csak a bugfix update.

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2037) #16820480 válasza Phoenix0523 (#2036) üzenetére


#16820480
törölt tag

így van. 31MB az semmi szinte. ha majd a froyo jön ,akkor az ennek legalább a négyszerese lesz, de inkább több. amúgy az OTA update mindig lassú, sokkal előbb beszerezhető a fw a neten a megfelelő fórumokról.

(#2038) Phoenix0523 válasza #16820480 (#2037) üzenetére


Phoenix0523
tag

Amúgy DROIDra újabb (leakelt)Froyo build érkezett.(droid-life.com) Azért ha ők megkapják akkor már csaknem feledkeznek el rólunk is. Amerikába szerintem jobban szeretik a Motorolát(mivel amerikai cég :D) mint EUban ezért is lenne fontos az EUval is foglalkozniuk-szerintem...

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2039) wolruf válasza #16820480 (#2037) üzenetére


wolruf
őstag

sheratan, feltettem annó az a .36-os fw-t, amit javasoltál, ugye nekem azért nem jelez frissítést? ha jól rémlik, ugyanez a .36 jött most ki OTA. Ugye? Köszi :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2040) DVlad válasza Rickazoid (#2031) üzenetére


DVlad
őstag

Korábban megírtam a kálváriámat ilyen problémával kapcsolatban. Tanulságos. :D
A lényeg, hogy a telenorpannonál valaki kattintott egyet és kikapcsolta számomra ezt a funkciót.

(#2041) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

Valaki beszélt a MOTOROLA ügyfélszolgálattal és-ha nem hazudik- akkor ezt mondták neki:"The Telus Milestone will definitely be getting android 2.2"
Az viszont nagyon jó és állítólag a DROID Augusztus elején kapja meg a 2.2-t, valószínűleg a MILESTONE is aug. közepéig megkapja.
szerk.:Szóval a találgatások érjenek véget! ...mert megkapjuk a fagyott joghurtunkat. Én ebben biztos vagyok!
#2039:Szerintem ez azaz update.

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2042) #16820480 válasza wolruf (#2039) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem biztos, hogy konkrétan az, lehet, hogy simán kisebb frissítés. volt róla szó a GOT oldalon, hogy kijött bizonyos régióban egy .38-as frissítés is, de nem láttak benne semmi igazi újdonságot. nem biztos, hogy egy ilyen frissítéscsomag főverziót frissít, lehet, hogy csak néhány heyi bugfix. szerintem (bár ne mvagoyk biztos benne) a régiókban csinálják, nem a központi motorola szoftverfejlesztők.

Phoenix0523: ha telus firmware lesz, az jó, mert úgy emlékszem, hogy azt egy az egyben lehet használni nálunk is. illetve talán a 3G frekvenciák nem stimmelnek, de azt már meg lehet oldani a bootloader törése nélkül is, hogy a baseband verziót kicserélik a firmware csomagban. legalábbis úgy tudom. ahogy a kernelt is cserélték.

[ Szerkesztve ]

(#2043) Rickazoid válasza eami (#2035) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nálam aktiválva van, eddig 3 telenoros ügyintézôvel beszéltem, mindhárom azzal kezdte, hogy megnézte a szolgáltatás rendben van-e. És tényleg, másik telefonról tudok küldeni a kártyámmal.
Itt más gond lesz, valami a Telenor és az Android közt (eleve nem támogatja a beállítás lekérést és SIM alapján se ismeri fel..) szóval.. tippem sincs. :(

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2044) r4pid válasza Rickazoid (#2043) üzenetére


r4pid
tag

Nálam is volt baszakodás az elején, nem akart menni az mms, barátnőm küldött 1 képet, nem tudtam fogadni. Aztán küldtem anyám telefonjára próbaképp, sikerült véletlenül 3at. Aztán nem tudom csesztettem-e, de az egyik héten láttam h kiírta h 3 mms elküldve. Na monodm fasza...
Foggalmam sincs hogy mit állítottam, illetve hogy egyáltalán kellett állítani, és azt se tudom hogy most megy-e, mert lehet csesztettem azóta megint, de itt az én beállításaim:

NAME: Pannon HU mms
APN: MMS
MMSC: http://mmsc.pgsm.hu
MMS proxy: 84.225.255.1 (figyelj rá, hogy az első 225 a második 255.)
MMS port: 8080
MCC: 216
MNC: 01
Authenticaion type: nincs semmi beállítva (not set)
APN type: mms

(#2045) Rickazoid válasza r4pid (#2044) üzenetére


Rickazoid
addikt

Üdv!

Kipróbáltam ezeket is, de semmi. Amúgy elvileg ezekkel már nem is mehet, mert a pgsm még a régi, pannonos, ami már nem használható (elvileg, mivel egy régi Sony Ericsson K300i-vel tudtam MMS-t küldeni, nem tudom, hogy a SIM-kártyám alapján ismerte-e fel a beállításokat, de szerintem az még nem képes erre, bár ez a proxy már a Telenoré, a Pannoné más volt). Viszont nem tudom az autentikációs típust nem beállítani, mert alapértelmezetten a CHAP or PAP szerepel beállítva.
Nem tudom mi lehet a baja, de nagyon nem értem ezt az egészet.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2046) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nekem is el kezdett lepattogni a festék a kamera exponáló gombról :(( Ez kicsit érdekes két hete van meg a telefonom és már. Pedig ha kétszer használtam eddig.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2047) MrTwister


MrTwister
őstag

Sziasztok olyan gondolatom támadt, hogy van egy PS3-asom, amihez lehet kapcsolni bluetoothos billentyűzetet. Na már most ezek elég drágák és nagy méretűek. Nem tudtok valami olyan programról androidra ami emulálja a Milestoneom billentyűzetét a bluetoothon keresztül egy bt-s billentyűzetnek? Mert akkor azt csodásan tudnám párosítani a PS3-mal és akkor az szuper lenne! Ha nem tudtok ilyet akkor merre keresgéljek? Segítsetek légyszíves mert biztos van rá progi csak én vagyok béna! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2048) Karma válasza MrTwister (#2047) üzenetére


Karma
félisten

Szép gondolat, de a PS3 BT HID eszközt szeretne látni, azt meg nem tudsz a telefonodból csinálni, legalábbis eddigi ismereteim szerint. Úgyhogy egyáltalán nem olyan biztos, hogy van erre alkalmazás :U

“All nothings are not equal.”

(#2049) MrTwister válasza Karma (#2048) üzenetére


MrTwister
őstag

A bt HID és sima bt-s eszköz között mi a külömbség? Ha esetleg sima bt-t lehet emulálni akkor Bt HID-ot nem? Az olyan nagy dolog? :Y

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#2050) Karma válasza MrTwister (#2049) üzenetére


Karma
félisten

A HID (Human Interface Device) a Bluetooth szabványos protokolljainak egyike.

Az Android 2 az OPP (Object Push, névjegy- és fájlküldés), az SPP (Serial Port, ezt használják pl. a gépet távirányító programok, vagy pl. BT karórák használatához is ez kell), A2DP (Advanced Audio Distrubution, sztereó hangátvitel) és AVRCP (A/V Remote Control, amivel a BT headsetek távirányíthatják a zenelejátszót) profilokat támogatja csak.

Tehát nem képes olyan billentyűzetnek mutatni magát, mint amit a PS3 szeretne, és elég mélyre kéne nyúlni a rendszerbe, hogy így kiegészíthető legyen.

Legalábbis a jelenlegi értelmezésem szerint, de cáfolatot nem találtam rá.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.