Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Cyberpunk válasza Phoenix0523 (#2450) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én hüvelykujjal szoktam mindegyiket csinálni. Néha ha épp rosszul fogom meg kell rásegítés is pedig elég nagy tenyerem van. Aztán van aki 4"+os készülékeket vesz ;]

Ide is külön dedikált gomb kéne oldalra egy csuszka gomb mint az 5800 volt. De engem nem zavar annyira ez a megoldás sem hozzá lehet szokni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2452) bwoay válasza Phoenix0523 (#2450) üzenetére


bwoay
nagyúr

eddig is így csináltam :B

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2453) Phoenix0523 válasza Cyberpunk (#2439) üzenetére


Phoenix0523
tag

"Lehetséges hogy a Froyo hozza magával a HD 720p-s videofelvételt mint a Desire
esetében Az jó lenne."
"The upgrade will provide Adobe Flash 10 support as well as USB tethering (sharing mobile internet data connection with a notebook) and new 720p (1280×720-pixel) video recording."

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2454) Cyberpunk válasza Phoenix0523 (#2453) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja kösz így már világos :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2455) wolruf válasza Phoenix0523 (#2453) üzenetére


wolruf
őstag

Nagyon jooooooooo :) 720p video....akaromakarom :) ha ez tenyleg igy van,meg jobban fogom imadni ezt a ketyeret :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2456) petipetya válasza wolruf (#2455) üzenetére


petipetya
nagyúr

Engem nem igazán hoz lázba ez a videó felbontásos dolog. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2457) cantro


cantro
csendes tag

üdv!
a tapasztaltaktól kérdezem hogy kb napi 1,5-2 óra zenehallgatással, 15-20 perc telefonálással és kb 20 perc email meg netezéssel elmegy szerintetek a telefon kb. másfél napot (36 órát)? az lenne a lényeg hogy leveszem töltőről reggel, és ha nem nagyon nyúzom másnap estig kibírja valahogy. nagyon tetszik benne minden, samsung wave meg e között vacilálok, az akksi miatt talán arra esne a voksom, de a qwertyt nehezen engedném el.

(#2458) bwoay válasza cantro (#2457) üzenetére


bwoay
nagyúr

szerintem el, de ez Karmának való kérdés :) tudtommal már nemigen néz be ide, viszont a Wave topicban megtalálod.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2459) bejmuller


bejmuller
aktív tag

no, ma delelott megjott a Milestone, hibatlan (kiveve a kameragomb festeket, de az meg nem erdekel :D)
felraktam G.O.T.-os firmet, rootoltam, overclockoltam (650re csak ugy viccbol), szinte minden ment faszaul, ami nem azt is megoldottam mostanra :)

de most elojott egy kisebbfajta gond, a Contactsban az accountokhoz nem tudom hozzaadni a facebook accountomat. a facebook app megy rendesen, azzal nincs gond.
mikor legeloszor hozza akartam adni, elinditotta a facebook appot, beleptem, ott ment minden, de az accountokhoz nem akarja hozzaadni, igy szinkronizalni se tudok.

ramegyek hogy add account, kivalasztom facebook, azzal visszalep egy kepernyot es ennyi.
valami megoldas, javaslat esetleg?

toroljem es toltsem le marketbol ujra?

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2460) bejmuller


bejmuller
aktív tag

kerdesben a felelet :) a reinstall segitett

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2461) Konflikt válasza Cyberpunk (#2430) üzenetére


Konflikt
addikt

"Én tutira nem cserélem le rá. Egyedül a jobban átgondolt bill. ami vonzana benne, de már ezt is megszoktam."

..meg a joval erosebb proci, es a 2x akkora ram (256 vs 512). azert nagyon nemmindegy. :)
en elbol cserelnem - ha viszonylag kis rafizetessel tudnek valtani. (foleg, hogy elvileg a moto car mount, es a multimedia dock-om is hasznalhato a milestone 2 vel)

amit viszont nagyon hianyolok az upgrade-bol, az az AMOLED, foleg az akksi miatt.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2462) cantro válasza bwoay (#2458) üzenetére


cantro
csendes tag

thx, megprobalom
ha valakinek még van ötlete a kérdésemre, azt megköszönöm

(#2463) Konflikt válasza cantro (#2457) üzenetére


Konflikt
addikt

hatereset. APN droiddal - (azaz GPRS/EDGE/3G/HSDPA kilove, mikor nemhasznalod a netet) - es minimum fenyerovel elmegy talan 1,5 napot. (bt, wifi: off)
intenziv hasznalat mellett az 1 nap is kerdeses.

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2464) petipetya válasza cantro (#2457) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem másnap estig biztos, hogy nem bírja ki. Erre nem is lehet számítani, mivel előre nem tudod belőni, hogy mennyit fogod használni. Lehet hogy többet netezel majd rajta, lehet hogy többet kell rajta telefonálni stb. - az 1 napot tervezd be, ennél többet nem kapsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#2465) petipetya válasza bejmuller (#2459) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez a G.O.T-os rom miben jobb, mint a gyári 2.1?

"nincs rá lezsóidő"

(#2466) Rickazoid válasza petipetya (#2464) üzenetére


Rickazoid
addikt

Rendeltetésszerű használat mellett az egy napot se bírná ki, sőt, még a 6 órát se, gondolok itt a 3G-re, szinkronizálásra, programokra a háttérben, telefonálásokra, stb. stb.
Visszafogott használat mellett, nagyjából ilyen nem túl gyakori nyomkodással és 3G kikapcsolásával elmehet 8 órát, nálam a zenehallgatás sosem eszik sokat, talán óránként, másfél óránként 10-15%-ot, ennél pontosabb adatot lehetetlen mondani, sok minden egyébtől is függ. Visszafogott használat mellett a tervezhető a reggelről töltőről levett Milestone-nal az, hogy estig kibírja. Persze a használat ezt erősen befolyásolja, én most költöztem és még nincs net, ezt kötöttem a gépemre, így 80% alá nem ment már napok óta a töltöttség, de ez ugye az USB töltés miatt van.. amikor viszont idefelé jöttem, másfél óra GPS és némi internet leszívta 20%-ra, 100-ról persze.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2467) bejmuller válasza petipetya (#2465) üzenetére


bejmuller
aktív tag

felteszi a sebezheto particiot is, ami nem tudom hogy mi az, de kell az openrecovery instalalasahoz, ami kell az egyszeru rootolashoz, meg az overclockhoz :DDD

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2468) petipetya válasza bejmuller (#2467) üzenetére


petipetya
nagyúr

A rootoláshoz nekem elég volt a superuser nevű alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#2469) Toobee válasza bejmuller (#2459) üzenetére


Toobee
veterán

Telefonkönyv-menü gomb-display options-katt a facebook felhasználódra, majd all contatsot pipáld be.

Összefűzni úgy tudod, hogy kiválasztod a fb-os nevet-edit-join és utána a telefonkönyves profilt, ekkor az a név marad bent, amit te a telefonkönyvedbe beírtál és nem az, ami fb-ra van kiírva.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#2470) bejmuller válasza Toobee (#2469) üzenetére


bejmuller
aktív tag

nem ez volt a problema :)
egyszeruen nem szinkronizalt facebookkal, nem kerult bele a facebook az accountok koze...
valami gebasz volt a facebook app-pal

de azert koszonom a segitseget :)

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2471) Konflikt válasza Toobee (#2469) üzenetére


Konflikt
addikt

ez sajnos sok esetben nemmukodik, akkor is a fb-os nevet veszi figyelembe, ha a fb-os contact-ot join-olod a google contacts-hoz..
es valahogy nincs az egeszben logika. mert nincs egy olyan opcio, hogy "melyik legyen a default nev", ha tobb contact van joinolva?

pl. nalam van nemegy, ahol 3 van osszekapcsolva (google, twitter, fb) es random rakja ki a neveket. hiaba nevezem at a google contact-ot, nem veszi figyelembe

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2472) Konflikt válasza bejmuller (#2470) üzenetére


Konflikt
addikt

facebook -> settings -> alul sync contacs menu -> majd valaszd ki amelyiket preferalod. (en az existing-et hasznalom pl.) igy mennie kell.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2473) bejmuller válasza Konflikt (#2472) üzenetére


bejmuller
aktív tag

irtam mar hogy sikerult megoldani :) rogton azutan hogy beirtam ide

de azert koszonom :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2474) hajnals


hajnals
csendes tag

Sziasztok! Ha a Telenornál veszem az magyar menüs? / A telenor nem tudta megmondani!! / Van olyan hanghívó program rá netán benne,hogyha a bluetoothos fülesemen megnyomom a gombot, bemondom a nevet és már hívja is? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2475) Cyberpunk válasza Rickazoid (#2466) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam olyan másfél napig elmegy 3G állandóan kilőve csak wifit használok internet eléréshez. Fényerő automatára állítva bár néha csinál érdekes dolgokat, de azért többnyire jól működik.

Én azt mondom hogy inkább egy retina display bele az lenne jó :K Nem kell ide AMOLED. Persze a némileg hosszabb üzemidő érdekében nem lenne rossz. De egy Desire/SGS sem nagyon megy tovább 1 napnál ha nyúzod. Inkább az akkuknak kéne fejlődnie sajna a telefon technológiája megelőzi jóval az akkuk-ét ezért hozzá kell szokni hogy akár egy napot sem bír ki max + 1 akku ;]
Én egyáltalán nem vagyok oda az AMOLED-ért hiába magas kontraszt + fényerő a színei nagyon nem valósak és túlszaturált. Színhelyesség szempontjából még a Milestone sima TFT kijelzője is veri.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2476) petipetya válasza hajnals (#2474) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szia!

Mivel a hazánkban hivatalosan nem forgalmazzák, így a tés telefon is angol nyelvű. Hiszen ők is az EU-ból szerzik be, vagy a hivatalos Magyar Motorolától - a lényeg viszont mindegyik esetében ugyanaz.

"nincs rá lezsóidő"

(#2477) petipetya válasza petipetya (#2476) üzenetére


petipetya
nagyúr

Telenorost akartam írni, de akármelyik szolgáltatónál is veszed, angol nyelvű a menüje.

"nincs rá lezsóidő"

(#2478) bwoay válasza Konflikt (#2461) üzenetére


bwoay
nagyúr

"..meg a joval erosebb proci, es a 2x akkora ram (256 vs 512). azert nagyon nemmindegy."

ja, de ezek téged hoznak lázba, nem őt, nagyon nem mindegy ;)

"amit viszont nagyon hianyolok az upgrade-bol, az az AMOLED, foleg az akksi miatt."

miért, úgy tűnik, hogy a Desire tulajok jobban állnak üzemidő terén? :) mert nekem nem. cserében legalább napsütésben szarabb a kijelző.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2479) Rickazoid válasza Cyberpunk (#2475) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igazából a telefongyártóknak gondolom nem is annyira érdeke a jobb akku, hisz egyrészt nekik sokkal de sokkal olcsóbb, másrészt így akinek fontos a hosszabb üzemidő, vesz még egyet. Azonban én örülnék, ha valamelyik gyártó egy amolyan szükségmegoldásként belerakna a telefonba egy UPS szerűen működő másodlagos akkut, ami mondjuk 3 percig működteti a telefont, hogy akkucsere idejére se kelljen kikapcsolnod. Ezzel nem oldódna meg a probléma, de kényelmesebb lenne.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2480) addamka


addamka
őstag

No egy ideje az akkutöltés mérő elkezdett szívatni engem is.
Reggel 5ig töltöttem, munka, reggel 9-re 20%-ot írt. Gondoltam tuti feltettem valamit, ami leszívja, de a settingsbe megnézve mi eszi az akksit semmi extra nem volt.
Reboot. Töltés 90%-on... :)
Lehet a Gauge Battery cucc zavar be, de ahhoz meg lusta vagyok, hogy próbálgassam egyelőre :B

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2481) petipetya válasza addamka (#2480) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a batteryminder eddig mindig a megfelelő értéket mutatta.

"nincs rá lezsóidő"

(#2482) bwoay válasza Rickazoid (#2479) üzenetére


bwoay
nagyúr

ezt konkrétan zseniális ötletnek tartom. azt viszont nem gondolom, hogy a gyártók nem érdekeltek a nagyobb teljesítményű akksik alkalmazásában. a philips is kihozott jópár készüléket, amik a gyári speckók szerint akár hónapokig mennek, persze tudjuk, hogy ez távol áll a valóságtól, de ha csak a harmadát teljesíti a leírtaknak, már az is bőven jó. csak ugye azok kimondottan fapados készülékek. monochrome LCD-vel, gyenge procival és szegényes feature szettel nem nehéz olyan telefont gyártani, ami akár 2 hétig is elketyeg. Csak amikor megvan az igény egy komplex oprendszer jelenlétére és annak gyors, reccenésmentes működésre, plusz a szokásos energiazabáló funkciók meglétére (GPS, 3G, stb), ugyanakkor léteznek követelmények az adott készülék súlyát/vastagságát illetően is, akkor azért olyan sok mozgástér nem marad a felhasznált akku teljesítményét illetően. ez a UPS dolog viszont egyszerűen zseniális. Nem biztos, hogy akkora igény lenne rá, de maga az ötlet kiváló.

addamka:
nekem "basztat" :D (battstatt) van fent, szerintem az egyik legstílusosabb. ha nem nyúlok hozzá, akkor nincs gond, de mikor változtatom a színt (amire normális esetben nincs szükség az első beállítás után), akkor néha megkergül.

visszatérve az üzemidő dologra: a telefont tegnap reggel vettem le a töltőről, és most 80%-ot mutat. ezt olyan 10-12 perc beszélgetés, 2-3 sm, pár perc angry birdözés, némi marketen történő turkálás után mutatja. a wi-fi és a sync csak estére volt bekapcsolva. azt talán érdemes megjegyezni, hogy nem a gyári töltőt használom, hanem a V8-ét, mert mikor összehasonlítottam a kettőt, akkor láttam, hogy a gyári kb 300 mA-el nagyobb áramerősséggel tölt, én meg inkább a lassabb, de kíméletesebb töltésre voksoltam.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2483) Konflikt válasza bwoay (#2478) üzenetére


Konflikt
addikt

"..meg a joval erosebb proci, es a 2x akkora ram (256 vs 512). azert nagyon nemmindegy."

ja, de ezek téged hoznak lázba, nem őt, nagyon nem mindegy ;)

ot nem erdekli, vagy nem hozza lazba az lehet. de ezek nem kis elorelepesek, ami felett elsiklani nemerdemes, mikor a milestone 1-et es a 2-ot hasonlitjuk ossze. ;)
mert a 2x annyi ram, es az erosebb proci is erezheto sebessegnovekedest fog hozni.
(tobb mint fel eve valtottam G1-rol milestone-ra, es ott a kul csak 192 vs 256 volt, es bizony nem kicsi volt a valtozas. ugyanezt erzem, mikor baratnom spicaja van a kezemben par percig, es visszaterek milestone-ra.)
szval ezek komoly upgrade-ek, de ugytunik hogy sokaknak csak az atszabott billentyuzet az improvement.

"amit viszont nagyon hianyolok az upgrade-bol, az az AMOLED, foleg az akksi miatt."

miért, úgy tűnik, hogy a Desire tulajok jobban állnak üzemidő terén? :) mert nekem nem. cserében legalább napsütésben szarabb a kijelző.

nem all jobban (vagy ha megis, akkor nagyon kicsivel). ennek egyszeru az oka: a desire-nek 2x annyi ramja van, es magasabb orajalen jar a cpu-ja, ami plusz fogyasztokent lep fel. igy ha az AMOLED-en sporolnak is, itt a RAM, es a CPU miatt ugynezki kb ugyanott vannak fogyasztasban.
amugy meg a TFT sem lathato igazan jol napsutesben, szval ez felejtos erv.:)
(mindig maxra veszem a fenyerot, ha napsutseben hasznalom, igy valamennyire lathato a kijelzo)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#2484) bwoay válasza Konflikt (#2483) üzenetére


bwoay
nagyúr

a "nem látható igazán jól", meg a "meglehetősen szarul látható" közül én azért tudnék választani ;) amit meg a RAM és a CPU fogyasztásáról írsz, az sok jót nem sejtet a Milestone 2-vel kapcsolatban, amiben ugye még a kijelző sem lett takarékosabb.

de szerintem nem igazán érted, hogy miről beszélünk. nem arról van szó, hogy ezek a változások elhanyagolhatóak, hanem arról, hogy ha valaki elégedett a jelenlegi készüléke teljesítményével (miért ne lenne?), akkor ezek az újítások nem igazán hozzák lázba. mint írtam, a gyártók nyilván nem belőlük élnek elsősorban, hanem azokból, akiknek félévente el lehet adni egy frissített típust, mert az gyorsabb, szebb, jobb, okosabb, stb.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2485) wolruf válasza addamka (#2480) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem is sokszor vacakol az akksi, de magától helyre áll :) Egy darabig hisztizik, hogy merül, aztán töltés után jó. 1-2-3 napot szokott menni, nem macerálom nagyon.
Nekem semmi egyéb batteryinfós cucc nincs fent, alapban csinálja ezt. Szerintem valamiért a ,,kicsi'' töltésekkor azt hiszi, hogy feltöltötte magát és azt is jelzi, aztán szép lassan magához tér. Mindenesetre csalóka.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#2486) hajnals


hajnals
csendes tag

Köszönöm a nyelvre vonatkozó válaszokat!
Továbbra is érdekel,hogy a MIlestone-ban illetve az androidban van -e olyan,hogy hanghívás?? Mert most a a Nokiámon van. Bluetooth fülessel összepárosítva. Autóban vezetek, a telefon a zsebemben, elő sem kell venni, a fülesen benyomom a gombot , bemondom a nevet és a telefon már hívja is az illetőt. A Motorola tud ilyet?? Fontos lenne! Köszönöm!

(#2487) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Hello,

A fulhallgatot ha bedugom, es kicsitt megmozgatom akkor nagyon eros sercego hangot ad ki. Probaltam mas fulessel is, azzal is igy tortenik. Persze csak mozgatasnal, ha stabilan all akkor semmi gond. Gyaloglas kozben meg nem probaltam, de azt hiszem hogy igy zavaro lenne.

Masnal is igy van? Vagy most derult ki hogy miert kaptam meg viszonylag olcson a telot? :(

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2488) eami válasza hajnals (#2486) üzenetére


eami
addikt

úgy emlékszem tud, angolul, sőt ha jól hiszem motorolának még külön appja is van rá.

(#2489) Cyberpunk válasza bejmuller (#2487) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam is előfordult egypárszor, de inkább a beakadás volt jellemző. Szerencsére most már nem zavar. Vettem egy Clip+t csak zenehallgatásra mert a Milestone hangminőségével nagyon nem voltam megelégedve. Hát hiába nem zenemobil az biztos az 5800-ám lazán lemosta hangminőségben.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2490) #16820480 válasza bejmuller (#2487) üzenetére


#16820480
törölt tag

kitérő megoldásként esetleg meggondolhatod, hogy BT fülest használj hozzá. én egy Sony-Ericsson MW600-at vettem, az nagyon jól szól, és akármilyen fülest bele tudsz dugni. de picit olcsóbban Jabra headset is. ami jó ezekben még, hogy vannak rajtuk távirányító gombok, illetve tudsz velük hívást is kezelni.

(#2491) bwoay válasza bejmuller (#2487) üzenetére


bwoay
nagyúr

azért egy WD40 kezelést ejts meg, mielőtt lemondasz az aljzatról.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2492) addamka válasza bejmuller (#2487) üzenetére


addamka
őstag

WD40-t én is ajánlom, túra közbe sikerült összeporozni, utána le kellett kezelni, és ok lett.

Hangra nekem jó (3D stereot rádobtam szentségtörésként), bár az elmúlt 8 évben nem volt külön mp3 lejátszóm, ha tehetném a lakás meg a kocsikulcsot is beleintegrálnám, annyira rühellem a plusz dolgokat cipelni :)
Kocsira is néha rákötöm, nem tűnt rosszabbnak, mint bármi más jelforrás.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2493) bejmuller válasza bwoay (#2491) üzenetére


bejmuller
aktív tag

Soha eletemben nem hallottam meg errol a wd40rol. Most utananeztem. Majd valamikor szetnezek hogy nalunk (Erdely) hol talalok ilyet. Koszonom a tanacsot :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#2494) Cyberpunk válasza addamka (#2492) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én meg pont az ellenkezőjét vallom. Fotózni kompakt fényképezőgép, videóra kamera, zenére meg külön lejátszó.
Hát ez van túlságosan is audiofil vagyok, szerencsére a Clip elég kicsi :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2495) petipetya válasza bejmuller (#2493) üzenetére


petipetya
nagyúr

Fegyverboltban.

"nincs rá lezsóidő"

(#2496) bwoay válasza bejmuller (#2493) üzenetére


bwoay
nagyúr

WD40 az alap, mindenre jó! Nem véletlenül mondják, hogy az erőspista (Stark Stefan) a konyha WD40-e :D Egyébként kontakt spray-t is mondhattam volna, azt talán jobb is ilyen célra.

más:
ma már 1 óra 10 percet beszéltem a telefonnal, wi-fi és sync megy (e-maileket szedi le sorban, időjárást is frissíti), és 40%-on áll. Szerintem mondhatjuk, hogy este van, és mivel tegnap reggel szedtem le a töltőről, mint azt korábban írtam, így meg is van a 36 óra. Abba a 40% kraftba meg még sokminden belefért volna.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2497) cantro válasza bwoay (#2496) üzenetére


cantro
csendes tag

király, kössz szépen a tesztet!

(#2498) addamka válasza Cyberpunk (#2494) üzenetére


addamka
őstag

Mindenkinek mások az igényei. Ha túrázunk, vagy kirándulunk, akkor viszek fényképezőt, és jön a Milestone is, mert túratérképnek elég jó, hogy néha ránézzek mikor eltévednénk :)

Zenét kocsiba hallgatok, arra meg, hogy ha nem tudok aludni és valamit toljak a fülembe mások (asszony) zavarása nélkül szintén jó a Milestone.

PNA GPS-em az van külön egy régebbi, amit el akartam adni, mondván jó lesz a Motonav, de amíg egy IGO8 vagy Primo ezerszer logikusabb és több funkcióval van ellátva, addig marad.

A mindennapokban szeretem ha egybe kéznél van ami kell, tervezett dolgok esetén be tudom tervezni, hogy mit vágjak be a csomagtartóba :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#2499) bwoay válasza cantro (#2497) üzenetére


bwoay
nagyúr

nincs mit. a maradék 40%-al nekiálltam ezerrel netezni meg e-mailezni, és végül 10%-al raktam a töltőre olyan 11 óra körül.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2500) petipetya


petipetya
nagyúr

Kiegészítő ügyben kérek tanácsot. Olyan szilikon tokot keresek a telóhoz, amely teljes egészében betakarja.

Nem ebben akarom használni, pusztán arra kell, hogy ha egy "cunami" alatt a táskába teszem (mert a zsebemben elázna), akkor ne karcolódjon össze.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.