Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) x666x válasza Cyberpunk (#3150) üzenetére


x666x
csendes tag

Köszi az infokat! Az akku téren mondjuk 2-3 oras utazasnal 1-2 dvdrip, bdrip film mennyire fogyasztja le?

(#3152) Cyberpunk válasza x666x (#3151) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát 100%-os akku mellett egy másfél órás film durván az még belefér. De LoTR-t ne akarj nézni rajta töltő nélkül ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3153) domedee válasza Cyberpunk (#3152) üzenetére


domedee
senior tag

Akár két filmet is kibír.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3154) z0d1AK válasza domedee (#3153) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez függhet az akkumulátor állapotától, és magától a filmtől is.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3155) Cyberpunk válasza domedee (#3153) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja 3gp-t ki. Gyári lejátszóval és alacsony fényerőn ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3156) domedee válasza Cyberpunk (#3155) üzenetére


domedee
senior tag

Kipróbáltam, és egy Micimackót 2 és félszer lejátszott. Azaz 180percet folyamatosan úgy, hogy 5% még mindig volt az akksiban a végén.
rockplayer, got2.2 firmware,
720*576, 497kbps, xvid
2ch, 44,1kHz, 128Kbps, mp3
automata fényerő

Szóval én megvagyok elégedve az akksival teljesen.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3158) likeaRAINBOW


likeaRAINBOW
senior tag

Nem, még nem vettem meg, az a kérdés, hogy mihez köti a regisztrációt, telefonhoz ,imeihez ,egy generált idhez, mert nem mindegy hogy esetleg froyo után tudom-e használni vagy sem :)

amúgy ki mennyi netet használ el egy hónapban, illetve az miből áll?

serk:
eltűnt a hozzászólás

[ Szerkesztve ]

(#3159) Toobee válasza likeaRAINBOW (#3158) üzenetére


Toobee
veterán

Nekem tré 500 megás van. E-mail, facebook, időjárás progi és böngészés. Bőven elég, néha néha pár youtube videó is belefér, de eddig még 250 megát se léptem vele túl sose, szerintem felesleges nagyobb, kivéve, ha axn playert szeretnéd használni. Ott 300mega körül van egy egy sorozat.

https://barbieripnk.hu/

(#3160) Cyberpunk válasza likeaRAINBOW (#3158) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én a Telenornál vagyok Flexi csomagra fizettem elő nekem az 5GB-os csomag sem bizonyult elegendőnek ;] Ezzel legalább a böngészés meg az e-mail korlátlan. Még ha a többi nem is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3161) petipetya


petipetya
nagyúr

Aki módosított rom-ot használ (nem 1.04-es got-ot 2.1-el, mert abban nincs ez benne), meg tudja mondani, hogy van-e köztük olyan, amelynél az ékezetes betűket egyszerűbben lehet előcsalni?

Mondjuk nem a betű hosszanti nyomásával, hanem alt+betű megnyomásával stb. Vagy jó lenne olyan alkalmazás, amivel ezt be lehetne állítani.

"nincs rá lezsóidő"

(#3162) Toobee válasza Cyberpunk (#3160) üzenetére


Toobee
veterán

Mire megy el az 5giga? Laptopra is megosztod a netet, vagy hogy?

https://barbieripnk.hu/

(#3163) D@niel válasza Toobee (#3162) üzenetére


D@niel
addikt

Egyértelmű. Már csak azért is, mert mobilon megnyitni mondjuk a mobilarena főoldalát nem lehet több 1 megánál (talán symbianon ha van ennyi), sőt, szerintem 800kb-tól nincs több. Egy 2perces youtube is mondjuk 20mb, szóval internet megosztással 10gigát is el lehet lőni.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3164) petipetya válasza D@niel (#3163) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mobilarena főoldala nálam 0,65MB, míg egy 2:11 perces youtube videó 14MB adatmennyíséget generált.

"nincs rá lezsóidő"

(#3165) x666x


x666x
csendes tag

Hol erdemes leginkabb beszerezni a telot? A vipphone-nal 92-ert gyari garis + 8Gb-s memoval adjak. Esetleg mas tapasztalat, ill erdemesebb e megvarni vele 2011et? :R

(#3166) z0d1AK válasza x666x (#3165) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jövőre sem fog jelentősen esni az ára, lévén a mostani darabok jelentős része is készleten van, szóval akkor várható valamelyest esés, mikor már nagyon nyomják majd a boltok árukészletét.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3167) Vikunya válasza x666x (#3165) üzenetére


Vikunya
tag

Én egy hónapja vettem a milestone-t, a gsm-line-on rendeltem, 88k volt a vége postaköltséggel együtt, teljesen új, független, dobozában. Ha szerencséd van, még olcsóbban is kapsz tőlük pár ezressel. Ja és másnapra itt volt.

Romanes Eunt Domus

(#3168) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

DROID még Gingerbread-et is kap? (Nekünk meg még Fro-Yo sincs)

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#3169) petipetya


petipetya
nagyúr

Kiakasztottam a vasat. :) Jobban mondva csak a led nem működött rajta, komolyan megijedtem, hogy hardveresen ment tönkre. Aztán elkezdtem gondolkodni, és rájöttem, hogy több ledes értesítő email stb. progit próbálgattam, és mintha a missed call-nál egy restore után jött volna elő ez a jelenség, de lehet, hogy kellett hozzá másik progi is.

A got recovery menüben ügyködtem, hogy lássam működik-e a led. Ott bizonyos műveleteknél pirosan villog, és mikor ezt láttam, akkor már megnyugodtam.

Mindenesetre nem totojáztam és csináltam egy gyári beállítások visszaállítását, majd feltelepítettem a szükséges programokat - azóta szépen jelez a led, ahogyan kell neki.

"nincs rá lezsóidő"

(#3170) eami válasza likeaRAINBOW (#3148) üzenetére


eami
addikt

egyik sem... launcher pro plust nem marketen keresztül tudod megvenni hanem paypallal lehet fizetni közvetlenül a fejlesztőnek. Ő majd küld neked egy regkeyt ami device független ;)
amúgy az appban/weblapon le van ez írva.
(én még ezen a linken keresztül vettem, követve az instrukciókat)

(#3168) Phoenix0523: vagy 2 hete volt hír hogy súlyos biztonsági hibát talált egy csapat az androidban, amit január elején közzétesznek. Addig van idejük javítani a hibát... elképzelhető hogy csak ezt kapják meg hamarosan. (és remélem ugyancsak ez az oka hogy a milestone froyo is csúszik)

[ Szerkesztve ]

(#3171) Cyberpunk válasza Phoenix0523 (#3168) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én erre már nem tudok mit mondani. Most hirtelen nagyon csúnya szavak jutottak eszembe, amiket inkább nem írok le mert nem ide való ;]
De az már biztos hogy soha többet Motorola telefon. Jövőre alighanem cserélem is a Meego izgatja a fantáziám most meglátjuk hogy mikorra lesz belőle valami.

D@niel: Azért nagyban függ a videó minőségétől is az átlag ami jó minőségűnek mondható a gyári youtube klienssel durván 2-3 MB/perc.
Én például nagyon sokat böngészek a telefonomon és ha egy nap mondjuk 20x megnyitod a PH-t azért az már nem kevés. Ráadásul én Dolphint használok az bizonyult a legjobbnak de ez is generálja a legnagyobb adatforgalmat :U

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3172) eami


eami
addikt

elég gyakran látom hogy emlegetitek hogy van akinek CM van fent? CM mint CyanogenMod? csak mert a hivatalos oldalon semmi info hogy milestonera is lenne CM...
lehet én értettem félre valamit. GOTon kívül mi más lehetőség van Froyora?

(#3173) bejmuller válasza eami (#3172) üzenetére


bejmuller
aktív tag

alap GOTos firm kell mindenkeppen, azutan lehet modositani a kovetkezo ket cuccal
-[nem hivatalos]CyanogenMod 6.1.0 RC4 for Milestone [link]
-Cronos Froyo Milestone 1.5.0, modositott CM, nekem jobban bejon [link]

en ezekrol tudok, hasznaltam mindkettot... a legnagyobb bajuk az, hogy az akku nagyon szarul birja, de ez a leakelt firm hibaja.

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#3174) petipetya válasza bejmuller (#3173) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Cronos Froyo Milestone 1.5.0, modositott CM-nél van egy Camera APK-s link. Az miben jobb, mint az alap kamera alkalmazás?

"nincs rá lezsóidő"

(#3175) bejmuller válasza petipetya (#3174) üzenetére


bejmuller
aktív tag

nem probaltam... de gondolom azert van ott, mert a CM es a Cronos kamera szoftja is csak 4:3-as kepeket tud kesziteni.

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#3176) petipetya válasza bejmuller (#3175) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#3177) spacer


spacer
aktív tag

Nem tudom mi történt, de valamiért a Launcher pro nem működik. :(
Hiába töröltem, és installáltam újra, egyszerűen nem tudom elindítani azzal a felkiálltással, hogy a kért művelet nem hajtható végre. :(

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#3178) Toobee válasza petipetya (#3169) üzenetére


Toobee
veterán

Nem volt véletlen az akksi töltöttsége 30-40% alatt, ha már sárga a jelző, akkor nem fog villogni a led, én is mit össze agyaltam rajta mire rájöttem,

https://barbieripnk.hu/

(#3179) petipetya válasza Toobee (#3178) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt más volt, mivel feltöltve sem villogott a led.

"nincs rá lezsóidő"

(#3180) Rickazoid válasza spacer (#3177) üzenetére


Rickazoid
addikt

Milyen ROM-ot használsz? Nem lehet, hogy valahogy a microSD-re települt? Onnan elképzelhető, hogy nem fut. Egyéb esetben nem tudom mi lehet a baja.
Annyit még megpróbálhatsz, ha mégse lenne ilyen baja, hogy megpróbálod átmásolni a /data/app mappából a /system/app mappába (majd újraindítod), hátha úgy elindul. De ez csak egy tipp, illetve ebben az esetben nem lehet frissítéseket telepíteni hozzá, csak manuális ide-oda helyezgetés után. Vagy ehhez próbáld ki az Androidiani OpenRecovery-t, az tud ilyet, hogy /data helyről /system helyre másolni programokat és vissza, egyszerűbb és nem is lehet elrontani. Persze root nem árt hozzá.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3181) spacer válasza Rickazoid (#3180) üzenetére


spacer
aktív tag

Már késő, de köszi a tippet. :)
Bedurrant az agyam, és felpakoltam egy 2.1-es service verziót, meg rá az open recoveryt. Esküszöm mintha winfost telepítenék, csak most a telefonnal kell órákat szenvedni. Kiborító :)

>>>>>>>macbook air<<<<<<

(#3182) petipetya


petipetya
nagyúr

Itt láttam ezt a rom-ot.

A Milestone-ra megtaláltam az angol nyelvi csomagot a fórumban, letöltés itt.

Viszont hol találom a rom letöltési linkjét? Telefonon nézem az oldalt, ezért nem látom a download gombot? Hogyan kell feltenni?

"nincs rá lezsóidő"

(#3183) Rickazoid válasza petipetya (#3182) üzenetére


Rickazoid
addikt

"Some interesting news from over at miui.com today regarding MIUI 0.11.26 coming this Friday."
Nézd meg holnap (és holnapután, ki tudja milyen időzóna szerint kell értelmezni), ma még csak csütörtök és 25-e van.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3184) petipetya válasza Rickazoid (#3183) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem erösségem az angol, köszönöm. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#3185) Vikunya


Vikunya
tag

Nem tudtok valami olyan appot, amitől fekete színű lesz a felső állapot sáv?

Romanes Eunt Domus

(#3186) petipetya


petipetya
nagyúr

Itt fent van a mui 0.11.19-es.Hogyan lehet telepíteni ezt a zip-et?

"nincs rá lezsóidő"

(#3187) Zoku válasza petipetya (#3186) üzenetére


Zoku
tag

Az engem is érdekelne, sőt az is, hogy a mostani rendszert hogyan lehet lementeni, majd később visszarakni.

(#3188) petipetya válasza Zoku (#3187) üzenetére


petipetya
nagyúr

A mostanit a got recovery segítségével lehet lementeni. Ott a nandroid menüben van 3 lehetöség, az all-t kell kiválasztani és akkor lementi a rendszert, amit ugyanott lehet visszatenni.

"nincs rá lezsóidő"

(#3189) Rusi


Rusi
senior tag

Hamarosan megtudjuk, miben és merre változott az utód. ;)

Mobilaréna (2010-2017)

(#3190) petipetya válasza petipetya (#3186) üzenetére


petipetya
nagyúr

Got recoveryből nem megy.

"nincs rá lezsóidő"

(#3191) Zoku válasza petipetya (#3190) üzenetére


Zoku
tag

Letöltöttem egy open recovery-t de csak mappák és fájlok vannak semmi gépről indítható dolog.

(#3192) Rickazoid válasza Zoku (#3191) üzenetére


Rickazoid
addikt

Huh, majd 20 perc, kicsit kicsi az ingyenes sávszél a mediafire.com-nál... de addig azért leírom:
Nem lehet, hogy ez egy update fájl? Úgy értem lehet be kell másolni az OpenRecovery/updates mappába a .zip-et kitömörítés nélkül, majd az OR menüjében Factory Reset után az Apply Update résznél kiválasztani és futtatni. CM-eket is így kell már telepíteni egy ideje.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3193) Zoku válasza Rickazoid (#3192) üzenetére


Zoku
tag

Igen úgy néz ki ez az amit mondasz. :(

(#3194) petipetya válasza Zoku (#3191) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mi az az openrecovery?

"nincs rá lezsóidő"

(#3195) Zoku válasza petipetya (#3194) üzenetére


Zoku
tag

Ha én azt tudnám :D Got recovery-t kerestem de csak open-t találtam :D
Ha tudsz linkelhetnél pm-ben.

(#3196) Rickazoid válasza petipetya (#3194) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ez most komoly? Az OpenRecovery a GOT OpenRecovery és az Androidiani OpenRecovery alapja, illetve ezek az eredeti módosított verziói. Az eredeti kevesebbet nyújt.
Ugyan úgy működik mindegyik. OpenRecovery mappát (GOT-nál van még egy mappa, azt is) és az update.zip-et a microSD-re kell másolni, majd a telefon Recovery menüjéből indítható az update.zip.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3197) petipetya válasza Rickazoid (#3196) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pont ez az, a got-hoz tartozó update.zip az sd gyökerében van, és az mindig elindul a recovery-böl.

Ám ennek a szifonos rom-nak a zipjét hiába neveztem át update.zip-re és tettem az sd gyökerébe, azt nem hajlandó telepíteni. :F

Hoppá, akkor letöltöm ezt az openrecovery cuccot és azzal próbálom majd meg otthon.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3198) petipetya válasza petipetya (#3197) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vagy mégsem, mivel nem tudom hogy müködik, felesleges, hiszen csak szétcseszné a got recoveryt, nem?

"nincs rá lezsóidő"

(#3199) Rickazoid válasza petipetya (#3198) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nos nem tudok kínaiul, de a miui.com oldalon megtaláltam a leírást:
界面再次刷新后,回到了OpenRecovery主界面。
1.使用“方向键”选择并点击“apply update”
2.使用“方向键”选择并点击“miui-milestone-0.11.19.zip”,这个就是你下的miui的rom包,如果你没改名字就是这个名字。
3.使用“方向键”选择并点击“yes”,这时候就会显示刷机的进度条,当滚动条完成,且界面最下面显示“install from sdcard complete”的时候,就说明刷机完成了。
4.使用“方向键”选择并点击“go back”
5.使用“方向键”选择并点击“Reboot System”,手机会自动重启,看见感叹号,然后按“音量上”和“拍照键”,返回系统recovery。
6.使用“方向键”选择并点击"Reboot System now"

Érthető részek: Apply update: a képek alapján az Androidiani Openrecovery-vel kell működnie (ettől függetlenül a GOT-félével is működhet, nem tudom van-e itt különbség a kettő közt). Ennek az OpenRecovery/updates mappájába kell másolni a .zip-et, majd az OR-ben az Apply update-rész alatt kell kiválasztani ezt a .zip-et, nyomni egy yes-t a kérdésre, lefutás után visszalépni a főmenübe és Reboot System.

Kipróbáltam, települ, elindul, működik. Konkrétabban nem teszteltem. Megjegyzem a nyelvválasztásnál bal oldalon van az OK, két lehetőség volt, de elsőre nem sikerült eltalálni.. :) De egy szótár nem árthat hozzá, mivel az angol fordítás nem teljes, helyenként angol feliratok vannak benne. Igen, vagyis jórészt kínai. A megközelítés ettől függetlenül érdekes.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3200) Zoku válasza Rickazoid (#3196) üzenetére


Zoku
tag

Nagyon egyszerűnek tűnik de mégis hibaüzit dob valami EOCD bla bla bla failed.. Legalábbis a got féle update zip-et indítva.
Nézek majd egy Androidiani félét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.