Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) addamka válasza DVlad (#3899) üzenetére


addamka
őstag

Arra leszek kíváncsi hivatalos 2.2-vel kijön-e hozzá az update, mert én is megvettem, de CM-vel forceclose hegyek vannak :)

Ez a jobban fog futni kérdéses, mivel egy nyamvadt igo amigo klón, még ha jobban nem is fut semmi, de szolgáltatásokban kb. már minden alternatíva többet tud. Egyetlen előnye talán, hogy a többi androidos navi alá nincs topmap térkép, csak navteq meg teleatlas, de ha tévedek, javítsatok ki.

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#3902) ttibi84


ttibi84
csendes tag

köszönöm az ötleteket!

(#3903) GodHeart válasza Cyberpunk (#3895) üzenetére


GodHeart
senior tag

én azt hittem, hgy ez már valami belső infó, hogy szervízben már pakolják rájuk a 2.2-t.. :(

(#3904) Cyberpunk válasza GodHeart (#3903) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék ő neki már felpakolták szervizben a Froyo-t [link]. Szóval nem humbug ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3905) GodHeart válasza Cyberpunk (#3904) üzenetére


GodHeart
senior tag

hmm.. egész bíztató.. csak nehogy az legyen, hogy találtak valami bugot.. és megin több hónapig húzzák a kiadást.. :W

(#3906) nord^ph válasza petipetya (#3881) üzenetére


nord^ph
tag

nos, nem vált be amit ajánlottál, továbbra sincs sms, holott a normál sms-eket megkapom, megkaptam eddig is... :F

más: nem igazán vágom még az androidot, de ezek a romok mi célt szolgálnak? megéri próbálkoznom vele nekem is?

(#3907) GodHeart válasza nord^ph (#3906) üzenetére


GodHeart
senior tag

2.2-t szolgálják..én anno a samsung spicam szétflasheltem.. szóval nem idegen tőle a dolog, és 1 hete van meg nekem a kicsike, de mivel hó végére ígérik a gyári 2.2-t így ehhez nem nyúltam még.. :U

[ Szerkesztve ]

(#3908) petipetya válasza petipetya (#3858) üzenetére


petipetya
nagyúr

:) Miui vs. Cyanogenmod, avagy híváskezelés android módra:

A híváskezelés még nem az igazi a miui-n, mind nappali fénynél mind a sötét utcán többször is hívást fogadtam és indítottam vele.

Hívásfogadás:
- Miuin lekapcsolt képernyőnél csak a hívásfogadás jön elő, ha el akarom utasítani, akkor a teendőket a következő pontban lehet látni. Ha viszont bekapcsolt képernyőnél jön a hívás, akkor van zöld és piros telefon gomb is. :Y
- Cyanogennél a következő pontban látható a hívásfogadás menete.

Hívásfogadásnál van, hogy kinyomom és visszahívom az illetőt, mert x számokat ingyen hívok:
- Miui-n az elutasítás nem egyszerű, az ujjunkat 2-3 mp-ig rajta kell tartani a zöld telefon sávon, amikor is kijelzi hogy felfelé húzva elutasíthatom. Ez nekem abszolút nem volt praktikus, hiszen az utcán figyelni is kell, és akkor csak ösztönből lehet kezelni a telefont; ezt a miui-val nem lehetett. :O
- Ellenben a cyanogent (vagy a többi rom-ot) nem kell bemutatni, bal csúszka felvesz, jobb csúszka elutasít. Csak oda kell pillantani és a zöld meg a piros színt látva nem is kell gondolkodni. :C

Újrahívás, miután kinyomtam az illetőt:
- Miui-n zavaró volt, hogy a hívásnaplóban a névre bökve a tárcsázó rész jön be, ahol is felül a szám szerkeszthető formában, míg alul az újrahívó gomb van. Szintén csak zavaró volt az utcán, mert meg kellett állnom és odafigyelni, nehogy belepiszkítsak a telefonszámba. :W
- Cyanogennél csak rábökök a névre hosszan és a legfelső menüvel újrahívom, ez gondolkodás nélkül megy. Persze itt hozzáteszem, hogy jobb lenne egy újrahívó gomb a hívásnaplóban minden név után, tehát ez sem tökéletes.

Köszi a figyelmet. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#3909) DVlad válasza addamka (#3901) üzenetére


DVlad
őstag

Erre nem tudom a választ (természetesen), de engem nem is nagyon érdekel, mert a gyári állapotában is elégedett vagyok vele. Soha nem volt még hiba a mûködésében, ezt én értékelem.

(#3910) petipetya válasza petipetya (#3908) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kifutottam az 5 percből...

Hívás letevés:
- Miuin valahogy sosem jött össze az, hogy a fülemtől eltartva visszajöjjön a képernyő, és megszakíthassam a hívást. Ráadásul a mylock phone tools végett először azt kell eltávolítani a kamera gombbal, majd utána letenni a hívást.
- Cyanogen alatt be van állítva, hogy a power gomb szakítsa meg a hívást, ennél egyszerűbb megoldásról jelenleg nem tudok. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#3911) GodHeart


GodHeart
senior tag

Srácok ez mennyire igaz?

Tényleg létezik ilyen Milestona-ra? :U

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon_tartozek/egyeb/motorola_milestone_droid_xt720_tv_kabel_skn6377a_1437359038.html

(#3912) Rickazoid válasza GodHeart (#3911) üzenetére


Rickazoid
addikt

Igaz az, csak épp hülyén írták, köze nincs se a Milestone-hoz, se a Droid-hoz, hanem a szintén Droid-nak is hívott XT720-as HDMI kábeléről van szó.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3913) manowarkill


manowarkill
tag

új CM

Update:
15.01.2011 0.06-11.01.15
- proprietary files update (boot.img, modules, libaudiopolicy), no sleep after usb/power unplug seems to be finally fixed
- added ro.config.no-action-on-plug property. When set to 1, the screen will not automatically turn on when plugged to usb/power (useful especially for users of solar power adapters). Disabled by default, can be changed in /system/build.prop.
- TI OMX libs compiled from sources again (thanks, Edgard)

(#3914) domedee válasza manowarkill (#3913) üzenetére


domedee
senior tag

Sziasztok,

én már fel is raktam. Megy szépecskén, csak egy kérdésem lenne, (eddig GOT-os voltam) miért lehet az, hogy nhiába rakom be "Memory Card Access"-re", akkor sem látom a gépről az sd-kártyát? Tudom, láma a kérdés, de akkor is...:)

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3915) manowarkill válasza domedee (#3914) üzenetére


manowarkill
tag

ne legyen bepipálva debugging mód és úgy menni fog

(#3916) petipetya


petipetya
nagyúr

Most nézem, hogy a 01.15-ös cm6-ban a második gmail hozzáadásánál már lehet szinkronizálni annak a naptárát is. Eddig ez nem volt benne.

"nincs rá lezsóidő"

(#3917) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok az a gondom hogy újból flasheltam a telot gyari 2.1 van rajta elinditom a marketet le is frissiti az új marketre de ha le akarok vmit tölteni akkor force close-t kapok és nem tölt ha a root explorerrel ujratelepitem a system mappàbol a marketet akkor meg a régi fogad és nem is frissiti magàt de ugyanugy force close letöltésnél!Esetleg vkinek ötlet?Màs Szeretném feltenni a motonavot de azt irja application is not installed pedig az eredetit màr töröltem mégsem megy fel,törölnöm kéne még vmit? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3918) petipetya válasza gretzky77 (#3917) üzenetére


petipetya
nagyúr

A got openrecovery-ben láttam egy olyan menüt, amely fixálja ezt az új Marketet, első körben ezzel próbálnám meg a helyedben.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3919) domedee


domedee
senior tag

Eddig nagyon nem győzött meg az új cm6. Felraktam, beállítottam mindent, aztán azt vettem észre, hogy pár app eltűnt...

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3920) gretzky77


gretzky77
veterán

köszi ez a got openrecovery nekem kinai,letöltöm kicsomagolom és apk fájlt kapok amit telepitek vagy hogy? köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3921) petipetya válasza gretzky77 (#3920) üzenetére


petipetya
nagyúr

GOT Openrecovery használata:

- töltsd le innen (ezzel megvagy)
- csomagold ki és másold be az sd gyökerébe, ehhez csatlakoztatnod kell a telefont háttértár módban
- kapcsold ki majd kapcsold be a telefont úgy, hogy nyomva tartod az X + bekapcsoló gombot 3 mp-ig
- hangerő fel és kamera gombot nyomd be
- menj rá az apply sdcard:update.zip menüre

"nincs rá lezsóidő"

(#3922) gretzky77 válasza petipetya (#3921) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi nekem gyàri rom van rajta ettöl nem fogom elveszteni az adataimat?68 mb ez miket ir àt a telefonban?köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3923) petipetya válasza gretzky77 (#3922) üzenetére


petipetya
nagyúr

Semmit sem fogsz elveszíteni, minden beállítás megmarad. Ez csak ad egy plusz menüt a telefonnak, az úgynevezett openrecovery menüt. Ott csak a market fixálására nyomj rá (nem tudom, hogy melyik menüpontban van).

"nincs rá lezsóidő"

(#3924) optikus


optikus
senior tag

mar baromira itt az ideje a 2.2-nek, az android market megoszlasa jan 4-en a hozzaferok verzioszamai alapjan:

Android 1.5 3 4.7%
Android 1.6 4 7.9%
Android 2.1 7 35.2%
Android 2.2 8 51.8%
Android 2.3 9 0.4%

az is eleg idegesito hogy a motodev-en a fejlesztesre tamogatott telefonok listajabn ugyan benne van a milestone de a lehuzhato add-onok kozott ez az egy tipus nincs mig minden mas kutyatoke ott van. persze nezhetem jo iranybol, hogy epp nagyon dolgoznak rajta ezert hianzik ideiglenesen... :Y

Buy books not gear.

(#3925) petipetya válasza optikus (#3924) üzenetére


petipetya
nagyúr

Azért arra kíváncsi lennék, hogy ebből mennyi a hivatalos / főzött rom-ok aránya, figyelembe véve például a CM/Spica tömegeket.

"nincs rá lezsóidő"

(#3926) optikus válasza petipetya (#3925) üzenetére


optikus
senior tag

hat szerintem az emberek nagy resze nem kutyulja romokat, nyilvan van egy par szazalek de az latszik hogy a 2.2 mar 50% felett van. igazabol azert izgat a dolog mert ha megnezi valaki a fejlesztoi doksit akkor latszik hogy egy csomo hasznos dolog van a 2.2-ben ami a 2.1-ben nincs (a 2.3 meg mar mas teszta foleg a szenzorok teren).

Buy books not gear.

(#3927) Rickazoid válasza petipetya (#3908) üzenetére


Rickazoid
addikt

"Persze itt hozzáteszem, hogy jobb lenne egy újrahívó gomb a hívásnaplóban minden név után, tehát ez sem tökéletes"

Van ilyen, egy kis zöld nyíl oldalt, amire ha rányomsz, akkor felhívja az illetőt. Igaz elsőre nehéz eltalálni, de nem lehetetlen, nekem már többnyire sikerül.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3928) szőröscica


szőröscica
addikt

Helo!

Ma olyat játszott vele a drága, hogy 90%-os töltöttségről egy óra alatt leesett 5%-ra, úgy, hogy csak az autóhoz volt csatlakoztatva bluetoothon. Villogott a piros led, sikítozott töltőért. Gyanús volt, úgyhogy újraindítottam, majd nem lepődtem meg, mikor ismét 90%-os töltöttség fogadott. :U

Na az ilyen idióta bugok miatt rühellem az androidot, de nagyon.
Meg pl. nem tudok úgy sms-t küldeni, hogy a címzetteket pipálgatom a névjegyzékben. Ezt még egy 0ft-ért elhozható s40-es nokia is tudja.

Ha lehalkítom a navigációt, akkor az emlékeztetők hangjai is lehalkulnak, így simán elfelejtkezem valamiről, amit felírtam a naptárba, stb...

Marhára béta feeling ez az android, ráadásul 1ghz-re húzva, launcher proval is döcög néha.

(#3929) Rickazoid válasza szőröscica (#3928) üzenetére


Rickazoid
addikt

Mindenki hajlamos elfelejteni, hogy ez nem az Apple, aki egyetlen hardverhez ír egyetlen OS-t, házon belül ráadásul.
1: a töltöttség rossz kijelzése a Motorola hibája, a Google csak a rendszert írja meg, optimalizálni a gyártó dolga, ergo ennek hiánya nem az Android hibája.
2: HandcentSMS, rányomsz az új üzenet ikonra, rányomsz a plusz ikonra és azt pipálsz be, akit akarsz
3: halkítsd le magában a programban a hangokat - nem róhatod fel hibának, hogy a telefon egyik fő hangerejének halkításakor lehalkítja azt és nem találja ki, hogy mikor kéne visszahangosítani.
4: a döcögés szintén az optimalizálás hiánya, megint nem az Android a hibás. Nézz meg egy Google telefont. Megjegyzem részben talán épp emiatt készülnek a 2 magos processzorok, onnantól ugyanis lehet végképp nem lesz optimalizálás.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3930) szőröscica válasza Rickazoid (#3929) üzenetére


szőröscica
addikt

1.: ezt nem tudtam. :)

2.: Azért egy alapvető dologhoz (sms írás), hadd ne kelljen már külön programot telepíteni.

3.: lehet ez a programozók hibája, vagy az androidé, nem tudom, de ha egy programban nyomkodom a hangerőgombokat, lehetne annyi esze, hogy ne a rendszer hangerőt basztassa. Pl. játék alatt a music/video volume megy lefelé, Motonavban meg a notifications talán (az ébresztő is elhallgat).

4.: Nyomkodtam már pár Androidos telefont, mindegyik döcög, a Desire se adja azt a smooth felhasználói élményt, amit egy sima 3g iphone is tudott már. A Launcher Pro valamennyit javított a dolgokon, de még így se fényes 1ghz-re tuningolva, alapon meg igencsak akadozós, nem illik az újkori, bőven 100 ezer feletti árához, amit kiperkáltam érte.

Hátha a 2.2 jobb lesz. Ha ennyi ideig ültek rajta, akkor csak volt idő bugot vadászni, meg optimalizálni, nem? Titkon reménykedem még a wifi bug javításában is.

(#3931) Rickazoid válasza szőröscica (#3930) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nos nem azért ültek rajta ennyi ideig, mert bugokra vadásztak, ez biztos. Az ikertestvéréhez már bő fél éve kész a Froyo.
Ami a programok hangerejét illeti, a legtöbb programba nem tesznek hangerő állítást, amelyikbe igen, ott se írják bele, hogy a hangerő gombokkal lehessen állítani. Az Android pedig (a többi OS-hez hasonlóan) nem állít egyedi hangerőt minden egyes programjához, az a program, ami nem rendelkezik hangerő állítással (a navigációs programok többnyire nem ilyenek, a játékok viszont általában igen), azok a fő hangerők valamelyikét használják.
A beépített programok hiányosságai tényleg hiányosságok, ezzel nem is vitatkozok.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3932) Cyberpunk válasza szőröscica (#3930) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az kétségtelen hogy felhasználói élmény szempontjából magasan veri a mezőnyt az iOS.
Talán a WP7 lehet az egyik esélyes kihívó persze kis idő még kell neki.

Hogy miért ültek ennyi ideig a 2.2-ön az szerintem egyértelmű mindenki számára. Mert nagy ívben tesznek az USA-n kívüli piacra. A Droid esetében ott muszáj volt gyorsan előrukkolni a frissítéssel, mivel perrel fenyegetőztek a tulajok. És persze terelgetni kell a népet az új készülékek felé is. Mondjuk ez kétélű fegyver ;]

Viszont alighanem a Milestone megkapja a wifi router funkciót is ellenben a Droiddal :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3933) petipetya válasza Rickazoid (#3927) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi! Sosem gondoltam volna, hogy az egy kis gombnak felel meg - lehetne sötétszürke háttere és akkor már gyanakodtam volna.

Tanulság:
1. Minden kis rajzra, ikonra, ábrára rá kell nyomni, hátha van valamilyen funkciója.
2. Mindenhol érdemes lenyomni az opciók gombot.
3. Végül de nem utolsósorban, érdemes elolvasni a használati útmutatót.

Amúgy pedig most jöttem rá, hogy ha a contacts / opciók gomb / preferences / call log / show dial button be van pipálva, akkor a hívásnaplóban (call log) a piros/zöld nyilacskák után ott egy telefon gomb, mellyel könnyedén vissza lehet hívni az illetőt.

"nincs rá lezsóidő"

(#3934) Napster válasza petipetya (#3933) üzenetére


Napster
tag

Köszi ezt most fedeztem fel énis :C

...N@PsTeR***

(#3935) z0d1AK válasza Rickazoid (#3929) üzenetére


z0d1AK
veterán

Szerintem meg lesz majd 2 magra még jobban optimalizálás, a gyártók hajtanak majd rá, főleg az NVIDIA. Pont holnap jelenik meg Logouton egy új írásom, ami a Tegra 2-vel foglalkozik, abban olvashatsz majd arról is.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3936) optikus válasza Cyberpunk (#3932) üzenetére


optikus
senior tag

hat en nem a wifi routerkedesre vagyom hanem arra hogy egy ilyen rohadt draga es mindenfel uberszuper rendszeren egy proxy beallitas ne legyen mar valami foldontuli dolog...
es valamelyik samu v htc gepben ott van a beallitasokban, akkor ezen miert olyan nagy dolog? nemtom en hany szaz hozzaszolas van a google groupson amiben mindenki ezert rimankodik mert nagyon beszopta mikor kiderult hogy szinte sehol nem tud csatlakozni a netre (leginkabb melohely, suli).

Buy books not gear.

(#3937) Benarivo válasza optikus (#3936) üzenetére


Benarivo
csendes tag

hmm, akkor ezert nem tudok rejtett wlan halora csatizni a telommal?
alapbol hogy van ez a wifinel az add network opcioval o kreal egyet v manualisan lehet megadni pl egy rejtett halo adatait? mert en probaltam de nem akar ra csatizni igy

(#3938) optikus válasza Benarivo (#3937) üzenetére


optikus
senior tag

nem tudom hogy rejtettre ramegy e azt nem probalam. de egyet tudok, azt hogy nem megy fel ad-hoc megosztasu wifis halora. csak acces point tipusuakra, de ugye ha a mogott ott figyel a ceges proxy akkor szopas.
van soft ap-vel rendelkezo usb-s wifi stick es mukodik is (xp). a proxy kikerulesre is olvastam tobb modszert de valahogy mindegyik eleg nagy kinlodassal jar (es minimum rootolt kell hozza amit en gari miatt meg nem akarok egy 2 hetes keszuleknel).
ha eleg a bongeszo akkor allitolag a fennec tartalmaz sajat proxy kezelest es mukodik is (de en nem probaltam, es a gmail meg a market akkor sem megy).

Buy books not gear.

(#3939) optikus válasza optikus (#3938) üzenetére


optikus
senior tag

itt megy a tema leginkabb:
http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=1273

Buy books not gear.

(#3940) Rickazoid válasza optikus (#3938) üzenetére


Rickazoid
addikt

Fennec? Amikor a legutóbb próbáltam, megzabálta az összes elérhető memóriát, tetű lassú volt, ráadásul képtelen volt a háttérben való futásra.
Szóval azt mondjátok proxy-val nem működik? Nem próbáltatok Marketben rákeresni a proxy szóra? Én találtam például egy olyat, hogy HTTP Proxy Settings, ami elvileg előhozza a telefonban a rejtett proxy beállítást (a leírása szerint minden stock ROM-ban is szerepel, csak nem jelenik meg), de mivel CM-et használok, nálam alapból elérhető (igaz proxy hiányában nem próbáltam).

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3941) GodHeart


GodHeart
senior tag

no kapnak motorolaék 2 hetet.. és zúzom fel a CM modot.. :\ már azt a hirhedt Bubble Ball nevű gémet sem tudom felrakni, mert annak is 2.2 kell.. :U :W

(#3942) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok abban kellene egy kis segitség,hogy szeretném a motonavot telepiteni de nem megy!A gyàri apk fàjlt letöröltem root explorerrel sd kàrtyàra felmàsoltam a motonav mappàt az új apk fájlt bemàsoltam az eredeti helyére de ha telepiteni akarom akkor kiir vmi olyasmit hogy màs hasznàlja akarom e felülirni,nyomok egy ok-t elkezd települni majd kiirja hogy application is not installed!?Mi lehet a gond igo nincs fent mert tudom azzal összeakad,még vmit törölnöm kéne? Ha tud vki segiteni megköszönném

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3943) wolruf válasza GodHeart (#3941) üzenetére


wolruf
őstag

Tőlem is kapnak 2 hetet aztán eladóvá válik a Milestoneom :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3944) Cyberpunk válasza wolruf (#3943) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is megakartam tőle szabadulni, de egyenlőre marad az iPhone 5 érkezéséig biztosan ;]
Nekem többet android nem kell a kedvem is elment az egésztől, a Motoroláról meg ne is beszéljünk:(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3945) Babss


Babss
csendes tag

Ne csináljátok már, ma veszem meg a milestone-om :)

Tévedni emberi dolog, másra kenni még emberibb...

(#3946) gretzky77


gretzky77
veterán

Hello lehet velem van a gond de nekem gyàri 2.1 van fent és semmi gondom nincs vele,nem fagy rendesen ébreszt csomo progi megy rajta nekem bejött miért akarjàtok eladni csak a 2.2 miatt nekem semmi bajom vele bàr lehet én nem vagyok annyira hard user mint ti de amire nekem kell arra tökéletes,net,zene,gps,játékok stb nekem nagyon bejött ha megjön a 2.2 még jobb lesz remélem!Màs gyàrtó jobb?Szerintem semmivel sem jobb egyik sem ugyanugy csusznak a frissitések jo van ahol nem ennyit de van ahol többet!Én szeretem,szép napot

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3947) Cyberpunk válasza gretzky77 (#3946) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tudod mi frissítés buzik vagyunk. Jó sok pénzért megvásárolt készüléknél elvárható lenne hogy legyen normális support. Főleg egy ilyen kaliberű készüléknél. Ráadásul ezen alap android van nincs semmi gyári csicsa. Mint SE-nél vagy a HTC-nél. Szóval ez sem indok a késésre.

Az enyém egyébként totál nem ébreszt normálisan alap 2.1 Update1 van rajta. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3948) GodHeart válasza gretzky77 (#3946) üzenetére


GodHeart
senior tag

egy 30-40k-s készüléknél valóban csúsztatható egy frissítés, de nem egy felsőkategóriás készüléknél ami ennek 2-3x-ába kerül.. :U Sajnos manapság nem elég kiadni egy telefont.. updatelni is kell a trendeknek megfelelően.. ezzel csak maga alatt vágja a fát a motorola.. azonban most kezd el igazán érződni hogy kell a 2.2.. újabb gmail.. újabb youtube.. 2.2 appok tömkelege.. ettől függetlenül ha lenne pénzem, milestone 2-t vennék.. :U

(#3949) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

Már 2.3-at kapunk, 2.2 helyett. :DDD

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#3950) petipetya


petipetya
nagyúr

su
echo ro.HOME_APP_ADJ=1 >> /data/local.prop

Ez a parancs mit csinál a home-al? A dev fórumról linkeltek egy másik fórumon lévő topicot, abban olvastam megoldásként arra, hogy a home lassan rajzolódik ki. Beírtam, szuperül működik, és semmi gondot nem okoz a telefonon, direkt vártam vele 1 napot, mire megosztom.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.