Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) bwoay válasza eami (#2599) üzenetére


bwoay
nagyúr

engem meg még mindig nem érdekel, hogy kopik-e vagy sem ;)

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2602) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

"Motorola Europe: Hello. Given some questions raised recently from the community and on the web,
we wanted to confirm that Flash 10.1 will be supported in the planned upgrade of
Milestone to Android 2.2."
Arról vitatoztaka fórumokon, hogy nem lehet milestone-on flash, mert min. x Mhz processzor kell... ... ...Azt persze nem tudták, hogy a DROID-on már régóta megy a flash. :DDD

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2603) Karma válasza Phoenix0523 (#2602) üzenetére


Karma
félisten

Elég hülye vita lehetett, hiszen eddig is csak annyi volt a kritérium, hogy ARMv7 kompatibilisnek kell lennie a CPU-nak, órajelkövetelmény nem volt.

“All nothings are not equal.”

(#2604) Phoenix0523 válasza Karma (#2603) üzenetére


Phoenix0523
tag

VGA: Dedicated Cortex A8 550MHz App Processor with Neon for A8 only
Hardware Vector FPU

WVGA: Dedicated Cortex A8 800MHz App Processor
Hardware Vector FPU

Szóval elvileg 800Mhz-s processzor kellene. Ezt az adobe írja a honlapján a flash rendszerkövetelményeinél(a legalján van az android)

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2605) Karma válasza Phoenix0523 (#2604) üzenetére


Karma
félisten

Huh, ezesetben bocs. Ezt nem láttam még eddig.
Marad a Droid ellenpélda :)

“All nothings are not equal.”

(#2606) Cyberpunk válasza Phoenix0523 (#2604) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Elég gyenge érv, ha a Droidon megy gond nélkül.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2607) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

adobe és DROID flash
DROID does flash

Amúgy mindegy miket ír az Adobe. Az a lényeg, hogy flash lesz, HD video lesz,SD kártyára való telepíthetőség lesz!
Már csak az a kérdés, hogy a milestone 2 Froyo-ját kapjuk-e vagy nem? Mondjuk nekem nem kell a MOTOBLUR, de az se zavar ha van, amit utálok az a bada, de az legalább biztos nem lesz rajta. :DDD

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2608) bwoay válasza Phoenix0523 (#2607) üzenetére


bwoay
nagyúr

hát miért utálod te a badát? ártott az neked?

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2609) Phoenix0523 válasza bwoay (#2608) üzenetére


Phoenix0523
tag

Borzalmas rondán néz ki. Az egész android kinézetét el******.

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2610) Gabócza válasza Phoenix0523 (#2609) üzenetére


Gabócza
senior tag

Nem értem mi köze a badának az androidhoz? Max. annyi, hogy mindkettő linux alapú. Ezzel az erővel a maemo-t is utálhatnád...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#2611) Karma válasza Gabócza (#2610) üzenetére


Karma
félisten

A Wave-en futo bada nem Linux-alapu.
Az csak egy atveres/felretajekoztatas volt.

Ehelyett egy kozelebbi forras leirta, hogy NucleusRTOS felett fut az SHP, es azon fut az OSP (ami a bada eredeti neve). Gyakorlatilag egy SHP telefonrol van szo (ez a Samsung zart platformja egyebkent), melyre ratettek egy runtime-ot alkalmazasoknak.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#2612) Phoenix0523


Phoenix0523
tag

Én csak megjegyeztem, hogy én utálom a Badát a pocsék ikonok miatt(és szerintem azzal a samsung elrondítja az android-os telefonjainak a menürendszerét). Biztos vannak akik szeretik, ahogy az iPhone menüjét is szeretik(nem is kevesen)...

[ Szerkesztve ]

Think twice then post, not post then think twice! I love everything which is about Android, Motorola and Blizzard! (but don't say anything bad...)

(#2613) Gabócza válasza Karma (#2611) üzenetére


Gabócza
senior tag

Köszi a tájékoztatást. Én eddig linuxról hallottam. Érdekes hogy a wikipedián is úgy írják, hogy vagy linux, vagy RTOS kernel.

@Phoenix0523: Szerintem akkor te nem a badára, hanem a TouchWiz felületre gondolsz, ami a Wave-en és a Galaxy S-en is van. Az nekem se tetszik különösebben...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#2614) #16820480 válasza Karma (#2611) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, akkor nem is csoda, hogy meg sem próbálja feladni a Samu az okostelefon vonalát ezért a rendszerért :) de egy ügyes marketinghúzás, mert kiverték a köztudatból a ratyi touchwiz-t, és beverték a badát. :)

(#2615) sagesz93 válasza Gabócza (#2613) üzenetére


sagesz93
addikt

és a badán nem touchwiz van ? :D
nagyon hasonló.... :))

(#2616) Peetr86


Peetr86
tag

Üdv,

Érdeklődnék, hogy valaki rakott -e már (sikeresen) 2.2-t Milestone-ra? Ha igen jöhetne infó privátban vagy ide, hogy hogyan.
Köszi! :R

(#2617) Rickazoid válasza Peetr86 (#2616) üzenetére


Rickazoid
addikt

Még nem létezik, illetve még nincs kiadva a 2.2 Milestone-ra, bár elvileg napokon belül érkeznie kell az első frissítésnek az O2-nél, utána pedig jön majd a többi.
Eddig csak ez a kezdeményezés van, de ez nem valódi 2.2, csupán a 2.1-ben cseréltek ki főbb részeket frissebbre (vagy mosták össze a 2.1-et a 2.2-vel, hogy működjön), de nagyon instabil és messze van a ténylegestől, amikor legutóbb próbáltam nagyjából 20 percig volt fent, a percenként egy force close, meg hogy csak qwerty kiosztás van, nem éppen felhasználóbarát.

Kicsit más:
Hogy lehet telefonhívás közben életben tartatni az adatkapcsolatot? Egész eddig azt hittem, hogy lehetetlen, mert mindig kikapcsol, ha hívás érkezik, ma azonban épp egy letöltést csináltam a notebookommal a WLAN-on megosztott neten keresztül, amikor jött egy hívás, felvettem, a letöltés pedig folyamatos maradt, könnyedén el tudtam érni bármilyen oldalt, volt aktív adatkapcsolat, miközben telefonáltam. Ezt hogy lehet reprodukálni épp aktív letöltés megléte nélkül? Volt már olyan, hogy jól jött volna, ha fel tudok menni a netre telefonálás közben, de máskor mindig lekapcsolja a hívás ezt a funkciót.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2618) petipetya válasza Rickazoid (#2617) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mikor a gépre volt kötve és hívás közben ment a letöltés, akkor 3G/HSDPA-n volt a telefon?

Amikor telefonálás közben nem tudtál felmenni a netre, akkor is 3G/HSDPA-n volt a telefon, vagy csak sima 2G-n?

"nincs rá lezsóidő"

(#2619) KevinHero


KevinHero
csendes tag

Fut valakinek itt ilyen gyorsan a Droidja???
http://www.youtube.com/watch?v=b1vvcW9jMdo&feature=related

Kev

(#2620) Rickazoid válasza petipetya (#2618) üzenetére


Rickazoid
addikt

Szó szerint nem volt gépre kötve, csak a Wireless Tether programmal megosztottam a netet, hogy a notebookommal is használhassam. 3G-n volt, illetve HSDPA volt épp. De az adatkapcsolat máskor mindig megszakad híváskor, akár 2G, akár 3G hálózaton van.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2621) bwoay válasza sagesz93 (#2615) üzenetére


bwoay
nagyúr

a Galaxy S-rőlt meg a Wave-ről írt, mivel előbbin Android, utóbbin Bada fut, de mindkettőre ráhúzták a Touchwiz akárhány.akárhány felületet. Ennyi erővel Galaxy S alapján mondhatnánk azt is, hogy szar az Android, mert rondák az ikonok.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2622) Cyberpunk válasza KevinHero (#2619) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nem. Froyo-val megértem hogy gyors a kicsike. De Milestone-ra még nincs.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2623) Peetr86 válasza Rickazoid (#2617) üzenetére


Peetr86
tag

Köszi, akkor várok. :(((

Lenne egy másik kérdésem ami inkább applikációhoz kapcsolódik, de a kijelölt topikban nem válaszolnak.

Keresek egy scrollolható mail widgetet 2.1es Moto Milestone-ra. Olyan kellene mint amilyen alapból van a HTC Desire-ön.
Van erre valamilyen alternatíva? A lényeg az lenne, hogy ne elindítson egy alkalmazást hanem közvetlenül a képernyőre tegye ki a friss maileket.

:R

(#2624) KevinHero válasza Cyberpunk (#2622) üzenetére


KevinHero
csendes tag

De a milestone nem = a droiddal?

Kev

(#2625) Rickazoid válasza KevinHero (#2624) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem, a Milestone GSM/UMTS, a Droid viszont CDMA/EV-DO hálózaton működik.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2626) K!sCs0k333


K!sCs0k333
tag

helló
e71 tulajdonos vagyok, váltani akarok milestone-ra, csak egyenlőre nem tudom, hogy megéri-e megvárnom az új milestone-t.....
mennyivel fog többet tudni a milestone 2? van már épkézláb teszt vagy valami bővebb leírás valahol lappangóban a neten? láttam bizonyos húzási lehetőségeket, ez mennyire eszi az akkumulátort?

megéri megfizetni a drágább milestone-t? szerintem legalább 120-at elkérnek érte....

várom a véleményeket...
üdv: Csoki

(#2627) Rickazoid válasza K!sCs0k333 (#2626) üzenetére


Rickazoid
addikt

Az attól függ mennyire sürgős új telefont venni, illetve megér-e neked plusz költséget, esetleg magasabb plusz költséget +256 MB RAM, 8 GB-os belső memória (ROM?), és alapórajelen 1 GHz processzor, valamint D-Pad helyett navigációs billentyűket, amik miatt talán kicsit nagyobbak lehetnek a gombok.
Mint tudjuk a hamarosan Milestone-ra érkező frissítés biztosítja majd a Milestone 2 funkcionalitását a Milestone-nak is, kivéve persze a technikai részt, csak ebben tér el.
Viszont specifikációi miatt a kettesen az Android 3 is futásképes lehet (bár a Milestone Froyo frissítés körüli b***dást látva maximum remélni lehet), a Milestone abból már kimarad.

Én személy szerint ha mostanában vennék új telefont, azt választanám ehelyett, de most, hogy megvan, nem cserélném le csak emiatt, ha épp volna annyi felesleges pénzem se.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2628) petipetya válasza Rickazoid (#2620) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez esetben sajnos nincs használható ötletem.

"nincs rá lezsóidő"

(#2629) petipetya


petipetya
nagyúr

Nincs olyan program, amely révén a magyar ékezetes betük a hosszanti nyomás helyett így jönnének be: é = alt + e, ö = alt + o

"nincs rá lezsóidő"

(#2630) eami válasza K!sCs0k333 (#2626) üzenetére


eami
addikt

szerintem lesz 180is az a 120 :(

(#2631) Gabócza


Gabócza
senior tag

Milestone is 170 körül indult, ha jól emlékszem, szerintem a 2-es is lesz annyi, de 150e biztosan. Én nem olyan rég vettem Milestone-t 75e-ért, függetlenül, összes tartozékával, garanciával, 8 helyett 16GB-os kártyával. Hacsak nem égeti a zsebed a pénz, akkor a Milestone sokkal optimálisabb választás szerintem.
Én már rájöttem, hogy semmilyen műszaki újdonságot nem szabad megvenni amikor megjelenik, mert pár hónap múlva jóval olcsóbb lesz, és az esetleges problémák is előjönnek...

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#2632) Ice_Man22 válasza Gabócza (#2631) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Vegre valami jo hir.Hatha jo olcso lessz, mert most nagyon borsos az ara.

(#2633) Rickazoid válasza petipetya (#2628) üzenetére


Rickazoid
addikt

Egy pillanat. Ez mindenkinél így van, mindenkinél lekapcsolja az adatkapcsolatot a hívás? Ez a normális viselkedése egyébként? Eddig volt fent 2.0, 2.0.1, és 3-4 féle 2.1 is, mindegyiknél ez történik.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2634) petipetya válasza Rickazoid (#2633) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2635) eami válasza Rickazoid (#2633) üzenetére


eami
addikt

ha 3G-n van akkor nem kellene hogy megszakítsa, de vedd figyelembe hogy ez a házibarkács tethering nem épp standard módon osztja a netet. Találkoztam már olyannal is vele hogy a gépre kapcsolta a hívást. Szóval simán elképzelhető hogy normális ennél a megosztási módnál a net szakadása. Froyoval official tetheringel nem hiszem hogy fennál majd ez a probléma..

(#2636) Rickazoid válasza eami (#2635) üzenetére


Rickazoid
addikt

De ha nincs megosztva, biztosan megszakad az adatkapcsolat hívás közben, eddig csak most láttam ilyet, hogy aktív maradt, ezzel a megosztással, letöltés közben.
Akkor.. ez így nem normális?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2637) Cyberpunk válasza petipetya (#2629) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tudtommal nincs. Már én is keresgéltem régebben erre megoldást.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2638) petipetya válasza Cyberpunk (#2637) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi! Ilyenkor bánom, hogy nem vagyok programozó.

"nincs rá lezsóidő"

(#2639) Cyberpunk válasza petipetya (#2638) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja. N900-on működik. Ott sokkal több a HC user és a módolgató. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2640) bwoay válasza Gabócza (#2631) üzenetére


bwoay
nagyúr

180-nal kezdett a motokernél, de már ekkor be lehetett szerezni 120 alatt bolti garival néhány üzletből.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2641) petipetya


petipetya
nagyúr

Legújabb főképernyőm: fotó

"nincs rá lezsóidő"

(#2642) Rickazoid válasza petipetya (#2641) üzenetére


Rickazoid
addikt

Csak nem vettél egy LauncherPro Plus-t? Működik a widget átméretezés rendesen? Nyújt még valamivel többet, mint az ingyenes verzió?

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2643) bwoay válasza petipetya (#2641) üzenetére


bwoay
nagyúr

zsibvásár :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2644) drzsoo1 válasza Rickazoid (#2636) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Érdekes, akartam is mondani, hogy mennyivel fejlettebb a GSM része a Milestone-nak mint a korábbi Q9h-mnak, ugyanis ott ahol az -és más tipusú telefon is- rendszeresen leesett a toronyról, nem tudott cellát váltani, a Milestone-nak a térerő pálcikái meg se rezdülnek, hibátlanul tartja a vonalat. Azt gondoltam, hogy biztos 2 GSM modul van benne :DDD , egy a telefonhívásnak egy az adatkapcsolatnak, mert előfordult hogy neteztem a telefonnal, épp egy oldalt nyitott volna meg, mire befejeztem a beszélgetést, az oldal betöltését befejezte. Ki fogom 3G-n többször próbálni, mert mióta 2G-n használom, bejövő hívásnál jelzi hogy "connection failed".

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#2645) Cyberpunk válasza drzsoo1 (#2644) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez érdekes ahol én lakom itt az 5800-mal fullos térerőm volt állandóan. A Milestone-val meg max 3-as. Viszont elég jó szerintem eddig még nem panaszkodott senki hogy nem hall jól :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2646) petipetya válasza Rickazoid (#2642) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem, a netröl szereztem be. Az átméretezés nem müködik, hanem fagy, és olyankor újra kell indítani a launcherpro-t. Ellenben az adw launcherben müködik a widgetek méretezése.

A launcherpro ezekkel a widgetekkel tud többet. A people widget nagyon szép, azét érdemes volt feltenni.

"nincs rá lezsóidő"

(#2647) eami válasza petipetya (#2646) üzenetére


eami
addikt

én megvettem.... amúgy elég gyakran jön a frissítés marketen keresztül. Lehet árméretezni is, de őszintén szólva nem sok értelmét látom, ha egyszer megvan milyen méretre terveztek valamit...

OFF
szvsz elég ciki nem kiadni érte $3 azért ami a telefonod alapja, gondolom nem vágna földhöz ha már milestoneal tolod... :(((
de nem akarok flamewart, csak nem bírtam nem megjegyezni :((
ON

(#2648) petipetya válasza eami (#2647) üzenetére


petipetya
nagyúr

Semmi gond. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#2649) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Érdekességképpen ajánlanám figyelmetekbe ezt a CyanogenModot. Csak azoknak akik szeretnek fejlesztés alatt álló dolgokkal kísérletezni és tudnak egy instabil rendszerrel bánni, ami a telefont károsíthatja, tönkreteheti,

szóval csak saját felelősségre!

Megjegyzem próbáltam az XDA-Developers fórumán elérhető MotoFrenzy ROM-ot is, de az nem győzött meg.
Viszont mégis úgy tűnik a megkötések ellenére is lehet hamarabb készülnek el a stabil és használható modok a Froyo alapján Milestone-ra, mint ahogy a Motorola elkészíti/kiadja a Froyo-t rá.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#2650) drzsoo1 válasza petipetya (#2646) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Nagyon lámer kérdés. Hogyan indítod ujra a launcherpro-t. Én feltelepítettem, egy ideig a kezdőképernyő gombnál választhattam hogy melyiket indítom, a sima gyárit v. a launcherpro-t, véletlenül bejelöltem hogy fixen a simát indítsa.Magát a launcherpro-t se a programok között, se a widgetek között nem találom.A telepített programok listájánál viszont hozza.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.