Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) Rav3n02 válasza domedee (#3650) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na ez azért elég kemény. Én is szolgáltatónál dolgozom és ha valamit nem lehet megtenni, akkor ez az....Arról nem is beszélve, hogy ilyen mértékű időhúzás után, még csak nem is update csomagról beszélünk, hanem teljes ROM cseréről, érdekes is lenne, ha működne az OTA frissítés...szánalom :(

(#3652) wolruf válasza Rav3n02 (#3651) üzenetére


wolruf
őstag

Én is ügyfélszolgálaton dolgozom, bár más termékkör, de ugyanígy technikai kütyü. A MotoroLOLOLOLOLa által előadott szappanoperába illő csoda már tényleg felháborító szintet ért el. Ha ilyet csinálnánk, kizsigerelnének az Ügyfelek :S Ezek szerint már rég megvan az update. Basszus...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3653) Rav3n02 válasza wolruf (#3652) üzenetére


Rav3n02
senior tag

És az milyen meleg pite, hogy a jenkik is csak azért kapták meg mert perközösségeket alapítottak :F Derék hozzáállás :(

(#3654) wolruf válasza Rav3n02 (#3653) üzenetére


wolruf
őstag

Ha ez beigazolódik hogy szerviz töltheti, megyek asztalt borítani. Épp' itt az idő a másik oldalról is megnézni, milyen érzés szemétnek lenni szemét céggel szemben.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3655) Rav3n02 válasza wolruf (#3654) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én már próbáltam, de a végén mindig megsajnálom őket :)

Úgyis csak hebegés-habogás lesz a vége, semmi érdemlegeset nem tudnak majd mondani és megy majd a hárítás...szánalom

(#3656) wolruf válasza Rav3n02 (#3655) üzenetére


wolruf
őstag

Annó az MPX220-amon miattuk buktam azonnal (3 hónap alatt úgy, hogy még csak használni se nagyon tudtam, mert mindig szervizben volt) egy vödör pénzt, én már nem sajnálom őket... sőt...

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3657) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok ezekszerint ha jól értelmezem van hivatalos froyo a milestonera?Ha bemegyek a motoba akkor ezekszerint felteszik hivatalosan,nem értem miért nem reklàmozzàk,rengetegen vàrjàk,mire jó ez nekik?!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3658) wolruf válasza gretzky77 (#3657) üzenetére


wolruf
őstag

Én is erre vagyok kíváncsi. Megy ám itt a kavarás erre-arra :) Bár ha be is megyek oda, akkor előtte benyugtatózom magam :) Szép emlékek :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3659) gretzky77


gretzky77
veterán

Néztem a motoker honlapot ott az szerepel,hogy januàr közepén jön a froyo,nem ök a hivatalos moto szerviz?Ha ök akkor màr elvileg van és fel is tették itt egyik fórumtàrs baràtjànak,akkor most mi is van?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3660) petipetya válasza Zoku (#3646) üzenetére


petipetya
nagyúr

Vannak itt érdekességek, az tény. Mikor feltettem a 12.27-én megjelent ho!no rom-ot, akkor utána az aksi kalibráció nélkül (tehát én sem töröltem azt a bizonyos fájlt) elvégeztem azt, amit te. Nekem akkor nem 60%-on, hanem egyből 100%-on állt az aksi, miután a kérdőjeles résznél visszatettem. Ez volt pénteken délután 17 óra körül, majd mikor levettem a töltőről, sokáig volt 100%-on. Persze éjfélre már csak 90% maradt belőle, mert jöttek a szilveszteri sms-ek és email-ek (csak 2G-n). Hajnali 5-re értem haza, akkor volt 80%-on. A lényeg, hogy ekkor bírta az aksi.

Vasárnap feltettem ennek a rom-nak a v2-es változatát, és az aksi megint alig bírta ki, rohamosan zuhant. Ma jöttem rá arra, hogy miért. Napközben újratelepítettem rá ezt a rom-ot és kihagytam egy rutin lépést: a recoveryben nem állítottam át az overlock értéket. Ilyenkor a setcpu-ban látható rengeteg mód - conservative, smartass, interactive, ondemand, userspace és performance. Ellenben ha a recoveryben is elvégzem az overlock-ot, akkor már csak 3 ilyan lehetőség van a setcpu-ban és ekkor már nem érvényesül a kernel energiagazdálkodása.

Magyarul a 12.27-i romnál és az ezutáni verzióknál már nem szabad overlock-ot állítani a recoveryben. Most megint jól bírja az aksi.

"nincs rá lezsóidő"

(#3661) Cyberpunk válasza wolruf (#3654) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na akkor én megetetem velük a kavicsom :((
De egy biztos Motorolát többé soha. Egyszerűen nonszensz egy 100k+os készülék esetében. így kicseszni a vásárlókkal csak hogy az új készülékeiket tolják. Ezzel csak az ellenkezőjét érik el mert aki megvette a Milestone1-et az tuti, hogy ezek után ha készüléket kell vennie az nem Motorola lesz.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3662) gretzky77


gretzky77
veterán

Azért én nagyon szeretem ezt a kis telefont és màs gyàrtó,mint pl SE sem túl hires a frissitésröl pl x10!Nekem a gyàri 2.1 van fent azzal sincs gondom szeretem csak kivàncsi vagyok a 2.2 re de én most is elvagyok vele egyetlen ami hiányzik az az,hogy modemként hasznàljam pc-n,bàr erre is van program,igaz trial után blokkolja a biztonsàgos oldalakat erre nem tud esetleg vki valami megoldàst!?Én vennék megint motot mert ezt leszàmitva nagyon bejön!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3663) z0d1AK válasza gretzky77 (#3657) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen, a Motoker a magyarországi hivatalos disztribútora a Motorolának. Érdekes, hogy az oldalon azt írják, hogy január közepétől frissíthető, Facebookon meg azt, hogy máris, sőt, ők már azzal árulják. Hol az igazság vajon?
A teló meg nem talál frissebb szoftvert a 2.1-nél. :W

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3664) gretzky77


gretzky77
veterán

Igen de amit ide belinkeltek iràst abban is azt irjàk,hogy nem OTA frissités hanem teljes rom csere,azt tudja vki hogy a frissitésért fizetni kell ha gsm boltos vagy úgyis ingyenes vajon?Na holnap felhivom öket!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3665) z0d1AK válasza gretzky77 (#3664) üzenetére


z0d1AK
veterán

Én mailt írtam nekik, hogy mi a helyzet ezzel. Remélem jön a válasz hamar.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3666) Cyberpunk válasza z0d1AK (#3665) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor oszd meg az infót velünk is. Én nagyon remélem hogy OTA-n keresztül is frissíthető lesz. Mert a közelemben nem nagyon van szerviz. 100Km-eket meg nem fogok ezért utazgatni.
Már tényleg egy vicc ez a mizéria a Froyo körül. :W

Egyébként ha ne adj isten mégsem akkor ha esetleg kiszivárogna a ROM a nettre azt én is feltudom frissíteni nem kell hozzá speciális eszköz?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3667) z0d1AK válasza Cyberpunk (#3666) üzenetére


z0d1AK
veterán

Elvileg a legspeciálisabb az egészben egy micro USB kábel.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3668) Cyberpunk válasza z0d1AK (#3667) üzenetére


Cyberpunk
félisten

No akkor valamelyik jólelkű szervizes kiszivárogtathatná ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3669) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Meg tudnátok nézni (2.1, GOT-féle 2.2.1, CM6 és HO!NO! alatt), hogy tudjátok-e telepíteni a MixZing-et és/vagy az AppBrain programját? Nekem mindkettőre azt írja, hogy "Package file is invalid", viszont minden mást letölt és telepít.
HO!NO! CM6 mod.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3670) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!
Tegnap elkezdtem ezt: [link]

Szomorúan tapasztaltam, hogy a végefelé az SD kárty mappába kell másolgatni.
Nekem ha rádugom telót gépre egy "Milestone" tárhelyet ismer fel.. Külön SD kártyát nem : :( Valaki segítsen légyszi. Köszönöm!

(windows 7 32 bit) És nemtudom mi lehet a baj :F

• Honor Magic5 Pro •

(#3672) petipetya válasza Rickazoid (#3669) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindkét program települ és elindul a legújabb ho!no rom alatt. És pont tegnap este gyalultam le a telefont, pakoltam rá fel a got 2.1-et majd a ho!no-t csak azért, mert előtte folyamatosan próbálgattam a romokat, és szerettem volna már egy tiszta telepítést.

"nincs rá lezsóidő"

(#3673) petipetya válasza fpatrik17 (#3670) üzenetére


petipetya
nagyúr

Formázd le az sd-t a telefonban, majd nyomj egy restartot a telón és a gépen is.

"nincs rá lezsóidő"

(#3674) gretzky77 válasza fpatrik17 (#3670) üzenetére


gretzky77
veterán

Ha ràdugod pc-re akkor le kell húzni felülröl a notifications menüsàvot és usb leheöségeknél vàlaszd a memory card lehetöséget akkor làtnia kell nekem is 32 bites win 7 van!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3675) manowarkill válasza fpatrik17 (#3670) üzenetére


manowarkill
tag

még annyit tennék hozzá, ha így se megy, akkor kapcsold ki a debugging módot, a leírásomat többen végigcsinálták, csak kövesd a pontokat

[ Szerkesztve ]

(#3676) z0d1AK válasza Cyberpunk (#3668) üzenetére


z0d1AK
veterán

A válasz:

Kedves Ádám!

Ha behozod hozzánk a készüléket, akkor mi már tudjuk neked frissíteni. Egyébként automatikusan is le fog frissülni, csak sorban IMEI szám szerint indítják külföldről, ezért nem tudjuk megmondani a pontos idejét, hogy ez mikor fog megtörténni. Azt az információt kaptuk, hogy erről SMS-t fognak a tulajdonosoknak küldeni.

Üdvözlettel:
Motoker Kft.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3677) eami válasza z0d1AK (#3676) üzenetére


eami
addikt

lol! és honnan tudják a mobilszámomat? főleg ha függetlenül vettem?:)

(#3678) z0d1AK válasza eami (#3677) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jó kérdés ez. Mert olyan funkció van amúgy, hogy értesítés, ha új verzió érhető el, de ez nem tudom, hogy milyen módon fog megjelenni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3680) domedee


domedee
senior tag

Olyan friss, hogy még ropog:

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3681) Konflikt válasza eami (#3677) üzenetére


Konflikt
addikt

akkor te nemkapsz froyot, (es ense). biztos csak azok kapnak, akik szolgaltatoknal vettek, mekkora lol lenne mar? :D az a baj, hogy sajnos ezt is el tudnam kepzelni mar.. :(

de azt nemertem mar meg, h mert nem lehet kirakni az .sbf-t aztan aki akarja az le tudna huzni, meg flash-elni. akit meg nemerdekel az megvarja az OTA-t.
nemhiszem el h meg mindig nem szivargott ki ez a rom.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3682) Rickazoid válasza z0d1AK (#3679) üzenetére


Rickazoid
addikt

Amire kiadják a hivatalos Froyo-t, lehet már lesz Gingerbread-közeli CyanogenMod is (az biztos, hogy már elkezdték a dolgot). Kegyetlen, amit művelnek.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#3683) wolruf válasza eami (#3677) üzenetére


wolruf
őstag

Nem a mobilszámod, hanem a telefonod imei száma. A rendszerben néha a telcsi felnézeget és letölti a frissítést. Gondolom, mivel az enyém sohasem tett még ilyet... FCK.
Szánalmas, SZÁNALMAS ez a kretén cég már. Hogy szakadna rájuk az egész kóceráj amit az eladott telefonokból fel tudtak húzni.

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3684) domedee


domedee
senior tag

Én csak azt nem értem, hogy ha már kész, lásd:, akkor miért nem szivárgott ki... :F

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3685) Konflikt válasza z0d1AK (#3676) üzenetére


Konflikt
addikt

neked ezt irtak: "Ha behozod hozzánk a készüléket, akkor mi már tudjuk neked frissíteni."

ennek ellenere,

es ennek A motorola joghurtja (androidportal.hu) ellenere:

"Friss: Kollégám jelezte: a szervizben feltették neki a froyo 2.2.1-et. Igaz adatvesztése volt, tehát valószinüleg nem update csomag ez sem, hanem teljes ROM csere.(?)"

ezt a valaszt kaptam most a Motoker fb oldalan a kerdesemre hogy mert nem raknak ki egy linket az .sbf-el:

Motoker Kft. Nem rakhatunk ki linket, és a szerviz sem rakhatja fel, ez a hivatalos Motorola utasítás!

LOL.
:(

[ Szerkesztve ]

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3686) gretzky77 válasza domedee (#3684) üzenetére


gretzky77
veterán

Érdekes valóban,jól jàrt hogy neki feltették,beszéltem a motokerrel nem tudjàk még frissiteni és azt sem tudta lesz e OTA frissités,a facebookrol meg törölték állitólag,hogy van én úgy gondolom ez nem az ö saruk hanem az anyacégé,az nem engedi nekik,hogy feltegyék!Ez igy tök gàz

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3687) z0d1AK válasza Konflikt (#3685) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egy ember megkapta, és nem kellett volna. Kis téves információ, hogy hivatalos, vissza lett vonva, 23.-tól indul elvileg a frissítés.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3688) wolruf


wolruf
őstag

Szánalom :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3689) Konflikt válasza z0d1AK (#3687) üzenetére


Konflikt
addikt

remeljuk jan vegetol tenyleg jon a froyo:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#3690) wolruf válasza Konflikt (#3689) üzenetére


wolruf
őstag

Reméltük ezt már minden hónapban. Átmentem totál pesszimistába :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3691) Vikunya válasza wolruf (#3690) üzenetére


Vikunya
tag

Ezt észrevettük :)

Romanes Eunt Domus

(#3692) wolruf válasza Vikunya (#3691) üzenetére


wolruf
őstag

Pedig próbáltam leplezni :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3693) petipetya válasza wolruf (#3690) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én nagyívben leszarom a hivatalos frissítést azóta, amióta 1 éve megvolt a tűzkeresztség a Spicával ezügyben. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#3694) Cyberpunk válasza Konflikt (#3685) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát elmehetnek a jó nagy francba :W
IMEI szám alapján nagyszerű lehet hogy már tavasz lesz mire sorra kerülök :U Egyébként az enyém is független gyárilag.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3695) z0d1AK válasza Cyberpunk (#3694) üzenetére


z0d1AK
veterán

Az enyém német. Vajon előnnyel indulok? :DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3696) Cyberpunk válasza z0d1AK (#3695) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az enyém is GSM boltos ez olaszból származik ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3697) gretzky77


gretzky77
veterán

Szintén gsm bolt és szintén olasz!Remélem januàr végére tényleg megjön,a remény hal meg utoljàra!!!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#3698) Rav3n02 válasza gretzky77 (#3697) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Nekem Voda-tól vásárolt, de még én sem vagyok benne biztos, hogy akár február közepéig sorra kerülök :DDD

Egyébként lehet én ugrottam át valamit, de akkor most a 2.2-t sikerült update csomaggá varázsolni? Olvassak-e utána, mert figyelmetlen vagyok? :DDD

(#3699) z0d1AK válasza Rav3n02 (#3698) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Motoker azt monda, OTA frissítés lesz, ha minden igaz.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#3700) Rav3n02 válasza z0d1AK (#3699) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ha ők mondják biztos úgy van :)

Csak a fent említett cikket olvasva nem értettem a dolgot. Hónapokig dolgoznak a frissítésen, ami elvileg már több mint 1 hónapja használható és a szolgáltatók már meg is kapták tesztelésre. Ennek ellenére a hivatalos szervizben (január elején) csak komplett ROM cserével tudják felrakni a 2.2-t , de a Motoker szerint még is OTA frissítés lesz, ergo mégis sikerül update csomaggá varázsolni kevesebb mint fél hónap alatt? Most akkor itt valaki nagyon töketlen :)
(Egy méltán világhírű vállalatnál ezt egy csöppet gáznak érzem :DDD )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.