Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27301) Levi941127 válasza jooker82 (#27299) üzenetére


Levi941127
senior tag

Egyébként mióta van Lg O4X-ed? :U

(#27302) Balázs1986 válasza Levi941127 (#27298) üzenetére


Balázs1986
addikt

(#27303) Dusee válasza Dusee (#27296) üzenetére


Dusee
őstag

nevermind, TWRP-vel sikerült.

nagyon állat ez a jelly bean :D kap egy napot, meglátjuk hogy teljesít a hétköznapokban.

google now: eddig jól teljesít, megérti amit mondok (maláj k*rvákat simán keresett nekem :DDD), mondjuk a "nyisd meg a facebook-ot" helyett "milyen a főkukac"-ot értett :DD

[ Szerkesztve ]

(#27304) jooker82 válasza Levi941127 (#27301) üzenetére


jooker82
nagyúr

A múlthéten vettem..Zsír teló,egészen más,mint a 2x....nagyon stabil. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#27305) ntomka válasza jooker82 (#27304) üzenetére


ntomka
nagyúr

Várod már a JB-t? ;]

ツ Headphones on - World off

(#27306) dergander válasza jooker82 (#27304) üzenetére


dergander
addikt

Ennyire tele vagy lóvéval akkor nekem is lökhetsz de én HTC one X-et vennék :)

(#27307) tami92 válasza Pistiboy88 (#27295) üzenetére


tami92
aktív tag

azért kérdeztem mert én már találkoztam 08.19 dátumú cm10-zel de az nagyon pre-alpha volt. 5 percenként fc-zet :D reméljük ez az újabb nem csinál majd ilyet :D

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#27308) god992 válasza tami92 (#27307) üzenetére


god992
aktív tag

akkor itt van ezt próbáld ki :P

(#27309) Psychonaut válasza ntomka (#27305) üzenetére


Psychonaut
addikt

2013. Q2 ;]

(#27310) ntomka válasza Psychonaut (#27309) üzenetére


ntomka
nagyúr

Q2 végén meg majd bejelentik, hogy Q3. ;]

ツ Headphones on - World off

(#27311) Psychonaut válasza ntomka (#27310) üzenetére


Psychonaut
addikt

Neeem, Q2 végén bejelentik, hogy nem fogja megkapni, majd Q3 közepén, hogy mégis, aztán Kanadában mégsem, de Koreában mégis. :D

(#27312) jooker82 válasza ntomka (#27305) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem különösebben ...ez,igy is elég smooth,de azért jó,ha van...:)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#27313) deminos


deminos
aktív tag

Nem bírtam magammal és felpattintottam én is a telóra a CM10-t. :DDD
Finoman fogalmazva is iszonyat durva... :Y
Gyors, nagyon gyors, iszonyatosan gyors vele a gép. Szerintem még a memóriával is jobban bánik, mint a NOVA HD.
Egyelőre csak 1 negatívum van, hogy elég gyorsan merül, de lehet ez is javulni fog még 1-2 feltöltés után.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#27314) ntomka válasza jooker82 (#27312) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#27315) SamS13


SamS13
csendes tag

Fel raktam én is. Igaz csak azért maradt mert nem tudtam restoreolni a v20qt :D

(#27316) dongasre


dongasre
tag

Na én is felraktam:) meg volt wipe minden! sőt formáztam sd-t/belső memóriát is(sok szemét volt már) és azóta nem látja a total commander se a belső mem. se sd:( win.intézőbe lehet másolni de nagyon lassú...szerintetek?

SM s21+

(#27317) deminos válasza dongasre (#27316) üzenetére


deminos
aktív tag

Ha jól láttam nincs benne USB Mass Storage mód, azaz nem lehet felcsatolni a belső/külső sd-ket sajna. Csak ez az általad is leírt MTP mód van egyelőre. Remélem ezt majd orvosolják, mert nagyon utálom ezt a módot.
Alternatíva:
Ha van wifi-d, akkor pl. Swiftp-vel meg tudod osztani wifi-n keresztül ftp segítségével a telefon tartalmát, és akkor mindent látni fogsz a total commanderbe.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#27318) dongasre válasza deminos (#27317) üzenetére


dongasre
tag

Értem:) akkor világos... na mind1. Pár napig használom addig hátha itt lesz az ICS.

SM s21+

(#27319) deminos válasza dongasre (#27318) üzenetére


deminos
aktív tag

Ideje lenne már, hogy ne csak Koreába élvezhessék.
Vagy legalább a kernel forráskódját adnák ki, hogy az xda-s fiúk dolgozhassanak nekünk és legyen sok főzött ICS-nk avagy JB-nk is akár.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#27320) SamS13


SamS13
csendes tag

Wifi hotspot nem megy a jb. Ez azért elég szar :/

(#27321) dongasre


dongasre
tag

Aki eddig próbálta a jb-t az szerintem nyugodt szívvel meri állítani h jó fele haladunk:) csak az a fránya ram:( talán kicsit néha kevés lesz

SM s21+

(#27322) gabcsee válasza deminos (#27317) üzenetére


gabcsee
tag

Volna pár kérdésem erről az MTP módról, mert tegnap felqrta az agyamat :DDD
Faterom vett egy OFF Galaxy S3-at, és megkért h toljak fel rá pár cuccot.. hát az istenért nem tudtam semmit rátenni, és olvasgattam gúglin, és arra jutottam, hogy ez a MTP mód miatt lehet :((( Ezt nem lehet valahogy offolni?
Bedugom a telót, felismeri ki is tesz egy telefon ikont a Sajátgépre (nem úgy mint 2x-nél h alapból kiteszi a két meghajtót), arra ha rákattintok látom is a külső és belső SD-t.. azonban amikor rá akartam vmit másolni, krvára nem pörgött a másolás sávja :N Hát mi az istent lehet ezzel tenni vajon? Végső megoldásként azt csináltam, hogy betettem az én telómba a memkarit, arra rámásoltam, és visszatettem az S3-omba, és volt öröm :C
mondjuk arról ne beszéljünk, hogy üröm az örömben.. az a hülye 3betűs navi az S3-on nem volt hajlandó elindulni.. bezzeg 2x-en simán indult :))
Na mind1, agyfaxt kaptam ettől az S3-tól, és boldogan vettem utána ismét a kezembe a fakocka 2X-emet :C

(#27323) Psychonaut


Psychonaut
addikt

LG Mobile tweet az ICS-vel kapcsolatban itt, sajnos több fordítóprogrammal sem tudtam értelmesebbet kihozni belőle, mint hogy majd később jön az update (hogy mennyivel, azt nem írja, vagy csak lefordítani nem lehet).

Szöveg:

@Dolmag_tweet 안녕하세요 고객님 :) 옵티머스 2x의 ICS O/S 일정은 추후공지를 통해 전달드릴예정입니다. < 참고 기사, http://goo.gl/k4DJA > 빠른시일내에 전달드릴 수 있도록 노력하겠습니다. 감사합니다.

(#27324) dongasre


dongasre
tag

Nektek működik a fényerő állítás JB alatt?

egy restart segített:)

[ Szerkesztve ]

SM s21+

(#27325) babhun válasza Psychonaut (#27323) üzenetére


babhun
aktív tag

Ez a szöveg:
@ Dolmag_tweet Helló saját :) Optimus 2x ICS O / S ütemezése várhatóan fúró áthaladt jövő közleményei. Megjegyzés: cikkek, http:// goo.gl/k4DJA > Remélem, hogy képes átadni a lehető leghamarabb. Köszönöm.

A linken meg ez:

LG Optimus 2X "RAM 512MB ICS Korszerűsített l bet
Bejegyezte: 2012/08/23 4:13:25 PM
[NEWS paradicsom Transactions of a riporter] LG Optimus 2X upgrade Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich ICS) úgy döntött, hogy megy a kinevezést.

23 kapacitását 538.37MB fájlméret Optimus 2X ICS fájl az alkalmazás szerver feltölteni az összes állami és szerint egy tisztviselője LG Electronics frissítési szolgáltatás a tervek szerint a jövő hónapban kezdődik.

Amellett, hogy az Optimus 2X, Optimus 3D és Optimus 3D kocka termék stratégia papírt Android 4.0 frissítés.

Korea Consumer Optimus 2X hivatalosan is megjelent tavaly januárban 25, 2011, fellépett az időben ICS frissítést bizonytalan, hogy elárasztják a fogyasztói panaszok, de végül véglegesítette kulcsfontosságú támogatási szolgáltatások.

A termék elindította a Optimus 2X, különösen a múltról 1 év és 6 hónap elteltével a téglalap ki egy időben a Samsung Galaxy S telefon.

Véletlen elérésű memória (RAM) rendelkezésre álló kapacitás manapság 2GB működő okostelefon ICS mindössze 512MB Mivel ICS frissíteni a lehetőségét állkapocs hiányzik.

1GB RAM használ okostelefont, még ha a versenytársak szívesen ICS Továbbfejlesztett technikai teher mandamyeo álláspontját.

De tudod bepillantást, hogy ellentétben a múltban, post-támogató technológiák és szolgáltatások LG Electronics jelentős mértékben fejlődött az Optimus 2X ICS korszerűsítik.

[ Szerkesztve ]

(#27326) Levi941127 válasza babhun (#27325) üzenetére


Levi941127
senior tag

hát nagyon remélem, hogy nem csúszik megint, így is Q2-re volt ígérve, f@szom már az Lg-ne!

(#27327) deminos válasza gabcsee (#27322) üzenetére


deminos
aktív tag

Ha jól hámoztam ki, akkor a küldső SD-re nem tudtál másolni MTP-s kapcsolaton keresztül a Galaxy SIII-on. Na úgy, ha jól tudom sajna nem is fogsz, mert ebbe a kapcsolati módba csak a belső memóriát látja.
2 megoldás van erre:

1. Rárakod a belső SD-re (erre tudnod kell másolni MTP-n keresztül is) és a telón egy fájlkezelő segítségével átrakod a kívánt helyre (külső sd).
2. Ha rootolva van/lesz az SIII, akkor ezen instrukciók alapján tudsz csinálni USB mass storage módot.

A most felrakott JB-n (CM10-n) sincs UMS mód, ezért próbáltam bekapcsolni a fentebb linkelt paranccsal, de itt még nem működik, állandóan újraindult az O2x, ha USB-re dugtam.

Egyébként az SIII topikban biztos jobban tudják erre a megoldást. A nejem SII-jén sincs UMS mód, nem tudom a Samsungnak miért fáj ez.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#27328) SamS13


SamS13
csendes tag

Írtam az lgmobileuk nak twitteren h mikorra várható. Kíváncsi leszek mit írnak.

(#27329) ben800 válasza babhun (#27325) üzenetére


ben800
aktív tag

Az su 660-on jól fut az ics de nagyon,csak velünk szórakoznak ??
Letörne a kezük ha kidobnának valami béta féleséget ??
Istenem,ennek a végén Miui ics lesz a vége nem érdekel a hardveres gyorsítás ott az mx player-.- Amúgyis anno 120 000 forint volt ez a telefon,nemigaz hogy ennyire elhanygolják!
Sok ma megjelenő telefont bever a tegra-val....

[ Szerkesztve ]

(#27330) Tutu7030 válasza SamS13 (#27328) üzenetére


Tutu7030
veterán

A válasz kb.:
Köszönik, hogy lg készüléket vásároltál, nekik fontos minden ügyfél, és kövesd a facebookon/twitteren őket, és elsők közt fogod megtudni, hogy mikor érkezik frissítés az o2x-re.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#27331) Naras válasza Levi941127 (#27326) üzenetére


Naras
őstag

Valahol azt olvastam, hogy az ICS már kész, csak végső tesztelés, illetve finomhangolás folyik, és hamarosan megjelenik. Egyébként meg érdemesebb angolra fordítani minden nyerlvről, arra egész jól megy a google - nek.

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#27332) Levi941127 válasza Naras (#27331) üzenetére


Levi941127
senior tag

Már vagy egy hónapja kering ez a hír, hogy így finomhangolások meg úgy finomhangolások, de ezzel nekem nem lesz jobb, igyekezzenek inkább...

(#27333) Bolond^^


Bolond^^
tag

Na, látom sokan felraktátok a Jelly Bean-t, de azért megcsinálom a videót. :) Most fogok neki, kamera nálam egyelőre full fehérséget ad be. De tegnap még működött, ma már nem. :D na mind1. Nem sokára felteszem.

(#27334) Psychonaut válasza babhun (#27325) üzenetére


Psychonaut
addikt

Koszi, ennyit en is megcsinaltam, epp ezt irtam, hogy sok ertelmeset sajnos nem tudok belole kihamozni... :U

(#27335) Kurzuh válasza Bolond^^ (#27333) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Várjuk! :D

(#27336) defy456 válasza babhun (#27325) üzenetére


defy456
aktív tag

Ez most magyarul mit is jelent?

(#27337) ntomka válasza Psychonaut (#27334) üzenetére


ntomka
nagyúr

Megkérdeztem fordításügyileg egy ismerőst, várom a válaszát.

ツ Headphones on - World off

(#27338) persil válasza defy456 (#27336) üzenetére


persil
nagyúr

"Amellett, hogy az Optimus 2X, Optimus 3D és Optimus 3D kocka termék stratégia papírt Android 4.0 frissítés."

Hiszen annyira egyértelmű, nem is tudom mit nem lehet rajta érteni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27339) Naras válasza persil (#27338) üzenetére


Naras
őstag

Nos, így kicsit több értelme van, ha gondolod :DDD

LG 'Optimus 2X' RAM 512MB in ICS Upgraded l bet

Entered: 2012-08-23 PM 4:13:25

[NEWS tomato Transactions of the reporter] LG Electronics Optimus 2X upgrade to Google Android 4.0 (Ice Cream Sandwich ICS) decided to go to the appointment.

23 capacity of 538.37MB file size Optimus 2X ICS file for the application server to upload all of the state and, according to an official of LG Electronics upgrade service is scheduled to begin from next month.

In addition to the Optimus 2X, Optimus 3D and Optimus 3D cube product strategy paper as Android 4.0 upgrade.

Korea Consumer Optimus 2X officially released last January 25, 2011, performed at the time ICS upgrade uncertain whether flooded with consumer complaints, but finally had finalized key support services.

Product is launched the Optimus 2X, especially about the past 1 year and 6 months after the rectangle out at the same time with the Samsung Galaxy S phone.

Random access memory (RAM) available capacity nowadays 2GB-operated smartphone with ICS just 512MB Given ICS upgrade to the possibility jaw lacks.

1GB RAM use a smartphone, even if their competitors reluctant to ICS Upgraded the technical burden mandamyeo position.

But you can glimpse that unlike in the past, post-support technology and services LG Electronics has developed considerably over the Optimus 2X ICS upgraded.

LG Electronics' Optimus LTE 'start' Optimus Vu: (view) ', completing the Optimus LTE tag', 'Prada phone 3.0' ICS support.

- Economic and professional multimedia news agency News tomato

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#27340) Bolond^^


Bolond^^
tag

http://www.youtube.com/watch?v=qjUUtaMU4RQ
Tessék, itt a videóm a jelly beanről. Videózást köszönöm anya Xperia Mini Pro-jának. :D

[ Szerkesztve ]

(#27341) Kurzuh válasza Bolond^^ (#27340) üzenetére


Kurzuh
aktív tag

Kicsit lassacskán hoz be valamit, vagy lép ki valamiből. A videó szaggat vagy tényleg lassú egyes helyeken?:D Egyébként tetszik, bárcsak minden funkcióját használni lehetne :(

(#27342) Bolond^^ válasza Kurzuh (#27341) üzenetére


Bolond^^
tag

Nekem a youtube videó szaggatott, először mikor visszanéztem. :D Amúgy meg az opera minivel lassúzik picikét. Jaaa, és én voltam a gyökér mert nem találtam el a Home és a Kereső gombot, szóval azért nem lépett ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#27343) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Egyébként 2X-en CM7-ben van olyan funkció, mint pl: iPhoneban a Siri, azaz hangvezérléssel irányítás?

(#27344) ben800 válasza Naras (#27339) üzenetére


ben800
aktív tag

Ez 8.23,ebből azt szűröm ki hogy a kövi hónapban (azaz most) kezdik el a frissítéseket kidobni nem ??

(#27345) Naras válasza ben800 (#27344) üzenetére


Naras
őstag

Nos, azt írja, igen... úgy tűnik :U

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#27346) ben800 válasza Naras (#27345) üzenetére


ben800
aktív tag

Ez esetben hónap vége felé számítok rá,addig is mindenkinek ajánlom ezt a gyöngyszemet,Magyar rom főzőtől,szuper gyors,nekem bejövős :)

(#27347) dergander válasza ben800 (#27346) üzenetére


dergander
addikt

az LG válasza az ICS-re :

"Már folynak a végső tesztelések,hamarosan elérhető lesz"

Erre én:Mennyi idő múlva?

"A végső tesztelések után elérhetővé válik a P990-re az ICS"

Ez már fáj eszküszöm :W :O

(#27348) ben800 válasza dergander (#27347) üzenetére


ben800
aktív tag

Nyugi már vagy 2 hónapja tesztelik:D
Hagyd rá őket........
Amúgy nem érdekes kicsit hogy folyton a tesztelésekre fogják ???
Kiadhatnának simán valami Béta féleséget,és talán nem szekálná utána őket senki se tovább,mivel úgy is főzött romokat használunk,mert általában a stock az nem szokott jó lenni....

[ Szerkesztve ]

(#27349) Dusee


Dusee
őstag

itt egy kis összehasonlítás, galaxy nexus cm10 vs optimus 2x cm10

(#27350) tzsolesz válasza Dusee (#27349) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

2X-en gyorsabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.