Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27451) persil válasza Balázs1986 (#27450) üzenetére


persil
nagyúr

Meg volt, tanácstalan vagyok teljesen.

Az a legfőbb bajom, hogy - és most meg is kövezhettek - én iOS-ről jöttem és ott ilyen problémák teljességgel elképzelhetetlenek. Évekig volt iPhone-om 3g-től 4s-ig mindegyik és sosem láttam, fagyást, akadást, "ez nem működik", "az romlott el" semmi ilyen, szóval ezek a dolgok nekem teljesen elfogadhatatlanok, elképzelhetetlenek.

Félreértés ne essék, nem haterkedek, a 2x is nagyon tetszik az androiddal sincs amúgy bajom, de fel nem tudom fogni, hogy ez hogy fordulhat elő :( (nem beszélve a száz másik apró dologról, amivel ez alatt az egy hét alatt találkoztam)

Az SD kártyát látja, a zenék ott vannak, file manager-rel megnéztem, újraindítottam már azóta, sd kártya unmount/mount is volt többször, adatait töröltem, semmi, nem tudom mit csináljak :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27452) persil válasza RECSKA (#27449) üzenetére


persil
nagyúr

Hát úgy lennék vele, hogy a v20q megfelelt(néhány másikat én is próbáltam) és az ics-ig jó is lett volna, csak a zenék miatt nem szeretnék megint romot cserélni.

CM7-est is próbáltam, de az azért nem tetszett, mert megőszültem, mire a sz.gép felismerte a telót, szóval végül visszaraktam a v20q-t.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27453) Balázs1986 válasza persil (#27452) üzenetére


Balázs1986
addikt

File manager-ből lejátsza?
Lehet, hogy valamiért nem látja a zene mappáját. Nincs a mappanév elején egy pont (.zene)?
Vagy hozzáférésnél korlátozás...ilyenek. Próbáld, hogy kitörlöd a zene mappádat, és a zenéket újra a kártyára másolod.
Akkor is megoldjuk! :D

(#27454) RECSKA válasza persil (#27451) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem a módosított V20Q-ban ilyen iOs-es zenelejátszó van. Ahogy felmásolok egy zenét, mindegy hova, azonnal importálódik a lejátszóba.

tanácstalan vagyok, nekem ilyet sosem csinált. Mondjuk gyári romot 1 óráig használtam :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#27455) Naras válasza persil (#27452) üzenetére


Naras
őstag

Pedig CM7 jó cucc. Iphone - on meg persze, hogy stabilabb, ott van egy hardver meg a rá fejlesztett szoftver. Mennyivel egyszerűbb optimalizálni.

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#27456) #84221696


#84221696
törölt tag

Nekem ez új.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1869449

[ Szerkesztve ]

(#27457) persil válasza Balázs1986 (#27453) üzenetére


persil
nagyúr

File manager-ből lejátsza őket rendese. A zene mappa előtt nincsen pont, viszont az albumokban külön-külön van, hogy ne tegye be a borítók képeit a galériába, de ez eddig is így volt és nem jelentett problémát.

Reggel melóbamenet még zenét hallgattam, napközben csak azt a pár dolgot írtam ph-ra, másra nem is használtam a telót, délután meg már üres volt a lejátszó, mikor jöttem haza.

Hozzáférés/korlátozás meg egyebekhez nem nyúltam eleve, nem is tervezem, pont azért, hogy avatatlan kezeimmel ne basszak el valamit :D Szóval eddig a jelenlegi beállításaimmal volt jó.
Azt mondjuk tudni kell, hogy kb egy hete mióta megvettem a telót, azóta majd minden nap hallgattam a zenéket és csak ma kakilt be, eddig mindig jó volt.

"Próbáld, hogy kitörlöd a zene mappádat, és a zenéket újra a kártyára másolod."
Megpróbálom :P

"Akkor is megoldjuk! :D "
Ezen vagyok én is, se telót, se rendszert nem szeretnék egy darabig cserélni, főleg, ha jön az ice cream :D

Naras
Nekem is tetszett a cm7, gyors is meg minden, csak voltak benne apróbb hibák, amikkel a v20q-ban nem találkoztam.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27458) Bolond^^ válasza #84221696 (#27456) üzenetére


Bolond^^
tag

Fordítanál picit?:D a lényeget csak.

god992: Ugyanezt érzem én is. Egyszer, (ittas állapotban) rányúztam 2tokot és falhoz vertem. Persze annyira beburkoltam előtte hogy semmi baja nem lett. Azóta nyugodtabb vagyok:)

(#27459) Tutu7030 válasza Bolond^^ (#27458) üzenetére


Tutu7030
veterán

[link]
Az o2x meg sincs említve.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#27460) ntomka válasza Tutu7030 (#27459) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nincs, mivel ez konkrétan arról szól. Szeptember végét írják. Pontosabban remélik.

Szerk.: Közben tovább olvastam és azt írják már egy hetes hír, de valóban nem a P990-hez való. Optimus 3D, ha jól értelmezem.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#27461) persil válasza persil (#27457) üzenetére


persil
nagyúr

Na, semmilyen más megoldás nem lévén, egyszerűen újra felmásoltam mindent és most megint jó... Csak nem tudom felfogni, hogy magától, hogy "tűnhetett" el.

Remélem máskor nem fordul elő, ez nagyon nem megoldás, hogy másolgatom a zenéket, mert magától "elfelejti" észlelni, hogy ott vannak a helyükön érintetlenül és nem játsza le őket.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27462) Tesztelo.hu válasza Bolond^^ (#27458) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A lényeg az, hogy rengeteg újdonság lesz, nem csak egyszerű 4.0-ra váltás. Egy csomó gyári app többet tud majd, jobb lesz, hibákat javítanak (pl. a kamera appban) és a felhasználói felület is megújul. Ezért tart ilyen sokáig az elkészülés.

(#27463) Bolond^^ válasza Tesztelo.hu (#27462) üzenetére


Bolond^^
tag

De ennyiből, a nem gyári felhasználók, mit éreznek majd? vagy mondjuk biztos lesz rootolt gyári ROM.

(#27464) #84221696 válasza ntomka (#27460) üzenetére


#84221696
törölt tag

Igen, egy hetes hír, ahogy én is olvasgattam.
Ha szeptember végére lesz, vagy akkor sem, tökön szúrom magam.
A GB nekem fapados, a ICS meg prealfa... :O

(#27465) Psychonaut válasza Bolond^^ (#27463) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vagy rootolod magadnak? :D

(#27466) Bolond^^ válasza Psychonaut (#27465) üzenetére


Bolond^^
tag

Jó is lenne. :D vagy inkább az ha fejlesztő lennék.. Unokatesóm pont az LG-nek fejleszt alkalmazást. Németországban most vizsgázik valami fejlesztő cuccből. Optimus 3D-t kapott ajándékba, meg hogy azon próbálgassa a dolgokat. Nagyon jó telefon az is.. :)

(#27467) Levi941127 válasza Bolond^^ (#27466) üzenetére


Levi941127
senior tag

Inkább ICS-t fejlesszen :DD

(#27468) Psychonaut válasza Levi941127 (#27467) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ezért nincsen ICS, mert a "Memo" meg a "Facebook for LG" förtelmekkel foglalkoznak érdemi fejlesztés helyett... :DDD

(#27469) Levi941127 válasza Psychonaut (#27468) üzenetére


Levi941127
senior tag

Hát elég lenne ha csak az ui 3.0-át csiszolgatnák, őszintén szólva az a quick memo hidegen hagy, kézzel amúgyis nehéz normális vonalakat húzni...

(#27470) SamS20


SamS20
senior tag

csak én vagyok olyan mint amikor egy gyerek várja hogy megjelenjen az a játék amit egész évben várt, és 5percenként frissítgeti az oldalt ?! :D

(#27471) Levi941127 válasza SamS20 (#27470) üzenetére


Levi941127
senior tag

Nem vagy egyedül :DD

(#27472) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok. Csak a biztonság kedvéért, ez a teló elbír egy 16gb-os memória kártyát, ugye? A másik kérdésem pedig, hogy megérett a romom egy cserére, mit javasoltok? A JB gondolom még nem elég stabil..

(#27473) ßrainiac válasza andriska0725 (#27472) üzenetére


ßrainiac
addikt

32GB-ig bovitheto, ha eddig nem frissitetted, akkor mar vard meg a hivatalos ICS-t, napok kerdese.

(#27474) ntomka válasza ßrainiac (#27473) üzenetére


ntomka
nagyúr

Vagy hetek. :)

ツ Headphones on - World off

(#27475) andriska0725 válasza ßrainiac (#27473) üzenetére


andriska0725
tag

Köszi :)
Hát az új rom addig kéne amíg kijön az ICS..mert kitudja mikor jön ki..:s

(#27476) Levi941127 válasza ntomka (#27474) üzenetére


Levi941127
senior tag

Hát inkább hetek, ahogy mondod.

(#27477) dergander


dergander
addikt

Ez az ICS mennyire idegfeszítő dolog,ezt felmérte most az LG ?

(#27478) Psychonaut válasza dergander (#27477) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hidd el, hogy a felhasználók nagy többségének nem igazán az.

(#27479) Bolond^^ válasza dergander (#27477) üzenetére


Bolond^^
tag

Szerintem is.. Magyarországon rajtunk kívül max 20 ember várja még :D szerintem legalábbis. De lehet sokat mondtam.

(#27480) Cruiserke válasza Bolond^^ (#27479) üzenetére


Cruiserke
tag

Sokan tudják, h létezik ICS frissítés, de fogalmuk sincs az mért jó nekik. Mint ahogy azt se, hogy milyen készülékre milyen android verzió érhető el.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#27481) deminos


deminos
aktív tag

Tudom, hogy nem Magyarország, de azért így már biztosabb a dátum. [link]

Még egy forrás: [link]

Szóval szept. vége, remélem Mo-n is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#27482) ben800 válasza deminos (#27481) üzenetére


ben800
aktív tag

Jól hangzik,elég ha ott jelenik meg,csak az xda-sok tudjanak belőle dolgozni a többi nem izgat:D
Amúgy letöltöttem valami dual touch tester progit,és az igau hogy mind a 10 ujjamat érzékeli ??
Mert normálisan kijelzi meg minden,tiszte durva :D
Az iphone is csak 5-t tud,bár so-so 2 ujj érzékelése is bőven elég egy telóhz......

[ Szerkesztve ]

(#27483) Naras válasza ben800 (#27482) üzenetére


Naras
őstag

Igen, mind a 10 ujjat tudja érzékelni... :DDD

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#27484) Bolond^^ válasza deminos (#27481) üzenetére


Bolond^^
tag

Hihetetlen hogy ennyire szemét módon kiszámolják a napokat. Fogadom hogy legutolsó nap adják ide -.- amúgy volt itt már mindenfajta dátum. "AMINT KÉSZ A VÉGSŐ TESZTELÉS ELÉRHETŐ LESZ." edd meg a tesztelésed :@ :@ :@

(#27485) ntomka válasza Bolond^^ (#27484) üzenetére


ntomka
nagyúr

Türelem. A GB-t is pont ugyanilyen ütemezéssel ígérgettek. Meg lehet nézni milyen sikerrel tudták tartani. :)

ツ Headphones on - World off

(#27486) ben800 válasza Naras (#27483) üzenetére


ben800
aktív tag

Lol,ezt nem is mertem volna remélni :D
Is meg úgy is lesz nyugi,megigérték hónap végére,ha meg nem adják ki akkor úgy is tudják hogy nagy vásárló közönséget vesztenek,nem csak telefonban hanem pl tv,fényképező,mikró stb-stb.....:D

(#27487) lbalog01


lbalog01
tag

csak nem állom meg, hogy leírjam :D : még nem nyomkodtam pár percnél tovább egy iphone-t sem, de most próbáltam segíteni a szomszéd csajszinak beállítani az iphon4-ét...........hááát szép csendben eddig is parasztvakításnak tartottam a szifonokat de most meg is győződtem 1 óra alatt arról, hogy a 2X legalább 1 class-al feljebb játszik :K ......

***ROGER***

(#27488) Bolond^^ válasza ntomka (#27485) üzenetére


Bolond^^
tag

Szégyen amúgy. A Sony-t nagyon becsülöm hogy (akárhogy is de) minden tavalyi telefonnak kiadta az ICS-t. Kivéve a Play-nek. Szeptember 28-29-30. pont pesten leszek barátnőmnél.. nehogy sétálgatás helyett ICS-t töltsek a telómra :D

[ Szerkesztve ]

(#27489) ntomka válasza Bolond^^ (#27488) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link] ;] ;]

ツ Headphones on - World off

(#27490) Bolond^^ válasza ntomka (#27489) üzenetére


Bolond^^
tag

hahahahahahahaha xD szebbé tetted az estém :D:D:D:D:D
Bocsi az Off-ért a többiektől. :D

(#27491) Pistiboy88 válasza ben800 (#27486) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Ha meg tényleg nem lesz, akkor összedobjuk a pénzt egy szippantós IFA-ra és berongyolunk vele az LG székházba! :D Nagy baj nem lehet, ha már az IFA nem hozza el nekünk az ICS-t, majd elviszi az LG-nek a szart! :D Ennyi, nem kell parázni. Mindenki bedob 5000 forintot, s már meg is van az IFA ára :D Még műszaki sem kell rá, rendszám helyett úgy is valami szép kis szaftos felirat lenne! :D

(#27492) bostone


bostone
addikt

Elszabadultak az indulatok...
Legalább valaki értékeli a művészt...

(#27493) ben800 válasza Pistiboy88 (#27491) üzenetére


ben800
aktív tag

xD
Nem lenne rossz ötlet :)
Bár akkor már inkább épület bontóval mennék oda (Bocs nem tudom annyira a nevét az is ilyen daru szerű cuccos :) )

(#27494) SamS20


SamS20
senior tag

csak nehogy emiatt a b*zi quick memo miatt azt mondják hogy még optimalizálni kell és csúszunk egy hónapot mert szar. értem én hogy más gyártónál csak a verzió szám változik nálunk meg kb új teló lesz, csak készüljenek el végre vele és adják ki minél hamarabb :)

(#27495) SamS20


SamS20
senior tag

adding bitrate video recording (720p only 7Mbps who first kept so 9Mbps, which first 1080p 16mbps 10mbps now).
fixes bug camera (focus, time capture, white balance).

nekem ez a két dolog nem tiszta.
tehát itt arról van szó hogy a 720pnél választható a 7 és 9mbps állítása, míg 1080pnél 16-10mpbs ?
a másiknál csak az hogy a focus a fényképezésre értendő, vagy vajon megkapja az auto focust a teló videózás közben ?!

(#27496) ßrainiac válasza SamS20 (#27495) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az xda-n lehuztak ezt a hirt, hogy mar regi es kamu volt akkor is.

Ugyanezt a hir lett most belinkelve kicsivel feljebb, csak masik oldalrol.

Persze ettol fuggetlenul drukkolok hogy igy legyen, csak maradjunk azert realisak.

(#27497) SamS13 válasza ßrainiac (#27496) üzenetére


SamS13
csendes tag

Reális maradok csak ez a két dolog különösen felkeltette az érdeklődésemet :)

(#27498) persil válasza lbalog01 (#27487) üzenetére


persil
nagyúr

ÉVekig hasznaltam iPhone-t, 3g-tol 4s-ig voltak meg a modellek. Kijelenthetem, hogy oriasit tevedsz. Ne sertesnek vedd, nekem is 2x-em van jelenleg, nagyon tetszik is, valtani sem akarok egy darabig, ha jon az ice cream, de jelenleg a gingerrel meg csak egy lapon emliteni is bun egy iPhone 4-el, mert nagyon nem egy kategoria.(mindjuk errol nem a telefon tehet, hanem az android)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27499) wolruf válasza persil (#27498) üzenetére


wolruf
őstag

Én is elég sok ájfonossal vagyok körülvéve, hát, mérhetetlenül kevesebbet copnak vele, mint én a csoda kétmagos vacakommal. Én váltanék ájfon 4-re, de sajnos most már nincs annyi pénzem, mint akkor volt, amikor ezt a varázskütyürüt megvettem 90 körül. Majd eccercsak :) Addig meg remélem jön egy atomstabil ICS és minden gondunk megszűnik :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#27500) ntomka válasza wolruf (#27499) üzenetére


ntomka
nagyúr

A múlt héten egy 4s-t és egy 3gs-t hoztak be hozzánk, hogy meghalóztak. Az egyik nem vett be egy gombot sem, a másik szimplán nem reagált az érintésekre. :D Minden éremnek két oldala van, nehogy azt higgyétek, hogy mindig fényes az az alma. :))

ツ Headphones on - World off

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.