Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#701) Thunderzolee válasza Thunderzolee (#697) üzenetére

Na, megelőztél Eastman.. :O

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#702) Badman 4ever válasza Eastman (#700) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:C Gratula! :C Egy percre nem figyelek oda és ugrik a 700-as!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#703) Thunderzolee válasza Vakegérke (#698) üzenetére

Fantasztikus az aláírásod... :P

Mondjuk mikor múlt héten megláttam a "Kyrababee jelenség" topicot, lefordultam a székről.. És még én vagyok fárasztó. :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#704) Vakegérke válasza Thunderzolee (#697) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aprópopó...

Véletlen találtál ide? És hogy tetszik ez a sok marhaság, amit összehordunk?

Megjegyzem érdemben is tehetnél valamit a közös asztalra, tuti jó a fantáziád. A téma adott.

:DD :DDD :(( :O ;) :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#705) Eastman válasza Thunderzolee (#703) üzenetére


Eastman
őstag

Amúgy tiéd a frankó 700, lásd fent! :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#706) Badman 4ever válasza Vakegérke (#704) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mint, például:
:DD Örülök, hogy beugrottál!
:DDD Írhatnál valami vicceset!
:(( Kár, hogy eddig nem tetted.
:O Na, kyrabaybee és az én kedvemééért lécci!!!!
;) Biztos, hogy jól meg tudsz nevettetni minket!
:C Téged bíztat mindenki!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#707) Thunderzolee válasza Vakegérke (#704) üzenetére

Áhh, csak be-benézek, annyira nem vagyok bad.

Meg ennyire asszem nem vagyok kreatív.
Nem derült ki végülkis, h ki lehet Kyrababee?

Vagy csak azok vannak meg, h kik nem lehetnek? :F

Kicsit olyan ez, mint Szalacsi bácsi. Ő sem tudta magáról, h mekkora sztár az internet bugyraiban.. Aztán mára már csoportos utazást is szerveznek a szeretet-otthonba, ahol lakik.. :))

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#708) Eastman válasza Thunderzolee (#707) üzenetére


Eastman
őstag

Megsúgom, hogy Királybébi a Déli pályaudvarnál a BKV jegypénztárban melózik...

Legalábbis a haja alapján. :U

Tényleg rendezhetünk hasonmás versenyt is. Képeket!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#709) Vakegérke válasza Thunderzolee (#703) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hagyd el, gyaláztak érte eleget. Priviben kaptam érte annyit, amennyi egy lovat is leterített volna.

Nem számít! Álmom beteljesült. 500 hozzászólást reméltem, bőven meghaladtuk. 2.000 letöltést reméltem, bőven meghaladtuk.

Pillanatnyilag 24.467 a letöltések száma, a hozzászólásoké pedig egyértelműen látható.

Írnék újabb címlapost, azonban képtelen vagyok smiley-kban beszélni. Márpedig kyrabaybee másban nem tud. Ha akadna valaki, aki segít, újabb balgaság jelenhetne meg a címlapon.
Érdemes? Nem érdemes? Nekem tetszene. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#710) Badman 4ever válasza Thunderzolee (#707) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem vagy annyira Bad, mint én, meg a többiek, ezt rossz hallani :O . Biztos tudsz te is valamit. :))
Amúgy tudjuk, hogy ki ő valójában: egy intergalaktikus utazó egy másik galaxisból :DD .

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#711) Badman 4ever válasza Vakegérke (#709) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Írjátok be a gugliba, hogy kyrabaybee. :Y Az első 5 link ide vezet.
MOD: Sőt az egész első oldal is és még az első kép is őt ábrázolja a képkeresésnél. :Y

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#712) Eastman


Eastman
őstag

Hoppá! --> Baybee's feelings <--

THX Badman!

kyrabaybee

Joined: December 10, 2007
Last Sign In: 4 hours ago
Videos Watched: 847
Subscribers: 3
Channel Views: 274

Age: 27
Country: Hungary

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#713) Vakegérke válasza Badman 4ever (#711) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nanemá!

Az egész első oldal róla, rólunk szól.

Híressé tettük, bár egy pöttynyit sem tett azért, hogy ezt kiérdemelje.
Talán most is játszik Barbie babájával, avagy egy diszkóban iszik, netán egy autó hátsó ülésén liheg.

Miénk az érdem, pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#714) Thunderzolee

Na, lássuk:

:DD Sikít a macska
:DDD Lecsap a korbács újra
:(( Sikít a macska
:O Lecsap a korbács újra
;) Mindenki énekel
:C Lecsap a korbács újra

Segítség: :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#715) Badman 4ever válasza Thunderzolee (#714) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez angyon fárasztó volt, látod, tudsz te is, ha akarsz :DD .
Eastman: Már korábban valaki megtalálta a YouTubeos loginját,(asszem rari?) csak olvass vissza, de a lényeg: híresek lettünk kyrabaybee által! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#716) Vakegérke válasza Thunderzolee (#714) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elsőre nem is rosz!
Jól pörög az agyad, nem akarod megerőltetni?
Saját termés nincs?

Tényleg jól pörög az agyad, nincs szükséged mankóra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#717) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ezt ismeritek: a nagyiálló laptop

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#718) Thunderzolee válasza Eastman (#712) üzenetére

Akit linkeltél a Youtuberól az valószínűleg nem Kyrabaybee.

Legalábbis én Iwiwien megkerestem Őt, rá is kérdeztem, de nem Ő az.
Viszont az életkor az általam linkelt Iwiwies oldalon, és az Általad linklet Youtubeos oldalon megegyezik, tehát valószínűleg nem Kyrabaybee youtubeos oldala, hanem azé, akinek én írtam Iwiwen.

De én már nem kérdezem meg Tőle, :N írjon neki most valaki más.
Ha mégsem az Iwiwies csajé a Youtubeos acc, akkor Youtubeon lehet Neki üzenni, h benézhet...

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#719) Badman 4ever válasza Eastman (#708) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Na ez nem hasonlít, hajban nagy az egyezés? :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#720) eastsider


eastsider
nagyúr

monjduk ezt néztétek a videói közt: ezt :DD

ott is :) -kal beszél xD

(#721) Eastman válasza eastsider (#720) üzenetére


Eastman
őstag

Hi Eastsider!

...itt az egész keleti-front? :DDD :))

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#722) Badman 4ever válasza Eastman (#721) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Eastman Eastsideról! :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#723) Badman 4ever válasza Badman 4ever (#722) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Na én megyek fekszem, jóéjszakát mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#724) Eastman


Eastman
őstag

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#725) Csakénvagyok válasza Eastman (#700) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem létezik, mióta vadászok egy százasra :W
Grat :C

(#726) Vakegérke válasza Eastman (#724) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nem méltó hozzánk. Bizonyára találtad valahol a köröző lapot.

Nem adjuk kyrabaybee-t semmi pénzért! :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#727) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kegyetlen ez a topic.. xd
Nem bukkant még fel a tulaj? :D

(#728) ReJim válasza Eastman (#724) üzenetére


ReJim
őstag

kápéban vagy utalva? :)
(törtaranyban lenne a legjobb)

find kyrabaybee

</end.?>

(#729) Eastman válasza Vakegérke (#726) üzenetére


Eastman
őstag

...bizonyára.

Nem tehetek róla, Kyrabaybee újra meg újra megihlet... Bárhová nézek Őt látom. Őt, játékunk motorját, vidámságunk tárgyát. Őt a nagy KyBaBee Kapitányt, akit galaxisok népei rajongva csodálnak. Ím, eljött hozzánk is, hogy örömöt hozzon világosszürke napjainkba. Eljött és hírt adott magáról, üzent. ...s a jóslat beteljesülni látszik!

;)

ReJim: Törtaranyban of course! :D :K ;)

CsakTevagy: Köszi! A nyóccáz még nyitva. ...bár Lúzer nagyon kedveli a "páros-százasokat"...

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#730) Thunderzolee válasza Eastman (#729) üzenetére

Na mijez, plátói szerelem? :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#731) Csakénvagyok válasza FoxiestFox (#727) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A Jútyubon tegnap írtam neki. De mondjuk nem tudom ő a tulaj, csak ezt a nevet viseli (egybe! kyrabaybe). De hát a kora megeggyezik a iwiw-es nőével, s a feltöltött zenéiből ítélve értelmesnek néz ki.
Oszt hogy semire sem válaszol, pedig az eredeti ímél címe is megvan (legalábbis ameiken regisztrált, nem a mostani.)

(#732) ReJim válasza Csakénvagyok (#731) üzenetére


ReJim
őstag

amit én linkeltem, azt a csajt kellene megkérdezni. fiatal 18év körüli csajszi, ipszilonnal írja a kyrát, és egyéb nétes helyen is használja a kyrababa-kyrabébi nicket... én a fél kalapomat teszem rá, hogy ő az :)

</end.?>

(#736) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Csak kiváncsi vagyok törlés után ezt miennek számozza. Elnézést a próbáért.

szerk: Újonc kolléga vajon honan talált ide?

[ Szerkesztve ]

(#737) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#736) üzenetére


Vakegérke
veterán

A címoldalon balra látható a frissült topicok listája. Rákettyintett, és kész.

Egyébként valamelyik moderátor nagyon jól szűri a hozzászólásokat, csak dícsérni tudom, köszönet néki.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#738) rarri


rarri
senior tag

Ha hosszan nézed, megfordul : Majd hülye lennék ! :-) -kyrabaybee

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#739) Thunderzolee válasza rarri (#738) üzenetére

Te, ne szívass már... egy jpg hogyan fordulna meg?

...gggggggrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :DDD :C

Mondjuk ez jellemző erre a topicra.. (majdnem bedőltem). :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#740) rarri válasza Thunderzolee (#739) üzenetére


rarri
senior tag

kitöröltem ezt a hszt, más is had nézze! :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#741) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Lehetséges kyrabaybee (remélem nem haragszik meg, ha idetalál, elnézést :B )

Link

(#742) Badman 4ever válasza rarri (#738) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én már látom a szemeit a haján... :DDD
De ez lehet, azért van, mert már iszonyat fáradt vagyok.
(Az infóóráról írok, mire való, ha nem erre. :DD )

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#743) Thunderzolee válasza Badman 4ever (#742) üzenetére

áááááááááááááááááááááááááááá... ezt az aláírást ami Neked van..
ppppppppppfffffffffff.. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#744) Badman 4ever válasza Thunderzolee (#743) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Bááááááááá, ez a videó nagyon durvaaa. :DDD Az aláírás meg saját gyártmány és nagyrészt valakit takar minden "titulus".

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#745) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Kyrabaybee fanok hol vagytok, a játszótér üresen áll, játékra fel! :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#746) Csakénvagyok válasza Badman 4ever (#745) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Messze még a kerek százas, majd nézd meg az a nyüzsgést ami itt lessz az ezresnél :D

(#747) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#746) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nanemá! Az ezres, és a tízezres stipi-stopi! :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#748) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Mondok a komámnak, építenénk mán hidat. Hidat-e? Asztat hát. Sok a porta körül a sár, a disznók dagonyáznak, oszt csak gumicsizmába löhet bármerre indúni.
:DDD : Mán arra is jó lönne, hogy egye a fene az irígységtül a szomszédot. Nagy gazembör, mindég az köll néki, amit tüllem lát. Lemeszeltem a fákat úgy egy méterest, hogy a nyulak meg ne rágják, osztán rám licitált. Békenyte mésszel az összes fáját, de nem hagyta abba egy méternél, hanem mán létra is köllött néki.
:(( : Hogy az a jó kaporszagú... Csak pár lecet tanáltam a sufnyiba, meg egy marék szöget.
:O : Mostan mán hogy lészen hidam? Megötte a fene esztet az egészet...
;) : Várjá mán, komám! Kalapájjunk, rakosgassuk a leceket ide, meg oda, de jó sokáig. No, les mán a szomszéd!
:C : Gyühetsz mán, komám, mögvan minden. Hozatott a szomszéd egy szekérderék gerendát, deckát, meg lecet, szög is vót néki, még sok is. Egy röggelre pontosan annyi lött a sufnyimba, amennyit néki hoztak. Emmán csoda, áldom érette Istent. No meg a szomszédot. No, kezgyünk hozzája, osztán még néked tanálom adni a gumicsizmám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#749) concret_hp


concret_hp
addikt

mindjárt emgvan a 25000. lekérdezés :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#750) Vakegérke válasza concret_hp (#749) üzenetére


Vakegérke
veterán

25.022! :C

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.