Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) Badman 4ever válasza Vakegérke (#850) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam eleve van mindig kettő. :DDD Bocs, ez kihagyhatatlan volt.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#852) Vakegérke válasza Badman 4ever (#851) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltételezhetően lúzer is default hordoz két tojást. Ha pedig őszinteségi rohamom akarna lenni, be kéne vallanom, hogy én is melengetek kettőt.
Na nem a keblemen... :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#853) Csakénvagyok válasza lúzer (#849) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:C :B :O :(( :DDD :DD

(#854) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#853) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, most ezt is meg kéne fejteni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#855) Badman 4ever válasza Vakegérke (#854) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez kyrabaybee üzenetének reciproka.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#856) Vakegérke válasza Badman 4ever (#855) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor miért pirul az, amelynek kacsintgatni kéne?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#857) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#856) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Megfejtés: Lúzernek akartam gratulálni, viszont elbasztam, mert másoltam

(#858) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#857) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem cseszted el. Új gondolatokat ébresztettél. :K

Az viszont tény, hogy kyrabaybee a főszereplő, és bármilyen praktikákkal operálsz, nem tudod őt háttérbe szorítani. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#859) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#857) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Próbálhatod túllicitálni baybeet, de nem fog sikerülni. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#860) Fadam


Fadam
csendes tag

:DD ilyen volt a fejem
:DDD és ilyen is miközben végigolvastam 800 hsz-t
:(( rettenetesen hosszú volt
:O féltem is
;) de megérte
:C ez egy tapsot megér

(#861) Vakegérke válasza Fadam (#860) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tapsot? Wastapsot, hangorkánt, éljenzést! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#862) Badman 4ever válasza Fadam (#860) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Üdvözlet a klubban, nagy tapsot Fadamnak. :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#863) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Háháhá...
Nem jó! Sátáni kacaj kell!
Hááááááááááhááááááááááááhááááááááááá! Mézeskalácsból építgetem házam, mert jön Jancsi, és Juliska, és én fel fogom falni őket!
:DDD : Zabálhatnak, jól meghíznak, és akkor kemencébe vetem őket!
Ácsi! Nem Jancsi, és Juliska, hanem Krisztián, és Barnabás.
A mese nem így szól!
Ezt én írom, tehát fura páros jön. Melegek, könnyebb lesz megsütni őket, nem?
De.
Hát akkor? Ne reklamálj, csak tedd, amit mondok.
:(( : Egy vagyon volt a rengeteg mézeskalács, amelyből építem a házat!
Ne nyafogj, én írlak Téged is, és én írom azt is, hogy telik mézeskalács vásárlásra!
OK, főnök, de megéri? Felhizlalom ezt a két girnyót, közben kizabálnak a vagyonomból.
Lehet, hogy igazad van?
:O : - Eltévedtünk, Krisztián.
- Hát tényleg el, Barnabás, kedvesem.
- Megéheztem, Krisztián, és fáradt is vagyok.
- Én is, Barnabás, kedvesem.
;) : - De nézd, mit látok...
- Mit?
- Ezt kérdezem. Ennyire nem látsz Te sem? Akkor tapogassuk ki.
- Ez ragadós. És édes. Te, ez nem a vasorrú bába mézeskalács háza?
- Az lesz. Még jó, hogy olvastuk a mesét. Még jobb, hogy vettünk a hentesnél húst abból a pénzből, amelyet kajakra lejmoltunk a buszon.
:C : - Adjon Isten öreganyám, mi vagyunk Krisztián, és Barnabás.
- Tudom, aki minket megír, már mondta.
- De azt nem, hogy hozunk sütnivalót. Nosza be vele a kemencébe, remélem van itthon kenyér.
- Van hát, még itóka is akad. És ha szikrányi maradt bennetek a férfiasságból, akkor jó buli lesz ma. Nőből vagyok, perzsel a vágy!

No, kérem tisztelettel, a többit a fantáziátokra bízom.
Néha én is kételkedem, hogy épelméjű vagyok-e... :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#864) Badman 4ever válasza Vakegérke (#863) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mi nem kételkedünk benne... :)) :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#865) Vakegérke válasza Badman 4ever (#864) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mármint a nemnormálisságomban, ugye...

Egyébként nem zavar, ha bárki bolondnak néz. Még hízelgőnek is találom bizonyos szempontból.

Félre ne értsd, tudom, hogy jószándékú volt megszólalásod. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#866) bt infó válasza Badman 4ever (#836) üzenetére


bt infó
tag

Az tulzás.. Nagyboldogba meg pláne ;]

A pecsét helye

(#867) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ismét csodálatba ejt, hogy mire képes pár emberke, aki még tudja a játék örömét élvezni.

26.576
Bizonyára már nagyobb ez a szám azóta, hogy leírtam.

Lelkesedés ezerrel, és bizony jönnek új megszólalók, akik vagy itt ragadnak, vagy nem. Ám színesítik a palettát, történeteket írnak.

Életem nagy élménye ez a hülyeség.
Feloldódhatok benne, nem számít a főnök lecseszése, nem számít, hogy elfelejtettem zöldséget venni a bablevesbe.

Érti ezt valaki?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#868) bt infó


bt infó
tag

:C

A pecsét helye

(#869) bt infó


bt infó
tag

Aktív az a bejegyzés

A pecsét helye

(#870) Badman 4ever válasza Vakegérke (#867) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én meg néha a fórum hülyeségeiben ragadva elfórumozgatok órák hosszan, pedig lehet, hogy tanulnom kellene akkor, de nem teszem. Bacsis újabb tesztjeit olvasgatom a zöldséges-lekváros pasztás hűtési kísérleteit, beugrok Kyrabaybeehez vagy az ATI VGA tulajokhoz nézek be.....

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#871) Eastman


Eastman
őstag

:DD : Hazaérkeztem Erdélyből.
:DDD : Fantasztikus volt a hétvége!
:(( : Sajnos ez inkább rajtunk és nem a vendéglátóinkon múlt (nem erdélyiek).
:O : A buszút nagyon-nagyon hosszú volt.
;) : De a lányok mosolya mindenért kárpótolt.
:C : Nyáron megyünk vissza!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#872) Csakénvagyok válasza Eastman (#871) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Erdély mindig mindenkit visszavár :))

Vakegérke, Badman 4ever: egyszerü halandó esetlen próbálkozása.

szerk: Fadam Isten hozott!!

[ Szerkesztve ]

(#873) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Jézus Isten, egy ujabb kód. Vagy ő Kyraybaybee lánya???

(#874) kételkedem válasza Csakénvagyok (#873) üzenetére


kételkedem
addikt

Vajon az ő nyelvén mit jelent a "szaszikám" kifejezés :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#875) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#873) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lehet, hogy rokonok. Ahogy elnézem, bellyus nagyon elcsaphatta a hasát, zöld a lelkem. :K

Fene tudja, felőlem erőlködhet, részemről kyrabaybee a királybébi. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#876) Badman 4ever válasza Vakegérke (#875) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Most jutott eszembe, hogy küldhetnénk emailt Kyrabaybeenek, mert az email címe megvan...
Szerintem bellyus az anyja lehet, mert öregnek néz ki... :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#877) Vakegérke válasza Badman 4ever (#876) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már kapott emilt, bojszintott rá.
Amúgy szerintem ha megjelenne, ez az egész elvesztené a varázsát. Plátóian szép szeretni kyrabaybee-t kis "k"-val. :K

Attól, hogy bellyus esetleg öreg, elég szépen nyomja a fiatalos dumát, és nem veti meg a divatot sem: [link]. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#878) Dany007 válasza Badman 4ever (#876) üzenetére


Dany007
veterán

Amúgy Belly kemény 18 éves : ) Engem is ledöbbentett, hogy egy 18 éves 'felnőtt' nő ilyen stílusban beszéljen... hihetetlen. Én 13-14 évesnek néztem... De kiderült, hogy tévedtem.

(#879) Vakegérke válasza Dany007 (#878) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondhatnánk letagadhat jópár évet. Jól jön ez majd ötvenes éveiben. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#880) Csakénvagyok válasza Badman 4ever (#876) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A jútyubosnak én is küldtem, de b@szik válaszolni.

(let start the battle for the 900)

(#881) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#880) üzenetére


Vakegérke
veterán

+1 for 900 ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#882) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#881) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

asszem meg kell várni a többieket is, mert így kevesen vagyunk 18 hsz-hez

(#883) Dany007


Dany007
veterán

Szerintem a lélektani és tiszteletbeli 1000. helyet meghagyhatnánk Vakegérkének! :)

már csak 17 hez : P

[ Szerkesztve ]

(#884) Csakénvagyok válasza Dany007 (#883) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

ha megkaparinhatom a 10.000est

16

(#885) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#884) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiskutya füle nem kéne? ;)

Vihetitek bármelyiket, én csak kettőt kértem. Az ezrest, és a tízezrest. Úgy, de úgy szeretném... :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#886) Badman 4ever válasza Vakegérke (#885) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Stipi-stopi a 999.-et én akarom :).

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#887) Vakegérke válasza Badman 4ever (#886) üzenetére


Vakegérke
veterán

Áldásom rá. Ha megnyered, vigyed. :K

Szerintem ez az egész nem OFF. Mitől lenne az? Elhagyatott topicnak adtunk életet, és bármit mondunk, csak gazdagítjuk.
Lám, épp azt taglaljuk, hogy ki melyik hozzászólást szeretné magáénak tudni. Lehetne ezen "huzakodni", ha mi nem vagyunk?
Megállt volna az élet tíz hozzászóláson belül. Tettünk róla, hogy ne álljon meg.

Ha megjelenik a gazda, ő szabja a belső törvényeket. Mondjuk kétlem, hogy több joga lenne hozzá, mint bármelyikünknek.

Ne szürküljünk, minden mondat fontos, hiszen minden hozzászólás kyrabaybee (kétségbe vonható) dicsőségét hirdeti. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#888) talmida válasza Vakegérke (#887) üzenetére


talmida
Közösségépítő

888 :DD wow

IN GOD WE TRUST!

(#889) niti válasza Vakegérke (#887) üzenetére


niti
aktív tag

Annyira aranyos, hogy mennyire szívügyed ez a topic! :B Pont ezért hozzásegítelek egy hsz.-szel a közelgő 900-ashoz. :)

(#890) tiv83us


tiv83us
veterán

Amugy valaki irt mar legalabb egy e-mailt kyrabaybee-nek, hogy esetleg benezhetne a blogjaba, hogy lassa, mennyi elvakult fan-je lett? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#891) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Apropó.
Azt hittem, hogy sikere lesz a (#863)-as bejegyzésemnek. Ennyire silány "művet" sikerült alkotnom?
Nem dícséretet várok, csak egy kis löketet ahhoz, hogy folytassam agymenéseim.

talmida: Gratula! :C

niti: Tényleg szívügyem. Most őszintén, nem jó játszani? Én nagyon élvezem, és ha egyszer kiszárad ez a topic, nagyon fogom sajnálni.
Ó, nem a szereplés a lényeg, hanem az, hogy itt vagytok társnak, akikkel nagyokat lehet ökörködni. Jó veletek, jó látni, hogy más is lelkesedik, jó látni, hogy mekkora küzdelem dúl egy-egy mágikus számért, ami a hozzászólásokat illeti.
"Ó, ezt nagyon élvezem..." (Splash)
Vigye a 900-ast aki csak akarja, én vele fogok örülni. :K

Azonban figyelem! Lehet, hogy cizoe barátunk ugrásra kész, és tarol! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#892) Eastman


Eastman
őstag

Háj!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#893) Vakegérke válasza tiv83us (#890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól számoltam, három emilt kapott. Kettőt biztos. :K

Jé, Te is figyelsz? Na, nem úszod meg. Tessék szépen egy történetet előadni kyrabaybee módra, jó?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#894) Badman 4ever válasza Vakegérke (#891) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem tudod, hogy mindig jót alkotsz, hát kell még ide dícséret? :) De ha ennyire szertnél egy két szép szót, akkor csak így tovább, ügyesen forgatod a szmájlikat. :))
Üdv Keleti Ember(Eastman)!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#895) Vakegérke válasza Eastman (#871) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs lánymosolyos fotó?
Ha nincs, nyáron vigyél fényképezőgépet, és tessék szépen kattintgatni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#896) Eastman


Eastman
őstag

...mindenki várja a hsz-eket, igaz? :DDD :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#897) tiv83us válasza Vakegérke (#893) üzenetére


tiv83us
veterán

Na jo legyen...

:DD Igy pattogtam a szekemben idiota vigyorral a fejemen, mikor meglattam, hogy micsoda tabor alakult ki itt...

:DDD A fogaim kozt resen fog becsuszni a hideg sor a nagy vigyorom kozepette, ugyanis szabados vagyok ket napig

:(( Szerdan kezdodik a traktor show, tele leszunk redneckekkel, a hatam kezdi feladni a harcot...

;) De nem banom, mert tele leszek zsetonnal

:C Nekunk, mert sikerult a 160 cm-es 48kg-os nejemmel atkoltoztetni /ketten/ egy 100m2-es kerot, ropke masfel nap alatt

ps: Egy kis plusz:

;] En mindenre figyelek, hisz en vagyok a csendor

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#898) Vakegérke válasza Badman 4ever (#894) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem dícséretre vágyom, csak visszajelzésre. :K

Na, közel már a 900-as. Frankón kíváncsi vagyok, ki legeli le. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#899) Vakegérke válasza tiv83us (#897) üzenetére


Vakegérke
veterán

Soha rosszabb csendőrt!

Na, ki csap le a 900-asra?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#900) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#898) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

:DD

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.