Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Eastman


Eastman
őstag

Majdnem:

-------> !!! 900 !!! <--------

:))

Csakénvagyok mellbedobással nyert! :C

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#902) cizoe


cizoe
őstag

fakkk

Á azért nem jött össze mert 256os felfelé sávomat eszi a youtubera feltöltés. Grrr. ;] :O :))

[ Szerkesztve ]

(#903) Badman 4ever válasza Eastman (#901) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ügyes! :DDD
Mod: Bedöltem Eastman szövegének, szép volt Csakénvagyok! :C
Inkább szmájlibedobással. :))

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#904) Eastman válasza Badman 4ever (#903) üzenetére


Eastman
őstag

Ja, ja. Szmájlibedobással nyert! :K

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#905) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gratula! :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#906) cizoe


cizoe
őstag

Ez az igazi 900adik :P

[ Szerkesztve ]

(#907) Csakénvagyok válasza Eastman (#901) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az írás színvonalához próbáltam igazítani a jubileumi hsz-t

cizoe: Másodperceken múlott, szerintem a Safari4esemmel nyertem

Vakegérke :R

(#908) cizoe válasza Csakénvagyok (#907) üzenetére


cizoe
őstag

Nem nyertél, a topikban lévő 900-adik hsz-t én írtam. :P ;] :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

(#909) Csakénvagyok válasza cizoe (#908) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

pedig de :P

(#910) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lelkesedés nem csitul, ugye?
Muszáj elérnünk a tízezres hozzászólást, mert akkor ígérete szerint meglátogat minket szeretetünk tárgya. Hú, de buta kifejezés, hiszen kyrabaybee nem tárgy, hanem fogalom.

Ami pedig a letöltéseket illeti, 26.973 pillanatnyilag.
Talán van -de kételkedem benne- olyan blog, amely pár smiley-val elérte volna ezt a sikert. Lám, témaadó "gazdánk" tudta, hogy hova kell pöttyentenie hat pöttyenteni valóját. Tudta, hogy a mag csírába szökken, és terjedelmes virággá, netán fává, esetleg mammutnövénnyé válik.
Rajtunk múlik minden. Elment a macska, cincognak az (vak)egerek. Miénk ez az egész, viháncolhatunk kedvünkre.

Részemről vihánc rendben. Ó, ezt nagyon élvezem... :K

Ha érdekel valakit, agglegény rántotta lesz a kajám.
Na, ki tudja mi is az?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#911) cizoe válasza Vakegérke (#910) üzenetére


cizoe
őstag

Összesütsz mindent ami akad. Mi is szoktuk csinálni. :D Néha egész ehető lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#912) Vakegérke válasza cizoe (#911) üzenetére


Vakegérke
veterán

...szemeg... Elveszett egy részletes írásom. Na mindegy.

Szóval a hagymás alap kész, apróra vágott krumplit bele, pirospaprika, bors kívánatos. Amikor a krumpli fájintos, jöhet a tojás.
Csúcs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#913) Badman 4ever válasza Vakegérke (#910) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az eddigi sikerhez te is kellettél...hmm, majd ha sok ilyet írsz átugrok hozzád enni , mert nagyon éhes lettem. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#914) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A ...szemeg...-ről jut eszembe.

:DD : Hét dicsőséges vezérünk volt, így tanítják az iskolában.
:DDD : Tájékozatlanság, hiszen volt egy nyolcadik is, neve Szameg.
:(( : Árpád atyánknak sokszor kellett kemény döntést hoznia,
:O : olykor szorult helyzetbe is került.
;) : Két kedvence volt a vezérek közt. Szameg, és Huba.
:C : Őket kérdezgette, hogy Huba, Szameg, most mit csináljak?

Bocsáss meg, Árpád atyánk! :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#915) Badman 4ever válasza Vakegérke (#914) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DD Megittam hat kávét.
:DDD Belekötöttem a Fekete Laciba.
:(( Citromot nyaltam
:O Cumiiiiiiiiiiit!
;) De dögös vagy csajszikám!
:C Szőrös hörcsög szörpöt szörcsög, s rátörnek a hörcsög görcsök. Hogy ne járj úgy mint a hörcsög, igyál inkább pezsgős fröccsöt. Na most jól beugrattalak titeket hihi....

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#916) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Terjed a kyrabaybeeizmus:[link]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#917) Vakegérke válasza Badman 4ever (#916) üzenetére


Vakegérke
veterán

Logikus, nem?
Vágynak a sikerre, és talán el is érik. Azonban kyrabaybee-nk utólérhetetlen. Tarol, és így is van ez jól :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#918) Badman 4ever válasza Vakegérke (#914) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez ütött, nem is ismertem, pedig nagyooon jó :DD .
Háát persze, hogy tarol a szmájlimester, nála nincs nagyobb... :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#919) Vakegérke válasza Badman 4ever (#918) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látod, barátom, ennyi hiányzott. Pár szó, amely újabb ötletekre sarkall. Nyomhatom a szöveget napszámba, ám ha nincs visszajelzés, igencsak demoralizáló lehet.

Nyomom ezerrel, szívügyem ez a topic. Csak legalább lássam, hogy nem hiába puffogtatom buta gondolataim.

Szóval köszi. :R

És bizony kyrabaybee az első, az utólérhetetlen, foreva', a csúcs! :K
Mindenki más legyen bármilyen értékes smiley-szátyár, csakis beállhat mögé a sorba. Úgy biza. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#920) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#919) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Azért olvasunk, nem hiába

(#921) Vakegérke


Vakegérke
veterán

27.091, csúcs.
Holnap pedig talán meg is lesz az az ezres. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#922) Badman 4ever válasza Vakegérke (#921) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Meg talán a 30 ezredik néző is.... :))

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#923) lúzer válasza Vakegérke (#921) üzenetére


lúzer
veterán

remélem lelövöd! :)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#924) Csakénvagyok válasza lúzer (#923) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A 999 és az 1001es a cél nekem, majd lekapjuk ha tudjuk. De ígérem részemről Vakegérkéjé az 1000es

(#925) Badman 4ever válasza Csakénvagyok (#924) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A 999.et lestoppoltam, azért harc lesz.... ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#926) Vakegérke válasza Badman 4ever (#925) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem sokan fenik a fogukat a 999-esre. Meglátásom szerint 970-től akkora figyelem fogja kísérni a topicot, mint talán még egyiket sem. Kukkolás lesz ezerrel, frissítgetés, tehát igencsak megnő a letöltések száma is. :K

Ami engem illet, nem leszek megsértve, ha valaki elviszi az ezrest. Pedig olyan jól esne a májamnak, ha az enyém lehetne... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#927) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Derékszögben állt a részeg az utcán, kezeivel egy lámpavasba kapaszkodott. Böffentett egyet, ezen jót nevetett. Aztán szellentett egyet, ezen már röhögött.
:DDD : Az emberek elég szép ívben kerülgették. Ezt látva fokozódott a jókedve, és láthatóan erőltette úgy a büfögést, mint a szellentést.
:(( : Kajakra erőlködött, aztán böffentett is, csak éppen cseppfolyósat. Kiköpte, aztán erőlködött tovább. Szellentenie is sikerült, a hanghatást nevezhetjük rottyanásnak is.
:O : Kétségbe esetten nézett körül, és rázta egyik lábát a másik után. Eredmény nem volt, valószínűleg gumis alsógatya volt rajta. Egyáltalán nem volt már vidám a koma, sőt...
;) : Kinézte magának a pár lépésre lévő bokrot, aztán meglódult. A derékszög maradt, így viszonylag hamar felbucskázott.
:C : Jó helyen, el is gurult a bokorig, aholis álomba szenderült.

--------------------------------

Részben igaz történet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#928) Badman 4ever válasza Vakegérke (#927) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:C :C
Velem is történt hasonló, csak épp nem így..de azt itt ne részletezzük, még valami ismerős meglátja. :))
Én is majd ringbe szállok a 999.hszért, de volt már velem nem egyszer olyan, hogy véletlen beírt elém valaki és úgy lettem 200....

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#929) Vakegérke válasza Badman 4ever (#928) üzenetére


Vakegérke
veterán

Esküszöm, nem Rólad írtam. :N
Mondom ezt azért, mert részben igaz történet.

Lesz itt akkora purparlé, hogy 999-től 1005-ig, vagy még tovább is pattogni fognak a hozzászólások másodperceken belül. Logikusan gondolkodva véletlenszerűen viszi el valaki az ezrest is.
Hangsúlyozom, nem fog fájni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#930) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Réges-régen volt, hogy rátaláltam a Vaterára. Fú, nagyon jó, nem győztem bámészkodni. Beregisztráltam, teljes jogú tagságért megküzdöttem.
:DDD : Eleinte arra is licitáltam, ami nem is kellett, pusztán saját szórakoztatásomra.
:(( : Olyan is volt, hogy elvittek előlem valamit, amit pedig szerettem volna megvenni.
:O : Trükk van a dologban, az utolsó másodpercig vár a licitáló, nincs idő emelni a tétet.
;) : Igen? Ha így, akkor én is így.
:C : Sok jó üzletet kötöttem azóta. Legutóbb egy porcelán bögrét vettem 1, azaz egy Forintért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#931) Badman 4ever válasza Vakegérke (#930) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De akkor eszerint ingyé vásároltál, mert az 1-est 0-ra kerekítjük...nálam nincs ötlet, most, így legyen: :DD :DDD :(( :O ;) :C vagy így :C ;) :O :(( :DDD :DD ...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#932) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Kyrabaybee fertőző és terjed, mint az influenza: [link]
Régebben kérdezted Vakegérke, hogy nem reagált-e valaki az aláírásom végére....na most megvolt:[link]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#933) Vakegérke válasza Badman 4ever (#931) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kerekítettünk. Kifizettem az egy Forintot, méghozzá választhatott az eladó. Vagy Antal-tallér, vagy alumínium, esetleg apróban. A filléreket kérte. Jó, ha van itthon régi pénz. :K

Ahogy geprombolo is csak skubizni jön ide, gyaníthatólag sokan ugyanígy vannak vele.
Sajnos a képregényünk is befejezetlen marad, pedig aranyos volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#934) Badman 4ever válasza Vakegérke (#933) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az a képregény is jó volt, le is mentettem a winyóm egyik sötét zugába, hogy ne vesszen el semmiképp se.....
Kihalt a terep, holtponton a topik, mindenki várja a nagy hajrát, hogy beinduljon a verseny...
Ez a vihar előtti csend....az 1000-es előtt. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#935) lúzer válasza Csakénvagyok (#924) üzenetére


lúzer
veterán

le is verjük aki elviszi vakegérke elől!
vagy minimum elátkozzuk

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#936) lúzer


lúzer
veterán

ha a Földön egy hold földem van, akkor a Holdon egy föld holdam? :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#937) Badman 4ever válasza lúzer (#936) üzenetére


Badman 4ever
őstag

...akkor a Holdon egy hold holdad van ez holtbiztos, de nem rendőr. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#938) Vakegérke válasza lúzer (#935) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem lesz leverés, nem lesz elátkozás.
A 999-esért dúló harcnak áldozata lesz az ezres is.
Lásd (#929), erről már szóltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#939) Vakegérke válasza Vakegérke (#938) üzenetére


Vakegérke
veterán

:DD : Gyün az az ezres!
:DDD : Sokan fenik a fogukat az előtte, és utána lévő hozzászólásokra.
:(( : Irgum, meg burgum, kicsi az esély, hogy én legyek a millenáris.
:O : Nem baj, á dehogy...
;) : Optimizmus ezerrel, nem fektet meg a dolog.
:C : Játszunk, a társak jók, más nem is kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#940) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Új rangokat adományoztam a kyrabaybeestáknak:
Fő kyrabaybeesta - Vakegérke
Állandó topiklakó - Én, Eastman, lúzer, Csakénvagyok
Százasvadász - cizoe
Ideiglenes kyarabaybeesták - mindenki más
...bocs, ha kihagytam valakit az szóljon. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#941) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azt hiszem az ezres után elveszti varázsát ez a topic. Sajnálni fogom, ez tény. Azonban az is tény, hogy semmi, de semmi értelme ennek az egésznek.
De nem pont ez benne a jó?
Sokan csak kukkoltak, skubiztak, egy szót sem fűztek a dologhoz, habár tetszett nekik mindaz, amit tapasztaltak.

Életem nagy élménye marad ez a közel két hónap. Jól szórakoztam, és a melóból hazatérve első dolgom volt meglátogatni a topicot. Kiélhettem bolondos fantáziám, grafomániám.
Megjegyzem pár ötletet feláldoztam, amelyből címlapos írás is lehetett volna. Nem bánom.

(#940): Egyenlőek vagyunk a kyrabaybee lázban. Én legalábbis így gondolom.

Fertőzés folytán elkezdhetik tömegével utánozni kyrabaybee-t, belőle nincs több.
Only one. Ő az egyetlen hiteles. Egy mozgalom indítója.

Titokban mindenki kyrabaybee akar lenni! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#942) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó éjt, gyerekek, búcsúzik Vakegérke máááááááára...

Holnap meglesem, ki vadászta le a frekventált számokat. :K

Sok sikert mindenkinek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#943) Badman 4ever válasza Vakegérke (#942) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Reméljük te is harcolsz az 1000-edért, nagyon megérdemled.
Jó éjt!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#944) lúzer válasza Vakegérke (#942) üzenetére


lúzer
veterán

jó éjt
(rejtett hsz növelés) ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#945) Badman 4ever válasza lúzer (#944) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor már én is rejtek egyet, hamár te is, hadd közeledjen egy kicsit az a célvonal. ;]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#946) Eastman válasza Badman 4ever (#940) üzenetére


Eastman
őstag

...tényleg, Hasekkel mi újság? Diszidált? :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#947) Hasek válasza Eastman (#946) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hasek nagyon elfoglalt mostanában. :B

Bocsánat hogy késik a képregény. Folyamatosan csinálom, viszont időm az kevés. Most egy kicsit más fajta részek fognak megjelenni, mint amik eddig, és ezek több munkát igényelnek. Kárpótlásul majd több résszel jelentkezem, nem csak eggyel. :B

Üdv. H

(#948) Klemens


Klemens
őstag

LOL! :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#949) Csakénvagyok válasza Badman 4ever (#940) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Lúzert

(#950) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Nos. Rövid szünet után, a ":L" képregény folytatódik!

:L - a képregény

1. szám, 9. oldal

2. szám, 1. oldal

2. szám, 2.-3. oldal

(katt. a képekre)

Folyt. köv.

Az eddig megjelent oldalakat, megtekinthetitek itt: [link]

Üdv. H

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.