Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Móci válasza Vakegérke (#450) üzenetére


Móci
addikt

WC papír nincs, amit haver importált, az elfogyott...
Sör van, és photoshop!
Készül is valami...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#452) Vakegérke válasza Móci (#451) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elfogyott a klotyópapír? Nem jó jel.
Készül is valami, mondod. Aggódom, ha nincs klotyópapír...

Na jó, mi készül?

Ezt csak magamnak...
Istenkém, még az is elképzelhető, hogy kyrabaybee megjelenik álmomban?
Már bocs', de meghaladtuk a tízezret! Ez volt a limit, nem?
Kapitánynak jelentem, feladat teljesítve!

Hallod, kyrabaybee?
Nem semmi, ami történt. Maradi vén fószerként inkább azt mondanám, hogy kitettünk magunkért.

Neked tán nem jelent semmit ez az egész, nekem az életem része. És most pont.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#453) lúzer


lúzer
veterán

atyaég!
11 430 lekérés, ez hiba?
előbb még 9xxx volt!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#454) Móci


Móci
addikt

Fejlemények!

Időközben a legutolsó címlapos írás hatására a kínai kormány elkezdett klónokat gyártani a nagy üzlet reményében!
Amellett, hogy alig hasonlítanak imádott kapitányunkra, rendkívül veszélyesek! A 2 gépágyú, és a repülőgép egyedi ismertető jel mindegyiknél!
Vigyázat! Támadhatnak is!
Közben a japánok felé bocsánatkérő videóüzenet ment a kínai kormányfőtől, hogy egyik ötletüket ellopták, s klónozták, ráadásul kyrabaybee kapitánnyal keverték a kész 'terméket'.
Többet nem tudott már mondani, a klónok átvették a hatalmat az ország felett. Milyen kár... haha.

Időközben a világon sok országban tüntetések zajlanak, ahogy nálunk is.
Követelik vissza szeretett Kapitányukat, és kína megszállva tartását. Természetesen ingyen sört kap minden tüntetni vágyó, tessék sietni!

Két képet tudunk leközölni, ugyanis egy klón máris behatolt a stúdióba, de a trükkös operatőr szájbavágta egy kamerával, majd áthúzott a fején egy plazmatévét. Ettől jobb belátásra tért, s hazament.

Első kép
Második kép

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#455) Vakegérke válasza lúzer (#453) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem hiba, barátom. Ez a csupasz igazság. Köszönhető, ha köszönhető egyáltalán Neked, nekem, és mindannyiunknak, akik megláttuk a lehetőséget pár smiley-ban, és köszönhető lelkesedésünknek, gyermeki lelkünknek.

A címlapos írás még rátesz az ismertségre.
Kockáztattam valamit. Hitelemet, hozzám fűzött elvárásokat. Sebaj, úgysem érek már semmit, úgynevezett írói vénám nullával egyenlő. Ha itt tehettem valamit az ügy érdekében, számomra öröm.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#456) lúzer válasza Vakegérke (#455) üzenetére


lúzer
veterán

nem, itt már valaki hekkeli, vagy F5 beállítva
pár perc alatt 4000 lekérés? már 15000 fölött

mindjárt 20.000
ezt hogy lehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#457) Vakegérke válasza lúzer (#456) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem figyelem, de ha így van, az gusztustalan.

Elveszi a kedvem a játéktól, és ha igaz amit mondasz, részemről kiszálltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#458) lúzer válasza Vakegérke (#457) üzenetére


lúzer
veterán

akkor határozottan nem igaz!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#459) Ice!?


Ice!?
őstag

21 000 lekérés. Az a nem semmi. :)

(#460) SzySza


SzySza
csendes tag

:DD Ááá mekkora ez a topic!
:DDD Írok énis valamit, hátha mindenki isteníti majd Szplöttyy-öt
:(( Defura ez az avatar....
:O B*zmeg megint véletlen párom acc-jável léptem be...
:B Nembaj, következő HSZ-be benne lesz, az én verzióm is!
:C Hááát ez mekkora poén lett

[ Szerkesztve ]

(#461) Szplöttyy válasza SzySza (#460) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Na, végre saját ACC-al :DDD Az előző HSZ-t is én követtem el, és valóban megtörtént eset! Következzen az én verzióm(autóbuzi vagyok, nem tagadom!)

:DD De király kocsi!Vezetni akarom!
:DDD Lehet bekellet volna kötni magam, harap ez a Brembo+Goodyera kombó! Furcsán néz ki a BMW logóba két fog!
:(( Na, most meg Check Engine, lehet túl sokat tiltottam?
:O Visit Service...Nemár, pedig párszor elváltottam 9ezer alatt is...
;) Áhh végre, azért az az izmos Autóklubbos srác szexi volt!
:C Ééés Bal 4 sordróóóós!

Ui: A lány szemszögéből, nem vagyok meleg, és alattam nincs bmw se :N

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#462) #64791808 válasza Szplöttyy (#461) üzenetére


#64791808
törölt tag

Olvastam pont a kommentedet, és mondom... ő vagy csaj, vagy buzi. De így már értem! :D

(#463) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Gyerekek ez nem semmi topic :DD :DDD Konnyesre rohogtem magam, mire minden hsz-t vegignyalaztam :C Csak igy tovabb :C

(#464) Vakegérke válasza vwpolopg (#463) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ha játszanál velünk?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#465) lúzer válasza Móci (#454) üzenetére


lúzer
veterán

A második nagyon jó lett, le a kalappal :R :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#466) vwpolopg válasza Vakegérke (#464) üzenetére


vwpolopg
őstag

Haaat, lehet rola szo :DD De perpill. teljesen hulla vagyok :DDD ...a 12 órázás és a keves alvas kezdi ereztetni hatasat :(( Szoval lassan nyugovora terek :O De majd krealok vmi vicceset is ;) Addig is, hajra, cel a 100 000. :C

(#467) lúzer válasza #64791808 (#462) üzenetére


lúzer
veterán

tasli a pingvinnek ;]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#468) lúzer


lúzer
veterán

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#469) #64791808 válasza lúzer (#467) üzenetére


#64791808
törölt tag

Igeeeeen, ez büntet ez a gif :DDD

(#470) lúzer


lúzer
veterán

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#471) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Visszatért a jókedvem,
:DDD : kedvet érzek a huncutkodáshoz.
:(( : Kicsit morcos voltam, nem tagadom.
:O : Az pedig sajnálatos, hogy sokan megfosztva érzik magukat a sikertől pusztán azért, mert ez a topic tarol.
;) : Nem más rovására butáskodunk.
:C : Látom nélkülem is ment az élet tovább, és ez jó érzés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#472) lúzer


lúzer
veterán

kyrabaybee hajója robog a hipertérben

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#473) Vakegérke válasza lúzer (#472) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha ideér lesz nagy banzáj, hálálkodás, kitüntetések osztogatása?

Miként fogadjuk? Virtuális sorfal, virtuális öltönyben? Avagy elég egy virtuális póló?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#474) lúzer válasza Vakegérke (#473) üzenetére


lúzer
veterán

én is kíváncsi leszek!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#475) Vakegérke válasza lúzer (#474) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üzenet kyrabaybee kapitánynak.

Várunk, stop.
Földi halandók lévén nem vagyunk tájékozottak, milyen ceremóniát igényelsz érkeztedkor, stop
Talpnyalásból is felkészüljünk, vagy beéred a kézcsókkal, stop.
Előre küldhetnéd protokoll főnököd, hogy irányításával készüljünk fogadásodra, stop.

Üzenet vége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#476) kételkedem válasza Vakegérke (#471) üzenetére


kételkedem
addikt

:DD Egy fórumtársam címlapos írást tett fel!
:DDD Végre nem csak arról szól az írás, hogy hány MHz-en pörög a quad.
:(( Rögtön jött valaki aki ezért Őt lehülyézte!
:O Ez valami divat lehet, hogy simán bárkit elküldünk az anyjába.
;) Nem gond, embert barátjáról...
:C Éljenek a szabadon gondolkodók, a befogadók, a játékos elméjűek!
( :R )

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#477) Vakegérke válasza kételkedem (#476) üzenetére


Vakegérke
veterán

:DD : Olvastam én is, válaszoltam is.
:DDD : A lehülyézésre csak annyit: vállalom.
:(( : Bosszantó, de nincs harag szívemben.
:O : Bánt-e? Mit tagadjam, igen.
;) : Ő nem tudja azt, nem érzi át, amit mi igen.
:C : "Éljenek a szabadon gondolkodók, a befogadók, a játékos elméjűek!"

Nos igen. Bár fáj mindaz, amit kaptam, spongyát rá. Itt vagytok nekem, és talán itt lesz kritizáló barátunk is, ha leveszi nagy mellényét, és hagyja megszólalni a szívében lakozó gyermeket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#478) Hilarya


Hilarya
csendes tag

:DD Ma lovagolni megyek, annak ellenére hogy tiltják! Nehogy már más mondja meg mit tegyek?
:DDD Hopsz, lehet, még se volt jó ötlet. A meseszép táltos lecövekelt az út közepén bandukoló sün előtt, lévén a tüskésnek elsőbbsége. Nem kicsit repültem, évszázados, dúslombú fa fogott fel... Sose fogom elfelejteni e helyet, szerintem a fa se...
:(( Oda néhány fogam! Most hogy megyek az esti bálba???
:O Így nem fog velem táncolni álmaim hercege!!! Hogy fogom elcsábítani, férjül fogni?!
;) Most jut eszembe, a sámán még segíthet! Vagy elmegyek remetének. Esetleg megszököm, úgyis untatott a protokoll, az etikett, a bájolgás, a hamis-fals mosolyok. Egy ilyen este után nem győzöm reggelig kapargatni az ajkaimra ragadt bájmosolyt.
:C Azt hiszem, inkább a sámánnál maradok, míg a fogaim vissza hókusz-pókuszolja, addig is hallgatok rengeteg mesét, a herceg pedig majd vár, ha meg nem vár, akkor nem is ő álmaim hercege. Amúgy se vagyok oda a fennhéjazó, ócska szövegéért. Sokkal figyelmesebb és tetszetősebb a lovász! Hm... nem is olyan rossz ötlet.

Ha játék, legyen játék. :D

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

(#479) lúzer válasza Hilarya (#478) üzenetére


lúzer
veterán

akkor így jártál: :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#480) Hilarya válasza lúzer (#479) üzenetére


Hilarya
csendes tag

Valahogy igen :DD De mire nem jó a háznál egy képzett sámán? A mosoly újra teljes, jöhetnek a bulik :C

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

(#481) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Bocs, loptam, de ideillik :B , asszem

[ Szerkesztve ]

(#482) Vakegérke válasza Hilarya (#478) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, jó lélek, nem félsz?
Megvetés, kiátkozás a sorsod, ha mellettünk teszed le a garast.

Istenke hozott! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#483) Eastman


Eastman
őstag

MEGHÖKKENTŐ !!!

Állítólag látták kirajbébet a Moszkva téren TÖBBENIS! :Y

Itt vannak a képek állítólag !!! --> [link] <--

Azt hiszem, még többen nemtuggyák és megpróbált elvegyülni! Mindenki óvakodjon, mert mi sem tudhatjuk, csak remélhetyük, hogy jó szándékkal! Egyenlőre még barácságosan beszélgetett a diákokkal!!!

Megdöbbentő képek a pénteki borsban is!!!

MÁR VV ANIKÓ IS NYILATKOZOTT !

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#484) Vakegérke válasza Eastman (#483) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csórikám igyekszik elvegyülni, de az átkos népszerűség betesz neki.

Viszont valahol valami hatalmas kamu van.
Nézzük csak.
Látták itt, lefényképezték ott, anime-harcos amott. Közben az űrből küldözgeti üzeneteit, ígérgeti megjelenését.
Teleportálós fajta?

Szerintem osztódással szaporodik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#485) Eastman


Eastman
őstag

Nemtudom, de én ma is ott mentem el és a könyvárusnál is többen beszélték. A giroszos meg állította, hogy evett nála! :Y

MOD: Itt van egy másik kép a Moszkva térről, ez is őket igazolja! [link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#486) Vakegérke válasza Eastman (#485) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha evett, akkor halandó. Legalább tudjuk, hogy szereti a giroszt. Már csak azt kell megtudni, hogy mit iszik, és kész is a menü a fogadására, ha megtisztel minket jelenlétével. :)

Nekem akkor is furcsa. Sőt, gyanus!

Nem lehet, hogy megirigyelve hírnevét, utánozzák őt? Klónok sokasága járkálhat köztünk, hiszen csak lóvé kérdése a plasztikai műtét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#487) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Uram Istenem, 22.020!

Ha valaki hülyéskedik, akkor nagyon szépen kérem, hagyja abba. Elrontja ártatlan örömünket.

Elmesélek valamit.
Egy kiccsákó megcsodálta kishaverja bélyeggyüjteményét, és úgy döntött, hogy neki is lesz. Kikunyerált aputól némi pénzecskét, vett egy albumot, a maradék lóvéból meg pár sorozatot. Illesztgette a bélyegeket, rendezgette, és ha akadt újabb pénzecske, gyarapodott a gyüjteménye. Boldog volt, és arról álmodott, hogy neki lesz a legeslegeslegesleges legnagyobb bélyeggyüjteménye a világon.
Jött a nagybácsi látogatóba, a kiccsákó pedig büszkén mutatta meg neki pár sornyi büszkeségét.
Pár nap után újra jött a nagybácsi, és táskájából kiszórt egy nagy kupac bélyeget.
A kiccsákó azóta kidobta azt az albumot is, amelynek tiszta szívből örült.

Ne rontsd el az örömünket, ismeretlen. Építgetünk valamit, saját "munkánk" gyümölcsét akarjuk élvezni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#488) Hilarya válasza Vakegérke (#482) üzenetére


Hilarya
csendes tag

Imádok árral szemben úszni, félelem messze elkerül. :)

Viszont imádok játszani, jól érezni magam, és ha ezért valaki megvet, akkor sürgősen forduljon pszichiáterhez, míg nem késő! Legalább azok is megélnek valamiből, hehe.

Én nem tudok a sorok között olvasni, viszont nem is írok oda.

(#489) Badman 4ever válasza Vakegérke (#486) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Kyrabaybe lehet, hogy élő lehet, hogy nem :DDD, lehet férfi, nő vagy valami egészen más....de egyvalami biztos: a szmájlik. Kyrabaybe egy legenda. :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#490) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

:DD Hurrá újra itthon, vége a napnak!
:DDD Na most regisztrálok és írok egy tök értelmetlen bejegyzést, hadd rágodjanak rajta.
:(( Máris elfelejtettem a jelszavam és törölték az email címem így nem tudok bejelentkezni.
:O Most mihez kezdjek?
;) Csak nézem, hogy ezek itt mit művelnek a blogomban ph!-n!
:C Haha ez a világ legjobb blogja!

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#491) Vakegérke válasza Badman 4ever (#489) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondtál valamit, ami tetszik:
Kyrabaybee egy legenda.

52 nap alatt vált azzá. Ezt csinálja utána valaki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#492) Badman 4ever válasza Vakegérke (#491) üzenetére


Badman 4ever
őstag

És mindezt úgy, hogy csak pár szmájlit használt. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#493) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

MZ/X, MZ/X jelentkezz, kyrabaybee hallasz minket?
Itt a Ph! bázis jelentkezz! :))

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#494) Vakegérke válasza Badman 4ever (#493) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem tudhat még újmagyarul ez az atom ókor... :N

Remélhetőleg nem az lesz a válasz, hogy abhagy, kikapcs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#495) Badman 4ever válasza Vakegérke (#494) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Remélhetőleg :) .
Lehet, hogy a jövőböl jött és titokban él köztünk és ez egy kód amit meg kell fejteni. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#496) Eastman válasza Badman 4ever (#495) üzenetére


Eastman
őstag

Kódfejtőből nincs hiány. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#497) Badman 4ever válasza Eastman (#496) üzenetére


Badman 4ever
őstag

De belelátott kódokból se. :)
Lassan külön ügyosztály foglalkozik a kyrabaybee-jelenséggel, több ember foglalkozik vele, mint terrorelháritással. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#498) Eastman válasza Badman 4ever (#497) üzenetére


Eastman
őstag

Lám, a PH!-nak is új szerverre lett szüksége, hogy állja a rohamot. Kyrabaybee hatalma mindenhová elér. :K ;)

:D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#499) Badman 4ever válasza Eastman (#498) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Lehet, hogy maga a fórum kelt életre, mint egy MI és ezért kellett az új szerver? Még gyerekecske sajna a tudata és csak ennyit tud: :DD :DDD :(( :O ;) :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#500) Eastman


Eastman
őstag

500!!!

Yyyyeeeeessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:))

Nemtom, hogy mér' jó, de jó! :DDD Játék. #496-al csaltalak lépre. Arra számítottam, hogy #500-ra valaki belép még a beszélgetésbe. #499 nem kellett volna, ott buktad el. :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.