Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) lúzer


lúzer
veterán

megelőztél

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#802) rarri válasza cizoe (#800) üzenetére


rarri
senior tag

:DDD :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#803) Vakegérke válasza cizoe (#800) üzenetére


Vakegérke
veterán

:C

Ugyan én csak statisztáltam, de görcs az volt, hogy kié a 800-as. Lecadásztad, egészségedre! :)

Szerk: Tessék szépen ötletekkel szolgálni a klubtagságit illetően, jó?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#804) Csakénvagyok válasza cizoe (#800) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

A 800 (nyolcszáz) a 799 és 801 között található természetes szám. :)) Igaz vazze :DDD

(#805) cizoe válasza Csakénvagyok (#804) üzenetére


cizoe
őstag

Nem tudsz mondani még egy természetes számot 799 és 801 között, szóval sztem korrekt. ;]

(#806) Csakénvagyok válasza cizoe (#805) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ja.

ON: :R Kyrabaybee akbar! La iláha il Kyrabaybee! Ja kerim! Ja rahim! Ja fettah! :R
Source

[ Szerkesztve ]

(#807) kételkedem válasza Csakénvagyok (#806) üzenetére


kételkedem
addikt

Mubarek olszun!
Még jó, hogy a fórum nyelve magyar! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#808) Badman 4ever válasza lúzer (#801) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hát megtört a szériád :) ...szép cizoe :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#809) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Az idő pénz, a pénz beszél a kutya ugat, amelyik kutya ugat az nem harap. Tehát az idő nem harap. De akkor miért van vasfoga? :DD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#810) #64791808 válasza Badman 4ever (#809) üzenetére


#64791808
törölt tag

A tanulás idő, az idő pénz, a pénz luxus. A luxust meg ugye nem engedhetjük meg magunknak!

(#811) talmida


talmida
Közösségépítő

Vakegérke, elkészült a business cardod :DDD

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#812) Badman 4ever válasza talmida (#811) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Location: Logout, Milky Way....nem rossz. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#813) Vakegérke válasza talmida (#811) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látványos, meg tetszik is, csak elmosódott. És hol marad a "Három puszis tag" titulus? ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#814) Vakegérke


Vakegérke
veterán

:DD : Nemrég még Petike voltam, de jól megkamaszodtam, már Péter vagyok, úgy bizony!
:DDD : Már azt is tudom, hogy mi van a csajok szoknyája alatt, és mire való.
:(( : Csak az a baj, hogy elküldenek a francba.
:O : Olyan jó lenne megcsípni egyet, és jól meg... megdönteni, de nem lehet.
;) : Van egy ötletem!
:C : Újsághír: K. Péter kisfüttyfürüttyi lakos a mai napon 18 óra 27 perckor előre megfontolt szándékkal, önkezével vetett véget nemi vágyának.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#815) Badman 4ever válasza Vakegérke (#814) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is Péter vagyok :DDD .

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#816) Vakegérke válasza Badman 4ever (#815) üzenetére


Vakegérke
veterán

De gondolom nem kisfüttyfürüttyi lakos. Ha mégis az volnál, akkor elnézést, hogy kiteregettem egy megelégedett délutánod eseményét. :R

Szerk: Ja, és K. Péterről volt szó! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#817) Badman 4ever válasza Vakegérke (#816) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem kisfüttyfürüttyi, de lakos vagyok, és látom, K. Péter, nem G. Péter. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#818) Vakegérke válasza Badman 4ever (#817) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyébként tetszett a történet?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#819) Badman 4ever válasza Vakegérke (#818) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igen, te csak jókat tudsz írni. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#820) Vakegérke válasza Badman 4ever (#819) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem veszem hízelgésnek dícséreted, hiszen kirabaybee dicsőítése a célom, minden pozitívum az övé. :K

Nekem csak az a célom, hogy életben tartsam ezt a topicot mindaddig, amíg csak lehet. Ha kifullad, megy a süllyesztőbe. :O

Sajnálnám, hiszen kitűnő játszótér.
Igazság szerint csodálkozom is, hogy nem haraptak rá többen. Ilyen lehetőség ritkán adatik meg az életben. Élnek egyáltalán az olvasók? Persze az is lehet, hogy fel sem figyelnek a frissült topicokra.
Biztos vagyok benne, hogy kismillió játszótárs beszállna, ha kellő publicitása lenne kyrabaybee "írásának". Elkövettem egy címlapos írást, Thunderzolee társunk is lett. Nem merek újabbat írni, bizonyára sokan megrónának érte...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#821) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azannya jó mindenét!

26.104 a letöltések száma. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#822) lúzer válasza Vakegérke (#820) üzenetére


lúzer
veterán

én még élek...

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#823) Vakegérke válasza lúzer (#822) üzenetére


Vakegérke
veterán

Túúúdom, túúúdom, egyre csak ezt hajtja...

"Három puszis" tag vagy, nem vitás. :K

Csak nem dúl ádáz küzdelem a 900-asért? Nem lennék meglepve.
Ki szaporítja a szót, ki a háttérben figyel. Legutóbb cizoe barátunk, klubtársunk harapott sikeresen. A kép marhajó volt, csak a tüzijáték hiányzott róla. :K

De ki vadássza le a 900-ast?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#824) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#823) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Azír két puszit én is kikövetelek magamnak, ha szemrevaló a leányzó aki adja :D

szerk: Szrintem holnap még meglehet a kilencszázas, csak általában addig én megunom. Meg egy óra hátrányban is vagyok (Bukaresti időzóna).

[ Szerkesztve ]

(#825) Vakegérke válasza Csakénvagyok (#824) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi ez a pesszimizmus? Nem hiszel kirabaybee erejében? Még ma is könnyedén meglehet az a 900-as. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#826) Csakénvagyok válasza Vakegérke (#825) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ma má' nem, megyünk közösségi életett élni

(#827) Badman 4ever válasza Vakegérke (#820) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A többiekben nincs meg az ős-gyermek-erő, amely a játékosság alapkövetelménye, ők a modern, "legyünk nagyfiúk és lányok" hozzáállás boldogtalan hívei.....mi pedig akik képesek az újra, jóra...a játékra...a kegyetlen világ megfosztja tőlünk pajtásainkat. :K

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#828) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valós történet az alábbi.

:DD : Páncél gyomrom van. Bármit ehetek, nem probléma, csak romlott ne legyen, az nekem is megárt.
:DDD : Nos, volt egy kollégám, amolyan zabagép. Megtréfáljuk? Hát persze! Ettem jó étvággyal a sülthúst kenyérrel, hozzá kovászos uborkát harapdáltam. Ittam hozzá a tejet, hiszen szeretem, és mivel vetem pár féllitykóst, volt is. Jól esett, de tényleg.
:(( : A kolléga megkérdezte: hogyan lehet ezt egyszerre? Mondom úgy, hogy harapsz a kenyérből, aztán a sülthúsból, utána meg a koviubiból. Aztán leöblíted a tejcsivel. Rázta bőszen a fejét, hogy ezt nem lehet. Láthatta, hogy lehet, mégis duzzogott. Gyere, egyél velem, mondtam neki. Volt elég kaja, ő meg ugye beles, nem tudott ellenállni. Öntöttem a bögréjébe tejet, tukmáltam belé a kaját, koviubi bőven. Tetszett neki, szinte kizabált a vagyonomból. Hát persze, ingyé kaja a legjobb, ugyebár.
:O : Bezabált, elégedetten dőlt hátra. Én meg nyugtáztam, hogy bár nem volt olcsó mulatság, eleget hoztam. A kolléga idővel nyugtalanná vált.
;) : A többi kolléga lelécelt, tudta a feladatát.
:C : Bezabált kollégám szükségét érezte, hogy felkeresse a melósok pihenőjét, a klotyót. Hajtotta a koviubi-tej páros. Rohant a 100+ kilójával, mindenkit félresöpört. Négy fakk volt, mindegyik foglalt. Hát persze, a kollégák benne voltak a tréfában.

Hogy mindenkit megnyugtassak, másik emeleten megkönnyebbülhetett volt kollégám, de azt a napot nem felejti el, ahogyan engem sem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#829) Badman 4ever válasza Vakegérke (#828) üzenetére


Badman 4ever
őstag

A szegény legény helyén evén kevés tehén tejét iván, hasa lassan cserbehagyván a vécére eltalálván, kollégákra várva-várván, másodikra felbaktatván, megkönnyebbült a kövérke. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#830) Vakegérke válasza Badman 4ever (#829) üzenetére


Vakegérke
veterán

Negyedik volt az az emelet, és nem felbaktatván, hanem rohanván. Fogyókúrának sem rosz. :K

Rátalálván eme topicra, írhatnánkra érezvén megteendjük. Látandva, hogy nem hiába, folytatandásba létesítjük.

És így továbbanosítottan... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#831) Badman 4ever válasza Vakegérke (#830) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Így jött ki a ritmus.

Rájöttem közben a szmájlik jelentésére:
:DD :DDD :(( :O ;) :C = Kyrabaybee
Ez egy titkos jelrendszer, olyan bonyolult, mit a kínai írás... :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#832) Vakegérke válasza Badman 4ever (#831) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bonyolultabb, mint a kínai írás. Bonyolultabb, mint a hiragana, katakana, vagy kandzsi, mint japán kifejezésmódok.

Épp ez benne a szép. Azt látunk bele kyrabaybee hagyatékába, amit csak akarunk. Bármit teszünk, írunk, őt dicsőítjük vele.

Csuda tudja, részemről elkötelezett kyrabaybee-hívő maradok mindaddig, amíg akad társ, aki megerősít hitemben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#833) Badman 4ever válasza Vakegérke (#832) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ne félj én is megmaradok hívőnek a Kyrabaybee egyházban, amíg lehet, mert ez egy jó móka. :)) Hinni, olyan valakiben, akiről nem tudjuk kicsoda és találgatni...

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#834) Vakegérke válasza Badman 4ever (#833) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Hinni, olyan valakiben, akiről nem tudjuk kicsoda és találgatni..."

Itt a csoda, csókolom alássan. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#835) bt infó


bt infó
tag

:DD =vÉGE A TANÍTÁSNAK
:DDD =beszóltam egy felsősnek
:(( =meggyógyult a tanár
:O = doga
;) =NYugi puskázok
:C =ezaz verjétek

A pecsét helye

(#836) Badman 4ever válasza bt infó (#835) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Látom te is szereted az iskolát.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#837) niti


niti
aktív tag

:DD De jól keltem!
:DDD Ma van a szülinapom!
:(( De dolgozni kell...
:O Plusz öregebb lettem egy évvel....
;) A barátaim még öregebbek :D
:C De szeretem őket, és tök jó ajándékokat kaptam tőlük!

[ Szerkesztve ]

(#838) Badman 4ever válasza niti (#837) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Hát akkor Boldog Szülinapot (márha tényleg ma van)!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#839) Vakegérke válasza niti (#837) üzenetére


Vakegérke
veterán

Remélhetőleg szép szülinapod volt, Istenke éltessen! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#840) Vakegérke válasza bt infó (#835) üzenetére


Vakegérke
veterán

Istenke hozott a lököttek táborában! ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#841) niti válasza Badman 4ever (#838) üzenetére


niti
aktív tag

Köszönöm, mindkettőtöknek :B Tényleg ma van. És jó, szép napom is volt.
Már régóta belenézegettem a topicba, de valahogy sosem volt ihlet :))

[ Szerkesztve ]

(#842) Vakegérke válasza niti (#841) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdekes, életed egy fontos pontján megjött az ihlet. Áldassék kyrabaybee neve! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#843) niti válasza Vakegérke (#842) üzenetére


niti
aktív tag

A szülinapom miatt nem különösebben fontos pont a mai nap. Az ihlet, na az már valami :D

(#844) Badman 4ever válasza niti (#841) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csak nyugodtan bármit írhatsz, majd elsodor a Kyrabyabee-ár magával. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#845) Puma K


Puma K
veterán

:DD - De jó milyen topicot találtam!
:DDD - Mennyi zagyvaságot írnak ide.
:(( - De a topic tulajdonosa nem hajlandó írni semmit.
:O - Pedig írhatna egy kis szösszenetet ha már ennyien ide látogatnak és írnak.
;) - Esetleg megismerhetnénk, hogy kicsoda valójában ez a rejtélyes személy.
:C - Most már én is írtam ide, remélem lesz valami hatása.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#846) talmida válasza niti (#843) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:DD BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK NEKED, NITI!!!

:DDD De filozofáljunk is egy kicsit.

:(( Előszöris én nem állok be a kyrabaybee imádók sorába.

:O ...még, ha térdenállva, sírva kérne se kapna tőlem egy fikarcnyi dícsőítést se, mert még viccből sem keverném bele ebbe a hitemet, pláne nem az imádatot!!

;) Az persze biztos, hogy mindenki, aki dicsőíti kyrabaybeet az játszik, de nem minden játékos dicsőíti őt.

:C én csak komolyan szeretek játszani.

IN GOD WE TRUST!

(#847) niti válasza Badman 4ever (#844) üzenetére


niti
aktív tag

:DD Fogytam négy kilót
:DDD Ez azért már valami
:(( De sajnos nem látszik
:O Mennyit kell még küzdeni érte, hogy észrevehető is legyen?
;) Na sebaj... Várjuk csak ki a végét!
:C Rám se fogtok ismerni!

Talmida, köszi :) :)) :B

[ Szerkesztve ]

(#848) Badman 4ever válasza niti (#847) üzenetére


Badman 4ever
őstag

:DD Én meg korán keltem ma reggel.
:DDD Egy jót reggeliztem és tusoltam.
:(( Nem volt reggel kávé.
:O ÉS most nagyon inni akarok.
;) Na azért is főzök magamnak egyet.
:C Már is jobb kedvem lett.

Kezdetnek nem is rossz. :))

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#849) lúzer


lúzer
veterán

született tüntető vagyok!
két tojás mindig van nálam...
:DD :DDD :(( :O :B :C

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#850) Vakegérke válasza lúzer (#849) üzenetére


Vakegérke
veterán

Cserélgeted őket időnként? Csak azért kérdem, mert a tojások hajlamosak megzápulni... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.