Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Dany007 válasza ABE (#99) üzenetére


Dany007
veterán

Milyen piszokság lett volna, ha abban a 3,5 percben beírok valamit 100. nak ;]

(#102) ABE válasza Dany007 (#101) üzenetére


ABE
őstag

Tudod mi lett volna? Statárium --> EZT kellett volna 100-szor elolvasnod. :P

(#103) Dany007 válasza ABE (#102) üzenetére


Dany007
veterán

Muhahahhaah :D Ezt szoktam is olvasni. Baromi nagyokat röhögök rajta :D Eszméletlen jó!
Persze bőven elég egyszer elolvasni. A túl sok szeri, meg kircsitől idegrohamot kapnék hamar... :D

(#104) Vakegérke válasza ABE (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez nagyon tetszik:
"kaptam növimtől 1 neonzöld bugyitxd :DD nagyon kiri világit a sötétbe pff :C "

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#105) Dany007 válasza Vakegérke (#104) üzenetére


Dany007
veterán

Erről beszélek... valami eszméletlen....
Ennek is van jó oldala. Bepillantást nyerhetünk a mai 13-14 évesek beszédstílusába!
(bár kérdés, hogy ki szeretne egyálltalán... )

(#106) #64791808 válasza Vakegérke (#104) üzenetére


#64791808
törölt tag

Vhazzeg ilyen csajt kapásból ketté kell fejelni az első adandó alkalommal, kiakasztó!

(#107) ABE válasza Dany007 (#105) üzenetére


ABE
őstag

A szégyenfal topicba is belinkelték már, és valaki kiderítette, hogy 18 éves...

(#108) Dany007 válasza ABE (#107) üzenetére


Dany007
veterán

:Y azta k... Nemsemmi... hihetetlen :) Lehet úgy gondolja, hogy senki más nem olvashatja azt a blogot...

(#109) Eastman válasza ABE (#102) üzenetére


Eastman
őstag

Ez tényleg kemény. Tegnap éjjel kiolvastam én is.

#107-re
Visszagondolok a kis 18 éves lánykára akivel 9 hónapot jártam. (Én 30 voltam) Akkorákat beszélgettünk. Olyan olvasott, művelt, finom gondolkodású, szépbeszédű, sokat látott öreg lélek volt. Csodáltam, szerettem, tiszteltem, büszke voltam rá. :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#110) kételkedem


kételkedem
addikt

- De jó, hogy újra látlak! Úgy szeretlek! :DD
- Én is! :DDD
- Akkor miért nem mondod sohasem? :((
- Miért akadsz fenn minden apróságon, én ezt így már nem bírom tovább! :O
- Csak kötekedtem, veszekedés után mindig jól esik a békülő szex! ;)
- Akkor vetkőzzünk! :C

Gondoltam szárnypróbálgatásnak megteszi :U :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#111) #64791808 válasza kételkedem (#110) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ez egy 10/10-es szárnypróbálgatás volt :R

(#112) Thunderzolee válasza ABE (#107) üzenetére

Valóban 18 éves. :D
Érdekes, nem tűnt annyinak. :N

Kételkedem, ez nagyon jó, bevetem este.. ehhehh.. XD

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#113) nike_ válasza kételkedem (#110) üzenetére


nike_
addikt

ÁÁÁ!!

:DDD

(#114) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Közelítünk az 1400 letöltéshez. Kíváncsi vagyok, hogy meddig él még ez a topic.
Részemről élveztem ezt a több, mint négy napot. Ez a jó kis butáskodás kizökkentett a szürkeségből, és nem túl jó hangulatomból.

kételkedem: Ez nem szárnypróbálgatás, hanem huszárvágás volt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) Vakegérke válasza Thunderzolee (#112) üzenetére


Vakegérke
veterán

A "Magamról" rovat olvasása közben épp vizet ittam. Kár volt. Hiába fulladtam volna meg, az nem mentesít a munkavégzés alól, így némi krehácsolás árán már jobban vagyok, levegőt is kapok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#116) Dany007


Dany007
veterán

Ahogy nézem Babykénknek nem igazán jött be a blogolás... Vagy amit mi csináltunk rajta :)
26.óta fel se nézett... Reméljük ami késik nem múlik... :)

(#117) kételkedem


kételkedem
addikt

Cerebellum, Thunderzolee, nike_, Vakegérke :R

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#118) Vakegérke válasza Dany007 (#116) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyszer minden jónak vége szakad. Leült a topic. Mindent egybevetve sikeresnek találom mégis. Szürke napjaimat megszinesítette, örömöt okozott a játék.

Köszönöm, kyrabaybee, hogy ilyetén módon nyitottad meg a blogodat. :)

Mindenki másnak köszönöm, hogy leállt egy olyan lököttel játszani, amilyen én vagyok. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#119) Dany007 válasza Vakegérke (#118) üzenetére


Dany007
veterán

Ugyaan :) még ne add fel! Én még bízok benne, hogy visszatér, és talán hozzászól a dologhoz ;)

Másrészt, amíg itt vagyunk, addig még mindig él és aktív a topic : )

Sokszor én is végig szoktam gondolni, hogy 1-2 apróságnak mi lehet az előzménye.

Pl. ha látok egy eldobott csokis zacskót egy ismerősöm kocsijában... ... akkor végigfut az agyamon egy történet, hogy mondjuk elvoltak kocsikázni, kirándulni valahol, és nagyon jól érezték magukat a barátnőjével, időközben megéheztek, betértek egy boltba, vagy kútra, és vettek egy csokit, amit nagy bőszen megettek, enyhítve az éhséget, és boldogan, nem törődve a világgal begyűrték az ajtóban található tároló micsodába :) ahonnan a sok zötykölődés során egyszer csak kiesett, és most ott hever a padlón, amit én észrevettem.
Szal lehet a legkisebb apróságnak is komplett története, ami a vele kapcsolatban álló egyének 1-1 életszakaszát meséli el. :)

(#120) Winner_hun válasza Thunderzolee (#85) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mikor írtad neki?
utolsó feltűnés 2009-01-26 22:27

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#121) Vakegérke válasza Dany007 (#119) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem arról van szó, hogy feladom, csak kifulladóban van a topic. Nekem felhőtlen szórakozást nyújtott, régen örültem ennyire valaminek. Illendő dolognak találtam megköszönni. :K

Azt a csokipapírt akár egy biciklis is bedobhatta a kocsiba bosszúból, vagy csak úgy. Na, úgy látszik, mozgatod a fantáziám...

Érdekes dolog ez. Közelít az éjfél, és azon töprengek, hogy ez a lányka ugyan mi a fenéért regelt be, nyitott egy blogot, ahova csak pár smiley-t aprított be. Volt vele szándéka? Ugyan mi? És ugyan mi a csodáért nem érdekli, hogy mi folyik itt?

Ha frissül a topic, nekem kukorékol a levelezőm, kértem értesítést. Nem vonom vissza, így ha érdemleges dolog történik, Itt leszek ám, úgy biza! :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#122) Vakegérke válasza Winner_hun (#120) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bár nem engem kérdeztél, a hozzászólások tükrében úgy tűnik, hogy az IWIW-en bonyolódott a személyes kommunikáció.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) Winner_hun válasza Vakegérke (#122) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tisztában vagyok vele, pont azért kérdeztem, mert ha tegnap kérdezte és az utolsó üzenete (legalábbis ami ide be van másolva) az utolsó feltűnés után jött nem sokkal akkor valószínűleg letagadja.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#124) Dany007 válasza Winner_hun (#123) üzenetére


Dany007
veterán

hát a fene tudja. Szerintem leszarja hogy itt ki mit gondol róla :)
Tehát attól még feljöhetne nyugodtan.

Arra én is kiváncsi lennék, mi volt ezzel a cél, de én szerintem csak próbálkozás.

megnézte hogy néz ki egy bejegyzés. Baromságot nem akart írni, ezért csak szmájlikat rakott, azt kész.

(#125) Dany007 válasza Vakegérke (#121) üzenetére


Dany007
veterán

azért még életben tartjuk, de mint másnak is ennek is a süllyesztőben lesz a vége :)

(#126) #64791808


#64791808
törölt tag

Meg ne halljam az ilyen "kihalóban a topic" marhaságokat!

Kis türelmet, vasárnap már újból pesten leszek, és írok egy-két dolgot! :D

(#127) Vakegérke válasza #64791808 (#126) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiskezicsókolom én nam asztat mondottam, hogy kihalt, hanem leült.

Én figyelek, aztán jól megszólalgatok, ha lesz mire reagálni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#128) Eastman válasza Dany007 (#124) üzenetére


Eastman
őstag

Szerintem most ír egy 50 oldalas novellát Hörcsögrács és vattacukor címmel. Ez a pár smiley csak az érdeklődés felkeltésére lett ideteremtve... ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#129) Vakegérke válasza Eastman (#128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érdeklődés ügyileg sikeres volt blogjának megnyitása. :K

Nagyon kíváncsi lennék, hogy ha kyrabaybee megjelenne a színen, vajon hogyan értékelné a történteket, mi a csudát mondana. Feltételezem, hogy mohón vetné rá magát (persze képletesen) a társaság, és ha nagy dumás a lányka, nagyon pörögne a topic.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#130) cizoe


cizoe
őstag

Gondoltam, írok egy újabbat.

2007-ben születtem, anyám spyware, édesapám pedig paraszti családból származó spamrobot volt. Imádom a kakaót! :DD

Egyszerű falusi neveltetést kaptam, de elsőként végeztem az iskolámban. Nagyot nevettem, mikor elküldtem életem első 300 ezer kéretlen levelét. HA-HA! :DDD

Valami csúnya szervezet kiköltöztetett gyönyörű otthonomból, így most kereshetek más szervert... :((

Nem tudok mit tenni, már hetek óta offline vagyok, ki fogja így teleszemetelni milliók postafiókját? :O

Valami hülye letöltött a gépére, így megtörve bár, de tudom folytatni életem munkásságát! A remény újra erőt adott! ;)

Virágzom!!! Ki se látok a munkából, de erőt ad. Csak ma 935503 gépre küldtem el a "Fuck Sexy Girls near Budapest" és a " :DD :DDD :(( :O ;) :C " üzenetet! :C

[ Szerkesztve ]

(#131) philoxenia válasza Vakegérke (#129) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lehet fiú is.... :U :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#132) Vakegérke válasza cizoe (#130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez naggyon, de naggyon lyó! :K

philoxenia: Mindegy, csak jönne már.

Mindenkinek: Frankón kíváncsi vagyok, mikor kérünk új otthont a moderátoroktól, mert betelt ez a topic.
1.707 lekérés, 130 fölötti hozzászólás. Érthető az értékes szerzemények tulajdonosainak -hogy is mondjam- felháborodása. Ilyen suta izé nagyobb sikernek örvend, mint egy komoly mű. Viszont játszani jó! :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#133) philoxenia válasza Vakegérke (#132) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha a cikk mindent elmond, nincs mit hozzátenni..... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#134) Vakegérke válasza philoxenia (#133) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. Itt viszont lehet csillogtatni a dedós hajlamokat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) cizoe válasza Vakegérke (#134) üzenetére


cizoe
őstag

Na akkor tessék, tőled régen kaptunk már.. ;)

(#136) twollah


twollah
nagyúr

OMFG

(#137) Dany007 válasza Vakegérke (#132) üzenetére


Dany007
veterán

ez mondjuk már tényleg dúrva =/ Én hónapokat készülök egy cikkel... Oldalakon keresztül írom a marhaságokat... És lassan leveri ez a pár szmájli :((
Lehet valami oltári marhaságot kéne kitalálnom, és azzal meg lehetne nyerni a legnépszerűbb bejegyzés címet xD

(#138) cizoe válasza Dany007 (#137) üzenetére


cizoe
őstag

Nem a bejegyzés miatt nagy a lekérés, hanem a topik miatt, mert sokan írunk bele, és visszajárunk. Nem egyedi látogatást, mér hanem frissítést/újratöltést is. Szóval a sok lekérésért egyedül magunkat okolhatjuk, köze nincs hozzá a bejegyzésnek.

Egy jó kis vicces topik lett belőle, aztán sokan nyomkodtuk az f5öt. Ennyi.

(#139) Dany007 válasza cizoe (#138) üzenetére


Dany007
veterán

jajaja, értem én :)
Bár meg lehet figyelni itt a PH!-n, hogy a hülyeség mindig is kapósabb volt, mint bármilyen más komoly téma.
Ott van pl szerencsétlen bellyus
blogja. Iszonyat röhej amiket ír, a szánalom topicba is betették, és gondolom pont ezért a kis 23 hsz-ének több, mint 1400 lekérése volt már.
Persze én is rendszeres olvasója vagyok, irdatlan nagyokat szoktam röhögni rajta, de a tény az tény, itt a "baromság" jobban érdekli az embereket, mint valami komolyabb téma. :)

(#140) cizoe válasza Dany007 (#139) üzenetére


cizoe
őstag

Imád a nép nevetni, főleg más ostobaságán, szóval én pártolom, ha egy kis réteg (de nem több) ilyen. :)

(#141) Vakegérke válasza cizoe (#135) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jól van, Te akartad...

:DD : Végre fejtem! Dőlt a kezembe a lé.
:DDD : Nem, nem tehenet, bakkecskét.
:(( : Fene megette, utána sem szállt le rólam!
:O : Szaladtam volna előle, de megbotlottam. Térdre estem, ez fájt.
;) : A kezemet is földre kellett tennem, mert a bakkecske hátulról rám támadt. Nem a szarvával!!!
:C : Örültem a találkozásnak...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#142) cizoe válasza Vakegérke (#141) üzenetére


cizoe
őstag

:DD Jobb döntés volt Barátokközt helyett a Ph-t választani. :))

(#143) Vakegérke válasza Dany007 (#137) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyelj, barátom.

A te szerzeményeidre két hét, pár hónap, sok év múltán is megfelelő tisztelettel fognak emlékezni az olvasók. Ezt az izéke butaságot pedig korántsem fogják etalonnak tekinteni.

Emlékezz iskolás korodra. Bizonyára volt olyan osztálytársad, aki szándékosan, vagy tényleg bután röhejbe fullasztotta feleltetését. Jó szívvel emlékszel rá? Gondolom igen. De kit becsülsz jobban? Őt, vagy a tanárt, aki nem volt humoros, azonban értékes ember volt?

Ne dolgozzon Benned az elkeseredettség. Játszunk, és hál' Istennek értékes partner vagy. No most kérem tisztelettel nagymértékben hozzájárulsz ahhoz, hogy éppen saját szerzeményeid rovására növeld ennek a blognak a népszerűségét, ennek a topicnak a látogatottságát.
Ez is egyfajta siker, nem gondolod? Képes vagy játszani, értékeled a humort, és hajlamos vagy egy kis butáskodásra. Gondolod, hogy ezt nem veszik észre az olvasók? De bizony. Ahogy én pozitívan értékelem ezen tulajdonságaid, a megszólalók is így vannak ezzel, és gondolom rengetegen azok közül, akik a hasukat fogják ezen topic olvastán, csak éppen hallgatnak.

Röhej ez az egész topic, viszont ez a bejegyzésem véresen komoly.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) #64791808 válasza Vakegérke (#141) üzenetére


#64791808
törölt tag

:DD Úgysem találsz el azzal a stukkerral, mert ugrálok!
:DDD Eltalálsz, kilövöd a fogamat, de az volt az utolsó golyó!
:(( ...apicsába, ez tárat cserél...
:O Tedd el azt a pisztolyt, necsinááááld!
;) Oké, elővette a gumibotot... gyere csak, tolom a nadrágomat!
:C Örültem a találkozásnak, azér pucold meg a gumibotot...

Mintegy válaszként

(#145) Vakegérke válasza #64791808 (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyu, ha egyszer összehoz a sors minket, röhögve fogok Veled parolázni. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lemaradtam. Nem értem az ilyesmit, mint OMFG, xD. A LOL stimmel, azt igen.
Tud valaki egy linket, ahol megmagyarázzák a rövidítéseket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#147) Winner_hun válasza Vakegérke (#146) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#148) cizoe válasza Vakegérke (#146) üzenetére


cizoe
őstag

OMFG: Oh my fuckin God!
xD: Simán csak a formája miatt, mint smiley

Ja és itt egy szótár: http://www.urbandictionary.com/

mod: megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#149) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Segítő készség rulez! Köszi mindkettőtöknek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#150) #64791808 válasza Vakegérke (#146) üzenetére


#64791808
törölt tag

az OMFG azt jelenti, Oh My Fucking God, fonetikusan Ó Máj Fákin' Gád.

Az Ó az ó-t jelenti, a májat a macska szereti, meg jó resztelve, a fák kinn vannak, a gád meg kád igazából, csak twollah meg van fázva. Olyan fákról van itt szó lényegében, amelyek máj terem.

Tehát: ó, a májfák a kádban vannak! Érted má'?

Namost én azon gondolkodom, hogy a kádba a májfák mellé hagymafákat is ültetni kéne, hogy reszteltmájhoz mindig legyen alapanyag. Te hogyan látod ezt a kérdéskört? Vagy inkább rúgjunk be, és hagyjuk a picsába az egészet?

Szerk: itt a nagy ültetésről eszembe jutott, hogy "ki szelet vet, vihart arat". Namost aki ágyat vet? Az??? Hotelt arat? Na és aki keresztet? Az templomot? Vagy jézust? Ha az utóbbi: mennyire lehet keresztény tett jézust aratni? Ha pedig a ha-akkor kapcsolat fennáll, akkor imígyen a kereszt vetése sem valami dícsérendő dolog, hiszen utána jézust kell aratni. Szóval írva vagyon, de én mondom néktek: kurvára nem vala ez így jól.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.