Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26051) szoke12 válasza szoke12 (#26045) üzenetére


szoke12
őstag

nekem is a szép levelek, és hogy valaminek vége, valami pedig kezdődik. pl iskola.
és hogy jön a tél. a kedvencem! :D
idén nem lesz annyira jó őszünk. egy ilyen nyár után. minden oda van. se termés, se semmi.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26052) geprombolo


geprombolo
senior tag

Rokonok! Érdemes megnézni, nagyon szép. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#26053) moonlight115 válasza geprombolo (#26052) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűű, és még te is ott voltál! Láttam, ahogy számolgatsz..... :K
Ez tényleg gyönyörű.....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26054) geprombolo válasza moonlight115 (#26053) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát persze! Számolgattam a népemet. :K
Ez hatalmas, most találtam az ATI topicban.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#26055) AusWolf válasza geprombolo (#26054) üzenetére


AusWolf
őstag

Minden elismerésem annak, aki ezt a mennyiséget képes betermelni egy este alatt. :K
Amúgy elég régi kép lehet. 2 csomag cigi 1000 Ft? :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#26056) moonlight115 válasza geprombolo (#26054) üzenetére


moonlight115
tag

Első reakcióm: hahahaaaaaa....hű de jó poén!
De aztán arra gondoltam, nem szép dolog kihasználni egy szerencsétlen részeg embert. :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26057) szoke12


szoke12
őstag

ma jó napom volt. átjárta a friss őszi nap melege, s egész napom nyugodtan telt.. :D
De szépen megfogalmaztam. :D
Legyen nektek is szép napotok!

játszzunk!

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26058) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, itten vónék. :K
Van mit bepótolnom, el is kezdem.

(#26036) moonlight115: Egy fecske nem csinál nyarat. Ennyi viszont már igen. Pláne, hogy az áram felfűti őket, így ha megszervezik a váltást, hatékonyan vihetik országszerte a meleget.

(#26045) szoke12: A színek mellett az illatok csodálatosak, ha az ember mondjuk egy tölgyerdőben jár. Halkan huppanva pottyan a makk az avarba.
Lombégetés. Füst fanyar illata.
Szüret, szüreti mulatság. Borkóstoló. Pista, iszol-e mustot?

(#26042) geprombolo: Géza bácsi az érzelmek játékmestere volt. Ha megjelent, vége volt a szomorúságnak. Épp ezért hatványozott a hatás, amit ezzel a szomorú dallal elért.

Mivel még nem mondott senki semmit, legyen a következő szó a házasság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26059) moonlight115 válasza Vakegérke (#26058) üzenetére


moonlight115
tag

házasság
Esküvő. Fogadalom, szép ígéretek, amiket nehéz betartani.
Elkötelezettség - rabság
Akár jól is sikerülhet. A szereteten kívül intelligencia, jó kommunikációs készség, megfontoltság, empátia, ezek nélkülözhetetlenek. Meg persze a szerencse. Lutri az egész.

Akarsz-e játszani

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26060) szoke12 válasza Vakegérke (#26058) üzenetére


szoke12
őstag

Egy életre tett fogadalom, melyet megszegni nem szabad, hisz akkor tenni is kár volt.
A hűség jut eszembe, az egyetlen, de mégis legfontosabb dolog, ami megszilárdítja két ember kapcsolatát.
Végülis mondhatjuk, hogy ezt az ígéretet egy örök életre tesszük. Hisz ha belegondolunk, miért is nem élünk örökké? Mert a kromoszómák végén elfogy a telomer.
"Az isteni részecske", ahogy mondják a tudósok.
Amint ez elfogy a dns nem tud jól regenerálódni.
Ha egyszer ez megoldódik, akkor az ígéret tényleg örökre szól majd. És nem kell az "ásó, kapa, nagyharang"....

Mondjuk mi már alapból különlegesek vagyunk.
Hallottatok róla, hogy az emlősök szive majdnem ugyanannyit dobban életük során? Van akinek lassabban, van akinek gyorsabban, de ugyanannyit ver.
Ez alól csak az ember kivétel. Hisz ha viszonyítunk, akkor kb 20 évesen meg kellene halnunk. És mégse. :C

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26061) geprombolo


geprombolo
senior tag

kompromisszum

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#26062) Vakegérke válasza geprombolo (#26061) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy promiszkuitásban "szenvedő" kompos némi alku árán kiegyezik önmagával.
- Esztet még megisszum, osztán indúhat a komp. Majd jól meghempergetem a nőket. Átal szőkét, vissza barnát, ha mán az asszony vörös...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26063) moonlight115 válasza geprombolo (#26061) üzenetére


moonlight115
tag

Probiotikus kompót. :D
Megeszed, és tele leszel bioenergiával. Még az aurád színe is megváltozik. Ezoterikusat fogsz álmodni, tágul az univerzumod, ki tudja, egy szép napon még az ufók is eljönnek érted! Küldetéstudatod is lesz már - come pro mission! A "pro" itt azt jelenti, mint a "Pro patria et libertate"- ban a "pro".
Ha sokat eszel belőle, professzorrá válsz. Vagy prostivá. :D No problem.

Egérke :))

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26064) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Legyen ez a kép a következő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26065) moonlight115 válasza Vakegérke (#26064) üzenetére


moonlight115
tag

Bellatrix Lestrange a Harry Potterből, épp vihart varázsol. Ő volt a sötét nagyúr, Voldemort utolsó híve, a végsőkig kitartott mellette. Imádta, rajongott érte. Párbaj során vesztette életét. Az a boszorkány ölte meg, akit lenézett, semmibe vett. Nem árulom el, ki volt, mert uralkodónk még nem olvasta végig a történetet. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26066) moonlight115 válasza moonlight115 (#26065) üzenetére


moonlight115
tag

Új kép:

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26067) Vakegérke válasza moonlight115 (#26066) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vénusz légycsapója valami bazi nagy bogarat fogott. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26068) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Új szó: csiricsáré

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26069) Shallamea válasza geprombolo (#26061) üzenetére


Shallamea
újonc

megalkuvás Valahogy ez jutott eszembe róla. Lemondasz valamiről és engedsz a másiknak valamiben.

#26064: A döntés szabadsága. Jót vagy rosszat teszel te döntöd el. A képen inkább a rossz felé hajlott a dolog, legalábbis úgy tűnik. :)

#26066: Guszti, a geszti! :DD -> Egyszer volt, hol nem volt hogy felvettem egy gesztenyét a suliudvaron és nagyon megtetszett, szép volt az alakja, meg minden. Elneveztem Gusztinak és heteken keresztül vittem suliba és mindig kint volt a padon. Tán még szemet is rajzoltam neki, így mindent látott. :DDD A legnagyobb poén az az egészben, hogy már gimis voltam, mikor ez történt. :DDD

26068: tarka, színes Ami csiricsáré, az nekem tarkabarka, tele van színnel, csak túl sok a szín, meg túl élénk. :)

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#26070) Shallamea


Shallamea
újonc

Bocsi, elbambultam és nem fért bele a szerk. limitbe. Itt a kövi kép:

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#26071) netpeti98 válasza Shallamea (#26070) üzenetére


netpeti98
addikt

Ki süt a nap, látható hogy szív formában süt kifele.

Üdv netpeti98

(#26072) Vakegérke válasza Shallamea (#26070) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azonnal ez ugrott be: Baby Sisters - Égben írt szerelem.
Bizonyára nem véletlen, szeretem azt a számot (is) tőlük. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26073) moonlight115 válasza Shallamea (#26070) üzenetére


moonlight115
tag

Let the sunshine in

Szerelmes felhők, felettük, mögöttük napsugár

csiricsáré csiribiri férje. :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26074) szoke12 válasza Shallamea (#26070) üzenetére


szoke12
őstag

Valahol, ott fent...
Repülni szabadon, de jó lenne. Mint a madarak. Vagy a repülők. Bár én félek a repüléstől.
Idesapám mindig azt mondta: "a repüléstől nem kell félni....egy se maradt még fent..." :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26075) Vakegérke válasza moonlight115 (#26073) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lányuk Marcsiri, a fiuk Ricsiri? ;)

Játszani kéne, de nincs új szó, vagy kép. Most megint ordibáljunk, hogy netpeti98 hol vagy? :(

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26076) netpeti98 válasza Vakegérke (#26075) üzenetére


netpeti98
addikt

Szó: DOS

Üdv netpeti98

(#26077) moonlight115 válasza Vakegérke (#26075) üzenetére


moonlight115
tag

A nagypapa meg csiribá.
Unokáik: Csilivili és Csillárika :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26078) Vakegérke válasza netpeti98 (#26076) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudom, hogy mit jelent: Disk Operating System.
Ez viszont nem jelenti azt, hogy a játék szabályainak megfelelően tudnám értelmezni. Vagyis tudnám, de valahogy nincs hozzá kedvem.
Ebből a körből kimaradok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26079) szoke12 válasza netpeti98 (#26076) üzenetére


szoke12
őstag

Retró!
De régen volt. Jó kis karakteres rendszer. Régi szép idők...
Az még renszer volt.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26081) szoke12 válasza Vakegérke (#26078) üzenetére


szoke12
őstag

Akkor én jövök? :D

szegénység

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26082) Vakegérke válasza szoke12 (#26079) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még ma is elboldogulnék egy DOS-os rendszerrel. :K
Kicsit hisztis volt, hiszen némelyik proginak XMS, másoknak EMS memória kellett. A config.sys-em, meg az autoexec.bat-om úgy volt megírva, hogy már a boot alkalmával kiválasztható volt a megfelelő. :K
Karakteres, az igaz, de a Norton Commander jó kis héjprogram volt rá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26083) szoke12 válasza Vakegérke (#26082) üzenetére


szoke12
őstag

Az ám!
Mára Commanderről mindenkinek csak a Total ugrik be. Pedig a Norton... :D

Közben telefonos topik lettünk? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26084) netpeti98 válasza szoke12 (#26081) üzenetére


netpeti98
addikt

Remény, hisz a szegények többsége reménykedik hogy egyszer nem is gazdag, de kijut a szegénységből.

Üdv netpeti98

(#26085) Vakegérke válasza szoke12 (#26081) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nélkülözés. Templom egere. Csak egy pár Forintot...
Küzdelem a mindennapi kenyérért. Reménytelenség. Fohászkodás. Álmodozás.
Boldogok a lelki szegények...
Boldogságot nem lehet pénzért venni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26086) netpeti98 válasza Vakegérke (#26082) üzenetére


netpeti98
addikt

Én sajnos kimaradtam a parancssoros korszakból, először tán 98-as Windowst láttam olyan 2002 környékén az akkori otthoni gépünkön, majd később a másik otthoni munkagépre Win 2000 került, így hát a Win 2000 volt az első rendszer amit komolyabban használtam (pár egyszerűbb játék kiskoromban :D ), aztán az XP jött, jó pár évig, majd egy hét erejéig használtam Windows 7-et, majd hamar le is váltotta a 8-as. ;)
Parancsorral akkor találkoztam amikor régen kísérleteztem a Win beépített parancssorával, de például ma simán is elnavigálok parancssorban is. :)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#26087) Vakegérke válasza netpeti98 (#26086) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a Windows 2000 a legstabilabb rendszer. :K

Szerk: Te jössz egy új szóval, vagy képpel, de ha szó, akkor ne betűszó legyen, ha kérhetem. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26088) szoke12 válasza netpeti98 (#26086) üzenetére


szoke12
őstag

Az igazság az, hogy nagyjából én is. :DDD
Csak van ítthon egy őskori gépem, és elkezdtem tanulmányozni a régi rendszereket, úgyhogy van ismeretem azokról is. Jelenleg linuxom van, és szinte naponta parancssorozok, mert egyszerűbb. :D
(a winnek már a gondolatától is kiráz a hideg. ;] )

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26089) netpeti98 válasza szoke12 (#26088) üzenetére


netpeti98
addikt

Én most nyáron váltottam P3-ról, jó kis stabil gép volt de már sajnos a mai böngészőknek kevés volt. :(

Szó: áruház

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#26090) moonlight115 válasza szoke12 (#26081) üzenetére


moonlight115
tag

Szegénység
"A pénz talán megrontja a jellemet. A hiánya viszont semmi esetre sem teszi jobbá" - Steinbeck

Áruház Alexandra Könyváruház. Mennyország! Az egyetlen áruház, ahol szeretek vásárolni. Az az illat! Vetekszik egy pékségével. Órákig tudok böngészni, válogatni, beleolvasgatni, de dönteni? Nehéz. Kiválasztok ötöt, visszateszek kettőt, de még a pénztártól visszafutok, áááááá, mégiscsak megveszem..... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26091) szoke12 válasza netpeti98 (#26089) üzenetére


szoke12
őstag

nekem most égett le a 2.4-es procim, visszaáltam 1.8-ra, de azt is leeszi a böngésző.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#26092) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Senki? Akkor majd én. Cicoma. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26093) moonlight115 válasza Vakegérke (#26092) üzenetére


moonlight115
tag

Ne cicózz! :D
Karácsonyfa. Díszek, csillogás, ....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26094) moonlight115 válasza moonlight115 (#26093) üzenetére


moonlight115
tag

Új szó: költő

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26095) Vakegérke válasza moonlight115 (#26094) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ihlet, versek, szárnyaló gondolkodás.
Pénz, pazarlás, férje fizetését elverő menyecske.
Káka tövén költ a ruca.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26096) netpeti98 válasza moonlight115 (#26094) üzenetére


netpeti98
addikt

Versek, hisz a költő azokat írtja. :DD

Üdv netpeti98

(#26097) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A következő szó gumikesztyű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26098) netpeti98 válasza Vakegérke (#26097) üzenetére


netpeti98
addikt

Ipari mosogató (pl.:iskolai ebédlőben), ott szokott a legtöbbször előfordulni hisz ott jobban kell figyelni mindenre.

Üdv netpeti98

(#26099) moonlight115 válasza Vakegérke (#26097) üzenetére


moonlight115
tag

gumikesztyű
Naponta használom. :U Rengeteg vegyszerrel dolgozom, hidrogénperoxid, dauervíz, hajfesték, szőkítőpor, mind csípős, utálatos dolog. Egy hasznos tipp a gumikesztyű használatához: még a kézen jól leöblíteni, szárazra törölni, és behintőporozni. Kifordítva lehúzni. Így legközelebb simán fel lehet húzni, nem tapad össze. Ezt eljátszom naponta 8-10-szer. :O :U Ma például reggel 6.30-tól 13.30-ig többek között ezzel foglalatoskodtam. Remek volt. :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26100) AusWolf válasza moonlight115 (#26094) üzenetére


AusWolf
őstag

költő
Tehetség, bölcsesség, meg nem értett zseniség, szegénység, alkohol, magány, számkivetettség, boldog szomorúság. Az élet maga. József Attila.

cicoma
Az a 20 tonna smink, amivel sok nő rejtegeti a szépségét, mert a médiából az folyik, hogy csak akkor lehetsz szép, ha vékony vagy, és magadra kened ezt a sok vackot. Nem kellene ennek bedőlni. Fölösleges, sőt, sok esetben csak ront a helyzeten. Nem a cicoma teszi széppé a nőt, hanem a boldog arc, a mosolygó szemek.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.