Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) copin válasza Tomate (#3850) üzenetére


copin
őstag

Ebből ( :O ) a történetből azt a videót összehozni elég vad volt. Bár, ha már a képembe tollta a youtube, akkor valamilyen másodlagos jelentést is belepróbáltam képzelni magamban, de azt inkább nem írom le (fórumhoz kapcsolódik). A fordítása pedig elérhető... :))

[ Szerkesztve ]

(#3852) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ezen sírjak vagy nevessek? [link] :DDD
suliban nyilas egyenruhában, totenkopf meg birodalmi sas felvarróval azt van vagy 50 kiló vasággyal.

(#3853) ^Clown válasza Möhe (#3818) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A magyar nemzet nevében köszönjük a CoolTV-nek, hogy egy tökkelütöttel kevesebb mossa a nép agyát...
Szegény Gregor Bernadettet is kirúgták a tv2-től, eddig havi 1 milliót keresett. Most sajnáljam?

(#3854) Boriszláv válasza copin (#3849) üzenetére


Boriszláv
csendes tag

a világ egyik leg meghatóbb történetéből, ilyen borzalmat készíteni,.......
hát most nem is tudom mit mondjak... :(((

[ Szerkesztve ]

(#3855) ^Clown válasza whitezo88 (#3852) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez már túlmegy a hagyományőrzésen egy pöppet.

(#3856) norbalia87


norbalia87
tag

Az igai raj [link] :))

(#3857) <NewL>


<NewL>
addikt

Új faj : saucy-emo
prototipusok

:W :DDD

olvassatok egy kicsit a prototipusoknál
pl.:[link] szõke hajú vagyok.nem festett és agyilag is a szõkékhez tartozom. :DD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#3858) tomcsi23 válasza <NewL> (#3857) üzenetére


tomcsi23
veterán

Próbálkozna ilyen színösszeállítással egy fiú, nem igazán vennék komolyan. :DDD
[link] Jah, a zene meg :C

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3859) Boxiné válasza tomcsi23 (#3858) üzenetére


Boxiné
tag

Aha, 20 éves. Én meg 50. :DDD
Nem értem, hogy ilyen csinos fiatal csajok miért húzzák le magukat ilyen baromságokkal. Miért jó hülyének lenni? :(

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3860) kételkedem válasza whitezo88 (#3852) üzenetére


kételkedem
addikt

Miféle elkorcsosult lekű, gitárhátú pisis ez?
Parádézik itt terepszínű gyakorlóban, rohamsisakban. Szánalom. A szüleinek pedig ezúton is gratulálok. A kisfiuk még sokra viheti.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3861) Eagl3 válasza tomcsi23 (#3858) üzenetére


Eagl3
veterán

aucs

(#3862) tomcsi23 válasza Boxiné (#3859) üzenetére


tomcsi23
veterán

Miért, Te hogy hódítanád meg ezt? Vagy ezt? :DDD:DDD
tyí, remélem, nem innen valaki, de majd jelzi ha mégis. :B;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3863) ^Clown válasza tomcsi23 (#3858) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Legalább 10 pontot esett az IQ-m az oldal megtekintése, és a dal (részleges) meghallgatása miatt.

(#3864) hemaka válasza tomcsi23 (#3862) üzenetére


hemaka
nagyúr

igen komoly már maga az oldal is... :D

(#3865) Tomate válasza tomcsi23 (#3862) üzenetére


Tomate
veterán

Hát látszik, hogy csak most kezdte a küzdősportot a srác...

[ Szerkesztve ]

(#3866) runner 125 válasza norbalia87 (#3856) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezentúl ezzel a smiley-val egyszerűbb kifejezni a "rajságot."
Húzogattam PS-ben a csúszkákat, ez jött ki. A felirat a lényeg. ;)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3867) hemaka válasza runner 125 (#3866) üzenetére


hemaka
nagyúr

Azért tényleg nem semmik, hogy még smiley-juk is van mostmár.

(#3868) stangli


stangli
senior tag

kemény egy buli lehetett :DDD

Csak az a kérdés, hogy mi az igaz :U

(#3869) norbalia87 válasza runner 125 (#3866) üzenetére


norbalia87
tag

Na ne ez kesz. nem hiszem el ilyen nincs de megis van :)

Es egy kis bunti [link]

(#3870) copin válasza tomcsi23 (#3862) üzenetére


copin
őstag

Külkereskedelmi tudtommal 7 féléves. A másik, hogy nem tudom, hogy melyik vállalat fizet egy pályakezdőnek félmillás nyaralást minden évben. :F Protekció? Kamu?

(#3871) runner 125


runner 125
nagyúr

Találtam egy hirdetést;

"Honda Pal - 45.000 Ft

Leírás: Eladó egy jó állapotban lévő kipufogó tuningolt frissen fúrt s elektronikázott Honda Pal robogó.Új aksi, karbi, első hátsó fék csere volt kb 4 hónapja!Színe kékeslilás de a képen látszik jól, 99es évjáratú összesen csak 8000km van benne.Ár 45000 ft.Szállítás is megoldható, éjjel nappal elérhető vagyok."

Noh igen, ma már egy darab rozsdás colos csövet is ellehet adni sportkipufogónak. :)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3872) tomcsi23 válasza runner 125 (#3871) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát ilyen kipuffot boltban nem kapsz. :DDD

copin: Meg kéne tőle kérdezni, persze kint a téren, mert az én monitorom sem üt vissza, de még visszaköpni sem tud. :D

Boxi: én nem érteni német, de nincs odaírva, hogy ajándék hóval? :DDD

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3873) Boxer001 válasza runner 125 (#3871) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez se rossz autós hírdetés, komolyan én nem találok ezen a kocsin kivetnivalót. :DDD
[link]
tomcsi
:D

[ Szerkesztve ]

(#3874) Boxiné válasza runner 125 (#3871) üzenetére


Boxiné
tag

Tuningverda! :DDD :C
Ha 40 ezerrel kevesebbért adná, még meg is gondolnám. ;]

Drágám: Vegyük meeeeg! :K :D

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3875) copin válasza runner 125 (#3871) üzenetére


copin
őstag

Lehet hogy a tuning, a kávédaráló hangzásvilágára vonatkozik. 50cm^3, de úgy üvölt, mint egy naked bike.

[ Szerkesztve ]

(#3876) runner 125 válasza Boxer001 (#3873) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jaja, a kedvesed múltkor mutatta már.
No comment! :D

tomcsi23 Ilyet tuti nem, mindenesetre egy e-mailt megért;

"Hali!
Érdeklődni szeretnék hogy a Honda Pal-odon lévő sportkipufogó külön nem eladó-e?
Bocs ha hülyeséget kérdezek, de nem igazán értek a motorokhoz…
Gyári a cucc? Úgy tudom a Leo Vinci kimondottan Honda Pal-ra gyárt ilyet, ez lenne az? Hány LE-vel lesz tőle erősebb a gép? Nekem akár 10000Ft-ot is megérne ha eladnád külön! Sürgős lenne!"

:))

Boxiné
Az! A javából.. :)

copin
Sthil fűrész hangot max egy rezonátor dobtól produkál egy robogó, de egy üres csőtől kb mint egy traktor. 2t-nek eleve kell fojtás, míg egy 4t-n ez eljátszható volna.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3877) Boxiné válasza runner 125 (#3876) üzenetére


Boxiné
tag

Kiváncsi vagyok, mi lesz a válasz! :DDD

Nem sthil, hanem Stihl fűrész. :) Jó, tudom, késő van már. :D ;]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3878) runner 125 válasza Boxiné (#3877) üzenetére


runner 125
nagyúr

Vááá, esküszöm előtte beírtam google-ba. Igyekszem figyelni h írok. :B ..demár tényleg késő volt. :))
:R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3879) runner 125


runner 125
nagyúr

..ennek még én sem tudok ellenállni. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3880) PowerBuldog válasza runner 125 (#3879) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Kár hogy nem lányok keresnek pasit! ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3881) runner 125 válasza Boxiné (#3877) üzenetére


runner 125
nagyúr

Megjött a válasz, nem hiszem el komolyan... :DDD

"Helló.
kb 4 Le-et nyom rajta. (mi van? kb 3,5 lovas padon mérve egy 50 ccm-es robesz) De viszont jellegzetes hangja van (azt meghiszem :DDD ), de szerintem nagyon szép. (mennyire más az ízlésünk :)) )
Azt nem tudom hogy Ő (a Leo Vinci egy márka/ gyár) csinálta-e, én kb 6 hónapja vettem (pontosítsunk; guberáltad..) .Igen eladom külön is ha kell. (bocs, mégsem.. :) )
Üdv: Puskás Gábor"

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3882) Boxiné válasza runner 125 (#3881) üzenetére


Boxiné
tag

Hát, hogy őszinte legyek, én valami hasonlót vártam. Ez nagyon nagy! :DDD :C
Ilyen kipufogót talán még én is tudnék csinálni. :D

Írtál neki erre valamit?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3883) buherton


buherton
őstag

[link] ehh. 3 kérdésre nem tudtam volna válaszolni.

(#3871) runner 125: ha nincs rajta fojtás, már pedig pont azt vágta le, akkor nem tud a motor öblíteni rendesen, és drasztikusan lecsökken az élettartama.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3884) runner 125 válasza buherton (#3883) üzenetére


runner 125
nagyúr

Így van, néha bütykülök' én is :)

..egyébként fentebb írtam is; "2t-nek eleve kell fojtás, míg egy 4t-n ez eljátszható volna."
Noh de nem motor topik, a lényeg nem ez. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3885) Möhe válasza buherton (#3883) üzenetére


Möhe
addikt

Moderálva!

ad1. ne politizálj mert tilos!
ad2. ne politizálj mert tilos!
ad3. ne politizálj mert tilos!

+ad. ne politizálj mert TILOS!

[ Módosította: I_Am ]

(#3886) whitezo88 válasza buherton (#3883) üzenetére


whitezo88
nagyúr

semmi :)

[ Szerkesztve ]

(#3887) hemaka válasza buherton (#3883) üzenetére


hemaka
nagyúr

A fake vaktérkép a legjobb, szétröhögtem magam rajta... :D :D :D

(#3888) Tomate válasza hemaka (#3887) üzenetére


Tomate
veterán

Nagyon nagy :D Az amcsik hülyék. Mi általánosba tanuljuk azt amit ők hájszkúlba...

(#3889) Kasza08 válasza Tomate (#3888) üzenetére


Kasza08
őstag

Jah, de erről nem ők tehetnek leginkább, hanem a szar oktatási rendszerük. Kanadában sem jobb a helyzet. Az emberek nem hülyék, mert szellemileg értelmesek, csak nem tanítják meg őket arra, amire minket európában.

(#3890) sasa311 válasza Tomate (#3888) üzenetére


sasa311
veterán

Ez se véletlen.

A szakembert ott is kiképzik (5%?), a 95%-os népesség meg csak maradjon hülye, mert ha a hülyének jó marketingdumával mondok valamit akkor a hülye bólogat.... :C

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#3891) (Darkwood) válasza buherton (#3883) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez már régebben is láttam és akkor se találtam szavakat! Most is csak rázom a fejem! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3892) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#3891) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akarom mondani "ezt"! Kimaradt egy "t" betű! :B

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3893) lúzer válasza Möhe (#3885) üzenetére


lúzer
veterán

kanadai terület miért így van elnevezve?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3894) lúzer válasza buherton (#3883) üzenetére


lúzer
veterán

:W :W

ott tartok hogy hány oldala van egy háromszögnek, de már kész vagyok

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#3895) whitezo88 válasza sasa311 (#3890) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sajnos államérdek hogy a nép ne legyen okos. sajnos itthon is megfigyelhető helyenként, a nép csak foglalkozzon magával, maradjon otthon, ne ártsa magát bele a nagyok dolgába, elég, ha bólogat meg jó helyre ikszel.

(#3898) adalbert1 válasza whitezo88 (#3897) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát a Móóóónika sót és hasonló műsorokat nyugodtan bele lehetne venni az összeesküvés elméletbe... :)

Igen, aktuális... Vannak nagyon durva hiányosságaik a videóban szereplő uraknak/hölgyeknek, pl. a háromszög.... Hát a nevében benne van... Ill. gondolom mind láttak már, és tudják értelmezni azt hogy oldal...

Az ország/város/vallás tévedések szvsz durvák, de nem annyira. Én se tudnám vaktérképen bejelölni mondjuk az USA összes államát (de mondjuk tudom hány vesénk van, hány világháború volt, stb. :) ). Az más kérdés hogy nem feltétlen helyes az a gondolkodásuk hogy vagyunk MI, meg a világ többi része. :)

Viszont hasonlóan művelt embereket szerintem itthon is lehetne találni bőven...

(#3899) Boxiné


Boxiné
tag

Hülyék mindenhol vannak. Az itteni (Anglia) volt munkatársaim pl. azt hitték, hogy Budapest Indiában van, és mi éhezünk. :Y Itt is durván tanulatlanok a hétköznapi emberek. Már írtam, hogy az itteni Legyen Ön is milliomosban az egyik kérdés a saját királynőjük születési dátuma volt. Nemcsak a játékos nem tudta, de még a telefonos segítsége sem. Ha nem a saját szememmel látom, el sem hiszem. :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3903) buherton válasza adalbert1 (#3898) üzenetére


buherton
őstag

Na ezért nem tv-zek, mert agy lágyító ""műsorok"" mennek.

Amúgy jó hogy felhoztad az államokat. Kíváncsi lennék közülünk mennyien tudnánk egy vaktérképen ahol a megye határok meg vannak, és a megye neveket kellene kitölteni. Én Nógrádot cseréltem fel Hevessel, és Zalát Vassal... pedig nincs sok belőle.

Én még azt is szégyenletesnek tartom, hogy U betűvel kezdődő országnak gondolják Irakot, Pakisztánt, Utahot, és Utopiat(!). Azon is jót mosolyogtam hogy amikor bekellet jelölni egy országot és mindig Ausztráliára tették a számot.

(#3899) Boxiné: ohh, micsoda jó avatarra váltottál :K

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3904) Boxiné válasza tomcsi23 (#3902) üzenetére


Boxiné
tag

Inkább hülyéskedek, mint okoskodok. :D

buherton: Neked is köszi az észrevételt. Ez a régi új arcom. Unalmas volt már a macsek, és egy kis unszolásra kiraktam a szűrét. :)

[ Szerkesztve ]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3905) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A topicból néhány hozzászólás törölve.

sasa311, 6óra ban az alapelvek megsértéséért.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3906) Ricardo válasza adalbert1 (#3898) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem is az a gond hogy nem tudja mi hol van (azért az alap hiányosságok szégyenteljesek), hanem hogy a megkérdezettek többsége gondolkodás nélkül atomot szórna szinte bárkire.

(#3907) runner 125 válasza Boxiné (#3904) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó az új avatorod, jobban illik hozzád. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3908) adalbert1 válasza buherton (#3903) üzenetére


adalbert1
veterán

Valszeg. én is tévesztenék... :B

Azért az durva volt hogy a kis szöszinek nem ugrott be az USA az u betűs kérdésnél... Meg az is, hogy az egyik államukat országnak hiszik. :)

Mindenesetre nagyon nagy hülyeség lenne igazolni azt a hipotézist hogy az amerikaiak hülyék 30 megkérdezett fő alapján, főleg hogy 300 millióan vannak...

Ami számomra igazán kemény volt az alapvető kérdéseken kívül (ugye háromszög, stb), az az hogy a politikai eseményekből azt sem ismerik ami rájuk vonatkozik. Tehát az még hagyján hogy nem tudták hol a berlini fal, de hogy az egyik nő visszakérdezett, hogy miért, mi részt vettünk a vietnámi háborúban? Vagy hogy ki Fidel Castro? Ki Tony Blair?

Mindenesetre tény hogy hasonló kaliberű embereket itthon is lehetne találni. Pár éve volt ha jól emlékszem az indexen hasonló körbekérdezés, de ott márc. 15 (vagy okt. 23?) apropóján kérdeztek meg embereket az utcán hogy tudják-e mit ünnepelünk most... Hát hadd nem mondjam hogy voltak köztük elég tudatlanok is... Nos őket is felírnám ha már szégyenfal a topic neve. :)

Ricardo : igen, ez is probléma szerintem is. Jobban nem akarok viszont belemenni a témába, törlés vagy ban lenne a vége.

[ Szerkesztve ]

(#3910) norbalia87


norbalia87
tag

uuuu szexy lany.... [link]

(#3911) tomcsi23 válasza norbalia87 (#3910) üzenetére


tomcsi23
veterán

A vége azért jáj. :Y

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#3912) norbalia87 válasza <NewL> (#3909) üzenetére


norbalia87
tag

A kuruc.info-rol en is linkeltem be csak az en linkemben a tesokat buktattak le egy gyilkossagban, es ezert kaptam a 3 napos bant. Pontosan nem tom, hogy a linkelt tema miatt, vagy azert mert a kuruc.info-t linkelte. Hol tom megkerdezni a ban okat?

Amugy az eset eleg gaz nem olvastam vegig a tortenetet, mert az ilyen emberektol az utobbi idoben uber brutal fel tudom magam huzni. Talan a betegseg neve NECROFIL .

(#3913) kételkedem válasza norbalia87 (#3912) üzenetére


kételkedem
addikt

Jogos moderálás

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#3914) Möhe válasza norbalia87 (#3910) üzenetére


Möhe
addikt

wehehe

tartós sminket kapott a lelkem :DDD ,meg új arcberendezést

[ Szerkesztve ]

(#3915) Racecam válasza norbalia87 (#3912) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ugyebár nem szép dolog hazudni és nem túl szerencsés, pláne ha még van is bizonyíték az kijelentésed ellenkezőjére...

"Mar varom az orszagos lincselesek kezdetet"

Ezek után örülj, hogy még egyáltalán itt lehetsz és próbálj meg a továbbiakban úgy viselkedni, hogy ne bánjam meg, hogy nem végleg raktalak ki.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3916) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

<NewL>, az elejtett politikai témájú linked miatt, amiről pontosan tudtad, hogy nem lehet, 7 nap ban.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3917) brownus


brownus
veterán

ez

(#3918) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A sorozatos és folyamatos figyelmeztetések ellenére a topic továbbra is tele van olyan témákkal, linkekkel, amelyeket az alapelvek tiltanak. Ezért a topicot, ahogy korábban meg is ígértem, bezárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Szégyenfal (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.