Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) bounty123


bounty123
őstag

Megjött a horizontális bőrtok az USA-ból, 1 hét alatt. Nagyon tetszik, mutatós és tökéletesen passzol a mérete, majd teszek fel képet.

link:
http://www.ebay.com/itm/270950909118

(#2102) nistv4n válasza Youri (#2086) üzenetére


nistv4n
tag

Nekem is ezt mondták, szóval akkor talán van benne igazság. Már csak reménykedni kell, hogy az új szállítmány nem lesz T függő..

(#2103) cudarz válasza kchris78 (#2094) üzenetére


cudarz
tag

Mar ne haragudj, de azert mert valakinek van stiluserzeke, es felismeri, hogy mar jo par eve a ferfi nem egyenlo a sotet szinekkel, attol meg nem feltetlenul metroszexualis. Gondolom szerinted ha egy ferfi felvesz egy rozsaszin inget, maris homokos...konyorgom,!

(#2104) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Sziasztok!
Írja már meg valaki h ha a webshopból rendelek akkor kérnek a telefonra előleget vagy valamit az adott konstrukción kívül!kinek mi a tapasztalata!
Amúgy MediaMania S csomaggal venném havi 5250 az előfizu!A telefonra befizetnék 12952 ft-ot és utána 12 hónapig 7920 ft-ot!Így a készülék 107992 ft-ba lenne ami több mint baráti!
Remélem nem kérnek plusz előleget a 13000ft-on kívül!
Ja és már kb 15 éve vagyok előfizető!
Tapasztalatok?

(#2105) beci


beci
őstag

Pár észrevétel,így 20perc nyomkodás után.(lemerült,most tölt)
T-nél vásárolva,független.Micro simmel küldik,a csomagot kibonthattam aláírás elött.(futárszolgálatnál ez egyedi szerintem)
Ami van.: teló,töltő+adatkábel,füles.
Felnyomtam az 1.28as frissítést,addig nem akarta befejezni,míg lenem húztam a töltőről.:)
Így kézbe véve,nemis tűnik olyan nagynak,anyaghasználat kitűnő,a kijelző brutál szép.Bekapcsoláskor fehér háttérnél látszik az egyik sarokban egy kis sárga folt.(elvileg ez 1-2 hét után eltűnik).
A menü gyors,nálam nem akad sehol.Wifi sokkal erősebb,mint az xperia minimen.
Fehérben rendeltem,élőben eszméletlen jól mutat.
Sajna röviden csak ennyi,várom míg feltöltsön.:)
NeRo28!Tőlem kértek 10ezer mobil előleget.

[ Szerkesztve ]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2106) Kronk válasza beci (#2105) üzenetére


Kronk
őstag

A kis sárga foltról dobjál fel egy képet kérlek.
Miből gondolod, hogy eltűnik???

http://totesz.myminicity.com/

(#2107) kchris78 válasza cudarz (#2103) üzenetére


kchris78
veterán

bocsi, metroszexualis != homokos. rozsaszin ing is metro kategória, nem homokos.

(#2108) Remus389


Remus389
veterán

[link]

valószínűleg ez lesz a Galaxy S3, a kézelési könyve már korábban kiszivárgott, és ott is így van lerajzolva

tudom nem tetszik nektek, nekem viszont jobban mint a One-X, de mindegy :))

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#2109) FragMaster válasza Remus389 (#2108) üzenetére


FragMaster
addikt

Ennek itt sok értelme nem volt, azért azt ugye belátod :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2110) beci válasza Kronk (#2106) üzenetére


beci
őstag

Képet majd csak holnap tudok.
Több oldalon olvastam,hogy ez a ragasztás miatt van,és "beérik".:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2111) Isual válasza Remus389 (#2108) üzenetére


Isual
veterán

hát igen, tény, hogy a One X-en nincs Samsung felirat, bárholis keresed... :U
(ha tényleg ez lesz, akkor továbbra se a szépségre lesz kihegyezve szvsz)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2112) rígel válasza Remus389 (#2108) üzenetére


rígel
őstag

Eltaláltad, a szokásos ormótlan samsung design. Bár szerintem ez itt nem sokakat érdekel

(#2113) Youri válasza Remus389 (#2108) üzenetére


Youri
veterán

[link]

RTX ON

(#2114) metalbull válasza Remus389 (#2108) üzenetére


metalbull
csendes tag

szerintem ocsmány

Samsung Galaxy S6 Edge Plus

(#2115) Remus389 válasza metalbull (#2114) üzenetére


Remus389
veterán

na én ugyanezt gondolom a One-X-ről kvittek vagyunk :D

főleg a sötét színűről

Xaels: miért trollkodás? ti kényszerítetek rá a válaszaitokkal

szerintem csupán információközlés

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#2116) Xaels válasza Remus389 (#2108) üzenetére


Xaels
félisten

Ezért kár volt ide beírnod. Ez a tipikus trollkodás... De ha már ennyire rá vagy izgulva az SGS3-ra akkor ajánlom figyelmedbe a Slashgear erre kihegyezett hírfolyamját. [link] és van egy "dummy" képsorozat is [link] Szerintem majd csak 3-án lehet majd véglegest tudni arról a készülékről, addig a Samsung csak csinálja a feszkót...

Csak nem jó topikban... Az itt fórumozók nagy része magasról tesz a Samsungra...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2117) rígel válasza Remus389 (#2115) üzenetére


rígel
őstag

Szerintem itt mindenki magasról tesz rá, hogy mit gondolsz

(#2118) janes1976


janes1976
őstag

Én Samsung párti vagyok (most is egy Wave 1-em van, ez volt az utolsó normális anyaghasználat a Samutól), de ez így elsőre elég ronda. :DD

Mivel a többi Wave-nél is áttért a műanyagra. :K

Remélem gagyi műanyaggal lesz bevonva, mint az SGS 2. ;]

És akkor tényleg One X-et veszek! :DDD

Persze, ízlések és pofonok. :P

Az infó egy dolog, a másik meg majd amikor megjelenik a tény. ;)

Azért reménykedem hogy nem azzal lesz bevonva, mert akkor lófaszt a seggükbe! :(((

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2119) Remus389 válasza janes1976 (#2118) üzenetére


Remus389
veterán

nem tetszhet minden mindenkinek

jobb ha nem is mondom ki melyik telefon a műanyag ;] , viszont ez valami kerámia bevonatot kap, mindegy infót közöltem, élőben kézbe kell venni, akkor lehet dönteni

egyébként azért valószínű hogy ez lesz a gs3, mert a kezelési füzete kikerült(talán lektorálták) és abba is így néz ki a rajzon

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#2120) beci


beci
őstag

Valami minőségi,méretre vágott kijelzőfóliát tud valaki?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2121) rígel válasza beci (#2120) üzenetére


rígel
őstag

Áruljátok már el, hogy GG-ra miért raknak ennyien fóliát? Nekem a DHD-n se volt, egyetlen karc sem keletkezett rajta több mint 1 év alatt.

(#2122) beci válasza rígel (#2121) üzenetére


beci
őstag

Az óvszer is defektet kaphat,de ha van mellette gyógyszer...:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2123) hallerlaller válasza Remus389 (#2108) üzenetére


hallerlaller
addikt

Most hogy kiderült eszed ágában sincs ilyen telefont venni, nem hagynád már végre békén szerencsétleneket? Neked van itt a legtöbb hozzászólásod.. :W

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2124) Xaels válasza rígel (#2121) üzenetére


Xaels
félisten

Akármennyire is hihetetlen, de a GG önmagában nem biztosíték arra, hogy nem karolódik meg hiába a sok kulcsos meg hasonló videó YT-on, az senkit sem fog vígasztalni, ha megkarcolódik, hogy XY-nak nem. Itt az én Sensation-öm. Van egy gombostűhegynyi karc majdnem a kijelző közepén pedig GG és mai napig nem tudom mivel hoztam össze. A Desire-em karcmentesen adtam tovább. Persze ha meg lesz a One X arra sem teszek fóliát mert nem szeretem, de meg tudom érteni, hogy valaki nem bízik vakon a GG-ben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2125) Isual válasza Xaels (#2124) üzenetére


Isual
veterán

Nekem a Legend kijelzője 2 évet kibírt karc nélkül pedig bukott egyet kettőt szegényke. Viszont én sem vagyok oda a fóliáért, veszek bőr tokot meg mikroszálas kendőt aztán remélhetőleg nagy baj nem lesz :U

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2126) szőröscica válasza rígel (#2121) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem a Milestone-om simán karcolódott, hiába volt Gorilla Glassos, pedig vigyáztam rá.
A HD7-en fogalmam sincs milyen kijelző van, de azt gyári tokban tartom, és szeptember óta karcmentes.

(#2127) Remus389 válasza hallerlaller (#2123) üzenetére


Remus389
veterán

csak infót adtam át(úgy tűnik tényleg ilyen lesz), hihetetlen mennyire agresszívak vagytok

nyugi

Azért azt te is elismerheted, hogy a Samsung nem a minőségi anyagokból összerakott telefonjairól híres miért a Wave az annyira rossz, tudnak ők ha akarnak szerintem, de mindegy majd meglátjuk

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#2128) janes1976 válasza Remus389 (#2127) üzenetére


janes1976
őstag

Azért azt te is elismerheted, hogy a Samsung nem a minőségi anyagokból összerakott telefonjairól híres. Most itt nem a hardverre gondolok. :U

Én mint Samu párti, rendkívül sokat várok az SGS 3-tól, és ezt az anyaghasználatra is értem. :B

Miért van az az érzésem, hogy rendkívül csalódott leszek az SGS 3 megjelenésekor? :O

Nyugodtak vagyunk. :DDD

Nem írt ő semmi rosszat, csak hogy neki nem tetszik a One X. Van ilyen. ;)

Amúgy rengeteg ember van aki kivár. :K

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2129) rígel válasza Xaels (#2124) üzenetére


rígel
őstag

Én sem szeretem.
Erre amúgy nincs garancia? Hisz pont az a lényege, hogy nem kellene karcolódnia.
Ha minimálisan figyelsz a telefonra, szerintem esélytelen hogy karcolódjon.

(#2130) Xaels válasza Remus389 (#2127) üzenetére


Xaels
félisten

Itt a te topikod. Itt pont senkit nem fog az SGS3 érdekelni.

(#2125) Isual: én a gyári tokot fogom megvenni rá, az tetszik. Sensation is bukott múltkor és arccal az aszfaltra esett és nem lett több karc a kijelzőn csak az egyik szélén pattant le egy nem egész 1mm-es darab belőle. Még szerencse, hogy anyámék benyújtották rá az igényüket így nem kell majd aprón magyarázkodnom :DDD

(#2129) rígel: nincs rá garancia mivel kimeríti a "nem rendeltetés szerű használat" fogalmát, ha olyan behatásoknak teszi ki az ember ami nem feltétlenül egy telefon feladatai közé tartozik, hogy elviselje.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2131) Youri


Youri
veterán

Közben lett a T-nél, meg is rendeltem :)

RTX ON

(#2132) hallerlaller válasza Remus389 (#2127) üzenetére


hallerlaller
addikt

na persze, te kis ártatlan ;]

menj oszd meg ezt az örömhírt valamelyik iphone topikban is, ott nem lesznek szívbajosak kirakatni moderátorral.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2133) janes1976


janes1976
őstag

Pont azt írtam baszki hogy számomra a kis wave volt az utolsó telójuk, ami fasza anyagokból lett összerakva. :DDD

Vazzeg ha egy ilyen teló az enyém lehetne, hát még sokat kell dolgoznom érte. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2134) Remus389 válasza hallerlaller (#2132) üzenetére


Remus389
veterán

hát ha normálisak akkor nem rakják ki a rossz hír hozóját :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#2135) richies válasza janes1976 (#2133) üzenetére


richies
senior tag

hiaba jo a kis wave minosege, ha semmi ertelmesre nem hasznalhato...
vegre megszabadultam tole :)

Rozsomak of Power

(#2136) Isual válasza Xaels (#2130) üzenetére


Isual
veterán

persze hogy a gyárit :K nagyon ízléses rajta a htc benyomat, nekem is az lesz :B

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2137) twine válasza FragMaster (#2096) üzenetére


twine
addikt

"Egyelőre független a ténél meg a vodánál is"

Ezt megerősítené nekem valaki,,az egyik Vodás üzletben az utolsó darabot vettem meg,,(tegnap reggel)
Nincs kedvem másik zsugát belerakni....(nem fejtem ki miért, mert többen azonnal hülyének néznének)
Szóval ha valaki még Vodás készüléket vett, és független, kérem jelezzen vissza,,
Köszönettel :R
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#2138) Kronk válasza twine (#2137) üzenetére


Kronk
őstag

CID Getter

Nézd meg a CID számát!

http://totesz.myminicity.com/

(#2139) Xaels válasza Isual (#2136) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem csak az az egy gondom van vele, hogy az S-re fekete a tok az X-re meg fehér. Nincs választási lehetőség és a szürke X-en furán fog a fehér tok kinézni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2140) rígel válasza Isual (#2136) üzenetére


rígel
őstag

Nekem is az van, már megvettem, csak most meg telefon nincs hozzá. Úgyhogy még ki sem bontottam.

(#2141) rígel válasza Xaels (#2139) üzenetére


rígel
őstag

Dehát fekete az x-re való tok!

(#2142) magnusheron válasza twine (#2137) üzenetére


magnusheron
tag

Független, már írtam... Telenoros SIm-mel működik a Vodás One X -em...

(#2143) Xaels válasza rígel (#2141) üzenetére


Xaels
félisten

[link] van egy fekete becsúsztathatós meg egy rápattintós, de én a kihajthatósról beszélek ami csak fehérben van.

(#2144) rígel: én nem fogalmaztam pontosan. S-re ugyanaz a tok fekete. [link] :(((

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2144) rígel válasza Xaels (#2143) üzenetére


rígel
őstag

ja, vagy úgy :R

(#2145) Youri válasza Remus389 (#2134) üzenetére


Youri
veterán

Van egy szörnyű hírem... az SGSIII is négymagos... Most mihez kezdesz? ;]

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2146) twine válasza Kronk (#2138) üzenetére


twine
addikt

+magnusheron:
:R

(#2147) Xaels válasza Youri (#2145) üzenetére


Xaels
félisten

Majd rendel USA-ból mert oda csak 2magos Qualcomm procival kerül ;] [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2148) Remus389 válasza Youri (#2145) üzenetére


Remus389
veterán

levetem magam a hidrol

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

(#2149) Youri válasza Remus389 (#2148) üzenetére


Youri
veterán

Persze, elég ha csak ebből a topikból veted ki magad :)

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2150) beci


beci
őstag

A szamomra felesleges programok ikonját hogyan tudom elrejteni?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.