Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) magnusheron válasza bounty123 (#2739) üzenetére


magnusheron
tag

Az új telefonnal meg két oldalt hullámzik a kijelzoje. ha csak megnyomom a kijelzo szelet olyan mintha valami alulról megnyomna a kijelzot. agyvérzést kapok ettől a telefonról.. meg a végén kicsereltetem egy s3ra:
d

(#2752) boksz


boksz
senior tag

Nálatok fordult már elő, hogy a pin kódot kéri akkor is ha be van már kapcsolva ?
Felveszem az asztalról és látom, kéri a pin kódot mintha bekapcsolás után nem írtam volna be, pedig előtte telefonáltam.
Hetente előfordul, már a sim kártyát is ( gyári ) igazgattam de akkor is előfordul.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2753) FragMaster válasza magnusheron (#2751) üzenetére


FragMaster
addikt

Na az ilyen kalandok miatt hezitálok :(
Xperia S sárgul, One S lepattog, remélem az S3 minimum kigyullad aztán a végén meg veszek egy LG L3-at :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2754) bounty123 válasza james008bond (#2742) üzenetére


bounty123
őstag

1db pixel volt hibás mindkét esetben és 3 napon belül vittem vissza, szó nélkül cserélték.

Atla: dropboxból tudsz apk-t telepíteni, ahogy írtad.

magnusheron: a kijelző legszélét megnyomva nekem mindegyik példánynál behullámzott kicsit, ez szerintem nem hiba. soha senki nem nyomogatja ott így a kijelzőt, csak ha direkt hullámoztatni akarja. :U

[ Szerkesztve ]

(#2755) mrlujoak válasza magnusheron (#2751) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tegyél fel róla Te is egy videót a Youtube-ra...

Tényleg, ezt a hibát még mindig úgy kezeli a HTC, mint eddig, hogy ilyen hiba nem került ki kisker forgalomba?!

(#2753) FragMaster: Jaja, van amelyik sárgul, de legalább a Sony azonnal lépett, és gariban cserélik szó nélkül...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2756) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csak engem tisztel meg az alábbi bug?
Hiába állítom be SMS-nél a betűméretet legkisebbre, egy idő után ismét átvált közepesre.

(#2757) Kronk válasza Axe Miskolc (#2728) üzenetére


Kronk
őstag

Vitted hozzá a telefont is, vagy csak besétáltál kártyát cseréltetni?
Egyéni előfizetés, vagy flottás?

http://totesz.myminicity.com/

(#2758) FragMaster válasza mrlujoak (#2755) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez nem is kérdés, csak a futkosás időben meg energiában nem valami kellemes. Persze mindenhol benne van a pakliban, de a felsorolt esetekben illetve itt is túlontúl gyakran.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2759) randras válasza boksz (#2752) üzenetére


randras
veterán

Ledobott a hálózatról. Telenor?

(#2760) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Nem olyan régen valaki linkelt egy abstrakt háttérképgyűjteményt, dropboxos link volt. Abból nekem nagyon tetszett egy kép, de ma cserélték a telót, veszett is. 3d kockák voltak, többnyire feketék, elszórva pedig kékek. MEgköszönném, ha ez újra linkelve lenne :D Köszönöm szépen!

(#2761) randras válasza FragMaster (#2753) üzenetére


randras
veterán

Az meg csak simán szar. ;]

(#2762) boksz válasza randras (#2759) üzenetére


boksz
senior tag

Nem, a pin kódot kéri mintha a sim kártyát elfelejtené !
T-mobil, de ennek semmi köze hozzá.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2763) Gergőkee válasza boksz (#2752) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Régi Htc desire s-em akkor csinált ilyet, ha magától újraindult... (Sajnos heti 1-2x eljátszotta).

(#2764) randras válasza boksz (#2762) üzenetére


randras
veterán

De, ez azt jelenti, hogy ledobott a hálózatról. Legközelebb ha van, nézd meg, hogy a térerősségjelzőn van-e egy x.

(#2765) boksz válasza randras (#2764) üzenetére


boksz
senior tag

Nem indul újra, mert akkor az újrainduló hangot is kiadja, de végig az asztalon volt mellettem.

randras: ha ledob a hálózatról attól szerintem még nem kéri a pin-t.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2766) bounty123


bounty123
őstag

Valaki van már, aki visszaküldte t webshopba a cuccot és visszakapta a pénzt+hűséget? Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt zajlik le egy ilyen akció.

(#2767) twine válasza magnusheron (#2751) üzenetére


twine
addikt

B@zzzz nehogy személyeskedésnek vedd: de ne őrüljél már meg....
Tudom miről beszélsz, mert tegnap a tököm tudja miért, én is megnyomtam a szélét véletlen,,le akart esni talán és ráfogtam a kijelző szélén vagy ilyesmi...láttam hogy az újhegyemnél elszíneződött, rányomtam másodszor immár tudatosan,,,tapasztaltam a "hibát"...Aztán ennyiben is hagytam, túlléptem a dolgon...basszus, egy LCD-t (mindegy mi az ips, amoled, f@szom..) ne nyomogassunk már erőből....Az nem arra való....
Főleg ebben a "korban",,,nem tudom a 1X milyen felépítést használ, de a SAmolédnél valami "egybeépített" sz@rról volt szó, üveg és kijelző, ettől tudott olyan vékony lenni a készülék, és a kijelzője,,1X-nél ugyancsak olyan mintha szinte az üveg tetején(enyhe túlzással) lenne a megjelenített kép,,,csodálkozol hogy torzul szerencsétlen ha rászorítassz? gondolom kb 1mm-el alatta ott van a megjelenítő panel....
Tudom hogy szakmailag egy sz@r amit írtam :B , de remélem érted/értitek miről beszélek :U

(#2768) rol33 válasza pingwin011 (#2760) üzenetére


rol33
aktív tag

erre gondolsz?nem én linkeltem, csak sikerült megtalálnom.

®

(#2769) rígel válasza bounty123 (#2766) üzenetére


rígel
őstag

igen!

(#2770) james008bond válasza randras (#2764) üzenetére


james008bond
őstag

Ha x-et látok még nem kéri be a PIN-t. Szerintem újraindult a telefon.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2771) magnusheron válasza twine (#2767) üzenetére


magnusheron
tag

http://www.youtube.com/watch?v=pGvGFo_T5Ug&feature=g-upl

azért ez nem nem egészen rászorítás...

Az előző nem csinálta..

[ Szerkesztve ]

(#2772) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Vodás készülékkel volt baj?
Valaki valami infót tud? :U

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2773) randras válasza james008bond (#2770) üzenetére


randras
veterán

Hogyha újraindulás nélkül újra bekéri a PIN-kódot (márpedig azt mondta, nem hallotta a boot hangot), akkor a teló eldobta a hálózatot, majd újra bekérte a PIN-t. Ez nagyjából olyan, mintha átraknád repülőgép üzemmódba, várnál kb. 10 másodpercet, majd kikapcsolnád ezt a módot, és újra bekérné a PIN-t. Ez nálam Sensation-nél sokszor volt, a Telenor hálózatfejlesztése miatt a teló rendszeresen eldobta a hálózatot, és újra bekérte a PIN-t, volt, hogy órákig nem értek el emiatt, mert nem vettem észre (mivel a zsebemben volt), miközben nem voltam fent a hálózaton.

(#2774) boksz válasza randras (#2773) üzenetére


boksz
senior tag

Na ez pont olyan mintha repülő módba lenne aztán vissza.
Akkor T-mobilos X-nél másnál nem fordult elő csak nálam ezek szerint ?
Egyébként akkor sem értem, mert ha lemegyek a pincébe és elmegy a térerő, utána vissza és visszajön a térerő és nem kér pin-t. !!

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2775) james008bond válasza boksz (#2774) üzenetére


james008bond
őstag

Ezt írtam fentebb, ha térerőt eldobja és jön az x majd visszajön a térerő, NEM kéri a PIN-t. Hidd el számtalanszor tapasztaltam Desirén és most is, hiába, panelban lakom, vas és beton, árnyékol.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2776) Kronk


Kronk
őstag

Felhívtam ma a vodát, csak jövő héten hozzák ki :( , előtte egy nappal kapok sms-t :)

http://totesz.myminicity.com/

(#2777) boksz


boksz
senior tag

Nem tudom mi lehet... mintha a SIM nem lenne jó ( most kaptam, új ).
Tegnap pont a kezembe volt, néztem az emaileket, kikapcsoltam a képernyőt majd vissza mert meg akartam nézni valamit és az írja be a sim kódot üzenet fogadott.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2778) randras válasza james008bond (#2775) üzenetére


randras
veterán

Jó, hát nekem mindegy, végülis csak harmadik telefon óta szívok így a Telenorral, biztosan jobban tudjátok. Ami a lényeg: a T-Mobile-is fejlesztget hálózatot mostanában, a Vodafone a mérvadó, az ő hálózatuk a legstabilabb manapság. Próbáld ki egy Vodafone-os SIM-el is, ha ott nem áll fent, akkor nekem volt igazam, viszont ha azzal is ezt csinálja, valami gáz van a telóval.

szerk: boksz, amúgy mobilnet megy folyamatosan, nem?

[ Szerkesztve ]

(#2779) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Sziasztok!

Találtam egy érdekes cikket:
How to force HTC One X screen rotation in landscape mode

Megkérném a tisztelt One X - tulajokat,legyenek szívesek kipróbálni, a cikkben javasolt
Rotation Locker progit... :)
Google Play - Rotation Locker

Működik-e a Landscape mód ezzel....
Végigolvastam a cikket,és látom hogy írja hogy a Car Mode-dal,Media Link-kel összekötve,valamint az MHL-kábellel is elfordul,de vajon
mindezek nélkül is lehet így használni a telefont?
Nem lenne rossz,ha ilyesmit látnék...:

Ha sikerül,készítene valaki képet/videót róla?
Előre is köszi a válaszokat,és ha valaki kipróbálja...

Esetleg van más alternatíva?

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#2780) bounty123 válasza -=Starwing=- (#2779) üzenetére


bounty123
őstag

Én pl. lecseréltem a sense launchert Apex launcherre, hogy 5x5-ös desktop méretet használhassak, a 4x4 nagyon helypazarló. Az apex pedig alapból tudja az elforgatást.

[ Szerkesztve ]

(#2781) -=Starwing=- válasza bounty123 (#2780) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Készítenél róla egy rövid videót? Esetleg Screen shotokat?

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#2782) bounty123 válasza -=Starwing=- (#2781) üzenetére


bounty123
őstag

itt pl. pont egy 1x-en mutatják be
http://www.youtube.com/watch?v=HKk4kR5ixjw

(#2783) twine válasza magnusheron (#2771) üzenetére


twine
addikt

:B :DDD Való igaz,,,mégsem tudtam "miről beszélsz", mert nekem azért "izomból"(újpercből :DDD ) rá kell szorítanom, hogy ezt lássam....nálad tényleg nem úgy tűnik mintha szorongatnád... :B

(#2784) mrlujoak válasza magnusheron (#2771) üzenetére


mrlujoak
veterán

Igen, ez gáz.

Pont hasonlókat lehet a neten találni...

HTC álláspontja még mindig nem változott a hibás kijelzőkkel kapcsolatban? Pedig azóta már nem is egy magyar tulaj van, akinek hibás a One X-e...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2785) boksz válasza randras (#2778) üzenetére


boksz
senior tag

Nem csak a Wifi megy.
Megnézni meg nem tudom másik sim-el, mert rapszódikusan csinálja kb. hetente 1x.
Mindegy, átváltottam kettős módra 2G/3G hátha.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2786) Xaels válasza mrlujoak (#2784) üzenetére


Xaels
félisten

Erre csak azt tudom mondani, hogy aki "h@lye..." A kijelző egyből szembetűnő dolog és ha hibásan működik akkor vissza kell vinni kicseréltetni amit általában meg is tesznek minden szó nélkül. Ha meg boltban vásárolja az ember akkor érdemes még ott kipróbálni akkor egyből kérheti a cserét. magnusheron az a fórumtárs aki tisztában van a lehetőségeivel és élni is fog vele aki meg nem élt vele az magára vessen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2787) -=Starwing=- válasza bounty123 (#2782) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Végignéztem,valóban nagyon jónak tűnik a launcher,de a Landscape módot nem mutatták... :(

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#2788) nistv4n


nistv4n
tag

Megjött a kicsike :) A T-mobile újabb szállítmánya ez (csütörtökön ugye elfogyott a -20%-os első adag), a cid-je: HTC_001

Ez rám nézve jót vagy rosszat jelent, mert láttam, sokaknak 032-es. Ez is függetlenre utal?

(#2789) Kronk válasza nistv4n (#2788) üzenetére


Kronk
őstag

HTC-WWE HTC__001

Hanyas soft van rajta? Van frissítés hozzá?
Ha tudod próbáld ki másik simmel, az a biztos

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#2790) atoka1 válasza nistv4n (#2788) üzenetére


atoka1
tag

Mára ígérték nekem is, de még sehol semmi futár. Pedig szabit is kivettem hogy át tudjam venni, remélem ide talál még ma.

(#2791) blackmacs válasza Kronk (#2789) üzenetére


blackmacs
aktív tag

A WWE vajon mit takar?

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2792) blackmacs


blackmacs
aktív tag

A voda webshopjában is átmeneti hiány van már nem tudod megnézni a telót az egyes tarifákkal de ott van a mikor lesz elérhetö felirat.

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2793) Xaels válasza blackmacs (#2791) üzenetére


Xaels
félisten

World Wide English - [link] legalább is ebben az esetben, bár lehet ha a hardver erejére gondolnak akkor lehet akár ez is [link] ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2794) rígel válasza atoka1 (#2790) üzenetére


rígel
őstag

A GLS szánalmas. Én délelőttre kértem a szállítást, 17 óra előtt kaptam meg. Az ember leszervezi a napját, ezek meg szarnak rá. Bár azt mondta a futár, hogy ők soha semmilyen jelzést nem kapnak a T-től a kézbesítés idejére vonatkozóan. De akkor meg mi a francnak van kézbesítés ideje opció, ha úgyis akkor kézbesítik, mikor ideér a futár?

(#2795) nistv4n válasza Kronk (#2789) üzenetére


nistv4n
tag

a .28-as szoft jött le éppen az előbb, tehát akkor ebből kiindulva nem függő.
Egyelőre a .29-et viszont még nem találta, lehet kell hozzá idő neki :)

(#2796) blackmacs válasza Xaels (#2793) üzenetére


blackmacs
aktív tag

:DDD

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2797) Reinhardt válasza -=Starwing=- (#2779) üzenetére


Reinhardt
őstag

Mukodik, de nem auton. Auto moodban nem forgatja el a kepernyot, de ha landscapere valtok akkor igen. Szoval most igy meg nem tokeletes.

(#2798) rígel válasza nistv4n (#2795) üzenetére


rígel
őstag

érdekes, hogy a 001-esek nem kapták meg első nap az update-t, míg a 032-esek igen pedig rajta van a listán a 001 is. Hogy azóta megkapták-e, nincs infóm, de mostmár kíváncsi vagyok.

(#2799) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Na én akkor fogok agybajt kapni ha megjön a fizum és bemegyek a vodához és közlik
hogy várni kell pár napot míg megjön :W
Remélem nem így lesz :N
Nem azért ver ki már három hete az ideg hogy mikor lesz már meg végre a 1x-em :O

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2800) -=Starwing=- válasza Reinhardt (#2797) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Köszi szépen a választ! :R

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.