Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) nistv4n válasza rígel (#2948) üzenetére


nistv4n
tag

Na igen, a sarokban is 032-t ír. Az amúgy létezik, hogy amíg ma reggelig nem aktiváltam a sim kártyát, addig ezt nem írta ki felül? csak mert eddig nem tűnt fel a bal felső sarokban a piros felirat, ennyire csak nem vagyok vak :)

(#2952) atoka1


atoka1
tag

Szerintetek érdemes venni gyári htc autós töltőt? Van egy amivel a samsungot használtam, de az ilyen gsm boltos 700 ft os cucc, mondjuk tölteni tölt, de nem akarom hogy valami kárt tegyen a drágaságomban.

[ Szerkesztve ]

(#2953) rígel válasza nistv4n (#2951) üzenetére


rígel
őstag

Legelőször nekem sem, nyugi :D
Furi is lett volna ha 001-eset forgalmazna a T.

[ Szerkesztve ]

(#2954) beci válasza ForRedGlory (#2950) üzenetére


beci
őstag

Nekem fent van 5napja,újraindulásokat nem tapasztaltam.Szerintem nem az a ludas.
Esetleg nem te vágtad ki kézzel a sim kártyát?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2955) blackmacs válasza atoka1 (#2952) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Látod erre én is kiváncsi lennék :K

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2956) magnusheron


magnusheron
tag

Most meg így két nap használat után a cseretelefonnak is elkezdett vibrálni a kijelzője a szürke háttérnél. Nem csak hullámzik, de vibrál is:D

Másnak nem jött elő ilyen az 1.29-es frissítéssel?

(#2957) bounty123 válasza magnusheron (#2956) üzenetére


bounty123
őstag

Vedd már fel légyszi videóra. Nálam 3 példány fordult meg, igaz csak pár napig (2 ment vissza pixelhiba miatt), de egyiknél se tapasztaltam vibrálást.

(#2958) randras válasza magnusheron (#2956) üzenetére


randras
veterán

Azért ez nem hiszem, hogy lehet szoftveres, láttam a videót.

(#2959) -FreaK- válasza boksz (#2944) üzenetére


-FreaK-
veterán

T-Mobile-os és only 2G-n használom.

(#2960) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Na ettől sem estem hanyatt :(
[link]

[ Szerkesztve ]

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2961) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Az Alma nem esik messze a fájától-tartja a mondás :DDD :DD

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2962) stilo18


stilo18
addikt

No, megjött a teló...:)

Viszont most meg is ijesztett...a szoft. frissításnek mennyi ideig szabadna tartania?

Letöltöttem a 30 megás frissítést, kiírta, hogy lejött, telepíteni akarom-e most, rányomtam, hogy igen. Volt egy csík, az végig ment. Utána pedig egy világító telefon, körülötte egy zöld körbe nyíl ikon...és ennyi. Nem megy tovább...kb. 10 perce ez van a teló kijelzőjén...! Ez természetes, ennyi ideig tart neki?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2963) ForRedGlory válasza beci (#2954) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nyilván vagdosom a SIM kártyát. :U

(#2962) stilo18: húzd le az aksiról.

[ Szerkesztve ]

(#2964) atoka1 válasza stilo18 (#2962) üzenetére


atoka1
tag

Ha rá van dugva az usb kábel akkor húzd ki. Én is így jártam tegnap :)

(#2965) beci válasza ForRedGlory (#2963) üzenetére


beci
őstag

Bármi lehet,amíg nem tudja az ember.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2966) stilo18 válasza ForRedGlory (#2963) üzenetére


stilo18
addikt

Basszus...köszi... :C Már megijedtem... :)

Azt be lehet valahogy állítani, hogy élő háttérképnél, ha lapozok az oldalak között ne álljon meg az élő háttérkép, hanem ugyanolyan folyamatosan gördüljön, mint a simánál...?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2967) Kismaci


Kismaci
tag

Srácok, bár nekem nem 1X-em van, de én is tapasztalom azt, amit itt egy páran: a telefonom eldobja a hálózatot, csak azt látom, hogy mikor megnézem, akkor kéri a PIN kódot... (Telenor)

Most akkor mi a szösz van? Mert akkor ezek szerint valami gáz van... :(

Ronda és fiiiinom!

(#2968) twine válasza stilo18 (#2966) üzenetére


twine
addikt

Ha jól tudom ez "hivatalosan elismert" BUG.....A HTC még nem javította :N

[ Szerkesztve ]

(#2969) Isual válasza twine (#2968) üzenetére


Isual
veterán

csúnya dolog mondjuk, remélhetőleg mielőbb javítják :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2970) -FreaK- válasza Isual (#2969) üzenetére


-FreaK-
veterán

Kivéve ha hardver-es és nem tudják. Mondjuk akkor viszem vissza és cseréltetem fehérre :D

(#2971) Isual válasza -FreaK- (#2970) üzenetére


Isual
veterán

na ezt nem értem ... ha hardveres, akkor egy fehérrel miért vagy előrébb? :D

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2972) stilo18


stilo18
addikt

Lehet megint bénázok...

Rámegyek a laptopon a Tegra Zoneban, hogy telepítse fel a játékot a telóra, fel is ismeri, kiírja, hogy kompatibilis a telóm a játékkal, rámegyek, hogy install, kiírja, hogy automatikusan rárakja de semmi...melyikre kell állítani az USB-s csatlakozást?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2973) james008bond válasza stilo18 (#2972) üzenetére


james008bond
őstag

Wi-Fi.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2974) stilo18 válasza james008bond (#2973) üzenetére


stilo18
addikt

Más hogy akkor nem megy ugye?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2975) Loboda válasza magnusheron (#2956) üzenetére


Loboda
senior tag

Ma volt a kezembe egy T-s fehér készülék, vibrált a szürke szín, hogy bántotta a szememet! :((
Ajánlottam, hogy vigye vissza cseréltetni!

(#2976) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Alul erősebben megnyomkodva, az érintőgomboknál, másnak is recseg picit?

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2977) Loboda válasza BroCreSt (#2976) üzenetére


Loboda
senior tag

Nekem nem!
De ezt simogatni kell, nem nyomkodni! :)

(#2978) james008bond válasza Loboda (#2977) üzenetére


james008bond
őstag

:K érintőgombok, nem nyomógombok.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#2979) <Attila>


<Attila>
tag

Hát ezt nem hiszem el, tegnap óta tűkön ülök, hogy végre megrendelhessem a T-től,
erre még mindig nincs fehérben :W
Remélem holnapra ismét lesz :DDD

SGS II ---> HTC One X <Almából csak Somersby avagy eme gyümölcsnek van értékes vonatkozása is:D>

(#2980) randras válasza Kismaci (#2967) üzenetére


randras
veterán

Ez kisebb részben a telefon, nagyobb részben a Telenor hibája, próbálj meg nem foglakozni vele! :O

(#2981) -FreaK- válasza Isual (#2971) üzenetére


-FreaK-
veterán

Cseréltetem egy jóra, érteeed :D és az pont véletlen fehér lesz. Persze mivel ritkán fordul elő (eddig kétszer) ezért simán lehet a csere példány is szar :)

(#2982) Kismaci válasza randras (#2980) üzenetére


Kismaci
tag

Sejtettem, csak gondoltam, hogy szólok, mert sok 1X tulaj is észlelte ezt, itt is és egy másik fórumon is, gondoltam, jelzem, hogy nem a kicsikében van a hiba. :)

Ronda és fiiiinom!

(#2983) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Bejácottam egy One X-et... T-s a szentem... talált frisssítést gyárilag, újra is indult, végig ment a csík majd már vagy fél órája a 3 zöld nyilacska, és a teló ikont mutatja? Nem kellet volna már történnie valaminek? Meddig tart egy 2xmb-os frissítés? :F Kezdek rosszra gondolni... mi ilyenkor a teendő ? :U

Megvan... beleolvastam a topikba és a töltőről való leszedés segített :DDD Érdekes élőlény... gyárilag nincs feltöltve aztán ilyeszteget itt engemet... Ja am nálunk a t-nél csak fehér van ;]

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2984) Atla


Atla
senior tag

Na eddig tartott nálam az öröm.
A kijelző nekem is hullámzik.Elég végig huznom az ujjam a szélén.Van 3 pixelhibam amit nagyon nehéz észrevenni,és csak feketénél látszik.Ezek miatt nem lennék ideges,de van egy csík a kijelzőn keresztbe kb. az usb csatlakozó magasságában,3mm vastag ahol világosabb minden.Olyan mintha beégett volna,de ez lehetetlen,mert semmilyen ikon vagy widget nincs ott.Elég nehéz észrevenni,de amióta megláttam azt figyelem mindig.:( Mit csináljak?40 km-re van a legközelebbi T-pont,és akkor az se biztos h cserélik,meg az se hogy van OneX-ük.

[ Szerkesztve ]

(#2985) Gergőkee válasza Atla (#2984) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

:( :( Azért ez már kezd kiábrándító lenni.
Hova tart a világ, hogy nem tudnak szériahibától mentes termékeket gyártani? (költői kérdés volt...)

2 dolgot tehetsz. Vagy visszaviszed, vagy megszokod. Én az első verziót ajánlom. Ha 3 napon belül vagy, akkor cserélni fogják. Szó nélkül!

[ Szerkesztve ]

(#2986) Isual válasza Gergőkee (#2985) üzenetére


Isual
veterán

valóban, én már előre félek a jövőheti darabtól amit kapok (az első lesz, s remélhetőleg nem is kell majd több), de - lekopogom - remélem nem lesz baja.... én erősen gyanítom, hogy itt K-K-Európa szokásos gyengébb darabjairól van szó, összeesküvés elméletek nélkül, elég nagy erre az esély... :( (szvsz)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2987) Kismaci válasza Isual (#2986) üzenetére


Kismaci
tag

Kezdek azon homokórázni, hogy UK-ből rendelem, vagy valahonnan külföldről, mert durva, hogy hányan írnak hibát... vajon csak ide jönnek ilyen készülékek vagy...?

Két emberke van itt UK-ből tildy és Reinhardt (akikről tudom), egyikőjüknek sincs semmi baja a készülékkel. Mindjárt megnézem, milyen fórumok vannak, azokon milyen tapasztalatok...

Még az Expansys-tól rendelt készülékek között sincs ennyi hibás - a szolgáltatók berendelték a hibás darabokat? Vagy mi? :Y

Ronda és fiiiinom!

(#2988) Cybertrone válasza Kismaci (#2987) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az enyem eddig hibatlan... Eddig:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2989) Avicularia válasza Kismaci (#2987) üzenetére


Avicularia
veterán

én svédből vagyok és kopp-kopp szerencsére nekem sincs bajom vele
nem vibrál a marketes szürke résznél
bár ma volt valami,nem tudom,hogy egyedi hiba de elment a net,kint volt a hsdpa ikon,de semmi adatforgalom nem volt
ki-bekapcsoltam a mobilnetet,semmi változás,reset után javult csak meg
persze ez lehetett hálózati hiba is,majd figyelgetem
egyébként az egy baromság,hogy egy szolgáltató berendelne hibás darabokat,azzal csak magát szívatja,semmi értelme nem lenne

(#2990) Isual válasza Kismaci (#2987) üzenetére


Isual
veterán

Én elég erősen gyanítom, hogy szokásosan a minőség alját kapjuk (talán a danone joghurtoknál ez be is igazolódott egyszer, meg sztem még millió egyéb precedens van erre)... de hogy őszinte legyek vasárnap majd összeszedem a gondolataimat - a ti segítségeteket is igénybe véve :B - és minden sz#rt összeírok és kipróbálok a 3 napos próbaidőn ... mindent, és ha van valami, beballagok és adjanak újat. Én ráérek, van biztonsági teló, de addig járok majd a nyakukra, amíg nem kapok egy kifogástalan darabot az tuti. Mondjuk nekem könnyű a dolgom mert 200m-re van a voda helyi fő üzlete, ahol ezt intézik majd nekem, de aki nincs ilyen szerencsés helyzetben az bizony jogosan lehet dühös és bosszús a htc-re (?)...

(#2988) Cybertrone: honnan (hol) vetted?

(#2989) Avicularia : nem berendel, hanem ide több(nyire) ilyen jut... ennyi

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2991) Cybertrone válasza Isual (#2990) üzenetére


Cybertrone
veterán

Debrecen plaza t-mobile platinum kartya... Pofatan aron:) nem hagytam ott meg jo eddig imádom!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2992) boksz válasza -FreaK- (#2959) üzenetére


boksz
senior tag

Enyém is..., most kettős módon van, kipróbálom úgy.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2993) randras válasza Kismaci (#2987) üzenetére


randras
veterán

Figy: mi mindenből a szarabbat kapjuk. A mobilok túlnyomó részét pedig a szolgáltatók értékesítik. Tehát ha a HTC érdeke, hogy Közép-Európában szórja ki a selejtet, arra az a legjobb megoldás, ha az említett régió szolgáltatóihoz viteti ki a szart. Két megoldás van: vagy máshonnan veszel, vagy függetlenül.

Ha ezek közül az egyikkel élsz, attól majd még ugyan úgy lehet szar egyébként, csak hogyha az is, ott nem lesz 3 napod! :(

[ Szerkesztve ]

(#2994) Gold_fish


Gold_fish
tag

Ma vettem át az 1x-et, és van hullámzás, de inkább kicsit oldalirányból kell a szélét nyomni hozzá. Határozott, de nem túl erős nyomás kell, érintés még nagyon kevés. Plusz találtam egy pixelhibát. Kínlódtam már több telefonnal az utóbbi időben, így most nincs már energiám emiatt futni a köröket. Valszeg cseréltetem majd a kijelzőjét egyszer, hátha addig karcot is összeszed, és akkor jó lesz egy cserelehetőség. Ja, és ez a második telefon, az elsőt helyből visszaadtam, mert volt a burkolaton egy pontban bevonathiba.

Ez a hullámzás hogy van pontosan? Mindenkinek csinálja, és van akinek már egészen enyhe behatásra is, vagy vannak, akiknek egyáltalán nem? Nyilván ésszerű erőkifejtés mellett kérdezem.

Van valakinek elképzelése, hogy hogyan szedik szét ezt a telefont (későbbi kijelzőcserére, akkucserére gondolok)? Ötletem sincs...

(#2995) Kronk válasza Gold_fish (#2994) üzenetére


Kronk
őstag

Hol vetted?

http://totesz.myminicity.com/

(#2996) bounty123 válasza Kismaci (#2987) üzenetére


bounty123
őstag

Nézd meg az xda fórumait és rájössz, hogy nem jobb máshol se a helyzet. Ezek a fórumok előhozzák a problémás példányokat, főleg tech-mániákus, a kütyüikkel szemben maximalista figurák járnak ide :U Pl. az én két pixelhibás darabomat jó eséllyel egy "átlag" user sohase szúrta volna ki, mert nem futtat screen testert és méregeti árgus szemekkel 10 centiről.

Gold_fish: nekem is csak nyomásra hullámzik be, eszembe se jutna emiatt visszavinni, hisz soha nem nyúlnék hozzá így használat közben, kit zavar ez? Soha fel se tűnt volna, ha nem olvasok róla és próbálom ki amiatt. Simán lehet, hogy valamelyik korábbi telefonom is csinálta volna, mert hogy sose nyomkodtam ott olyan erővel, az tuti...

[ Szerkesztve ]

(#2997) rígel válasza Kismaci (#2987) üzenetére


rígel
őstag

Én már 2-t rendeltem, mindkettő mentes az összes vélt vagy valós hibától. Ezek szerint szerencsém van?

(#2998) r4z válasza Gold_fish (#2994) üzenetére


r4z
nagyúr

A hullámzás nekem csak akkor jön elő, ha szó szerint izomból nyomom a képernyő szélét, de ekkora erőnél szinte minden telefon kijelzője torzulna.

A telefont a kijelző nyílásán keresztül szerelik szét, ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#2999) rígel válasza bounty123 (#2996) üzenetére


rígel
őstag

Ott a pont.

(#3000) rígel válasza r4z (#2998) üzenetére


rígel
őstag

Nekem is így volt. Tegnap kaptam a 2-at, nem tudom "hullámzásra bírni, akárhol, akármilyen erővel nyomom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.