Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) kerlas válasza rígel (#2050) üzenetére


kerlas
tag

Gondolom az is benne van, és azért annyira nem szomorkodom, mivel még vásárlás előtt állok.

(#2052) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Visszavagdostam a sim-et, de nagyon nem akarja felismerni. Vajon így is kapok a T-mobile-ban micro simet, hogy az előzőt levagdostam?

(#2053) rígel válasza -FreaK- (#2052) üzenetére


rígel
őstag

Nem kell bemutatni a régit :))

(#2054) rígel válasza kerlas (#2051) üzenetére


rígel
őstag

Ez az, nem vagyok benne biztos, hogy kell-e olyan telefon, ami ennyire nem tartja az értékét. Így elveszti az exkluzivitását.

(#2055) pitimany válasza rígel (#2050) üzenetére


pitimany
tag

Szerintem az expansys által árult nem magyar garanciás készülék, mert alapból nincs benne magyar nyelv.
2 év garanciával 1749900-ft az ára. (pl. Speedshop)

Amúgy köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

(#2056) V8Dávid


V8Dávid
csendes tag

Sziasztok

Mi a véleményetek megéri az árát?? Nektek átlagos használat mellett meddig bírja az aksija?? Mekkora a tényleges belső tárhelye?? Milyen minőségű a fülese??
Szerintetek ez vagy a Sony Xperia S lenne hosszú távon a jobb választás??

(#2057) szőröscica


szőröscica
addikt

Hello!

Mennyire hajlamos akadásra, laggolásra a telefon gyári firmware-rel? Röcögős, mint az Androidos telefonok általában? HD7-ről váltanék, az rettenetesen gördülékeny, de nyilván a hardvere csak töredéke a One X-ének.

(#2058) -FreaK- válasza rígel (#2053) üzenetére


-FreaK-
veterán

köszi!
Arra nincs ötleted hogy mi lehet a gond? Már szinte teljesen körbevágtam a chip-et, de nem akarja felismerni.

(#2059) Bailey válasza rígel (#2054) üzenetére


Bailey
senior tag

Benne lehet az erősebb forint is, de szerintem sokan kivárnak a vásárlással a Galaxy S3 megjelenéséig. Ezt most jól csinálja a Samsung. Amióta árulják az X-et azóta szépen csepegtetik az S3 infókat.

(#2060) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#2061) tildy válasza Reinhardt (#2004) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem egyedi problema, tobb helyen is olvastam , hogy masnal is elojott.
Three-s Skypeal jo, a Skype sajatjaval nem. Jut eszembe, 1.28 van nalad, fuggetlen keszulek? Mert nekem 1.26 nem tudom, ez-e az oka.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2062) tildy válasza Erika10 (#2020) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez egy ertelmes hozzaszolas volt, mi ez a sz.r... Szerintem ha annyira akarsz, le tudsz hozza neked tetszo skint szedni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2063) 42861 válasza pitimany (#2055) üzenetére


42861
senior tag

Ezt az árat gondold át mégegyszer. :)

(#2064) mumk1 válasza -FreaK- (#2058) üzenetére


mumk1
addikt

Ha nem vágtad pontos méretre és picit tud mozogni a tálcába a kártya, akkor, amikor tolod be a SIM tartót valami hegyes dologgal kicsit told beljebb magát a kártyát is, mielőtt teljesen benyomtad. Nekem is ez volt, de aztán észrevettem, hogy előre tolódik a kártya egy picit, ahogy betolod és akkor már nem érintkezik rendesen.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2065) kosturica válasza pitimany (#2055) üzenetére


kosturica
őstag

2 év gyártói garanciás, az expansys a htc hivatalos viszonteladója, a szervíz is elfogadja a számlalevelet úgy garanciaként, mint a speedshop-ost. Végül: mindegyikben van magyar nyelv! Remélem tudod mi az a cid: HTC_001, mert ilyeneket árul! :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#2066) r4z válasza szőröscica (#2057) üzenetére


r4z
nagyúr

A HD7-nél nem lesz gyorsabb, de ez a legsimábban működő androidos készülék a piacon, bár a Sense néha megdöccen. 1.28-as szoft alatt javult az általános sebesség az első verzióhoz (1.26) képest.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#2067) kosturica válasza r4z (#2066) üzenetére


kosturica
őstag

Lesz ez még a HD7-től százszor gyorsabb akkor, ha meglesz hozzá ez első normális kernel. Akkor elképesztően meg fog táltosodni! :K

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#2068) rígel válasza -FreaK- (#2058) üzenetére


rígel
őstag

Mikori a sim? Nekem már a dhd-m sem működött a régi sim-mel, cserélni kellett. Ha kb 3 évesnél régibb, akkor azzal nem működnek szerintem.

(#2069) -FreaK- válasza mumk1 (#2064) üzenetére


-FreaK-
veterán

Oh, köszönöm, ki is próbálom.

Sebességgel kapcsolatban: hát azért megdöccen néha, kezdtem is gutaütést kapni emiatt mert arra számítottam hogy ennél már nem lesz ilyen.
A Tegrát meg már most utálom, melegszik mint állat:)

(#2070) rígel válasza pitimany (#2055) üzenetére


rígel
őstag

Mint ahogy Kosturica is írta, az Expansys a HTC készülékek hivatalos forgalmazója, mint ilyen, az egyik legbiztonságosabb beszerzési forrás mindenféle szempontból, beleértve a garanciát is.

(#2071) beci


beci
őstag

Na,megjött a "kicsike".:) :DD :DD

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#2072) Youri


Youri
veterán

Óóóó, hogy guvadjon ki a t-mobile szeme... Fizetés nap, és megjött a meghatározás is, erre készlethiány... A fehér nem kell

RTX ON

(#2073) rígel válasza Youri (#2072) üzenetére


rígel
őstag

Tegnap este elfogyott. Ha ezzel vége az akciónak nagyon mérges leszek.

(#2074) blackmacs


blackmacs
aktív tag

Örülök hogy egyre több boldog tulaj van már a fórumon :C
Remélem egyszer eljön a 10.-e is és énis beállhatoka sorba :W

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2075) rígel válasza beci (#2071) üzenetére


rígel
őstag

Gratula hozzá!
Ha a T jobban megbecsülné a régi ügyfeleit, ma én is újra a kezemben tarthatnám. De nem módi. Nem baj, nem kötelező náluk költenem a pénzem.

(#2076) Gergi


Gergi
aktív tag

Esetleg tudja valaki, hogy hol lehetne működés közben kipróbálni a telót? Eddig sajnos csak olyan helyeket találtam, ahol meg lehetett fogdosni, de bekapcsolni nem engedték.

(#2077) boksz


boksz
senior tag

Mivel éppen elfér a farmer zsebembe így oda szoktam rakni ha utcán és itt ott járkálok.
Tegnap is leültem és mivel kisebb volt a szék a kelleténél ( ovi ) így a lábam fentebb volt, a telefon a zsebembe rezgett kihúztam és észrevettem, hogy újraindult valamiért és természetesen a pin kódot is kérte.
Megnéztem és ha a telefon le van zárva akkor is újraindul ha a bekapcsológombot tovább tartod nyomva.
Úgyhogy figyelni emberek, guggolva zsebben kikapcsol !! ;)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#2078) koveradam válasza -FreaK- (#2069) üzenetére


koveradam
tag

Nektek semmi nem jó komolyan? Megröccen :) Talán még egy minimális megakadástól ami nálam nem tapasztalható nem kell temetni a készüléket!!!
Melegedés: mégis, hogy lehetne megoldani, hogy ne melegedjen
Ha zavar akkor vegyél egy 800 MHz-n működő mobilt és akkor nem fog melegedni
Pffffffffff

(#2079) blackmacs válasza koveradam (#2078) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Na az ilyenektől tudok én is kiakadni :W

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2080) randras válasza Gergi (#2076) üzenetére


randras
veterán

Kérj meg itt valakit, egy sörért biztos találsz valakit, aki engedné. ;]

(#2081) rígel válasza blackmacs (#2079) üzenetére


rígel
őstag

Van akinek az nem tetszik, hogy nem csinál olyan jó képet mint egy Nikon d3s, és a videominőség is rosszabb mint amit egy 250 HD videokamera csinál.
Ja, és nem olyan stabilan működik navigációs rendszerként, mint egy dedikált navi.

[ Szerkesztve ]

(#2082) Youri


Youri
veterán

Öcsém... ezt a témobilt nem tésként hogyan lehet elérni, hogy ne mindig telefonszámot meg jelszót kérjen!?

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2083) blackmacs válasza rígel (#2081) üzenetére


blackmacs
aktív tag

Na igen.
Az vegye meg külö külön ahogy tetszik ne fikázzák már szét hogy ez nem jó,meg az nem jó
meg ez lehetne jobb :O
Csak rínak egyfolytában.
Nem azért de szerintem a mobarénán a tesztben amik fent voltak képek szerintem meg tök jók sogeszéknak a 8 megás fuji fényképezője sokkal de sokkal szarabb képeket lő :Y

BE QUIET!PureBase600;MSIB450Tomahawk;Ryzen52600;PATRIOT16GBViper4 DDR43200MHzCL16;FSPHyper600W;ADATA 128GBXPGSX6000;WD240GBGreen;SEAGATE BarraCuda1TB3.5"7200rpm64MB;Scythe Mugen 5 Rev B,Sapphire RX580 4Gb

(#2084) rígel válasza Youri (#2082) üzenetére


rígel
őstag

kérd egyből az ügyintézőt a "0" gombbal. (nem minden menüből érhető el, próbálkozz)

(#2085) Youri válasza rígel (#2084) üzenetére


Youri
veterán

Hát, igen. Ott kér egy tés számot, meg egy hozzá tartozó jelszót vagy mit... De nekem egyik sincs :U

RTX ON

(#2086) Youri válasza Youri (#2085) üzenetére


Youri
veterán

Sikerült, végül is mikor kérte az ügyintézéshez való telszámot, 3x nyomtam a #-t, és kicsengett :W
Azt mondta a csajszi, hogy szerinte jövő hét elejére, ami ugye most szerda lesz, valószínű lesz, az akció pedig május 6-ig tart.

RTX ON

(#2087) rígel válasza Youri (#2085) üzenetére


rígel
őstag

Most nem tudom fejből, de van olyan menü ahol szám megadás nélkül 0-val kérheted az ügyintézőt.
Vagy. Ha rákeresel a t-mobile.hu-n az üzletek listájára, minden t-pontnál megvan adva egy 0680-as szám, ami tök automata,de tudsz róla kapcsoltatni központi ügyfelest.

(#2088) rígel válasza Youri (#2086) üzenetére


rígel
őstag

Ezért akartad? Az hogy az ott ülő droid mit mond, az csak egy dolog. Legtöbb esetben f...ja sincs, csak mond valamit, sokszor tájékozottabb a hívó, mint az ügyfeles.

(#2089) szőröscica válasza kosturica (#2067) üzenetére


szőröscica
addikt

Csak nehogy a stabilitás rovására menjen az a hekkelt rom. :F

(#2090) Youri válasza rígel (#2088) üzenetére


Youri
veterán

mi a tökömet tudtam volna tenni... ki vagyok akadva a magentásokra :(((

RTX ON

(#2091) r4z válasza kosturica (#2067) üzenetére


r4z
nagyúr

Így van, a 3.0-s linux kernel csodát fog tenni a készülékkel. Az 1.30-as ROM jöhetne már azzal :D

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#2092) kerlas válasza r4z (#2091) üzenetére


kerlas
tag

Mit tud ez a 3.0-s kernel, hogy látványos gyorsulást várunk tőle?

(#2093) FragMaster válasza r4z (#2091) üzenetére


FragMaster
addikt

Remélhetőleg az nvidia összekapja magát...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2094) kchris78


kchris78
veterán

ismét belekommentelek HTC X nélkül:
én valami ilyesmit hallottam, kövezzetek meg ha nem így van, hogy a CID szolgáltatónként változik (?) és talán volt már rá példa hogy egy első körben független teló SW frissítéskor szépen lockolódik. Ezt meg tudjátok erősíteni vagy cáfolni?

Másik: valaki írta hogy annyi áramot vesz fel hogy jobban merül mint ahogy tölti. Gondolom ez saját töltővel azért nincs így, USB-n meg nem újdonság, tölteni is meg üzemeltetni is egy telefont 500mA-el ez nem a One-nál kezdődött... Autósszivargyujtó töltőnél oda kell figyelni, mert ha valaki óvatlan megvehet egy 500mA-est amivel navi közben szépen merülni fog, hiába "töltődik".

Teljesen eltalált az hogy a fehér verzió olyan metroszexuális cucc :) :) :). Már ne vegye sértésnek akinek ilyen van :).

(#2095) kchris78 válasza kchris78 (#2094) üzenetére


kchris78
veterán

másik az egy kérdés lenne a Sense4-ről. Ha átírom a DPI értéket... ja bocs tárgytalan ehhez root kell...

[ Szerkesztve ]

(#2096) FragMaster válasza kchris78 (#2094) üzenetére


FragMaster
addikt

Egyelőre független a ténél meg a vodánál is, kelet-európai ciddel tehát kapják azonnal a frissítéseket. Aki bele tud vágni az végeredményben azt kapja meg amit pl. a speedshopban is. Nem tudni ez mikor változik meg, de akit zavar majd annak ott a 8 napos elállás lehetősége.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2097) rígel válasza kchris78 (#2094) üzenetére


rígel
őstag

sw lock:
:Y Nem lehet ilyen. Ha függetlenként kapod, az úgy marad.

(#2098) r4z válasza kerlas (#2092) üzenetére


r4z
nagyúr

Jobban kezeli az erőforrásokat, tehát nem csak a teljesítmény, hanem az energiagazdálkodás is jobb lesz vele.

kchris78: Ha a töltőfejjel tölti az ember a készüléket, bár kiírja, hogy többet eszik, mint amennyit felvesz, de a valóságban tölt, még ha lassabban is. Riptide GP-vel tesztelve.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#2099) Kronk válasza kchris78 (#2094) üzenetére


Kronk
őstag

Amit függetlenként vettél meg, az már úgy is marad.
Az viszont elképzelhető, illetve várható, hogy a későbbiek folyamán az újabb készülékek már szolgáltatói zárral fognak forgalomba kerülni...

http://totesz.myminicity.com/

(#2100) kchris78


kchris78
veterán

ha lesz erre is főzött ROM akkor lesz olyan ROM amiben van NTFS modul. Így a /mnt/sdcard _lehet_ NTFS-re formázva, FEL fogja ismerni, és rá lehet másolni 4GB-nál nagyobb fájlt. Viszont nem látom sok értelmét 16/32GB tárhely esetén 4-6GBos fájlokat tárolni (pl film). Azért használ sok ilyen cucc FAT-ot mert a legtöbb lejátszó csak ezt ismeri mert annyira egyszerűen implementálható a fájlrendszer olvasó modul.. NTFS/EXTFS sokkal bonyolultabb, és CPU igényesebb. Nem véletlenül tartott sok évig míg megbízható NTFS modul született Linux alá ami nemcsak olvasta hanem írta is (+dokumentáció sem volt hozzá ha jól tudom, reverse engineering volt a módszer..).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.