Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) HardRic


HardRic
addikt

Ahogy olvasom folyamatosan a topicot azért itt is vannak problémák rendesen. Olyan nehéz lenne nekik kicsit odafigyelni, tesztelni, szűrni a selejtet? Szánalmas, hogy minden csúcskészülék ilyen.

(#2852) Youri válasza rígel (#2849) üzenetére


Youri
veterán

Hogyhogy? Volt valami gebasz vele?

RTX ON

(#2853) rígel válasza Youri (#2852) üzenetére


rígel
őstag

Van aki azt írja, határozottan jobban melegszik

(#2854) mumk1 válasza Youri (#2844) üzenetére


mumk1
addikt

Tudok linkelni 1.29-es romokat... Nagyon jók. [link1] [link2] [link3] ;] :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2855) Youri válasza mumk1 (#2854) üzenetére


Youri
veterán

kösz :U

RTX ON

(#2856) Xaels válasza HardRic (#2851) üzenetére


Xaels
félisten

Van X gyártósoruk ahol egyenként naponta kitolnak több ezer készüléket. Nem lehet mindet egyesével letesztelni. Gondolom láttál már tesztet ilyen dolgokról. Ilyenkor levesznek 1 példányt a gyártósorról random és azt megnézik. Ha hiba van leállítják azt a gyártósort, de ha megfelelő akkor mehet minden tovább. Lehet becsúszott 1-2 szállítmány aminél jelentkezik a hiba, de ezeket visszaviszed még aznap/másnap és egyből kapsz helyette egy újat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2857) HardRic válasza Xaels (#2856) üzenetére


HardRic
addikt

De nagyon költséghatékonyak akarnak lenni, látva ezt a sok hibás darabot. Ennyinek nem kéne lenni. (Vagy direkt ide "nemnyugatra" küldik a hanyagabban gyártottakat?)

[ Szerkesztve ]

(#2858) Valkűr


Valkűr
őstag

Ekkora gyártásnál lehetetlen mindent ellenőrizni. Komoly 30 millios Autóknál is voltak hibák. Erre van a 3 napos cseregarancia. Ha hullámzik a kép vissza kell vinni, és azonnal cserélik, kapsz új garancia levelet is. Az enyém nem hullámzik. 1.29 frissítés rajta. Üzemidő rendben, sebesség rendben. Akadással még nem találkoztam.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#2859) <Attila> válasza rígel (#2850) üzenetére


<Attila>
tag

Igen, köszi, közben már én is láttam :R
De jelenleg sajnos, csak feketében van készleten, remélem vasárnapig
ez még változni fog :))

SGS II ---> HTC One X <Almából csak Somersby avagy eme gyümölcsnek van értékes vonatkozása is:D>

(#2860) magnusheron válasza 42861 (#2848) üzenetére


magnusheron
tag

A Vodánál elfogyott, nem tudták cserélni... majd valamikor...

(#2861) Xaels válasza magnusheron (#2860) üzenetére


Xaels
félisten

De felvették a csere igényedet nem?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2862) mumk1 válasza Youri (#2855) üzenetére


mumk1
addikt

Jöhetne már azaz S-OFF... :U Arra próbálok vigyázni, hogy a hboot-om még véletlenül se frissüljön, még mindig a 0.43-as van fent, ha esetleg csak a régebbi verziókra lehetne megoldani....

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2863) xact


xact
tag

Ahogy elnézem nyilván megéri ez a teflon 150.000-ért!!. Olyan képet csinál kb amit egy 10 éves 3.2MP-s kamera, gondolom a 4 mag miatt sokkal gyorsabbak a filmek:D, és a jó aksiidő is kárpótol mindenkit. A Software és Hardware arányáról nem is beszélve.
Komolyan nem értem filmnézés és játék( ami erőforrás igényesebb, persze úgy irányítani hogy közben eltakarja az ember a "fél képernyőt"...)-nál 2 magnál minek több. Valaki magyarázza el nekem hogy ezért a "családok megélnek" ártól mit kap az ember?
Főleg hogy a felhasználók többsége "kinek negyobb a f...." alapon veszi, meghát műszaki "betegség", főleg hogyha fél év múlva megjelenik mondjuk egy 6 magos verzió, akkor fejvesztve rohan megvenni azt...
Tudom felhaborító amit írok, és menjek a pi...ba, meg tartsam meg a véleményemet és etc..
Én speciel túlzásnak tartom ezt az árat, nemcsak a magyar átlagkeresethez képest hanem funkcionalitásához képest is.
Igaz 4in1 (vagy akármennyi), de egyszerre nagyobbat lehet bukni vele és külön külön jobban megéri.
Lásd fényképező része ami rgy gyalázat ekkora összegért.

[ Szerkesztve ]

(#2864) magnusheron válasza Xaels (#2861) üzenetére


magnusheron
tag

Persze, kaptam jegyzőkönyvet. Csak az agyon Madonna promózótt készülék a kiemelt 15 budapesti értékesítési pont egyikén sincs készleten... A Mammutban 2 db volt, mind a kettőt én hoztam el..

Na most már ott tart a kijelző, hogy a legkisebb érintésre is hullámzik a széle, tehát nem fogja sokáig bírni a drága.

Azt nem tudták megmondani, hogy mikor lesz telefon, holnap, jövőhéten, jövő hónapban, vagy még csak most csomagolják Taiwanon....

Ez még mind semmi! A megkötött előfizetői szerződésen szereplő hívószámomat a Voda az aktiválás előtt kicserélte egy másikra, amiről egyáltalán nem értesített, úgy tudtam meg, h szóltak az ismerősök, nem érnek el és mikor felhívtam a másik telefont akkor láttam, hogy más a szám. Eddig 6 szor beszéltem a 1270-el de senki nem tudott semmit mondani...

(#2865) Youri válasza xact (#2863) üzenetére


Youri
veterán

megint egy nagyokos nokia classic tulaj, aki nem engedhet meg magának jobbat, ezért minde sz@r...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2866) Xaels válasza magnusheron (#2864) üzenetére


Xaels
félisten

Helyes. Gondolom azért túl sokat nem kell majd várni a kövi szállítmányra és szurkolok, hogy a kövi példányod már jó legyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2867) mumk1 válasza xact (#2863) üzenetére


mumk1
addikt

Hovatovább én még a garanciáról is lemondtam és ha netán bedöglik, holnap veszek egy másikat, vagy még egyet, hogy legyen az autóban is a suttyóknak, akik feltörik érte. És bocs, hogy megengedhetem magamnak... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2868) Isual válasza -FreaK- (#2837) üzenetére


Isual
veterán

valaki pedig linkelt egy összehasonlítást ahol nagyjából ugyanazt hozta a kettő teljeítményben és fogyasztásban is, meg vannak videók, ahol az antutu-t talán jóval gyorsabban teljesíti a tegra 3, ez meg az S4-et hozza ki felül... én aszondom, hogy felhasználó szempontjából mindkettő életképes megoldás :U

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2869) Youri válasza mumk1 (#2862) üzenetére


Youri
veterán

Az Adfreet nagyon hiányolom :(

RTX ON

(#2870) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Megérkezett a Galaxy S3, hát egyáltalán nem bánom hogy a a OneX mellett döntöttem :)

(#2871) janes1976


janes1976
őstag

Aki lehülyézett annak üzenem, hogy ez pedig TISZTA MŰANYAG! ;]

Nem hazudtolta meg magát a Samsung. Tudtam. ;] :DD

[ Módosította: philoxenia ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2872) Huma válasza Youri (#2865) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem is túlzás négy(öt) mag egy telefonba.
Majd ha az akkukat is fejlesztik, akkor lesz létjogosultságuk.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#2873) Jadro válasza janes1976 (#2871) üzenetére


Jadro
veterán

Én örülök neki. A műanyag is lehet igénytelen és igényes. Másrészt meg a hülye fémborítás miatt ne sugározzon már másfélszeres erővel. De kinek a pap...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#2874) mumk1 válasza Youri (#2869) üzenetére


mumk1
addikt

Elhiszem, az tényleg minden custom rom alaptartozéka. :) Nekem már az is hiányzott volna, ha a Sensationról nem tudtam volna áthozni minden mentésemet. Az S-OFF meg igazából csak a radio flash miatt hiányzik, meg ugye minden szir-szar miatt fastboot alól kell bohóckodni, a /system írás hiánya miatt. :(

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2875) Youri válasza Huma (#2872) üzenetére


Youri
veterán

Ezt még így elfogadom, bár teljesen nem értek vele egyet, de szerintem az a hozzászólás semmilyen mércét nem üt meg, és lerí róla az irigység....

RTX ON

(#2876) xact válasza mumk1 (#2867) üzenetére


xact
tag

Nem haragszom hogy megengedheted magadnak, sőt örülök neki:)
Végre valaki a "felső 10.000-ből"... de most komolyan nincs ezzel semmi baj.
Csak erre majd akkor emlékezz ha esetleg nem fent hanem lent leszel.
akkor nem így fogod látni, de a korral majd te is belátod. De remélem soha nem kell megtapasztalnod.

(#2877) xact válasza Youri (#2865) üzenetére


xact
tag

Nem írtam hogy Nokiám van, de te biztos jobban tudod..:)
Ez csak megjegyzés volt a részemről. Azért írtam mert, soknak sír a szája hogy drága a benzin , bevezetika telefon adót, elveszik ezt+azt, de mégis van ilyenekre pénz. Ez nem fog változni sosem, pénz mindíg arra van amire kell.
Nem írigylem hogy nincs ilyen telefonom, felfogás kérdése hogy kinek ér meg ekkora összeget az ilyen kaliberű készülék.
igyekszem megtartani a véleményemet magamnak.

(#2878) -FreaK- válasza xact (#2876) üzenetére


-FreaK-
veterán

Látom nem sikerült megértened. Attól hogy nem mindenki engedheti meg magának (és ehhez nem kel la felső 10.000-ben lennie) attól még a telefon nem szar, ócska, hiábavaló.
Mennyé' innen el trollkodni máshova. Köszi

"igyekszem megtartani a véleményemet magamnak."
Eddig nem sikerült, de mi is örülnénk neki.

[ Szerkesztve ]

(#2879) Isual válasza janes1976 (#2871) üzenetére


Isual
veterán

Az én véleményemet szóról szóra leírta plus44 :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2880) mumk1 válasza xact (#2876) üzenetére


mumk1
addikt

Nos, ezen nem veszünk össze. Te nem tudod én hány éves vagyok (bár lehet meglepődnél ha esetleg kiderülne, hogy a fiam lehetnél), nagyon lentről kezdtem és magam raktam össze amim van. De ez már tényleg nagyon off. Nincs azzal semmi gond, ha valaki 5ezer forintos telefont használ, mert neki az is elég, vagy csak arra telik, csak nem értem az ilyen reakciókat miatta. ;) Na, részemről befejezve.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2881) xact válasza -FreaK- (#2878) üzenetére


xact
tag

De azért valjuk be őszintén eléggé felvágós szöveg volt.
Utolsó kommentbe írtam le, tartom is magamat hozzá.
üdv.

(#2882) BroCreSt


BroCreSt
aktív tag

Komoly a telefon, nem egészen 1 nap alatt kipurcant.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2883) .:P:.


.:P:.
csendes tag

Egyáltalán nem bántam meg a vételt. Állati jó készülék. már csak 1 dokkoló kell! :D Picit vastagabb lenne, nem kellene állandóan tölteni:D

[ Szerkesztve ]

Siemens a60-Se w610i-Motorola defy-Htc One X

(#2884) janes1976


janes1976
őstag

Most odabaszhattak volna a többieknek, pl. kerámiaház stb.

De mit is várunk a Samsungtól? :C

Az a baj gyerekek, hogy itt nem biztos hogy csökkeni fog a One X ára. :U

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#2885) pingwin011


pingwin011
aktív tag

A képen jól látható oldalt egy csík, ami körbemegy az egész házon. Piszok. De ha unibody a ház, akkor hogy lehet ez? Az előző telón nem volt ilyen, azt 7 napig hasznàlfam. Ezt ma kaptam? Termèszetes ez? Vagy vihetem újra cseréltetni?

A kép linkje:

http://db.tt/bbaXSdQQ

[ Szerkesztve ]

(#2886) -FreaK- válasza pingwin011 (#2885) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ott nincs illesztés ha arra gondolsz, felül matt a felület, alul fényes. Talán egy nagyon kicsi perem van a két felületkezelés találkozásánál, az koszolódhatott össze. Nálam egyébként teljesen tiszta.

[ Szerkesztve ]

(#2887) .:P:. válasza pingwin011 (#2885) üzenetére


.:P:.
csendes tag

Csere. Egy újabb selejtes ház. :(

[ Szerkesztve ]

Siemens a60-Se w610i-Motorola defy-Htc One X

(#2888) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenki aki eddig nyomdafestéket nem tűrően írt, sürgősen váltson szalonképesebbre!
Ez szakmainak számító topik, nem politikai és nem is gazdasági, azt pedig, hogy kinek mit kellene feld...ni még egyszer nem szeretném olvasni ezen a Fórumon sem én, sem Moderátortársaim!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2889) BroCreSt válasza BroCreSt (#2882) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Egyik percről a másikra lejelentkezett a hálózatról, semmilyen kártyával nem megy,
most meg, úgy hogy nem csinálok rajt semmit, szinte forró az akksi,
ja, és 2 órája vettem le a töltőről, de már jelenleg 43%-on áll a töltöttségjelző, és még nyomkodva sem volt. :)
Tegnap este töltöttem fel, ma du.5-ig bírta szusszal.

Ez több mint X-Files..

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2890) pingwin011 válasza .:P:. (#2887) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Akkor jön a 3. One X... Nem baj, egyszer csak jót kapok. :-)

(#2891) pingwin011 válasza .:P:. (#2887) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Akkor jön a 3. One X... Nem baj, egyszer csak jót kapok. :-)

(#2892) mumk1 válasza BroCreSt (#2889) üzenetére


mumk1
addikt

Factory resetet csináltál rajta? :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2893) Isual válasza pingwin011 (#2890) üzenetére


Isual
veterán

ezek miatt viszont én már előre félek, hogy milyet kapok jövőhét elején.... majd hétvégén összeírom, hogy mire kell odafigyelni, de azért valszeg beírok ide, hogy segítsetek (kijelző hullámzás, vibrálás szürke háttérnél, pixelhiba, koszos szél... tudja még mi a fene) :D

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#2894) BroCreSt válasza mumk1 (#2892) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Aha, gyári beállítás megvolt, de semmi..

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2895) mumk1 válasza BroCreSt (#2894) üzenetére


mumk1
addikt

Két dolgot még megnézhetsz, ha esetleg még is szoftveres a probléma.
1. Factory resetet tudsz csinálni HBOOT-ból is. (menete a következő) beállítások-energia-gyors boot kikapcsolása. Kikapcsolod a készüléket, majd a hangerő le gomb folyamatos nyomva tartásával bekapcsolod. Itt megtalálod a factory reset menü pontot, a menüben a hangerő gombokkal lehet mozogni és a power gombbal nyugtázni.
2. Letöltesz a régiókódodnak megfelelő gyári RUU-t. Ez egy PC-ről indítható exe fájl, ami tartalmazza a romot, radio romot, gyári recoveryt, hboot-ot. Ha esetleg a radio romod sérült, ez akkor is javítja, míg a factory reset nem. Ha az enyém lenne a beteg, ezeket még tuti megnézném. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#2896) atoka1


atoka1
tag

Nálatok mennyi idő alatt frissített 1.28 ra? Mert nálam már vagy 10 perce tolja, töltőn hagytam, baj vagy nem?

(#2897) rol33 válasza atoka1 (#2896) üzenetére


rol33
aktív tag

igen, vedd le a töltőről

®

(#2898) rol33 válasza atoka1 (#2896) üzenetére


rol33
aktív tag

dupla

[ Szerkesztve ]

®

(#2899) atoka1


atoka1
tag

Köszi, egyből továbbment :)

(#2900) Kismaci


Kismaci
tag

Well... biztos linkelték már, deee...

[link]

Külön kiemelném:

"Where Samsung falls behind its direct competitor is in the actual feel of the phone. Although the sides of the Galaxy S III have a brushed metal look, they seem to be made of plastic and the back is most definitely plastic. Alas, as much as we wished Samsung would move away from cheap-feeling (if sturdy) materials, the GS III is just keeping up with tradition. The glossy back is now more in keeping with the original Galaxy S than the textured finish on the Galaxy S II."

Nos... úgy látszik, hogy aki prémium minőséget keres, egyértelmű a választás. Ahol erősebbnek tűnik, az a tárhely például. Mondjuk... nekem tuti elég a 32 giga, de kinek hogy. A prémium szegmenst MEGINT elvesztette a Samu, hihetetlen! Ekkora pancsereket! Pedig reméltem, hogy ebben IS lesz kihívója a One X-nek, bár el kell ismerjem, raktak fancy dolgokat az új Samuba is!

Ronda és fiiiinom!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.