Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Kismaci válasza james008bond (#1599) üzenetére


Kismaci
tag

De engem éppen az döbbent meg, hogy ahhoz képest, hogy mennyi minden fogyaszthatja jobban az akksit, ahhoz képest egész döbbenetes az akkumulátor idő, ahogy itt riportolják a fórumtársak... számomra tényleg döbbenet és nagyon-nagyon kellemes meglepetés.

Az én használati szokásaimmal (mármint ami után már nincs ÁLLANDÓAN a kezemben és nyomogatom :D) tökéletesen szuper és kielégítő lesz az üzemidő. És persze ez felhasználó függő, persze tisztában vagyok vele. :)

Ronda és fiiiinom!

(#1602) nistv4n


nistv4n
tag

Elég jó árat kalkulált ki a T-mobile.. A kérdés azonban az, hogy az árlista alapján, ha az 1000 forintos GO!Net L-t veszem egyedül a készülék mellé, és mindezt Webshopon keresztül, akkor 117ezer a készülék? Az elég kellemes lenne..

Másik kérdés, valakinek sikerült vásárlás előtt megnyomkodni? Saturn, Media Markt azt mondta, május közepén jön, eDigital semmi infó, sarki GSM-esnél volt, de nem enged tapizni, T-pontok, Voda boltok is nélkülöztek a Mammutban például.. Valakinek ötlet? :)

(#1603) nistv4n válasza #74266624 (#1600) üzenetére


nistv4n
tag

A Mobilarena-s tesztből arra következtetek, hogy RDS információkat meg tudja jeleníteni, szóval ha a rádió támogatja, megjeleníti...

(#1604) Xaels válasza nistv4n (#1602) üzenetére


Xaels
félisten

Speedshop? Ott általában ki vannak rakva az újdonságok előbb utóbb.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1605) james008bond válasza Kismaci (#1601) üzenetére


james008bond
őstag

Na ja, szerintem nagyon egyben van, írtam is éjjel 9 óra alatt 2%.ot esett az akkuszint, de pl játéknál, videónál, YouTube-nál percentként is eshet 1%-ot...telefonáláskor nem tudom, hogy alakul, keveset beszélek, de vélhetően ott sem sokat, mivel kijelző nem világít és a telefonálás alatt nyilván nem pörög 4 proci..
Ja azt nem tettem hozzá, nálam még 1.26 van fent. Érdemes frissíteni? Észrevettetek különbséget?
Még mindig kérdés: mi fogyaszt többet, ha wi-fi-n lóg ( only gsm ), vagy 3G-n bekapcsolt mobilnettel ( wi-fi off )???

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1606) james008bond válasza Xaels (#1604) üzenetére


james008bond
őstag

Múlt hét szerda délután még nem volt kitéve, sőt semmilyen kiegészítő nem volt nekik. Pedih első napon eladtak 25 darabot, a 26-at hozták ki a Veletech 2012-re...az fehér volt :DD

[ Szerkesztve ]

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1607) kosturica válasza james008bond (#1605) üzenetére


kosturica
őstag

Minimum 10 %-al jobban bírja az akku a frissítés után, nem beszélve a különböző kijelző és egyéb bugok javításáról.
Nekem 3g netezésnél többet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1608) Kismaci válasza james008bond (#1605) üzenetére


Kismaci
tag

1.26-os verzióval ne csodálkozz, hogy gáz az akksi idő... :D
Gyakorlatilag ez a mínusz egyes verziós gyári ROM. Ahogy kosturica is mondja, érezhető a javulás, már a 27-tel is, de ha a kicsikéd kéri a frissítést, ne állj ellen.

:DDD

(#1609) koveradam:

:)

[ Szerkesztve ]

Ronda és fiiiinom!

(#1609) koveradam válasza Kismaci (#1601) üzenetére


koveradam
tag

Így van ahogy írtad! Én is ha nem játszok rajta csak zenét hallgatok és böngészek nagyon kielégítő az akku ideje!!!
Viszont a gond az, hogy néha belefeledkezek a játékba és akkor hamar kell neki a "kalória" :)

(#1610) kosturica válasza koveradam (#1609) üzenetére


kosturica
őstag

Ez a gyári szabályozás még nem optimalizált kellőképpen, ezért érdemes lejjebb venni a fényerőt és meglátod ez csodákra képes!

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1611) koveradam válasza kosturica (#1610) üzenetére


koveradam
tag

Csak írtam a többi hozzászóláshoz. Nekem mindig az volt a véleményem, hogy odacsavarva jó a fényerő konnektor általában mindenhol van :)

(#1612) nistv4n válasza Xaels (#1604) üzenetére


nistv4n
tag

Náluk még nem voltam, de akkor holnap útba ejtem őket holnap, köszi a tippet!

(#1613) james008bond válasza Kismaci (#1608) üzenetére


james008bond
őstag

Valaki írta, akkor búcsút mondhatok a rootolásnak :F

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#1614) r4z válasza james008bond (#1613) üzenetére


r4z
nagyúr

Annak semmiképpen, mert a HTC unlock nyitni fogja azzal is a bootloadert. Max az S-OFF-ot bukhatod, de azzal xmoo-ék még mindig nem jutottak semmire.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#1615) Remus389 válasza mumk1 (#1571) üzenetére


Remus389
veterán

miert nem hasznalod a brigtness widgetet?

olyan fenyerot allitasz be egy klikkel ami jol esik

en mar rég leszoktam sgsen az automata fenyerorol vagy Túl világos vagy sötét ahh mind1

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1616) mumk1 válasza Remus389 (#1615) üzenetére


mumk1
addikt

Jobban szeretem automatán. Ha már manuálisan állítanám, akkor sem használnék mindenféle kétes widgetet, hanem feltenném ezt. [link] Kicsit elegánsabb. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#1617) tildy válasza james008bond (#1589) üzenetére


tildy
nagyúr

Nalam jobban birja, mint a dezi .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1618) Remus389 válasza mumk1 (#1616) üzenetére


Remus389
veterán

ez tényleg jó tetszik

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1619) mipityu válasza #74266624 (#1600) üzenetére


mipityu
tag

Nem jeleníti meg, de...
Az RDS rádióba integrálták a SoundHoundot. A rádió felületén felül menüből indítható és elég nagy pontossággal felismeri a számokat (ha fülhallgatóval hallgatod akkor is), de net kell hozzá. Tök jó :-)
A fenti igaz a Tuneinradiora is és az hangosabb :-)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#1620) Remus389


Remus389
veterán

egyébként csak megjegyeznem hogy aki nem bírt várni annak 180K volt, vodanal megkapod 153 ezerert kartyasan, az 27 ezer sporolas

aki még tud várni, kijön az sgs3, még fog esni az ára, mondjuk 130-ra( beindul az arharc)

előfizetéssel pedig még annál is olcsóbb lesz akár 90 ezer

ezért is bölcsebb várni legalább 1 de inkább 3 hónapot míg beáll az ára a cuccnak(esetleg kiderül valami hibája vagy a konkurrencia is megjelenik) , nem rögtön rohanni érte

de azt is megértem aki nem képes várni...és nem sajnálja azt a néhány Szent Istvánt ezért

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1621) Kismaci válasza james008bond (#1613) üzenetére


Kismaci
tag

Miért mondhatnál búcsút?
Én nagyon hiszek az XDA-s srácoknak, ügyesek, lesz S-OFF.

Többek között azért IS érdekel ez a készülék, mert elég érdekes ahhoz, hogy megmozgassa a srácok fantáziáját, elég nagy közösséget mozgat meg. Vajon hol vannak Cotulláék? Meg a DFT team? Jó lenne, ha ők (is) rárepülnének: a Leokámra is ők csinálták a HSPL-t... :)

De SEMMIKÉPPEN nem szabad feladni így cca. 20 nappal a megjelenés után... :DD

(#1620) Remusz911:

Nem mindenki olyan türelmes, mint te. :D
Valószínűleg én se tudom megvárni a kérdéses telefonokat: túl türelmetlen vagyok, pedig elhiheted: az volt a tervem (ó, én balga), hogy kivárok még: SGS3, iPhone 5 (igen, ez is játszott az iPod Touch-om után)... bár az SGS3 valszeg összejön, mármint megvárás, de sajnos nincs rajta Sense... és kérdéses, milyen anyagból csinálják - de ezt úgyis megtudom.

Sajnos a "kicsike" teljesen levett a lábamról, amikor kb. másodikán megláttam az első kicsomagolós videót és benne a telefont a kijelzőjén az "I am the ONE you've been waiting for" szöveggel. Főleg, mert TÉNYLEG nagyon vártam már november óta! :))

[ Szerkesztve ]

Ronda és fiiiinom!

(#1622) tildy válasza Remus389 (#1620) üzenetére


tildy
nagyúr

Az meg mindig MOCSOK sok. De jo, hogy ....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1623) Remus389 válasza tildy (#1622) üzenetére


Remus389
veterán

.... emigraltal

rígel: 2 hónap múlva mondd ezt, nekem mindegy, lehet lesz valami akció, promocio, ki tudja

egy ket honapig nyugodtan lehet varni, a nyitoar mindig magasabb jóval , főleg csucskeszuleknel

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1624) rígel válasza Remus389 (#1620) üzenetére


rígel
őstag

Nem hiszem hogy ilyen áreső lenne. A HTC csúcstelefonok ára sosem fog leesni egy Samsung szintjére. 90-ért legfeljebb használtan kapsz majd, talán egy fél éveset. ha tartja magát a Forint.

(#1625) tildy válasza Remus389 (#1623) üzenetére


tildy
nagyúr

Nop:)
Csak annyi, hogy de jo , hogy vannak olyan helyek, ahol normalis, emberi aron hozza lehet jutni... Komolyan, szabadrablas ami megy otthona szolgaltatoknal. Rohej. Fizess 90 ezer forintot a teloert egy 10enezer forintos csomagnal...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1626) Kismaci válasza rígel (#1624) üzenetére


Kismaci
tag

True: a két éves Leokámat cca. 60-70-ért még ma is el tudnám adni (tökéletes állapotú, karcmentes)... :)

(#1625) tildy:

+1!
De hát tudjuk, hogy itt Magyarországon olyan szuper a gazdasági helyzet, hogy nekünk meg se kottyan 25-30-40+%-kal többet fizetni, nemcsak előfizuért. No de egy olyan szegény, csóró, harmadik világbéli ország polgárának, mint UK meg USA, meg kell hogy értsük: MUSZÁJ olcsóbban kapnia, nem tudná megfizetni, ha drágábban kapná, na!
:DDD

(#1629) rígel:

+1!!!
Pont erre számítva aspirálok a One X-re! :)

[ Szerkesztve ]

Ronda és fiiiinom!

(#1627) rígel válasza tildy (#1625) üzenetére


rígel
őstag

Amíg a magyar hajlandó ennyit fizetni érte, miért ne? Márpedig ilyen áron is viszik mint a cukrot.

(#1628) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy ha netalán egy XL verzióhoz hozzájutnék függetlenül, akkor azt tudom használni itthon?

(#1629) rígel válasza Kismaci (#1626) üzenetére


rígel
őstag

A sikeres HTC modelleknek kitűnő az értéktartásuk. A HD2 sikeres volt, remélem a one x ilyen értelemben méltó utódja lesz.

(#1630) Remus389 válasza rígel (#1629) üzenetére


Remus389
veterán

na jó a desire is sikeres volt és bagoert kapsz, egyébként hd2-t is láttam 50 alatt

kismaci: igen ez érdekes itt alacsonyabbak a fizetések és drágábbak a telok, nekik ezer dollaros a fizujuk és egy elfogadható elofizuval 0 dolcsi a legszuperebb telo, ott nem is nagy szám, akinek van munkája röhögve vesz htc onex vagy i4s-t

ugy lenne a logikus csorobb orszagban picit olcsóbb lenne hogy itt is fogyjon, de nem a gazdag országokba pofátlanul olcsó

de ne csak Magyarország -ot szidjuk ugyanez a helyzet az összes csóró országban, van ahol még gazabb

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1631) rígel válasza Kismaci (#1626) üzenetére


rígel
őstag

Na ja, a csóró németje nem hajlandó megfizetni egyetlen termék után sem olyan felárat, amit a megyar megfizet, még akkor is ha utána 2 hónapig kenyéren meg vizen kell élnie. Ez mindig is jellemző volt ránk.

(#1632) rígel válasza Remus389 (#1630) üzenetére


rígel
őstag

Vazze, de hasonlítsd már össze mondjuk az sgs árának alakulását a DHD-vel. nagyjából egy árról indultak, hasonló tudással. Másfél évesen én 60 ezerért adtam el 2 nap alatt a DHD-t, úgy hogy napi 10-15 érdeklődő volt, alku nélkül vitték el, úgy hogy picit kopott volt a ház sarka. Sokan ajánlottak érte fiatalabb sgs-t +kp-t.
Szerinted egy ilyen korú sgs-t mennyiért lehet eladni?

(#1633) Remus389 válasza rígel (#1632) üzenetére


Remus389
veterán

amikor én néztem egyarban voktak és a dhd magasabbrol indult, az sgs 140-rol, a dhd 180-rol

most is kozel egyarban vannak

kulonben nem azert tartja jobban az arat mert htc, hanem mert ritkabb mint az sgs

ott a htc desire, annyi van belole mint a fene mar 40 alatt is van, olcsobb mint az sgs pedig egyarrol kezdtek

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1634) rígel válasza Remus389 (#1633) üzenetére


rígel
őstag

"most is kozel egyarban vannak"
:Y :Y :Y
Másfél éves DHD-mért fiatalabb sgs-t + kp-t ajánlott nem egy érdeklődő!!!!
60 ezerért nevetve el tudsz adni most is egy ilyen korút. Próbálj eladni egy ilyen korú, megkímélt mégis leharcoltnak tűnő sgs játéktelefont eladni.
Amikor én vettem, egy árban voltak.

Valóban nem azért tartja jobban az árát mert HTC, hanem azért mert a két készülék közti minőségérzetet (általánosságban a Samsung és a HTC közti minőségkülönbséget) zongorázni lehetne!

A Desire-t ne az sgs-sel vesd össze, a dhd a kategóriatársa.

[ Szerkesztve ]

(#1635) Remus389 válasza rígel (#1634) üzenetére


Remus389
veterán

http://hardverapro.hu/apro/elado_813/hsz_1-50.html

ezt nevetve 40 ala alkudom, nezz ra a datumra miota hirdeti, pedig HTC!

a DHD az mas egyreszt draga csucsmodel volt, es nincs annyi belole, tehat ne csodalkozz

kulonben latok dhd -t. 50-ert aprokba

szal olyan nagy kulonbseg nincs, inkabb az iPhone az ami nagyon jol tartja az arat(szerintem azzal kevered) , a htc nem olyan az se

a dhd olyan csucsmodel volt mint ez, 180 ezer volt a nyitoara ha jol emlekszem

az sgs olcsobb(140k), regebbi es tomegtelefon, tele van az apro veluk

ahhoz kepest nem is olyan nagy kulonbseg az a 10-es hasznalt arba

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1636) rígel válasza Remus389 (#1635) üzenetére


rígel
őstag

az iphone más kategória!
Ott a gyártó kifejezetten az értéktartásra összpontosít, teljesen más üzletpolitikát folytat.
A többi gyártó közül azonban a HTC magasan vezet.
A Samsung készülékeket a gyártó agresszív üzlet- és árpolitikája miatt igencsak rossz értéktartás jellemzi. Tapasztalat.

Az sgs ugyanolyan csúcsmodell volt mint a dhd! Amikor a DHD-t vettem egy árban voltak, aztán jellemzően a Samsung ára zuhanni kezdett, míg a HTC enyhén mérséklődött.
Jellemző különbség, hogy a Samsung az új flagshipjének bejelentése után lesz@rja a z addigi csúcstelefonjának támogatását, gyakorlatilag csak az újat nyomatja, hamarosan az sgs2 is erre a sorsa jut.

[ Szerkesztve ]

(#1637) Remus389 válasza rígel (#1636) üzenetére


Remus389
veterán

kivetel sgs2, mert az meg mindig draga

gondolom a Note -ok se fognak egyhamar bagoert elkelni mert faxak

az ertektarto ami jo, meg amiből nincs sok

szerintem az hogy htc van ráírva vagy Samsung kevésbé szamit

különben egy dhd lehet karcos, az azért csúnya fém ide fém oda, kinek kell olyan

a jatektelefon sgs -en alig latszanak a karcok és hatlapja cserélhető tehát sokkal tovább marad szép, praktikusabb

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1638) nistv4n válasza Remus389 (#1623) üzenetére


nistv4n
tag

Nem is kellett két hónap, igaz rövid ideig tartó promó a HTC-re, de ugyanolyan, havi 3000ft-os előfizetés mellett, Webshopból:

One X - 115 992
SGS2 - 98 910
Xperia S - 104 391
Note - 112 491

Szóval a jelenlegi, kb két hetes ára szerint még csak nem is számít drágának a telefon.

(#1639) Remus389 válasza rígel (#1636) üzenetére


Remus389
veterán

tévedésben vagy a mai napig jönnek ki az alap galaxy s -re gyártói romok

nagyon jól támogatott az sgs, OK az ICS már nem lesz de a dezire se, tehát semmivel sem jobb a htc

dhd ra meg sgs2-re lesz /van ICS

el vagy tevedve

és ha vennéd a fáradtságot és megnezned mennyibe kerul valojaban egy használt hd2,desire,dhd, sgs, sgs2 akkor rájössz a Samsung modellekert ugyanúgy pénzt kérnek, sőt az sgs a desire -nél dragabb, az sgs2 pedig a dhd-tol drágább

lesd meg ha nem hiszed

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1640) rígel válasza Remus389 (#1637) üzenetére


rígel
őstag

Egy kicsit azért számít a név is! De leginkább a minőség és a sikeresség.
Hiába van kevés valamiből ha sz@r! Nem műtárgyak ezek, hogy ez határozná meg az értéküket.
Az sgs2 ártát majd az sgs3 bemutatása után figyeld meg! No meg hogy látványosan megszűnik a terméktámogatás.

(#1641) jacis válasza rígel (#1632) üzenetére


jacis
nagyúr

Ezt a tényt én is alátámasztom. Nekem is ajánlottak tavasszal egy pár SGS-t a DHD-mért. Nekem is 60-ért vitték el.

Más: Szerintetek van arra esély, hogy a One x gyárilag is támogassa az OTG-t? Nekem ez nagyon asznos funkciója lenne amit remélem, hogy nem hagynak ilyen formában. :(

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1642) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Tök jó ez a One X fórum, csak át lehetne nevezni Telefon tulajok "baráti" topikjára.

Tök érdekes, hogy ki mennyiért adta el a szarszungját, meg szifon meg HD2 tényleg, csak pont leszarom.

Az érdemi információ a One X-ről kb 10% alatt ha lehet.

Read only ON

(#1643) kosturica válasza rígel (#1636) üzenetére


kosturica
őstag

Szerintem hiábavaló ez! Szélmalom harc! Nem vetted észre tegnap? :D

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#1644) rígel válasza Remus389 (#1639) üzenetére


rígel
őstag

Mindig egygyel korábbi HTC-t próbálsz hasonlítani egygyel későbbi Samuhoz
DHD-SGS
Sensation-SGS2
nem pedig Desire-SGS
DHD-SGS2

Igen, DHD -re lesz gyári ICS. SGS-re????

[ Szerkesztve ]

(#1645) rígel válasza kosturica (#1643) üzenetére


rígel
őstag

Valóban, fel is adom.
Meg hát tényleg nem ez a topik témája.

(#1646) rígel válasza FeRRaR1 (#1642) üzenetére


rígel
őstag

sorry :R

(#1647) rankesz válasza rígel (#1644) üzenetére


rankesz
veterán

Attól még hogy SGS-re nem lesz gyárilag ICS, még meg lehet nézni hol tartanak a portolásban! Tökéletesen használható romok vannak rá annak ellenére hogy a fejlesztőknek (akik a tizenpár millió eladot SGS tulaj közül kerültek ki) nem állt rendelkezésére forráskód, mindent a Nexus S, és reverse engineering-el értek el

Egy video sagit "tollából, 2 hónappal ezelőtti állapotról [link]

Szerk: erősen off :B

[ Szerkesztve ]

(#1648) Dicker válasza FeRRaR1 (#1642) üzenetére


Dicker
őstag

Hát Remusz már csak ilyen. :D Tegnap a processzorok voltak témában. :D De meg kell szokni, hiába off :D

Fel kell tennem a kérdést újra, mert nem kaptam rá sajnos választ, mivel pont akkor indult el a vita :D

"Sziasztok!
Olyan kérdésem van, hogy ha netalán egy XL verzióhoz hozzájutnék függetlenül, akkor azt tudom használni itthon?"

(#1649) rígel válasza Dicker (#1648) üzenetére


rígel
őstag

Igen, tudod.

2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
4G Network LTE 1800 / 2600

(#1650) kosturica válasza Dicker (#1648) üzenetére


kosturica
őstag

Na átnézem még egyszer...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.