Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82601) Byk01 válasza rbalint88 (#82600) üzenetére


Byk01
senior tag

Lehet bérelni is :)

Én is beírom a júni 11-et.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82602) j.bravo válasza Byk01 (#82601) üzenetére


j.bravo
addikt

Jaja, úgy csináltam én is legutóbb *. Egy körre siman vallalhato a muszaki állapota, a minden bufenel megállunk tempóval akar többre is :D
Akkor par eve olyan baráti áron volt amennyiért ugy gondoltam hogy siman megérte hogy nem kellett lecipelni.

* persze Bálintnak nem muszaj tandemet :DDD

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#82603) .mf


.mf
veterán

Beírtam én is a júni 11-et.

Na akkor már csak a jövő heti sör a kérdés, a válasz igen :DDD szóval van, akinek nem jó a szerda este?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82604) rbalint88 válasza .mf (#82603) üzenetére


rbalint88
addikt

igen, két nap egymás után erős lenne :DDD

Bringabérlés nem kizárt, de hosszú távon a gyerek miatt valószínűleg a saját darab lesz a célszerű, mondjuk most még kicsit korai. Másfél éves csak, ellenben már a nyuszimotorral nagyon racse, nyárra hozzánő a futóbiciklihez is, aztán nem lesz megállás :))

(#82605) gorgo


gorgo
őstag

Bakker, én is beírtam a jún.11-et a naptáramba 2 hónappal ezelőtt, Debrecenben leszek lagziban :(/ :) . Lemaradok a nyugger tókerülésről :DDD . Sörözzünk valamikor, hamar!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82606) Jahno válasza .mf (#82603) üzenetére


Jahno
őstag

Én meg nem tudom, mert asszonynak a cég fizeti a kultúrális programokat és mivel folyton fotózni lógok meg kocsmában, múlt héten befenyített és beírt vagy 10 színházat a naptárba, többnyire kedd-csüt közé. Megnézem, de április 6ra szerintem pont esik.

(#82607) gorgo


gorgo
őstag

bakker, nem találok mosogatógépes topikot! Bahh, ez a PH sem a régi (vagy én nem vagyok a régi :DDD ).
Ti mit ajánlanátok? Nekem a mostani AEG mosógép, hűtő egyformán csúcs, szal azzal kezdem a nézést...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82608) Viktor0610 válasza gorgo (#82607) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem jó a vonal.
Most vett ismerősöm Electrolux mosógépet, az AEG egy kicsit jobb Electrolux. :DDD

Amúgy asszem, Parcinak van egy írása, aminek a témája lett a mosógépes topik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#82609) cdl válasza gorgo (#82607) üzenetére


cdl
senior tag

Alacsonyabb ársávban Beko az ajánlott. Mivel Nálunk fontos volt a csendesség, így abból kerestünk egy nagyon csendes modellt.
5 év garit pedig más nem ad.

(#82610) rbalint88 válasza cdl (#82609) üzenetére


rbalint88
addikt

Kiveve a Bosch, amikor olyan promo van :) de alapbol tenyleg nem. Nezegettem en is a beko cuccokat, jonak tuntek, de sajnos nem volt mindenhova olyan megoldasuk, ami minden szempontunknak megfelelt volna*, igy nalunk gorenje lett az osszes konyhai gep. Fel ev utan nagyon elegedettek vagyunk veluk, ezekre 3 ev gari van.

*sok versenyzo ott esett ki, hogy fekete kellett mindenbol beepitett mikrobol es mosogatogepbol meg inox uralom van, de a gorenje objektiv szempontok alapjan is jo valsztas volt, max nehol kicsit dragabb egy electrolux vagy whirlpool vagy zanussi gephez kepest, ami szvsz az 1v2 helyett 3 ev garin mar helybol visszajon.

(#82611) Jahno válasza gorgo (#82607) üzenetére


Jahno
őstag

Mindeni mást fog, én vettem egyet ami árban jó volt, nem kell kifolyó, és be is fér a likba, kész. Asszony meg mondta is, hogy szép :-D

(#82612) gorgo


gorgo
őstag

Olyan 200 körül szánunk rá. Rahedli van, egyik olyan mint a másik, valszeg belső pakolhatóságban különbözők, de ehhez kicsit sem lövök.
AEG-re is van 5 év gari, csak ehhez ~10k-t csengetni kell. Nem fogok, hűtőre, mosórea se vettem.
Bekötés csak szakember? Ha nekem sikerül az nem garivesztés?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82613) rbalint88 válasza gorgo (#82612) üzenetére


rbalint88
addikt

Igen, altalaban mar minden beepitheto gep garanciajanak ervenyesitesehez kell a szakember altali beepites, szamlaval. Szerintem 10k-t meger +2-3 ev :R

(#82614) gorgo


gorgo
őstag

Ez a mai nap egy igazán kiváló számomra (igazából tegnap szúrtam ki a Libriben, hogy jött ki új könyve utóbbi időben kedvenc írómnak, annak a kritikáját olvastam ma, amely felvezetése így hangzik):
"Cixin ​Liu (1963) a világszerte kétmilliónál is több példányban elkelt Háromtest-trilógia Hugo-díjas és kilencszeres Galaxy-díjas kínai szerzője, akinek regényfolyamából – minden idők legmagasabb jogdíját fizetve az adaptációs jogokért – a Trónok harca alkotói készítenek Netflix-filmsorozatot."
Nos, pont a Háromtest trilógia miatt a kedvencem, veszett jó könyvek! Lesz belőle sorozat, egek, alig várom!!!!! :C :C :C :C

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82615) Ear001


Ear001
addikt

Ti hogy érzitek, milyen helikopternek lenni?

(#82616) Jahno válasza Ear001 (#82615) üzenetére


Jahno
őstag

Helló, Te valami új vagy itt? Igazán bemutatkozhatnál, hogy ez meg ez vagyok, innen és innen jöttem, kisüsti alapú vallásban hiszek meg ilyesmik, ha már csak bámulsz itt nekünk, mint egy 20 forintos peep showban.

(#82617) Ear001 válasza Jahno (#82616) üzenetére


Ear001
addikt

Én kérek elnézést amiért az elmúlt években elkerültem a figyelmed.
Válaszolnék is akkor a fenti kérdésemre. Jó, hogy még maradt pár helikopterleszálló.

(#82618) gorgo válasza Jahno (#82616) üzenetére


gorgo
őstag

Ööö, de hisz füles szokott itt lenni, csak ritkán, hagyd békén, emlékeim szerint szeretjük őt :DDD. A kérdését viszont nem értem, csak sejtem (?).

Egy jó barátom így reagálta le a tegnapot, osztom:

Ady Endre: A grófi szérűn
Nyár-éjszakán a grófi szérün
Reccsen a deszka-palánk
S asztag-városban pirosan
Mordul az égre a láng.
Éjféli hajnal, szörnyű fény ez,
Nincs párja, napja, neve.
Fut, reszket a riadt mezőn
Az égő élet heve.
Koldus, rossz álmú zsellér ébred,
Lompos, bús kutya csahol.
Az egész táj vad fájdalom.
S a gróf mulat valahol.
Szenes kalászok énekelnek
Gonosz, csúfos éneket:
»Korgó gyomrú magyar paraszt,
Hát mi vagyok én neked?«
»Mért fáj neked az égő élet?
Nincs benne részed soha.
Ne sírj, grófodnak lesz azért
Leánya, pénze, bora.«
»Ne félj, a tél meg fog gyötörni,
Mint máskor, hogyha akar.
Élethez, szemhez nincs közöd,
Grófi föld ez és magyar.«
S mégis, amikor jön a reggel
S pernyét fújnak a szelek,
A grófi szérün ott zokog
Egy egész koldus-sereg.
Siratják a semmit, a másét,
- A gróf tán épp agarász -
Érzik titkon, hogy az övék
E bús élet s a kalász.

DISCLAIMER: Ez nem politika. Ez költészet.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82619) Mercutio_ válasza Jahno (#82616) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, zsírúj :DDD ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82620) Freddy76 válasza Ear001 (#82615) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt nem tudom, de azt igen, hogy az ismerősi köröm nagyon nem reprezentálja az országot bizonyos* szempontból.

*itt kimondhatatlan

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82621) Mercutio_ válasza gorgo (#82607) üzenetére


Mercutio_
félisten

Háztartási gépek a topic neve.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82622) Mercutio_ válasza .mf (#82603) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a mai sörözés mintha hamvába hullt volna :U

júni 11: Elvileg akkor Menorca-n lennék, a gyakorlatban Wizz törölte a járatot, viszont BF szállásom van, most töröm a fejem hogyan lehetne eljutni minimális plusz költséggel valahonnan a közelből ahová megy a Wizz :U (vagy nem Wizz, de olcsó egy kis és egy nagy kézi pogyó)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82623) Jahno válasza Mercutio_ (#82622) üzenetére


Jahno
őstag

Sörözést úgy kell, hogy kiírod a dátumot és max. egyedül leszel :U

Én most sokat mászkáltam fotózni, asszonynak cserébe megígértem, hogy megyünk színházba erre behúzott vagy 12 napot a következő hónapokra. Áááá. Várom a várban a virágzást, mint minden hülye a szelfibottal és mindig jön valami nem várt állatság. De próbálkozni lehet.

(#82624) gorgo válasza Jahno (#82623) üzenetére


gorgo
őstag

Bakker, tegnap mi is színházban voltunk, az elmúlt 4 évben csak tuti darabok voltak, kivéve a tegnapi büntetést. Előtte persze be kellett ülni biztróba, meg utána egy italra, csak nehogy olcsón megússzam az estét. :O
Egy mezei sorozattal jobban jártunk volna otthon, én ziher!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82625) Jahno válasza gorgo (#82624) üzenetére


Jahno
őstag

Behúztunk pár kicsit is, ilyen Dzson Meklén vagyok és hasonlót. Teljesen jók vagyunk, anyósék mennek komoly darabokra és balettre, nekem még jó az Alul semmi,

(#82626) Studi válasza Jahno (#82625) üzenetére


Studi
addikt

Dzson Meklénre megyek jövő héten, jó lesz? :)

(#82627) Jahno válasza Studi (#82626) üzenetére


Jahno
őstag

Az nekem bejött, meg a srác másik darabja is a Váci utza is. Most csupa dilinyós darabot láttunk, tegnap RS9ben a 11es kórterem, nekem az is rendben volt. Jó, vége meg a hozzá toldott körítés nem annyira, de valami köré csak fűzni kellett a szálat.

Meg Fém caféban lehet utána inni Velük egy sört és ilyesmik :C

(#82628) Freddy76


Freddy76
addikt

Én mozi helyett csapatok, addig próbálom, hogy milyen kanyarokat tudok bevenni, amíg meg nem halok...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82629) Balinov válasza Freddy76 (#82628) üzenetére


Balinov
félisten

Halalos Iramban, no76? csak vigyazz magadra

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82630) madgie válasza Freddy76 (#82628) üzenetére


madgie
titán

Vagy - hogy borzasztóan sztereotíp legyek - amíg érted nem megy a trailer :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82631) Lassú Víz válasza Freddy76 (#82628) üzenetére


Lassú Víz
őstag

https://hungaroring.hu/hu/elmenyprogramok/autos-nyiltnap

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82632) j.bravo válasza madgie (#82630) üzenetére


j.bravo
addikt

Semmi gond, egy Alfa a tréleren is gyönyörű :)
(mondjuk egy szavam nem lehet, bő 15 év és 247k kilométer volt a gyári üzemanyagszivattyúban amikor megkotlott, alig egy kilométerre otthontól)
Mondjuk a tréleren nem veszi olyan stílusosan a kanyarokat, tagadhatatlan.

Whatever.

(#82633) Ear001 válasza j.bravo (#82632) üzenetére


Ear001
addikt

Ha már Alfa meg a szépség. Sorba tudnád (tudnátok) tenni az öt legszebb Alfát?

(#82634) rbalint88 válasza Ear001 (#82633) üzenetére


rbalint88
addikt

Melyik evtizedbol? ;) Amik nekem biztosan nincsenek benne: Alfasud, 33, 146, MiTo, Giulietta.
Talan az egyetlen, amire ra tudok bokni az otbol es biztos helye lenne, az a 2000 GTAm. Szerintem a 156 (facelift elott), a 159 es a Giulia is gyonyoru es gyonyoruen oregedo forma, csak a reszletmegoldasok aruljak el a korukat igazan.
Ez aljas kerdes volt, na :DDD

(#82635) Ear001 válasza rbalint88 (#82634) üzenetére


Ear001
addikt

Bármelyik évtized. Ezért van engedélyezve 5 válasz, és nem csak három. ;]

(#82636) Byk01 válasza Ear001 (#82635) üzenetére


Byk01
senior tag

Egyértelműen a Matta a legszebb :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82637) Mercutio_ válasza Byk01 (#82636) üzenetére


Mercutio_
félisten

FIAT 124 alias Miata:DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82638) Byk01 válasza Mercutio_ (#82637) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem Miata! Matta :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82639) Mercutio_ válasza Byk01 (#82638) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tudom, előtte rákerestem:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82640) spanyoll válasza rbalint88 (#82541) üzenetére


spanyoll
addikt

Refurbished AW 5 lett a vége. Egyelőre nem rossz dolog, köszi a tippet :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#82641) j.bravo válasza Ear001 (#82633) üzenetére


j.bravo
addikt

Erős a szubjektív faktor (nyilván), és ahogy Bálint is írja, nem lenne fair az egyes évtizedek modelljeit egymással összevetni.
Tulajdonképpen a sztenderd tréleres benyögésre leggyakrabban adott/adható sztenderd választ nyögtem be, saját tapasztalatot OFF-ban hozzátéve.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#82642) rbalint88 válasza j.bravo (#82641) üzenetére


rbalint88
addikt

Ugy kell nezni, hogy akkor meg autopilot is van benne ;] :P

(#82643) m3ss válasza Ear001 (#82633) üzenetére


m3ss
veterán

ez nehez kerdes :D otvenes evektol a nyolcvanas evekig barmelyik kene.
giulia gta, 2000 gtv, duetto spider, 33 stradale, 4c. kitudja milyen sorrendben.
velunk meg kibaszott a kia. kulcs benne, jar a motor kiszall parom es abban a pillanatban bezar a kozponti ahogy becsukja az ajtot. lakaskulcsa is a kocsiban en meg balatonon skuvozom. kis csajszi a kocsiban persze. meg jo h kalapacs volt keznel :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#82644) gorgo válasza m3ss (#82643) üzenetére


gorgo
őstag

Aztak**, de gáz. Jó hogy írod, barátnőmnek is az van, majd mondom neki. És tényleg, az a kocsi beszállás után automatán ráteszi a központi zárat.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82645) Jahno válasza m3ss (#82643) üzenetére


Jahno
őstag

Ott szar a vezérlés. Nekem is csinálja egy ideje, hogy bezár ha kell ha nem. Bár egyik ajtó már ennek ellenére nyitva marad :-D Szériahiba, szétrohadnak a csatik és érzékelők, majd megszereltetem.

Ja, volt olyan, hogy manuális kocsit bezártam, bedobtam a kulcsot az első ülésre és rácsaptam az ajtót. Semmi baj, felmentem a pótkulcsért, kinyitottam, bedobtam és rácsaptam az ajtót :-D Namondomjóreggelt :C

(#82646) Jahno válasza gorgo (#82644) üzenetére


Jahno
őstag

De legalább bent vagy. Enyém 20 km/h sebességnél. Mármint akkor, ha műxik :-D

(#82647) Ear001 válasza Jahno (#82645) üzenetére


Ear001
addikt

Nem biztos, hogy a vezérlés szar. Egy csomó autóban állítható ez a funkció még egy egyszerű ODB-s cuccal is.

(#82648) Jahno válasza Ear001 (#82647) üzenetére


Jahno
őstag

Egyszerűvel nem, de igen, ezek konfighatók.

(#82649) Byk01 válasza Byk01 (#82638) üzenetére


Byk01
senior tag

Na jó, ha a poénfaktort kivesszük, akkor 4c, 8c, 6c 1750, Spider meg persze a 2000 GTAm.
De nekem a maga idejében a 155 is nagyon bejött. Most már elég retró a formája, de akkoriban nagyon ütött a sok gömbölyödő autó (Astra, Civic, Golf, Colt stb.) között.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82650) Novics


Novics
senior tag

Vigyázat, szar zene! Szerintem zseniális! A Rammstein egyre jobb nótákat csinál.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.