Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82701) tvamos válasza Byk01 (#82698) üzenetére


tvamos
nagyúr

De, csak regebben meg tudtam jegyezni ezeket a dolgokat. Az elso 48 evben nem volt sosem problema...

(#82702) Mr.Csizmás
Nekem is kinn van a widget, de a szabadsag alatt ki a f@sz bamulja folyton a telot? Reggel felebredtem, hogy a szomszed flexel, a napkeltet mar sorrel a kezemben neztem, meg airsofttal lovoldoztem a szomszed palankkeritesere... vagy valmi hasonlo intellektualis dolgot csinaltam...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82702) Mr.Csizmás válasza Byk01 (#82698) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nálam a teló főoldalán az óra alá kiraktam a google calendar widgetet, így a B oldal előtt pár évvel már hasznos tud lenni :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82703) tvamos válasza Novics (#82679) üzenetére


tvamos
nagyúr

De legalabb az iden lesz... mehetunk Varsoba...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82704) rbalint88 válasza Mr.Csizmás (#82702) üzenetére


rbalint88
addikt

Meg csak 2x eves vagy? :Y ;]

(30-ig A oldal, 30-60 B oldal, utana bonus track :P )

(#82705) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#82704) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi 40-től számoljuk :DD (36 leszek aug)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82706) Jahno válasza inf3rno (#82697) üzenetére


Jahno
őstag

Azokat én számon sem tartom, minek? Itt a csalás, ha valakinek valami baja van, akkor úgyis ezen pörögnek. Egyszer vettem 6os pakk parfümkölnit is, hogy ha szombat reggel jut mások eszébe, akkor ne keljek hajnalban mert közértbe kell menni valami csokiért meg virágért, így felraktam a cuccot a szekrény tetejére és helyi készletből válogattam. Aztán ezek nagyjából elmúltak, anyám úgyis mindig velem üzen az asszonynak, ha valami nap jön, így az nem marad ki, a többiek meg le vannak tojva.

(#82707) Studi válasza Byk01 (#82700) üzenetére


Studi
addikt

Ez az alapbeállítás, ezen bukott el az egész. :D

(#82708) tvamos válasza Mr.Csizmás (#82705) üzenetére


tvamos
nagyúr

Vagyis 0x23... az jo!

(#82706) Jahno
Ja. Meg a Facebook szol ugyis, azert tartom, hogy ne felejtse el. Aki nincs a Facebookon, az meg nem is letezik valojaban... :)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82709) Jahno válasza tvamos (#82708) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, csak ott nem állíthatod be, hogy mikor szóljon. Studiról tudnék mit mesélni :DD

(#82710) Studi válasza Jahno (#82709) üzenetére


Studi
addikt

Kabbe! :D :D :D Két évig mondom, hogy megyek, aztán váratlanul csak megjelenek... :DDD

(#82711) Freddy76


Freddy76
addikt

Régen, amikor még vőfélykedtem szombatonként, történt az eset: megérkezek Fehérvárcsurgóra, vőlegény röhög, menyasszony anyja tiszta pipa. Kiderült, hogy a menyasszony apja évek óta szinte minden szombaton hajnalban (inkább még az éjszaka közepén) felkel, és elmegy pecázni, telefont nem visz. Esküvő reggelén anyós kel, após sehol, telefonja otthon, nem tudták hol van, aztán észrevették, hogy nincsenek a horgászcuccai sem otthon. Rokonság egy része gyorsan elindul a környékbeli halastavakhoz, megtalálták, rohamtempóban haza, fürdés, öltözés, késéssel beesés.

Elfelejtette, hogy aznap van a lánya esküvője. Semmi demencia, vagy ilyesmi, valahogy kiment a fejéből...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82712) inf3rno válasza Studi (#82710) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:DD

Buliban hasznos! =]

(#82713) inf3rno válasza Freddy76 (#82711) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Tetszik ez a hozzáállás. Mind your own business! Always! :D :C :C :C

Buliban hasznos! =]

(#82714) Ear001 válasza Freddy76 (#82711) üzenetére


Ear001
addikt

Ezt hívják freudi elfelejtésnek, nem?

(#82715) Jahno válasza Studi (#82710) üzenetére


Jahno
őstag

Már komplett dossziéam van mindenkiről. Az is jó, mikor kezdés után megkérdezed, hogy lesz-e valami. Esetleg mikor két nappal később megírom, hogy ott van a naptárban, csoportban és eseményeknél, annál többet nehéz hozzátenni, de 2 nappal előtte még lehet kérdezni (:-

Szombati felvonulás erős volt, van mire gyűjtenem a lóvét:

(#82716) gorgo válasza Freddy76 (#82711) üzenetére


gorgo
őstag

az élet fontos dolgai!
A lyány az házasodik, elválik, házasodik, stb. pecázás meg marad! Biztos megdícsérték otthon.
Látod Studi, nem kéne erőltetni ezt a fotózást, ezek szerint... :DDD (már remélem nem értek félre valamit)
Mondanám, szervezzünk már valami bambizós összejövetelt, de nem mondom, mert úgyse lesz belőle szar se. Vajon be kéne már mutatkozni egymásnak????

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82717) Jahno válasza gorgo (#82716) üzenetére


Jahno
őstag

Valamelyik du ráérhetek, lassan kipörög az elmebeteg meló és keresztbeszervezések, időjárás is jobb, színház szezonnak is vége. Eddig hétfőnként stabil családi program volt, hogy kvízre jártunk, de abból is ma van az utolsó és zárják a szezont. Hétvégén megpróbálunk Dabas-Apaj környékén valami természetfotóval, de látom, hogy megint valami gyász lesz belőle és hazajövök 3 olyan virággal, ami odahaza is akad a kerben :DD

Persze most meg jó idő van, DJ havernak segítek havi 1szer Parkban, meg adhoc jelleggel itt-ott és Dürerben. Átlagos meló utáni hétköznap azért sokszor jó lehet.

Jobban fel kellene deríteni a terepet, de őszig ráérünk.

(#82718) .mf válasza gorgo (#82716) üzenetére


.mf
veterán

Én továbbra is benne vagyok egy összeröffben. Meg egy Velence-tókerülésben is, most hétvégén is voltam...

Jahno: a DJ az Krisz? Láttam, hogy voltatok csütörtökön az ELTE koliban, mentem is volna összefutni veletek - ha nem éjfélkor kezdődik a buli, másnapra meg volt meló :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82719) Jahno válasza .mf (#82718) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is éjfélkor kezdődött....

Hanem 01:30kor :-D

Ezt letoltam, másnap meló, majd péntek este Parkban hasonló, onnan hajnalban húztam tanyára, a reggeli kickboxos fotózást ki is hagytam. Este meccs, lett volna egy fusi melóm amire volt 40 napom, de szoptam vele és nem volt ihlet, így szombat éjjel még megreszeltem, hogy a vasárnap reggel 11 órás határidőig meg legyen és aludjak is valamit. Most kezdem nézegetni, hogy milyen napot írunk :DDD

Ráadásul kölcsöngyerek most első éves az ELTÉn :U

(#82720) lugosi válasza Jahno (#82719) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú, ilyenkor jövök rá hogy milyen öreg vagyok én már. Éjjel fél kettőkor kezdődő buli? Sokszor 11-éjfél között arra ébredek, hogy már megint elaludtam a tv előtt. :D

(#82721) tvamos válasza Jahno (#82717) üzenetére


tvamos
nagyúr

"lassan kipörög az elmebeteg meló" En is ezt mondogatom... 23 eve... azt sose lesz ugy. Esetleg, ha elhajtanak.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82722) Jahno válasza lugosi (#82720) üzenetére


Jahno
őstag

Csúszott, mert előzenekar lement a technikusok meg azt hitték, hogy záróra és azok is összecsomagoltak eltűntek :-D De amúgy igen, 9-10 óra felé van kezdet, de akad amikor inkább este 11 felé.

És többek közt ezért gondolkozom egy rendes retró napközin, ami szombat déltől hajnalig tartana, csak nem áll össze a koncepció :DD

Ez meg úgyis egyetemi cucc, ott több napos 24 órásban megy az arconpörgés.

(#82723) Jahno válasza tvamos (#82721) üzenetére


Jahno
őstag

Á, most felgyűlt és szopattam magam, semmi olyan nincs, mint amivel megőrültem 10 éve. Max. a családi megfejtések :DDD

(#82724) gorgo


gorgo
őstag

Bicaj közben (hazafelé a Tour de Hongrie-ról) felfedeztem Biatorbágyon a Serház nevű helyet. Vagy 15 féle van csapon... Füvesember-t kóstoltam, wow, kurva jó!!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82725) Jahno válasza gorgo (#82724) üzenetére


Jahno
őstag

"Kézműves sörök frissen palackozva, és csapolva!"

Eddig olvastam, oszt valószínű nem esik egybe az ízlésünk.

u.i.: most látom, hogy Gurisoké, ahogy a körúton. Azt teszteltem is. Nem a sor legvégén lenne, de ha lehet, akkor kihagynám.

[ Szerkesztve ]

(#82726) gorgo válasza Jahno (#82725) üzenetére


gorgo
őstag

Én is csak azért voltam bátor mert 4 órát voltam a napon, ebből hármat tekertem is. Amit kóstoltam egy fűszeres búza, és nem is nyúltam mellé. Kóstoló kértem a ribizlis (egyik kedvenc gyümölcsöm) pilseniből is, na az egy kicsit édes volt és inkább üdcsi mint sör, bár szép habja volt. A Füvesember-ből hoztam is, majd visszakóstolom.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82727) spanyoll válasza gorgo (#82724) üzenetére


spanyoll
addikt

Füvesember érdekes, anno szerettem.
Vagy várjál most sörökről beszélünk?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#82728) Freddy76 válasza spanyoll (#82727) üzenetére


Freddy76
addikt

Te kis huncut. Mi máshogy hívtuk, meglehetős nosztalgiával gondoltam az ifjonti éveimre, amikor a lányomék a Süsüt olvasták, benne a Sárkányfűárussal...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82729) gorgo válasza spanyoll (#82727) üzenetére


gorgo
őstag

:C

Na, heti jónőnk. Csak egy interjú, de nagyon extra ruhában van :Y. 7:45-höz érdemes eljutni...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82730) m3ss válasza gorgo (#82729) üzenetére


m3ss
veterán

nekem rudugrokat, tavolugrokat meg harmasugrokat dobal a youtube algo. nem is ertem miert :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#82731) Studi válasza m3ss (#82730) üzenetére


Studi
addikt

(#82732) .mf válasza Studi (#82731) üzenetére


.mf
veterán

Utána meg jöhetnek a strandröpis lányok, majd a rúdtáncosok, az iszapbirkózás, és szép lassan el is jutunk a másik ph-ig :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82733) Mercutio_ válasza .mf (#82732) üzenetére


Mercutio_
félisten

Téged láttalak Zebegényben leszállni a vonatról szombaton?
Nagyon ment a dumcsi egy túrás lánnyal úgy láttam, nem akartalak kizökkenteni:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82734) .mf válasza Mercutio_ (#82733) üzenetére


.mf
veterán

Lebuktam :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82735) Lassú Víz válasza .mf (#82734) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Gyalog galopp :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82736) gorgo


gorgo
őstag

Srácok, gimis osztálytárs vén fejjel nősül :). Meghívott lagziba, mennyit illik most ajándékba adni? Nem annyira puccos / polgári szint.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82737) Jahno válasza gorgo (#82736) üzenetére


Jahno
őstag

Ez nálam is kérdés, jó haverhoz menni kell és ötletem nincs. Meg gondolom kp-t nem fogad el és kitalátam, hogy adok is meg nem is, kap mondjuk X összegért kaparós sorsjegyet, de mennyi legyen az X? Gondolom 25-30ezer/fő környékén simán mozog a vacsora.

(#82738) Freddy76 válasza gorgo (#82736) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt szokták mondani, hogy amennyibe kerülsz, plusz egy kevés. Ez tíz éve volt egy húszas...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82739) lugosi válasza Jahno (#82737) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a kaparós sorsjegy szerintem nagyon rossz ötlet. Viccesnek tűnik meg olyan frappáns megoldásnak de valójában inkább ne, legyen 5 mp-ig kellemetlen de maradj a kp-nél inkább.

(#82740) crey válasza gorgo (#82736) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Én a saját unokahúgom eksüvőjére vittem 80-at kettőnkre.
A mi eksüvőnkre általában 30-50k között érkeztek borítékok 2018-ban.

A mi esküvőnk került 2018-ban kb. 2,5M-ba, úgy hogy semmi extra nem volt benne, és 55 embert etettünk, itattunk, és emlékeim szerint két családot szállásoltunk el panzióban össz-vissz.

Kp. átadásra is van kicsit kreatívabb, mint egy fehér boríték.
példa 1.
példa 2.

De persze ilyen tortapelenka szerűen, vagy virágcsokorba is lehet köttetni, ahogy ballagásra is szokás, pénzzel bekötve.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#82741) Balinov válasza crey (#82740) üzenetére


Balinov
félisten

Esetleg nokiásdoboz :)) amúgy plusz egy, így elegáns, sorsjegy miatt az én mosolyom sem lenne őszinte

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82742) Freddy76 válasza crey (#82740) üzenetére


Freddy76
addikt

2009-ben már a 10 nem fedezte egy ember etetését, itatását Budapesten... Már akkor a 20/fő volt a leginkább elterjedt mérték, persze ettől volt eltérés felfelé és lefelé is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82743) tvamos válasza Freddy76 (#82742) üzenetére


tvamos
nagyúr

En nem emlekszem, mennyibe kerult... de olyan 850 ezer korul, mindenestul, 70 emberre. De az meg az elozo evszazad... 1999. Tan igaz se volt.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82744) Jahno válasza Freddy76 (#82742) üzenetére


Jahno
őstag

2008ban szomszéd falu művházába megszerveztem külön céggel és kész is, atom jó lett:

Igaz borból csak 3-4 féle volt, de belefért. Hoztak rendes csapolt sört, személyzetet, harcsapaprikás, burjú, csőben sült szirszarok, asztalnál újházi leves felszolgálva és legalább 4 féle saláta, aprósüti, svédasztal. Valahol van még 1-2 költségvetésem, bár ez nagyon alkupozíciós volt, mert nem tudták, hogy esküvő lesz :-D

Saját cuccainkkal is ezt csináltam, rendeltem egy véletlenszerű keci nagy sokízű tortát pár 10 ezresért és átvételkor mondtam, hogy valami hintós vőlegénymenyás párt vennék pluszban, amit jól rátettem. Élni tudni kell na.

(#82745) j.bravo válasza Jahno (#82744) üzenetére


j.bravo
addikt

Bölcs, trükkös :R

Whatever.

(#82746) Jahno válasza j.bravo (#82745) üzenetére


Jahno
őstag

Enyém 20 éve volt, de akkor is kb. valami 20ast fizettem az összes virágért, pedig asszonynak bársonyrózsa csokrot adtam. Végül a szülőköszöntőket odahaza hagytuk, de ennyi baj legyen, megkapták később :-D Igaz ezért nekem kellett elmenni és összekészíteni.

Csajok a következőn már szarabbul adták elő, kitalálták az asztaldíszeket, hogy fejtenek UTP kábelt és azzal kötözik össze, aztán kicsit megküzdöttek, de nekem olcsóbb volt, mint ha kocsmába járnának. Asszem képeket is tudok túrni, elég jól összeügyeskedték csak a fotós is letiltott, hogy nem fotózhat más (később aztán mégis kellettem), meg hét nekem inni kellett na :DD

Ezeknél néha nézem, hogy vőfély meg szervező, meg akármi, kell a fenének, saját után még pár unokahúgnak egyre durvábbra vettük a szervezést. Mert mi baj lehet :DDD Volt ahova DJ havert hívtam, nézzék meg, egyezkedjenek, sajátra besétáltam ismerős céghez úgy, hogy semmi kapcsolat és ne tudják, hogy én vagyok, aláírtam, kifizettem, jobb a békesség ha valami vitaalap lenne. De nem volt.

(#82747) inf3rno válasza Jahno (#82744) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ma komolyabb helyeken ilyen 5 misi. Elég durva árak lettek azóta...

Buliban hasznos! =]

(#82748) tvamos


tvamos
nagyúr

Az Oly utan dobtak az Onkyo is.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82749) Mercutio_ válasza tvamos (#82748) üzenetére


Mercutio_
félisten

:F

Azt tudom, hogy a Denont bekebelezte a Marantz pár éve, de a márka él, Onkyoval most mi lett?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82750) tvamos válasza Mercutio_ (#82749) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tonkre ment az Onkyo.

A Voxx meg a Sharp atvette a ceget, es ezentul dzsojint vencsorben csinaljak. A fejhallgatosreszet meg tan valami befekteto konzorcium vette meg...

[link]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.