Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82651) |AP| válasza Novics (#82650) üzenetére


|AP|
veterán

nekem is bejött. Vigyázat, 4:17-nél NSFW tartalom :DDD

(#82652) tvamos válasza Novics (#82650) üzenetére


tvamos
nagyúr

Zsenialis!
Meg nem tudom, meg akarom-e mutatni a fiamnak...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82653) madgie válasza Novics (#82650) üzenetére


madgie
titán

Háh, tényleg zseniális :K
A második f@sza klipp, amibe ma belebotlok, köszi! (ez az első)

(#82654) Jahno válasza tvamos (#82652) üzenetére


Jahno
őstag

Persze. Ezek az 1 évesnek is bejönnek, még mindig jobb, mint valami Kozsó.

Vagy mint a saját, amit most forgatunk fotós haversráccal és még nem tudjuk mi legyen mert lehet azt mondom nem muszáj kiírni végén a nevünket :DD

(#82655) .mf válasza madgie (#82653) üzenetére


.mf
veterán

Mindkettő fasza

Zenei témánál maradva, nekem meg masszív dallamtapadásom van már vagy másfél hete... Absent In Body - The Half Rising Man - CD-verzió (átvezetővel) és az átvezető nélküli ofisöl klip. Amilyen szögegyszerű (a gitár és basszus kemény 3 hang összesen: D - Eb C, ism), annyira adja a doom-sludge műfajt.
Igen, ideje lenne, hogy orvos is lásson.
A jobb oldali ajánló-sávban meg ott a Knocked Loose - Laugh Tracks, az is egy kurvajó HC-punk album. Annál meg ott a Nailbomb... ha már AIB-val kezdtem, ott Igor Cavalera, itt meg Max Cavalera, körbe is értünk...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82656) Jahno válasza .mf (#82655) üzenetére


Jahno
őstag

Egye fene, fől a sonka, egész lakásban érezni és már benyeltem annyi fröccsöt, hogy meg merem mutatni.

Haverral kb. koncepció nélkül csináltunk filmes nyersanyagot és ez a béta verzió. Sztori eleje az, hogy a DJ haver egyszer csak írt valami "zenét" másik ismerős énekelt alá, aztán ha már ennyire összeállt akkor próbáljunk meg belőle klippet csinálni.

Főleg mert Train is coming a szlogen, én meg a bulifelvételnél "dream is coming"-nak értettem és nem állt össze még a kezdéskor sem, hogy minek ide a sok sín meg vasútállomás.

Most kritizálom meg, hogy mi nem tetszik benne, vagy merre folytassuk szóval tress klipp erős idegzetűeknek. Ha metál lenne, akkor szerintem erős mezőnybe jutna egy finn tehetségkutatón:

[link]

(#82657) Freddy76


Freddy76
addikt

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82658) .mf


.mf
veterán

Eléggé 90-es évek trash fíling az a hue-buzerálás és effektvilág :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82659) Jahno válasza .mf (#82658) üzenetére


Jahno
őstag

Néhányra én is azt mondtam, hogy nagyon Csehszlovák, mikor az első digit vágópult megjelent és Sanyika végignyomta az összes effektet :C

(#82660) Byk01 válasza Jahno (#82656) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem nagyon '80-as évek közepe -'90-es évek eleje hangulata volt. Zeneileg is, képileg is (utóbbi inkább a '90-es évek). Kicsit Bonanza Banzai, kicsit DM, kicsit Front 242, egyszer-egyszer valami poposabb (pl. Alphaville). Szerettem akkor is, tetszett most is.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82661) gorgo


gorgo
őstag

Ma 2 csoda történt: több mint 2 év után összeraktam a bicajszállítót (vonóhorgos). Barátnőm meg több mint 2 év után ült bicajra.
Ma csak kétszer esegetett az eső. Odaúton, meg visszaúton. Mindig mondják, akkor kell menni amikor jól esik :)
A vonóhorgos bicajszállítás elsőre kicsit para volt, szidtam Orbánt mint a bokrot. Alapból már megszoktad a full szar szétbonbázott kátyús aszfaltot. Nade egy erőkar végén 2 bicajjal, kedvenc a fekvő rendőr :DDD.
Azért jó volt!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82662) .mf


.mf
veterán

Ha már annyiszor került itt szóba az Alfaromeo, hozok én is egy képet.

;]
Nyugi, magamtól is kitalálok :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82663) rbalint88 válasza .mf (#82662) üzenetére


rbalint88
addikt

az a kék overálos hasonlít a Józsira :P

(#82664) Freddy76 válasza .mf (#82662) üzenetére


Freddy76
addikt

Eddig figyeltem a motorosokra, de most már csak arra fogok tudni gondolni, hogy akár te is lehetsz a sisak alatt....

;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82665) Novics válasza .mf (#82603) üzenetére


Novics
senior tag

Na, feleségem most reggel írta be a naptárba a leány szülinapi buliját 11-re... Bár talán ez a babzsúr, és nem a családi banzáj. Talán...

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82666) .mf válasza Novics (#82665) üzenetére


.mf
veterán

Azt hittem 11-re már beírtad a Velence-kört...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82667) Byk01 válasza .mf (#82666) üzenetére


Byk01
senior tag

Az asszony ráírja, és aztán mondhatsz te bármit, az "oda van írva" :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82668) Novics válasza Byk01 (#82667) üzenetére


Novics
senior tag

Pontosan...
Meg van osztva a naptáram - oda írtam be - meg van a közös naptár. Ő oda írta, és az feülír mindent.
Mentségére legyen mondva, hogy 13-án lesz 3 éves a kiscsaj. Meg nekem bejött 30-ára egy jó kis epekő műtét, szóval sanszos, hogy amúgy is szkippelnem kellett volna a bulit.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82669) Mercutio_


Mercutio_
félisten

csaj, retró zene :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82670) spanyoll válasza Mercutio_ (#82669) üzenetére


spanyoll
addikt

Variációk a témára: [link]

Rég láttam ilyen jól összerakott anyagot.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#82671) Varoz válasza Mercutio_ (#82669) üzenetére


Varoz
őstag

Ez mi a radai rosseb? :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#82672) Jahno válasza Mercutio_ (#82669) üzenetére


Jahno
őstag

Retyó zene :DD

(#82673) |AP| válasza spanyoll (#82670) üzenetére


|AP|
veterán

nekem is nemrég dobta fel vagy a YT vagy a FB, már nem tudom.
Azóta lepörgettem az egész munkásságot. :)

(#82674) Mercutio_ válasza spanyoll (#82670) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó ez a bongor :C

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82675) gorgo


gorgo
őstag

Gyerekek, én ma tókerülök! Balcsit!! :DDD kocsival. Barátnőm, meg céges csapat meg futkosnak. Mondjuk tök örülnék ha én is tudnék futni 20 km-t. Térdem asszem 5 km után megköszönné 2 napra...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82676) Freddy76


Freddy76
addikt

Eleinte nem értettem, miért integetnek-villogtatnak más alfások, aztán megtudtam, hogy ők köszönnek mi köszönünk egymásnak... Lányomnak nagyon tetszik, és igazából én is élvezem :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82677) Ear001


Ear001
addikt

Egyetlen hiteles képriport készült a járvány idején a magyar kórházakban. Ez most megindított.

(#82678) Jahno válasza Ear001 (#82677) üzenetére


Jahno
őstag

Míg Ancsa C vágánya privát nem lett, addig ott is volt minden, csak ugye a gyagyások megszállták és pofázták a hülységet. Most van podcast meg jó ég tudja mi, de alapban is akadnak érdekes szösszenetek, írások, képek békeidőn belül és Covidon túl. És ez a világ legtöbb részén megtalálható. Pár siklóernyős, tűzoltós, ápéósorvosos meg hasonló csoportot azért sajnálok, mikor az addig csendes őrültek eszmecseréjébe és világmegváltásába bezuhant egy csomó civil rombolni, mert valami járvány/baleset/politikai dolog miatt zárt lett.

(#82679) Novics


Novics
senior tag

A nap legjobb híre! :DD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82680) Studi válasza Mercutio_ (#82674) üzenetére


Studi
addikt

A zenéje nagyon nem az én világom, de ez a klipp egyszerűen zseniális lett. :)

(#82681) rbalint88 válasza Studi (#82680) üzenetére


rbalint88
addikt

Alapvetoen en se kedvelem a zenejet, de ez tupontos! :C

(#82682) gorgo válasza Mercutio_ (#82669) üzenetére


gorgo
őstag

húha, tényleg jó csaj!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82683) Studi válasza Freddy76 (#82676) üzenetére


Studi
addikt

Mi cégesoktáviások sokkal nyitottabb közösség vagyunk, villogunk más márkák képviselőinek is. A pályán, a belső sávban, ha nem kotródnak...

(#82684) Freddy76 válasza Studi (#82683) üzenetére


Freddy76
addikt

A cégesoktáviásoknak villognom sem kell, meglátnak a tükörben, és a leállósávig szaladnak ki...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82685) tvamos válasza Studi (#82683) üzenetére


tvamos
nagyúr

Kek RS?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82686) .mf válasza tvamos (#82685) üzenetére


.mf
veterán

Jah, mét RS kék RS

;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82687) spanyoll válasza Freddy76 (#82684) üzenetére


spanyoll
addikt

Német háromsávos pályákon nincs ilyen. Belsőben nincs se céges oktávia sem alfa. Ott a mclarenek és a ferrarik közlekednek, akik hiába érkeznek meg rám 260 környékével, nagyon udvariasan megvárják ha véletlenül nem láttam volna őket 3kmről berepülni rám előzés közben.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#82688) tvamos válasza spanyoll (#82687) üzenetére


tvamos
nagyúr

Amikor en ott utoljara jartam, meg szokasban volt villogni...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82689) cdl válasza spanyoll (#82687) üzenetére


cdl
senior tag

Valamelyik évben egy Osztrák 3 sávos autópályán mentem. A legbelső sáv konkrétan üres volt, néha tévedt rá 1-1 előző. Furcsa volt nagyon. Aztán átértem Magyarországra...

(#82690) rbalint88 válasza cdl (#82689) üzenetére


rbalint88
addikt

Atersz Magyarorszagra es az osztrak is hulye lesz :U

spanyoll: amikor mi kint jartunk, akkor azert volt. Amikor eloztek valakit a kozepsobol :) Meg volt olyan is, hogy fullon volt mindharom sav, 100/140/180 tempoval :)

(#82691) gorgo válasza rbalint88 (#82690) üzenetére


gorgo
őstag

lehet, hogy a lokáció. attól hülyül itt meg mindenki. ja nem, sajnos nem

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82692) Jahno válasza Studi (#82683) üzenetére


Jahno
őstag

Na, Dzson Meklén jó-e vót? De ha nagyon limonádé röhögősre vágysz akkor Thaliaban a Boeing, Boeing. Sírtam vaze, körítés, karakterek, ez rendben volt.

(#82693) Studi válasza Jahno (#82692) üzenetére


Studi
addikt

Hátb+++... végig pörögtük a Nagypénteket, fél hatkor leültünk, hogy akkor keresünk valamit a Netflixen, és chillezünk. aztán egy óra múlva kb jött egy google értesítő, hogy akkor 10 perc múlva színház... esélytelenek voltunk, totál kiment mindkettőnk fejéből... :DDD

(#82694) Jahno válasza Studi (#82693) üzenetére


Jahno
őstag

Nem is Te lennél, csak a szokásos formád hozod :DD Akkor még opciós jegy lehet erre a másikra.

(#82695) tvamos válasza Studi (#82693) üzenetére


tvamos
nagyúr

Én repülő járatot késtem le hasonló módon. Fél órával a gép indulása előtt szólt a Google naptár. Érdekes volt felhívni a főnököm, hogy ne várjanak. Túléltem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82696) Jahno válasza tvamos (#82695) üzenetére


Jahno
őstag

Én ilyesmit azért nem nagyon, tavalyi kavarodásban meg hatszor átütemezett mindenfélénél és úja beváltott koncertnél volt az, hogy benéztük és kimaradt egy kisebb buli, amire hirtelen felindulásből vettünk jegyet. Ezekre sok naptáram sincs, de ezek szerint az sem mindig jó, vagy kezelni kellene az értesítőket, akkor működhet csak jól Ciberéd örökérvényű megmondása.

(#82697) inf3rno válasza Jahno (#82696) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ti még jók vagytok, nekem a születésnapok, névnapok mennek ki a fejemből, aztán 2 hét múlva bevillan, hogy ... :D

Buliban hasznos! =]

(#82698) Byk01 válasza tvamos (#82695) üzenetére


Byk01
senior tag

Arról hallottatok már, hogy be lehet állítani, mennyivel az esemény előtt szóljon a gugli, hogy "Hé b+, programod lesz"? ;]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#82699) Studi válasza Byk01 (#82698) üzenetére


Studi
addikt

Persze, ez volt 10 perccel az előadás előtt! :DDD

(#82700) Byk01 válasza Studi (#82699) üzenetére


Byk01
senior tag

Akkor nem értem. Azt hitted, hogy ha 10 perccel korábban szól, akkor még odaérsz? Legközelebb kicsit korábbi időpontot állíts be, szerintem :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.