Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82751) Ear001 válasza tvamos (#82750) üzenetére


Ear001
addikt

A Voxx-os sztori már régi, a legtöbb ember nagyjából semmit sem fog észrevenni abból, hogy egy Onkyo nevű cég a japán belpiacon milyen pénzügyi teljesítményt nyújt.

(#82752) tvamos válasza Ear001 (#82751) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha nem fognak kinai szemetet arulni Onkyo nevvel, akkor lehet, hogy tenyleg mindegy, bar a fuggetlen gyarto szerintem a versenyt noveli, ha meg egy konzorcium gyujti a brand neveket, az meg csokkenti a versenyt. De mindegy is. Engem oszinten meglepett, hogy csodot jelentettek.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82753) Ear001 válasza tvamos (#82752) üzenetére


Ear001
addikt

Pioneer, Onkyo néven már most is Voxx-os cuccot veszel.

(#82754) rbalint88 válasza Ear001 (#82753) üzenetére


rbalint88
addikt

Es akkor tok basic, mondjuk max 300k hazimozi erositobol milyen marka ajanlott (mi van egyaltalan)? Nekem egy 2010-es onkyo van, remelem meg sokaig. Anno amikor vettem, osszeprobaltuk a hasonlo arfekvesu denonnal, de ennek jobban bejott a hangja.

(#82755) TayRol válasza rbalint88 (#82754) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem is jöhetne valami ajánlás a 21 éves H/K 2550 helyett. :) Olyan 200-250k-ig. Szaktopikba inkább be sem megyek. Mozira, filmre, néha kommersz zenére.

(#82756) madgie válasza rbalint88 (#82754) üzenetére


madgie
titán

Nekem is valami alap Onkyo volt anno, már a nevére sem emlékszem, de egy hasonló Yamahára cseréltem, ami az én fülemnek sokkal-sokkal tisztábban szólt.

Most már egyik sincs meg, a kölök miatt eladtam az 5.1-et állványostúl, mindenestül, van helyette egy Sony soundbar, amit már rég kihúztam a konnektorból is, annyira nem használom :D

(#82757) Ear001 válasza rbalint88 (#82754) üzenetére


Ear001
addikt

Ami tetszik. Ahogy írtam, továbbra is lehet kapni az Onkyokat, Pioneereket, MM is most kapott belőlük vagonyit. Az európai ellátási láncot szerintem nem érinti ez a hír. A minőség sem más, mert látszik, hogy a régi midelleket fejlesztették tovább a legtöbb idei modellnél.

(#82758) Freddy76


Freddy76
addikt

Nekem egy Harman-Kardon hangcuccom van, 14 hangszóró, 900 wattos erősítő. Jól szól.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82759) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem egy Elegiant USB hangfalam van. 2 hangszoro. 5W. Jol szol.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82760) lugosi válasza Freddy76 (#82758) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

14? Az tök jó, kiszámoltam ha a lakásban minden helyiségbe teszek 2-t (beleértve a klotyót is) akkor is mindenhova jut és mindenhol sztereóban szól. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82761) rbalint88 válasza Freddy76 (#82758) üzenetére


rbalint88
addikt

Az szep meg jo, csak a tarsashazban a masodikra nehez vele beparkolni a nappaliba :DDD

Ear001: marantz? Pioneer valahogy nem :( sogornak van, szvsz sz*r.

madgie: nalunk sokpontegy/ketto sose volt, csak sztereo, a hazimozi erosito a szolgaltataskinalat miatt lett (tobb forras, hdmi-k, stb). Egy 1985-87 kozott gyartott zart Canton hangfalpar van hozza, nagyon szeretem a hangjukat. Probaltam tobbfele hangszorot is, de ezzel en “meg vagyok erkezve”, ennel tobb/jobb nem kell. Csak szeretnek felkeszulni arra, amikor kikotlik alola az erosito es nem/nem gazdasagosan javithato. :)

(#82762) madgie válasza rbalint88 (#82761) üzenetére


madgie
titán

Vágni úgyis fülesen vágok, sokszor a sorozatokat, filmeket is azon nézem, szóval otthon nem annyira érdekel már, ellenben azt én is csípem, hogy útközben a Zoeban faszán szól a zene :)

(#82763) m3ss válasza rbalint88 (#82754) üzenetére


m3ss
veterán

leginkabb attol fugg, hogy milyen szoba korrekcios eq-t szeretnel. azt mondjak az okosok a dirac es anthem arc jobb, mint a kommerszebb modellekben levo audyssey. bar nekem nincs bajom az xt32 audysseyvel. ilyen teren voltak fejlesztesek azert utobbi evekben. es hat random kezeletlen nappaliban a mikrofonos kalibracio csodat er. amugy 4k hdr kepes erositok jo dragak, plane ha olyat szeretnel ami hangban is jo, siman 300e+. en maradtam regebbi erolkodonel es hdmi switchezek. en amugy ajanlom a hifis/hazimozis/projektoros topicot itt ph-n, nekem csomot segitettek. vettem utobbi evekben subot, vetitot, erolkodot, centert is ottani ajanlasra, hozzaerto arcok vannak :K

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#82764) rbalint88 válasza m3ss (#82763) üzenetére


rbalint88
addikt

Audyssey-s az enyem is, az tenyleg nagy kiralysag :K anno 120-ert vettem az erositot (160 helyett), ma ez a kategoria siman 300+, ahogy irod is. Remelem meg sokaig mukodik a mostani :DDD

madgie: nekem az utobbi idok tanulsaga autos audioban, hogy a forras mennyire szamit. Amiota van dolby atmos es lossless az apple musicban, azota a ket carplayes autoban :Y Az audiban meg alapbol jobb a hangcucc, de csak egy dension gatewayen tudom etetni bluetoothrol es :( Csak sajnos ugy van kialakitva a kozepkonzol, hogy nem fer be egy 2dines radio, a kihajthato kijelzos meg ratakar gombokra/szellozore es/vagy a klimapanelre (amitol
garantaltan megbolondul az automatikaja). De gondolkodom, hogy veszek egy masik kozepkonzoli egyseget egy gyari nagynavis autobol, aztan megy bele egy carplayes 2din fej, csak ez a mutatvany 300ezer Ft nagysagrendileg…

(#82765) Freddy76 válasza lugosi (#82760) üzenetére


Freddy76
addikt

Az autóban van a rendszer :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82766) lugosi válasza Freddy76 (#82765) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jaaa… oda is elég lehet 14 hangszóró :DDD

(#82767) gorgo


gorgo
őstag

Hasít a gazdaság. 2 nap alatt buktam 2 havi fizut a tőzsdén, miután szeretett vezérünk 2x megszolalt.
Egyes elemekben (pl retorika) már a rákosi időket éljük újra, szinte. Propagandában, néphülyítésben már új történelmi csúcson vagyunk. Kíváncsi vagyok mikor jön el a pillanat, amikor üldözni fogjuk polgártársainkat a gyűlölettől vezérelve.
Van még ország a földön ahol nem köpnek le, ha megtudják h magyar vagyok? Oda akarok menni...

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82768) Freddy76 válasza gorgo (#82767) üzenetére


Freddy76
addikt

Fehéroroszország, Oroszország, Kína.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82769) Studi válasza gorgo (#82767) üzenetére


Studi
addikt

Nem belevau, de a tőzsde az ilyen. És ha két nap alatt el tud úszni két havi fizu, akkor vagy akkora a portfólió, hogy máskor viszont a másik irányba mozdul el, vagy olyan rosszul vannak a befektetések kiválasztva, hogy nem érdemes tartósan a tőzsdével foglalkozni. Nem értek persze hozzá, sosem tőzsdéztem, csak hallottam/láttam/tanultam róla.

(#82770) Jahno válasza gorgo (#82767) üzenetére


Jahno
őstag

Tőzsde mondjuk ilyen, néha meg nyer az ember, nahát. Legfeljebb megint jön a moderátor, hogy offolós kávéházi csoportban ne legyen kávéházi téma :U

(#82771) tvamos válasza gorgo (#82767) üzenetére


tvamos
nagyúr

Itt tul jolneveltek az emberek, szoval meg sosem koptek le... de szerintem van aki szeretne...

(#82768) Freddy76
Kinaban mindenkit lekopnek... de nem utalatbol, csak ugy. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82772) Freddy76 válasza Studi (#82769) üzenetére


Freddy76
addikt

Ez igaz, abban viszont igaza van gorgonak, hogy ez most értelmetlen. Jön az "extraprofit" duma (eléggé demagóg), a választópolgár örül, de fogalma sincs arról, hogy ennek az árát ő fizeti meg az áremelkedéssel, a drágább euróval. Szavazatvásárlásra jó, nem hinném, hogy a gazdaságnak jót tenne.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82773) Studi válasza Freddy76 (#82772) üzenetére


Studi
addikt

Ez egyértelmű. De amíg nincs olyan politikai erő, aki meg tudja érteni a vidéki szavazók hétköznapi működését, addig ez lesz. Vagy ameddig él a főni, mert utána nemigen látom, hogy ki tudna előlépni. De mindjárt kapunk a p@fánkra. A lényeg, hogy van Magyarországon egy kupac ember, akinek tényleg jó, és van egy még nagyobb kupac ember, aki azt hiszi, hogy neki jó. Amíg ez a kettő eléri a szavazatok 51%-át, addig jelen rendszerben marad az, amit a főni akar.

(#82774) Freddy76 válasza Studi (#82773) üzenetére


Freddy76
addikt

Akiben megvan a tehetség, hogy a helyére lépjen (Lázár, pl.) az el van téve. Az erős emberek vagy nem akarnak a helyére lépni (Pintér, Varga), vagy nincs meg bennük sem a képesség, sem a támogatottság (Rogán). Orbán Viktort lehet kritizálni, de ha a politikát, mint munkát (játékot? sportot? tudományt?) nézzük, ő az első számú spíler nem csak az országban. Zseniálisan csinálja, amit csinál. Pont úgy, mint Voldemort.

Rossz korban született, ő háborús helyzetben tudott volna nagyon élni. Pont úgy, mint Churchill, háborúban történelmet írt, azon kívül leszerepelt.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82775) gorgo válasza Studi (#82769) üzenetére


gorgo
őstag

Egy forintom se bánja, csak ha most kéne kiszállnom. Inkább csak érzékeltetni akarom, hogy kedves vitya számára semmi nem elég drága, ha a hatalomról van szó.

Leginkább azt nem értem, hogyan lehet tamogatottsága annak, hogy kb több nemzedékre Albánia szintjére degradálja le az egész országot. Volt 40 év (2 emberöltő) kommunizmus, amikor is nem volt viselkedési és társadalmi követendő minta a felnövekvők számára. Csak hamis, életképtelen rendszer. Majd gengszterváltás, 30 év zavarossal, amikor is az ügyeskedés, meg a lopás a menő. De a gyerekemnek, akinek már nem lesz jó iskola, milyen jövője lesz? Egy nemzet beláthatatlan időre való lenullázása sem elég drága, még 1-2 ciklus hatalomért?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82776) gorgo


gorgo
őstag

Meg kell büntetni a rohadék bankokat! Szemét mocskok, zsebre rakják az extra profitot!
Kamatstop, háború: az összes bank veszteséges volt q1-ben. Erste -9Mrd, OTP - 32Mrd.
Bűnhődjenek a benzinkutasok, élelmiszerboltok, tanárok, színészek, sőt, mindenki.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82777) Freddy76 válasza gorgo (#82775) üzenetére


Freddy76
addikt

Lehet szidni, de tudomásul kell venni, hogy a választól túlnyomó, elsöprő, meggyőző többsége ezt a kormányt választotta. Amiben nyilván az is szerepet játszott, hogy nem volt alternatíva; elképzelni nem tudom, miként tudta volna Márky-Zay akár egy hónapig összefogni a kormányt és kormányozni az országot.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82778) Varoz válasza gorgo (#82767) üzenetére


Varoz
őstag

"2 nap alatt buktam 2 havi fizut a tőzsdén, miután szeretett vezérünk 2x megszolalt."
Majd megsajnállak, ha ráérek... bár nekem muszáj dolgoznom. :U

Egyébként nem utálják a magyarokat és nem köpik le, bármennyire is jól hangzik mártírnak lenni.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#82779) Freddy76 válasza Varoz (#82778) üzenetére


Freddy76
addikt

Mert tőzsdén csak a burzsujoknak és bűnözőknek van pénze, igaz? Az nem fordulhat elő, hogy egy átlag dolgozó polgártárs a megtakarítását, amit pl. lakásra gyűjt, nem a bankban, hanem a tőzsdének kitett befektetési jegyben tartsa...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82780) Jahno válasza Varoz (#82778) üzenetére


Jahno
őstag

Külföldi csoportokban rendre az van, hogy saját magukat kirekesztik és megutáltatják, aztán meg sírnak, hogy milyen állapotok vannak. Ehhh...

(#82781) Varoz válasza Freddy76 (#82779) üzenetére


Varoz
őstag

"Az nem fordulhat elő, hogy egy átlag dolgozó polgártárs a megtakarítását, amit pl. lakásra gyűjt, nem a bankban, hanem a tőzsdének kitett befektetési jegyben tartsa..."
Az nettó hülye kb.. De aki keservesen megkeresi rá a pénzt, az nem fogja lutrira feldobni, hátha elúszik. Szóval nem, az nem fordul elő.


Jahno

Na igen, ezen embereket hagyjuk is. :U :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#82782) gorgo válasza Freddy76 (#82777) üzenetére


gorgo
őstag

Valaha én is fidesz szavazó voltam. Azt is aláírom hogy vitya nem átlag, sőt, nagy formátumú politikus. Nagy játékos, olyanokat húz, amit más nem merne.
Ettől függetlenül az önsorsrontást (jövő felaldozasa), az intézményesített lopást elítélem. És mivel ez nálam bűn kategória, a nagy formátumú jelzőre már csak múlt időben érdemes.
Aztán majd meglássuk, hogy a jövő rehabilitálja-e azzal, hogy a nagy győztesek közé emeli, vagy ellenkezőleg.
Hajrá Putyin! :U

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82783) Freddy76 válasza Varoz (#82781) üzenetére


Freddy76
addikt

Magyarországon több milliárd forintnyi, kisbefektetőktől származó megtakarítás forog a tőzsdén (ezek pár százezres tételek is lehetnek). Ez nem úgy néz ki, hogy odamegy Kovács Béla, és vesz az ötmillió forintjából MOL részvényt. Hanem elmegy egy bankba, vagy befektető céghez, és befekteti valamilyen befektetési jegybe, amely terjedhet a teljesen biztonságostól (kis hozam, kis kockázat, rendszerint államkötvény) a nagy kockázatúig (nagy hozam lehetősége, de nagy kockázat, pl. startupok). De a többség valahol középen találja meg a számítását akár úgy, hogy havonta fizet egy biztosítónak egy befektetéssel kevert biztosításba, amelyben a befektetési részt pár évtized alatt veszi ki.

A tőzsde hosszú távon (tehát aki nem 1-2, hanem 5-6 évben gondolkozik) még mindig az egyik legjobb befektetési forma. És egy MOL, OTP, vagy Telekom részvény nem éppen lutri, ha pedig valaki alacsony kockázati besorolású befektetési jegyben tartja a pénzét (tehát amelyben nem egy részvényt, hanem több alacsony kockázatú részvényt, akár több tőzsdén jegyzett több részvényt forgatnak) hosszú távon kisebb kockázatot vállal. Szerintem inkább az a nettó hülye, aki a megtakarítását bankban tartja, amely az infláció alatti kamatot ad.

Szóval de, az előfordulhat, sőt, elő is fordul. És persze az is előfordul, hogy egy-egy politikai nyilatkozat leviszi az árfolyamot, de a hosszú távú befektetés lényege éppen az, hogy ezeket az idő kompenzálja.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82784) gorgo válasza Varoz (#82781) üzenetére


gorgo
őstag

Nem semmi, Freddy maci vette a fáradtságot (én nem tettem volna) hogy elmagyarázza. :R
Kiegészíteném azzal, hogy a háború kitörésekor pl. az OTP részvény (= a cég értéke, m.ország #1 cégéé!) lefeleződött. Miért? Mert a külföldi intézményi befektetők eltakarodak azonnal. A valós vesztesség 15% volt, ehhez jött hozzá a -35% további járulékos bukó hogy egy takony kis fejlődő ország vagyunk akit az vezet aki, meg persze ukrán szomszéd. Ekkor jöttek a magyar kisbefektetők, akik úgy vélték hogy féláron végre csinálnak egy jó befektetést.
Vitya meg 2x (választások másnapján meg tegnap) kalapáccsal fejbebaszta a magyar kisbefektetőket, nesztek köcsögök, van még sokkal lejjebb. Azokat is, akiknek erről fingja nincs (az ország több, mint fele). Úgy hogy Varoz kollega, csak olvasgassál itt, és nem kell hogy sajnálj.

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82785) Jahno válasza gorgo (#82784) üzenetére


Jahno
őstag

Foglalkoztok itt ilyen bonyolult dolgokkal, nekem az is éppen elég, hogy be kellene árazni három képemet :U Bár több napom van rá, lehet szombaton sörmennyiség függvényében menni fog az :C

(#82786) Varoz válasza Freddy76 (#82783) üzenetére


Varoz
őstag

"Magyarországon több milliárd forintnyi, kisbefektetőktől származó megtakarítás forog a tőzsdén (ezek pár százezres tételek is lehetnek). Ez nem úgy néz ki, hogy odamegy Kovács Béla, és vesz az ötmillió forintjából MOL részvényt. Hanem elmegy egy bankba, vagy befektető céghez, és befekteti valamilyen befektetési jegybe, amely terjedhet a teljesen biztonságostól (kis hozam, kis kockázat, rendszerint államkötvény) a nagy kockázatúig (nagy hozam lehetősége, de nagy kockázat, pl. startupok). De a többség valahol középen találja meg a számítását akár úgy, hogy havonta fizet egy biztosítónak egy befektetéssel kevert biztosításba, amelyben a befektetési részt pár évtized alatt veszi ki."

Tehát szó nincs arról, hogy 2 nap alatt 2 havi fizuját bukja, köszönöm. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#82788) Studi válasza Freddy76 (#82777) üzenetére


Studi
addikt

OV-vel kapcsolatban amit írtál azzal totálisan egyetértek, kiemelkedően tehetséges, céltudatos politikus. És ez megnyilvánul abban is, hogy akik elég karakteresek lehetnének arra, hogy mellé lépjenek azokat idejekorán helyreteszi, hogy ne veszélyeztessék a pozícióját.
Ellenben ezzel a túlnyomó többséggel azért nem értek egyet. A kétharmadhoz nagyon erősen kell, kellett most is a választási rendszer átalakítása, kétpárti felépítéshez való illesztése. A régi, kétfordulós rendszerrel még a többség is necces lett volna most, így viszont a kétharmados parlamenthez is elég volt.

(#82791) Mercutio_ válasza Varoz (#82778) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tehát akinek van megtakarítása az veled ellentétben nem dolgozik ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82793) spanyoll válasza Freddy76 (#82783) üzenetére


spanyoll
addikt

Pontosan. Én is átlagparasztként anno kipróbáltam, hogy mi milyen és betoltam pár százezret a revoluton ebbe-abba.
Rájöttem, hogy a nagyobb nevek hosszabb távon pluszra futnak ki bármi is legyen (én mondjuk a tech vonalon voltam, mint apple, google, microsoft, stb). Minimál plusszal szálltam ki, mert bevállaltam pár rizikósabbat is, de az erre volt.
Másik amire rájöttem, hogy a sok kripto akkor működik ha valaki early joiner volt és még korán vett VAGY day tradingel és napi szinten tol bele sok pénzt. Ott épp -60%ban vagyok, de kivárom amíg nullásan kiszállok (ha valaha ki tudok, de oda szerencsére csak 150USD-ot toltam be játszani).
Amúgy szerintem nagyon rossz, hogy az emberek nincsenek rendesen edukálva a pénzügyekről és nincs nekik megtanítva, hogy ne a bankban hagyd rohadni a pénzed ahol csak a kezelési költségek eszik egy részét a kamat meg vagy nulla vagy 0.000001%.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#82794) gorgo


gorgo
őstag

Vettem egy szalonnázót! Kéne vennem fenőkövet, finomat. Hol lehet kapni?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82795) Jahno válasza gorgo (#82794) üzenetére


Jahno
őstag

Én nem basznám el, de ugyanott, ahonnan a bicskát. Akad pro késes haver, max. megkérdezem, de szerintem szalonnázzál vele, aztán ha odaérsz, akkor újra megkérdezed. És ajánlunk egy szar köszörűst az ország másik felében (:-

(#82796) Jahno


Jahno
őstag

Pfúúú, ide is eljutottunk. A véleményem meg majd leírom egy papírra, oszt utána kocsmában felnyitjuk a borítékot, hogy ki gondolt hasonlót vagy sem:

(#82797) lugosi válasza gorgo (#82794) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Minden mindenre, erre is van egy (tök jó) topik a PH-n: [link]

(#82798) .mf válasza Jahno (#82796) üzenetére


.mf
veterán

Grat és hajrá! :C
Idén többnyire nem ment a becsatlakozás, ha tudtam volna, hogy azok a csajok zsákutcák, inkább veletek megyek fotózni.
A megnyitón sajnos nem tudok ott lenni, addigra már kint melózok.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82799) Jahno válasza .mf (#82798) üzenetére


Jahno
őstag

Ha belegondolok, hogy sokan komolytalannak tartják az ilyen mindenféle összejövéseket, akkor jó ég tudja. Amit a HHHn gyártottunk azt láttad az albumban, ezek mellé ketten haverral elhoztunk vagy 50 mindenféle vidéki díjat 1 év alatt. Akkor lehet nem is olyan nagy hülyeség ez a szempont sem.

Meg legalább ittam egy sört és röhögtünk :-D Ha valaki sok éve azt mondja, hogy egyik évben 700 küvecs nyereményt behúzok a hobbifotózással, akkor lehet kiröhögöm. Igaz cuccra ennek többszöröse elment, de az megint más témakör :C

(#82800) Byk01


Byk01
senior tag

Urak! Június 4-e van és nagy csönd ez ügyben, úgyhogy gondoltam rákérdezek, hogy a jövő heti Velencei-tó kerülés áll-e még, vagy mindenki rászervezett? (szerk. Most látom, hogy a talis topikban azért felmerült)

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.