Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82551) Freddy76 válasza |AP| (#82550) üzenetére


Freddy76
addikt

Az külön adja, hogy a TV2 most szórta tele az országot reklámmal (már ahol még volt hely...) az új sorozatáról, óriásplakáton hirdetik, hogy főszereplő Mucsi Zoltán, erre megjelenik ez a videó Mucsi hangjával... Arrafelé nagyon nem szeretik az ilyet, lehet, hogy újraforgatják Mucsi jeleneteit :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82552) gorgo válasza Freddy76 (#82551) üzenetére


gorgo
őstag

Mucsit láttam már mindkét oldalon, most akkor úgy veszem, hogy ő színész és nem osztja feltétlenül azt amit eljátszik. Ugye milyen furcsa?? Nem ezt feltételezné az ember, holott ezt kellene legyen a természetes.

Más: meg akarok venni egy kis fizetős progit telóra de csak Play pass-szal lehetne. Kurva rohadék előfizetéses szarokat zsigerből gyűlölöm! Ha első hónapra befizetek, majd lemondom, akkor az addig telepített programok is mennek??

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82553) Freddy76 válasza gorgo (#82552) üzenetére


Freddy76
addikt

Persze, neked és nekem ez a természetes, de a TV2-nél valószínűleg nem az.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82556) PROHARDVER!


PROHARDVER!

Csak jelzem, ez még mindig nem a Politika topik!

(#82557) Freddy76 válasza PROHARDVER! (#82556) üzenetére


Freddy76
addikt

Öhöm. Azért lett törölve az én hozzászólásom, a felette lévő, konkrét politikusokat és választásbéli szereplésüket emlegető hozzászólás pedig maradhatott. Értem én*.

*nem

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82558) Jahno válasza PROHARDVER! (#82556) üzenetére


Jahno
őstag

Ez offolós kávéházi topik?

(#82559) PROHARDVER! válasza Freddy76 (#82557) üzenetére


PROHARDVER!

A politika miatt szóltam, a te hozzászólásod pedig személyeskedés volt.

(#82560) PROHARDVER! válasza Jahno (#82558) üzenetére


PROHARDVER!

OFF topik, ami a szabályoknak megfelelően használható. A politikát viszont a III 10/11. tiltja.

(#82561) Freddy76 válasza PROHARDVER! (#82560) üzenetére


Freddy76
addikt

Arra nincs valami szabály, hogy egy jól működő közösségbe ne böföghessen oda egy troll, aki nyilvánvalóan semmiben nem ért egyet a többiekkel, akit a többiek nem tudnak elviselni, és aki képes a legkedélyesebb csevegést is kioktató kinyilatkoztatásokkal tönkretenni?

Ja, és még mielőtt: a kérdésem természetesen hipotetikus, szigorúan általában véve értendő, semmiképpen nem gondolom senkir ekon krétan.

Szerk.: azaz senkire konkrétan. Ejnye már, ezek a szóközök.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82562) Balinov válasza Freddy76 (#82561) üzenetére


Balinov
félisten

Az a qrva autocorrect, mi? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82563) PROHARDVER! válasza Freddy76 (#82561) üzenetére


PROHARDVER!

Trollok mindenütt akadnak, néhol még több is van belőlük. Egyébként meg de, tilos a politika. Ha ezt betartjátok akkor már kilőve a fő téma, amivel a legtöbb gond szokott lenni.

(#82568) Lassú Víz válasza PROHARDVER! (#82560) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ukrán helyzet - tilos
Magyar helyzet - tilos
Punci - tilos
Econ savazása ;] - tilos

Mi is maradt? Ja, megvan. Nahát, már második napja esik az eső. Mit szóltok hozzá?

Píítty-pity-pity-pity-tyu-tyu-tyu. Kár érte, kíváló topik volt.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82569) Jahno válasza Lassú Víz (#82568) üzenetére


Jahno
őstag

Fotózni meg máshol kell, hír meg semmi. Azt hallottad, hogy esik az eső? Ja, meg kaptam egy dupla oldalt az országalbumban meg ilyenek :C

(#82575) werttzui


werttzui
őstag

Szóljunk Will Smithnek ? 😁

PENTAX

(#82576) Studi válasza PROHARDVER! (#82563) üzenetére


Studi
addikt

Na most én fizetek a PHnak, hogy ne lássam a trollt. Erre a rendszer elrejti a normális emberek posztjait is. Miért nem lehet a trollokat szavazással kib@szni a topikokból?

szerk: lehet persze úgy is, hogy csak a fizetős tagok szavazhassanak, hogy ne érje kár a PHt.

[ Szerkesztve ]

(#82577) Mr.Csizmás válasza Studi (#82576) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a tiltott tag kontextusát is rejti, azaz minden rá adott választ.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82578) Lassú Víz válasza Mr.Csizmás (#82577) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Azért ezt az indexen jobban megoldották. Egyszer rinyáltam érte, hogy nem így kéne. Megmagyarázták, hogy én tudom rosszul mit szeretnék. Azóta hanyagolom a prémium tagságot.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82579) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Pár hozzászólást töröltem.
Legalább az egyik fél figyelmen kívül hagyhatná a másik felet.
A politikát a politika topikban lehet folytatni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#82580) gorgo


gorgo
őstag

Huhh, megnéztem az Utolsó párbajt. NAGYON tetszett! Picit hosszú, de igazán remek, hogy mindhárom szemszögből elénk tárul az "igazság". És a végén a párbaj totál feszültséggel teli, egy brutális viadal!! húbazmeg! :R
A sajtó bukásként hozta, sztem fasza volt! Nem a világ legjobb sztorija, de jól vászonra vitte.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82581) Novics


Novics
senior tag

Hát basszus, de frankó, hogy valaki ránk szabadította a modikat, most már szinte tényleg semmiről sem lehet beszélni, mert politika...
Eddig szerintem tök jól elvoltunk itt, ment a bájcsevej, Econ néha írt valamit, arra ugrott a társaság, lett egy csomó hozzászólás, aztán elcsendesedett a téma, és megint ment a bájcsevej, majd jött Econ...

Nyári Velencei-tó kerülés? Lassan tele lesz a naptáram, valahová be kellene szuszakolni valamit. Augusztus 6/13?

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82582) .mf válasza Jahno (#82569) üzenetére


.mf
veterán

Az a Mo365 volt? Gratu :C én egy kicsit későn vettem észre és lecsúsztam róla.
De nekem is lett egy dupla oldalam, a MCSE februári Meteor havilapjában lett egy decemberi Geminida hullócsillagos fotó Hónap képe :)

Novics: nyáron sajnos nem vagyok itthon, akkor külföldön termelem a dzsídípit (mert itthon kicsit nehéz fotózásból megélni friss indulóként), na meg akkor már embertelen meleg is van tekerni. Május?
Többiek?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82583) Jahno válasza .mf (#82582) üzenetére


Jahno
őstag

MCSEt láttam ja. 365ről én is majdnem lecsúsztam, 20 perccel zárás előtt baszott le haver, hogy nem adtam be képet, oszt míg meg nem jelent addig nem is tudtam, hogy melyik kép lett a menő. Csak sejtettem :-D

Nesze itt egy gagyi kép róla. Mellékesen együtt hupákoltunk, mikor készült:

(#82584) Novics válasza .mf (#82582) üzenetére


Novics
senior tag

Na mondjuk tekerni tényleg elég meleg van, de lehet fürdeni is. Igaz, arra nem szokott olyan nagy igény lenni.
Májusban csak a 28 a jó. De még a június 11 is játszhat. A kettő között meg Pünkösd, ami elvileg még szabad, de akkor gondolom tömeg lesz.

.mf + Jahno
Szép volt fiúk! Szép volt fiúk! :C

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82585) Jahno válasza Novics (#82584) üzenetére


Jahno
őstag

Ráadásul .mf kérdezte itt annó a pályázatokat, oszt ha már dumáltunk róla, akkor én nekiláttam. Van mindenféle. Ez még tavaly év végi, csak most futott ki, egyszerre jött az albummal:

Már azt sem tudom mivel verjem a nyálam, mer' feltörök, mint a talajvíz. KP-t is kaptam, már csak 1-2 változatosabb képet kellene gyártanom, hogy ne azzal a két jó képemmel kampányoljak, amit véletlenül összehoztam. Szerintem ezen a héten megcsináltam az évemet és kész is, idénre erre futotta :DD

(#82586) rbalint88 válasza Novics (#82584) üzenetére


rbalint88
addikt

Juni 11-et adom, es tul sok itten a szakmazas ;] valamikor egy( :F ) sort is kellene inni (a szavazas eredmenyetol fuggoen ki oromeben, ki banataban issza, ez mindenkinek a maganugye), de jo lenne vegre valamikor osszefutni :)

(#82587) Mr.Csizmás válasza rbalint88 (#82586) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82588) Studi válasza Novics (#82584) üzenetére


Studi
addikt

Május 28-án épp tavat kerülök, csak eggyel arrébb. Gyertek oda, jó móka lesz! :K

(#82589) gorgo válasza Novics (#82584) üzenetére


gorgo
őstag

Ha fürdeni akartok majd lehet vizet is kell vinnetek. :U nehogy kiszáradjon addig a tó!

Amúgy kiszáradás ellen hamar gyorsan hozzunk össze már valamit. Most még ráérek, de ha új melóhelyen kezdek, már sokkal kevésbé fogok.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82590) .mf válasza Jahno (#82583) üzenetére


.mf
veterán

Szóval a HHH-es fotótúra, kúl :)
Találtam azóta egy másik helyet is a közelben, ahonnan talán még jobb: az Árpád-kilátó; legutóbb túrázni voltam ott, vissza kell még menjek majd fotós cuccal is.

Na ezekre a pályázatokra nekem is rá kéne már feküdnöm... Tavaly indultam páron (egyiken se volt siker), aztán kimentem nyáron fotózni, és ott vége is szakadt, inkább dolgoztam, az legalább a pénzt is termelte...

Bálint: legalább itt nem kütyü- és specifikáció-buzulás megy, mint a szakmai topikokban ;]

Tali jöhetne! Valamelyik hétköznap este - kinek melyik jó? Nálam hétfők és péntekek kivételével a többi általában szabad, néha kedd esik még ki.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82591) Mr.Csizmás válasza .mf (#82590) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha az Árpádhoz jöss, ugorgyá be hozzám kávéra-pálinkára :U :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82592) Freddy76 válasza Viktor0610 (#82579) üzenetére


Freddy76
addikt

Igazad van, nehogy beszélgetni lehessen már, arra ott az Index fórum... Megyek át a macskás topikba, ott legalább cuki cicákról lehet diskurálni. Bár az egyik fórumtárs rendszeresen tesz fel képeket a vörös (azaz inkább narancssárga) macskájáról, szóval figyelni kellene rá...

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82593) Viktor0610 válasza Freddy76 (#82592) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor döntsétek el, hogy most akkor zavar-e valaki jelenléte a topikban vagy sem.
Mert ha nem, akkor felesleges jelenteni.
Vagy ha jelentitek, akkor lezárjuk beavatkozás nélkül.

A politika az más.
Az az ÁSZF alapján tilos a fórumon, a politika topikon kívül.
Akár tetszik, akár nem, ezt az ÁSZF-et elfogadtad/elfogadtátok a regisztrációval.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#82594) Jahno válasza Mr.Csizmás (#82591) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap 4ig voltam a környéken, az nekem ott visszajárós, meg mellette a Macisnál szoktam lerakni a kocsit ha azzal megyek és ott kerülök az erdőben. Egyik tervezet, hogy majd ne csak a Végállomás meg egyéb környékén tekeregjünk, hanem átmenni Kővárig. Az már nekünk úgyis a nyúlon túl van :-D

(#82595) Jahno válasza Viktor0610 (#82593) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk másról úgysem akar beszélgetni, csak politikáról, így logikai kivétel lesz. Szerintem nem is iszik :DD

(#82596) Novics válasza rbalint88 (#82586) üzenetére


Novics
senior tag

Naptárba előjegyezve. ;)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82597) lugosi válasza Freddy76 (#82592) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem azt meg kéne érteni hogy a politikába nem szabad belemenni a politikai topikokon kívül. Ha ilyet ír valaki, akkor jelezzétek a modkerben, törlik, de nem kell vele vitába szállni.

(#82598) Mercutio_ válasza lugosi (#82597) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem ebben a kis félreeső zugában a Ph-nak pont az (volt) a jó, hogy a politika max szőrmentén és 1 faxkivannal kísérve bukkant fel, ami azzal a gyakorisággal simán belefért, mert a többi hsz között fel se tűnt.

Kocsmázás: jelen állás szerint a szerdák szabadok, vagy kedd és csütörtök 8-tól.

Jahno: Megünnepelted egy Salon tüdővel?:D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82599) Jahno válasza lugosi (#82597) üzenetére


Jahno
őstag

De ott meg folyton az folyik meg az adokkapok, arra én túlzottan nem vagyok kíváncsi, itt meg érintőlegesen felmerült, annyi még belefér.

(#82600) rbalint88 válasza Novics (#82596) üzenetére


rbalint88
addikt

Beirtam en is, ugyhogy mar csak bringat kell szerezzek :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.