Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82201) Freddy76 válasza spanyoll (#82200) üzenetére


Freddy76
addikt

Meg a kávés topik :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82202) Jahno válasza spanyoll (#82200) üzenetére


Jahno
őstag

Menj már a kávéstopikba, én meg had buziskodjak már kedvemre a Freinél :wub: Starbucks vaze, azért mindennek van határa.

(#82203) Balinov válasza Jahno (#82202) üzenetére


Balinov
félisten

A szarbuks olyan, hogy ősszel saját szememmel láttam, hogy az 5 kilós dogevo sirály belekostolt, aztán fellokve otthagyta a poharat a padon :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82204) Jahno válasza Balinov (#82203) üzenetére


Jahno
őstag

Eleve ahol presszót nem adnak, csak fél literes virágfölddel higított babavizeletet, az említésre sem méltó. És még drága is. Menjek csak oda a bőcsésztarisznyás MACesek, oszt kész.

(#82205) tvamos válasza madgie (#82195) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is a Starbucks-ot szeretem... az megdurvabb. ;]

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82206) m3ss válasza tvamos (#82205) üzenetére


m3ss
veterán

en is kavenoob vagyok, nekem nagyon bejottek a kavek frei-ben, sot multkor kaptam egy zacsko starbucks szemes kavet, fincsi volt nagyon. amugy lidl-os bellaromot szoktam inni mostanaban saeco automata kavefozoben fozve.
mondjatok vmi jo fajta szemes kavet amire erdemes rapprobalni, es rakhato automata gepbe. johet az emlegetett ujhullamos ecetes tortenet is, kivancsi vagyok..

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#82207) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Cibetmacskakávét ivott már valaki közületek? Milyen?

(#82208) atok666 válasza lugosi (#82207) üzenetére


atok666
őstag

Semmi kulonos - szerintem.

Atok

(#82209) Mr.Csizmás válasza lugosi (#82207) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Atlagos sziciliai izjegyek voltak, pedig munkatarsam direkt hozott azsiabol, amikor nyaralni volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82210) gorgo


gorgo
őstag

Hú, ma nagyon érdekeset olvastam: durián! Érdemes elolvasni, rohadtul vicces is. Én is nagyon szívesen kipróbálnám, csak sajnos megbízható forrás kellene. Fagyasztott termék, nem olyan ami mire ideér megrohadt. Valaki?

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82211) Jahno válasza gorgo (#82210) üzenetére


Jahno
őstag

Én lassan megyek érte kínai piacra, szóval ha az év eleji baromságaimból kikeveredem és kölcsöngyerek is ráér, oszt jön velem ilyen baromságokat beszerezni meg zabálni, akkor beszámolok róla.

(#82212) gorgo válasza Jahno (#82211) üzenetére


gorgo
őstag

Igen, ezt olvastam én is, hogy ott lehet próbálkozni. Meg azt is olvastam, hogy jobb, ha fagyasztottat vesz az ember, az talán frisebb, élvezhetőbb. Helyileg ez a piac hol van? Vagy menjek a szag után? :))

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82213) Jahno válasza gorgo (#82212) üzenetére


Jahno
őstag

Én hasra beesek a Dunapandába és ha nem, akkor legalább mondanak valamit. Igazából mióta ott a kínai negyedben találtam egy Székely Csárdát, azóta főleg nem lepődök meg semmin.

(#82214) tvamos válasza gorgo (#82210) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hat, ez versnyez a surstromminggel. Nem tudom, melyik a rosszabb. A kinai kollegaim jot rohogtek, hogy majd nem birjuk megenni, de mi kemenyen edzodtunk. Magamnak nem vennek egyiket se.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82215) Jahno válasza tvamos (#82214) üzenetére


Jahno
őstag

Suströmminggel semmi baj nincs. Nem szagolgatni kell, hanem megfelelő módon enni és nem kell előtte hülye okádós videókat nézni. Megcsinálod, megeszed, kész.

(#82216) Freddy76 válasza Jahno (#82215) üzenetére


Freddy76
addikt

Érdekes, a koleszban volt egy nagyon-nagyon kövér lány, aki bárkivel lefeküdt, utána mindig csinált szendvicset. Megcsinálod, megeszed, kész.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82217) tvamos válasza Jahno (#82215) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nincs vele baj, de inkább a túrós palacsinta. Vagy az az 1960-as tökfőzelék konzerv.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82218) Jahno válasza Balinov (#82196) üzenetére


Jahno
őstag

"ma jelzett hogy ideje lenne vizkotleniteni."

Nekünk az összes akkor ment tönkre. És szomszédoké is :W Egyszer még fizettem szakinak, hogy szedje szét és takarítsa ki, mert én szétkaptam, nagy nehezen összeraktam, de csak hüppögtem, hogy mivel mit kell csinálni.

Ez a régebbi verziós, 10ezer pénzes gombócfejű cucc volt.

Ezt cseréltük most Tschibora, tegnap vissza is vittem egy csomó kapszulát.

(#82219) rbalint88 válasza Jahno (#82218) üzenetére


rbalint88
addikt

A 2012-es nespresso pixie-nk meg mukodik, egyszer kellett rajta tomitest cserelni 6-7evesen, utana megkaptak sogorek. :) Meg amiket azota vettunk azok is mennek, egyet kellett gariztatni ket honaposan, de azota annak sincs baja, 2 es 3 evesek, egyik a szomszednal megy. (Azert a krups gepekkel
jobba a tapasztalat, mint a delonghikkal) :R

(#82220) Studi válasza Freddy76 (#82216) üzenetére


Studi
addikt

Azt hittem a pocak a korral jött. De ezekszerint már a koleszos idők óta veled van? ;] :DD

(#82221) Lassú Víz


Lassú Víz
őstag

COVID pozitív. Megy el a szaglásom. Hol az a durián? :DDD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82222) Mr.Csizmás válasza Lassú Víz (#82221) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a szemedet akkor is csípi :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82223) gorgo válasza Lassú Víz (#82221) üzenetére


gorgo
őstag

Azta, te még a deltát kaptad el? Ősszel én is...
Az a poén, hogy megnéztem a Dunapanda a régi munkahelyem melletti utcában volt, ahol életemben 1x jártam mindössze :). Lehet visszakanyarodom egy körre arra :K. A kínai negyedet nem nagyon fedeztem fel...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82224) Studi válasza Jahno (#82215) üzenetére


Studi
addikt

Svéd főnök amúgy azt mondja azt a svédeknek is csak az 5%-a eszi meg. :D

(#82225) Jahno válasza Studi (#82224) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet mutattam, de mi megadtuk a módját annak is. Simán svéd acélon terítettünk meg:

(#82226) lugosi válasza Jahno (#82225) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha már surströmming, vannak magyar vonatkozású videók is:
[link] [link]

A második csak bejelentkezéssel és életkor igazolásával nézhető meg, a magyar srác még a levét is kiissza.

(#82227) Jahno válasza lugosi (#82226) üzenetére


Jahno
őstag

Vannak ennél értelmesebbek is, de miért pont ezt a primitív faszfejet kellett mutatnod, hát ja. Kiitta ja, addig tekertem, ki is okádta, megérdemlik.

(#82228) Freddy76


Freddy76
addikt

Múltkor anyámat vittem orvoshoz, Máté Pétert hallgattunk a kocsiban. Ma mentem Siófokra, és egyedül is Máté Pétert hallgattam. Bár a szövegek egy része kissé szirupos, de az tény, hogy valami egészen szenzációs hangja volt, és meglepő, de a dalok hangszerelése is bejön. De a hangja, az valami szenzációs.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82229) lugosi válasza Jahno (#82227) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt adta fel a YouTube keresője.

(#82230) Novics válasza Freddy76 (#82228) üzenetére


Novics
senior tag

Öregszel?

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#82231) Freddy76 válasza Novics (#82230) üzenetére


Freddy76
addikt

Úgy néz ki.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82232) tvamos válasza Freddy76 (#82228) üzenetére


tvamos
nagyúr

Baaahhh... mi lesz a kovetkezo? Zámbó Jimmy? (Bocs kiraly, nem talaltam a billentyumon a koronas Z-t!) Neki is jo a hangja...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82233) Freddy76 válasza tvamos (#82232) üzenetére


Freddy76
addikt

Ő vonyít, és szar a zene. Máté Péternél a zene is igényesebb.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82234) tvamos válasza Freddy76 (#82233) üzenetére


tvamos
nagyúr

Aaa... eszmeletlen a hang terjedelme, es nem mindig vonyit.

De nem akarok teriteni, sosem hallgatom egyiket sem, es nem tervezem valtoztatni ezen szokasomon. Hallgatok inkabb Steve'n' Seagulls-t.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82235) Freddy76 válasza tvamos (#82234) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt a félreértések elkerülése végett rögzíteném, hogy az autóban Siófokra menet hallgattam Máté Pétert, de nem lettem rajongója, sem neki, sem az általa képviselt stílusnak. Rocker voltam, és az is maradok.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82236) madgie válasza Freddy76 (#82235) üzenetére


madgie
titán

Jó, hát vénkorára az ember ízlése is szerteágazó lesz, nekem is ilyen vegyesvágott a tegnapi playlistem :D Greta Van Fleet, Meshuggah, Muse, Placebo, RATM :DDD

[ Szerkesztve ]

(#82237) crey válasza m3ss (#82206) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Heteket nem járok erre (lehalt az autóm, motor kuka, volt elég baj, karácsony, autó maradéka elad, újat intéz, etc.).

És még sem ütött annyira pofán, mint hogy a Bellarom és Starbucks szemes kávék "fincsik". :D

Most nem tartom el a kisujjam, nem növesztek gótikus orcát, nem eresztem rátok a hardcore kávétopic tagokat... pedig megérdemelnétek :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#82238) Mr.Csizmás válasza crey (#82237) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bellaromból van iható, a shitbucks meg koksz :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82239) m3ss válasza crey (#82237) üzenetére


m3ss
veterán

auch, az nem hangzik jol. mi lesz helyette? es mi tortent vele, ha akarsz beszelni rola... :)
ajanljatok jobbat, mast ne ezt hurrogjatok le :N

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#82240) crey válasza m3ss (#82239) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát... Főtengely csapágy kifordult :( - vitte a komplett motort.
Sajnos N47 motorok típus betegsége, már mondogatta a szerelőm hogy cserélni kellene mert amikor a vezérlést cserélték (máshol) akkor nem volt cserélve - és csak úgy lehet cserélni hogy mellé vezérlés csere is van (együtt 800k). Nade ez a vezérlés eddig ment 70k-t... Nálam még lakás vásárlás miatt épp kiapadt a penzcsap, amúgy is el akartam adni az autót (figyelmeztetve a vevőt hogy ezt amint tudja csináltassa meg, mert lutri)... Erre a kis tepsiseggű bajorka megérezte, besertodott és kib.szott velem :/

Buktam 1,5 millát kB.. És nagyon sajnáltam mert szerettem. Szerencsére egy olyan szakihoz került Jászberénybe aki amúgy is BMW-T szerel, és a feleségének talpra állítja - mert minden más patika volt az amúgy 14 éves autón.

A helyére egy 2017-es Mazda 6 Revolution Top SD kerül. Csak majd a CIB-el kell küzdenem. De szép nagyon... Már bele szerettem.

Kávé: igazából szinte minden is jobb mint amit a boltban kapsz. Nem azért mert azok mind förmedvények, hanem mert sajnos pörkölés után sokszor felkerül nagyker raktárak polcaira, onnan kisker elosztó raktár polcán csücsül hónapokig, és mire hozzád kerül lehet hogy már egy éves is elmúlt.

Egy éves kávé már esélyesen döglött kávé, ezért a kávéőrültek a kis kiszerelésű, frissen pörkölt kávékat preferálják.

Itthon is van egy pár műhely, Pall&yotz, Kapucziner vagy épp az AVX (teljesség igénye nélkül).

Én Pl. Innen rendelek kávét, vagy van olyan Gödöllői kávés cég aki olasz kávékat hozza, és azok mindig max 2-3 hónaposan kerültek hozzá - ami nem mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#82241) Jahno válasza crey (#82237) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem le sem konyult, csak betoltam kötelező kis szervízre, meg ez-az történt.

Vannak itt jó és rossz hírek, meg jön a következő kör.

(#82242) Lassú Víz válasza Jahno (#82241) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Most vitted először szervizbe? Ilyen hibák nem egyszerre szoktak jelentkezni.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82243) Freddy76 válasza crey (#82240) üzenetére


Freddy76
addikt

Már kérdeztem priviben, de itt is: melyik motorral vetted?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82244) crey válasza Freddy76 (#82243) üzenetére


crey
MODERÁTOR

2.5 benzin. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#82245) Jahno válasza Lassú Víz (#82242) üzenetére


Jahno
őstag

Elmúlt évben elhanyagoltam, a dugók azok visszatérő dolgok, izzócseréket ilyenkor inkább egy körben megoldom és akkor adhoc nem kell szopni vele, hogy ez megy ki meg az nem megy, de ezek kb. egyszerre jelentkeztek, a lambda volt a látványosabb, mert köhögött az autó rendesen, futóműnél meg annyi érződött, hogy egyik felé kisebb ívben tudtál kanyarodni.

(#82246) gorgo válasza Jahno (#82241) üzenetére


gorgo
őstag

Szép lista. Motor körül lecserélték a kasztnit?? :U :DDD Nekem ez Totojánál nem akarom tudni mennyibe fájna...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82247) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Bálintoknak Boldogot! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82248) Mr.Csizmás válasza Mercutio_ (#82247) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a másiknak is & köszi :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82249) rbalint88 válasza Mercutio_ (#82247) üzenetére


rbalint88
addikt

Dankeschön! :R

(#82250) gorgo


gorgo
őstag

Megvolt! Szereztem duriánt, a Dunapandában kaptam! Mocsok drága, de ki akartam próbálni. Nem annyira büdös, tényleg csak kénhidrogén szaga van, ami vegyész létemre nekem igazából nem is büdös, persze nem ezzel dezodorálnám magam :N. Ízre kicsit extrábbat, különlegesebbet vártam, de szerencsére ízlett. Állagra viszont annyira krémes valami, hogy sosem gondolná az ember, hogy természetes módon ilyen! Hát, ez is megvolt, remélem egyszer lesz lehetőségem eredeti termőhelyén fogyasztani frisset...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.