Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82251) tvamos válasza gorgo (#82250) üzenetére


tvamos
nagyúr

Erre csak ezt tudom mondani: R. E. S. P. E. C. T.
El is fogyott...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82252) gorgo


gorgo
őstag

10-20 évvel későbbre tippeltem, hogy igazi, kiterjedt háború lesz a fejlett világban. :(
Mocskossul kíváncsi vagyok, mit mond majd szeretett vezérünk erre az egészre. Mivel az EU már kirakta, pénzt sem nagyon fog adni, és amúgy is elég radikális, "unortodox" fajta, hát ez innentől kezdve nem pusztán érdekes, de egyben veszélyes és történelmi játék már.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82253) #31733248 válasza gorgo (#82252) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ha leírnám a véleményem, úgyis kitörölnék, úgyhogy inkább nem... :) Nem lesz ebből kiterjedt háború. :N

(#82254) gorgo válasza #31733248 (#82253) üzenetére


gorgo
őstag

nem úgy értettem hogy majd 4-5 ország bekapcsolódik, hanem egy rendes igazi háború. Nem határvillongások, lőnek kettőt oszt jóvan, hanem hódító háború...

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82255) tvamos válasza gorgo (#82252) üzenetére


tvamos
nagyúr

Attol tartok, hogy most megmeri az Orosz a NATO-t, es ha a szokasos balfaszkodas megy majd, akkor a Kelet-Ukran termofoldekre rateszi a kezet.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82256) Freddy76


Freddy76
addikt

Reggel nyolckor olvastam, mit ír az Origo, MTI és kormánypárti társaik az ukrán helyzetről. Nos, leginkább semmit. És persze azóta is az a legfontosabb hír, hogy Márki-Zay mit mondott, nem azt, hogy a Vezér nagy barátja mit csinál éppen egy velünk szomszédos országban. Várom, mikor jelenik meg valamelyik kormányoldali sajtótermékben, hogy Putyin és az orosz nép az áldozat, Ukrajna az agresszor, és emögött is Soros áll (meg persze Gyurcsány).

Vannak dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni (bár lesz, aki megpróbálja).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82257) Ear001 válasza Freddy76 (#82256) üzenetére


Ear001
addikt

Innen azért nehéz fordítani, de próbálják, csak hát ha innen indít a főíró akkor a Szabad Nép olvasóknak nehéz felróni, hogy lassan veszik észre, fordult az irány, lásd a kommenteket.

(#82258) Mr.Csizmás válasza Ear001 (#82257) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[mindig is]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82259) Jahno válasza Freddy76 (#82256) üzenetére


Jahno
őstag

100 szálon zajlik ez, én néztem kint, hogy lengyelek, észtek, svédek elrendelték a készültséget, terjednek a nyilvános Flightradar képernyőképek, hogy tele van minden várakozó B52essel, tankerekkel, nagy hatótávú drón elment egész Donyeckig, azok azért nem kispályás cuccok ezen a szinten, meg gondolom most a fél univerzum vezérkara vakarja a fejét és nézegetik, hogy vajon mi legyen merre.

(#82260) .mf válasza Freddy76 (#82256) üzenetére


.mf
veterán

"Vannak dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni (bár lesz, aki megpróbálja)."

Nyilván, nem is kellett rá sokat várni. Reggel, talán origós cikk (egy ismerősnél csak a screenshotot láttam, lementette, hogy nehogy közben töröljék), cím: "Ifj. Lomnici az ukrajnai harcokról: Ha igaz, amit Putyin a népirtásról mondott, az árnyalja a képet"
Alá alcím: "A Századvég szakértője arról beszélt a közmédiának, hogy jogilag nehéz megítélni a háborút"

Jogilag nehéz megítélni. Ja. Csak mert valaki behazudott valami casus bellinek szánt mondatot bármi bizonyíték nélkül.
Szánalmas csicska.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82261) gorgo válasza Freddy76 (#82256) üzenetére


gorgo
őstag

Vannak dolgok, amiket nem lehet megmagyarázni (bár lesz, aki megpróbálja).

Csak nem Econra gondolsz? :DDD

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82262) Ear001 válasza Jahno (#82259) üzenetére


Ear001
addikt

És az megvolt, hogy valaki azzal a géppel, amivel a nemner nemrepül, valaki nagyon gyorsan Moszkvába ment?

(#82263) Mr.Csizmás válasza Ear001 (#82262) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez így nudli, mert nem látszik semmi gépadat. (amúgy lőrincék vasárnap óta dubajban vannak tracker szerint - OE-LEM)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82264) gorgo


gorgo
őstag

Azt sem tudom hány év óta megnéztem a Híradót (m1). Szégyellem hogy magyar vagyok... Baromország.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82265) Lassú Víz válasza Ear001 (#82262) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Elmentek bocsánatot kérni a koradélutáni nyilatkozatért?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82266) Ear001 válasza Lassú Víz (#82265) üzenetére


Ear001
addikt

Vagy elmenetek elkérni a holnap reggelit? Elnézést Virág elvtárs, ez már az ítélet.

(#82267) Mercutio_ válasza Mr.Csizmás (#82258) üzenetére


Mercutio_
félisten

E!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82268) gorgo


gorgo
őstag

Azért érdekes ám drága USA szerepe is a sztoriban... Vastagon benne vannak, és hát nekik ez tisztán, többszörösen jó. Más farkával jól elverik a csalánt. Remélem Európa kurvara felébred.

Vezérünk most aztán kutyaszorítóba került. Európát mocskoltuk, szivattuk vajon most megtér a fekete bárány? Engedik megtérni? Az EU politikusok most kamatostul törleszthetnének.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82269) crey válasza gorgo (#82268) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Mint mindig is mindenkor. A globális sakktáblán apró pici parasztok vagyunk.

Amikor egy liftbe vagy zárva két gorilla között, amelyek folyamatosan finganak, az nem segít hogy te nem ettél babot.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#82270) tvamos válasza crey (#82269) üzenetére


tvamos
nagyúr

Meg tan paraszt se... esetleg egy jobbagy...

Amugy kivancsi lennek, milyen egyesseget kotott Putin a sargakkal, hogy ennyire nem erdekli a bevetel Nyugat felol. Mondjuk, a Kelet-Ukran termofoldekkel, szerintem kaja ugyileg legalabb onellatova valik a birodalom, szoval nem sok mindenre kell majd neki a nyugat.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#82271) Balinov válasza Mercutio_ (#82267) üzenetére


Balinov
félisten

Látom belefutottal az angliai topikban az aktuális mindenhezis értek emberbe :D :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82272) Mercutio_ válasza Balinov (#82271) üzenetére


Mercutio_
félisten

Csak a munka találáshoz nem 🤭 :DDD
Nagy kincs egy ilyen ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82273) Balinov válasza Mercutio_ (#82272) üzenetére


Balinov
félisten

De jól elszorakoztatja magát, nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#82290) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem a politikai hozzászólásokat.
A politika csak a pol. topikban megengedett!

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#82291) Freddy76 válasza Viktor0610 (#82290) üzenetére


Freddy76
addikt

Akkor legyél következetesebb. Ha az orosz-ukrán konfliktus politika, akkor töröld 82256 hozzászólást, és az utána következőket is. Ha csak a konkrét belpolitika tiltott, akkor az én legutóbbi hozzászólásomat nem kellett volna törölni.

Persze ha egy ilyen topikban nem lehet megtárgyalni az orosz-ukrán konfliktust, az eléggé szomorú bizonyítvány állít ki a PH moderációs elveiről...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82292) Viktor0610 válasza Freddy76 (#82291) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mobilról voltam, nem mentem nagyon visszább. Na, majd mindjárt. :K
Az ukrán-orosz konfliktusra is van topik. ;)

Most látom, csillió hozzászólás született a témában.

Szóval akkor:
- politika: Politika
- ukrán-orosz konfliktus: Ukrajnai háború

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#82293) Mr.Csizmás válasza Freddy76 (#82291) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Akkor nemcsak hszt kellene torolni itt. :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#82294) gorgo


gorgo
őstag

Igencsak jó cikket találtam, utosó szóig adom.

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#82295) Freddy76 válasza gorgo (#82294) üzenetére


Freddy76
addikt

Különösen a harmadik az, ami engem hihetetlenül irritál...

A South Park-nak talán a legjobb évada volt a 19., még 2015-ben, amely a túlzásba vitt PC kultúrát gúnyolta ki, szerintem az egyik legjobb évad volt. Aztán ami akkor abszurd volt, mára valóság lett...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82296) Lassú Víz válasza Viktor0610 (#82292) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ó, baszki! Olyan jó volt nekünk itt az a pár hozzászólás. Benéztem a linkelt topikba, órákra ott ragadtam, és az ottani közhangulat alapján per pill. már nem akarok tartós tejet venni...

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#82297) .mf válasza Lassú Víz (#82296) üzenetére


.mf
veterán

Tartós tejet? Ugyan, már a boltba se menjél le...
Nem kamu felvétel.
De nem is atom. Egy lőszerraktárat találtak el

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#82298) Freddy76 válasza Lassú Víz (#82296) üzenetére


Freddy76
addikt

Egyébként én sem értem. Van itt pár egymást ismerő fickó, akit összeköt valami, családi állapot, túlsúly, alkoholizmus, nők/pasik miatti frusztráció, vagy az, hogy életünk egy szakaszában sok pénzt költöttünk fotós cuccokra, alapvetően bírjuk egymást, emellett rajtunk kívül itt van Econ is, dumálnánk, de nem szabad, mert az nem izé. Túl píszí a ph is, és persze el is qrják.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#82299) Viktor0610 válasza Freddy76 (#82298) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert nincs kapacitás az egész fórumon figyelni, moderálni a különböző, témákat, amik erősen megosztják a felhasználókat. (Politika, COVID, ukrán-orosz háború, stb.)
Ezért van ezeknek egy helye, ahol folyhat a témákban a diskurzus. :K

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#82300) lugosi válasza Freddy76 (#82298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem biztos hogy mindenki minden topikban erről akar ám olvasni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.