Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37951) Studi válasza Lassú Víz (#37949) üzenetére


Studi
addikt

Régen lehetett kapni valamelyik autós boltba "Paraszt vagyok, így parkolok!" feliratú matricákat. Az ilyenekre egy-egy olyat kéne nyomni. :D

(#37952) Larry303 válasza madgie (#37937) üzenetére


Larry303
addikt

csak egy comment még ;]
ki szidta az almát? ha valaki "szapulja" a rendszert szem az te vagy a droiddal szemben...pedig jó ismered mindkét plattformot...
ja az megvan, hogy a senseben gyárilag van zseblámpa?
ha megnézed, kb eddig soha nem szóltam bele eddig ezekbe a vitákba, mert kb parttalan, de te nem nyugodtál a gyári zseblámpa miatt, spanyoll meg jöt, hogy de szar ez a droid, majd szépen le is írta, hogy miért...nos tegnap olyan napom volt, hogy nem hagyhattam szó nélkül :DDD
ígérem ma többet iszok.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37953) L4mie válasza Larry303 (#37952) üzenetére


L4mie
veterán

A sense egyik legjobb telefonos felület amivel eddigi okostelefonos múltamban találkoztam.

hmmm

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37954) Real_Necro válasza Lassú Víz (#37949) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ahogy elnézek balra ott is elég lazán álltak be. Biztos babakocsit vagy talicskát pakolt ki az Audis a csomiból és azért kellett ekkora hely. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37955) Freddy76


Freddy76
addikt

Atyavilág, srácok, hagyjátok már ezt az idióta droid-apple vitát. Komolyan mondom, mint amikor az ovisok problémáznak azon, hogy kinek az apukája az erősebb.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37956) Real_Necro válasza Freddy76 (#37955) üzenetére


Real_Necro
veterán

Pedig ez nyilvánvaló, akinek droidos teló lapul a zsebében. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37957) madgie válasza Larry303 (#37952) üzenetére


madgie
titán

Még most sem érted az egészet, a legelején leírtam, hogy pucér, stock droid.

Hogy jön ehhez a Sense? Az segítség egy LG tulajnak, vagy Samsungosnak? Milliófelé tördelt, hekkelt, berhelt rendszer az android, ha valamiből ki lehet indulni, akkor szerintem a google által kiadott eredeti, érintetlen droid az. A többi tele van bloatware programokkal, custom laucherrel, meg millió skinnel.

Freddy: nem, itt az a szánalmas, hogy az ember annyit nyög be, hogy a gyári droidon nem volt eddig könnyen elérhető zseblámpa megoldás (ami kell nekem), erre jön a rakd fel az XY bugos izét, meg amúgyis nemjóltudod bezzeg a szenz.

Ez pont olyan, mintha kijelentenék neked, hogy az 56/1.2 bizonytalan beltérben, erre azt válaszolnád, hogy nem is, nekem 35/1.4-em van és nem az.

[ Szerkesztve ]

(#37958) Larry303 válasza madgie (#37957) üzenetére


Larry303
addikt

úgy látszik nem csak én siklottam el a lényeg felett :DDD
(#37851)
-részemről befejeztem ügyvédúr ;]

-nagyon helytállóak a hasonlataid :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37959) Mercutio_ válasza Real_Necro (#37954) üzenetére


Mercutio_
félisten

Festőlétra is esélyes.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37960) Lassú Víz válasza Real_Necro (#37954) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Igen, a fehér Renault per pill. a másik "ügyes", de azt nem látom rendszeresen így parkolni. Mentségére legyen mondva, hogy az audis miatt legfeljebb egy Smart fért volna be, ha nem áll középre. Mögötte a Suzuki már normálisan, a kialakított hely végén parkol.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#37961) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#37922) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nászúton Toszkánában voltunk, nem szar helyen. Nem volt net a szálláson :) Amikor rákérdeztem, azt mondta a csaj: minek? Nyaralni jöttél, nem? És nagyon igaza volt, úgy az igazi a pihenés, ha közben nem csekkolgatod a telefonodat félóránként, akar-e valaki valamit?

Holnap majd jól beletépünk...

(#37962) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#37961) üzenetére


Mercutio_
félisten

Oda mikor, kivel (melyik iroda) érdemes menni, mire kell figyelni, stb?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37963) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#37961) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egyet értek. ;)

Ezért szeretem pl Zemplént. Telkibányán voltunk tavaly tavasszal. Térerő olykor kihagy, net sem igazán van. Ha Kőkapura megy az ember, ott a telefon tényleg elcsöndesedik. Pihenésre szuper. Nekem pont az a lényeg egy nyaraláson, hogy elszakadjak a hétköznapoktól és a max műszaki cucc a kezemben a fényképező meg esetleg a GPS legyen. :B

Crey:

...vagy egy szorgos Topicgazda... :D
Egyébként ide nem kell, pont az a jó, hogy meg lehet kötetlenül dumálni a dolgokat mindenféle anyázás meg személyeskedés nélkül.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37964) crey válasza Freddy76 (#37955) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Plusz egy... Bár csak lenne itt valami modi, aki rendet tesz! A franc a lusta tróger fejüknek, hogy ilyenkor nincsenek sehol.... :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#37965) Real_Necro


Real_Necro
veterán

iPhone tulajoknak kötelező tartozék ;]

Katt a képre:

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37966) #40935168 válasza Larry303 (#37952) üzenetére


#40935168
törölt tag

:DDD Gonosz.

;]

[ Szerkesztve ]

(#37967) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Használt bútort, háztartási gépet hol hirdetnétek?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37968) *Ropi* válasza fi:zi'k (#37967) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pl. jófogáson?

Nekem is eladó lesz nemsokára egy egyedi gyártású, fiókos könyvszekrényem, csak még beárazásra vár (187 cm magas, 28 cm mély, a 3 db 2 fiókos szekrény 45 + 45 cm hosszú, a jobboldali 4 fiókos könyvespolc 35 cm mélységű. Ajándék ráadásként a könyvespolc sarokeleme ami alul ajtós (zárható) és 70 cm széles).

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37969) fi:zi'k válasza *Ropi* (#37968) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az lesz. :O Vaterán érdemes még?

A szekrénnyel meg topikot tetszett téveszteni. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37970) Chapel válasza fi:zi'k (#37969) üzenetére


Chapel
addikt

Szakértői vélemény szerint itt érdemes ;] :D :D

horgászok: Láttam már pár nagy harcsát, magyar rekordokat persze csak képen,de ezt 130 kilónál a kép alapján jóval többre tippelném :F

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#37971) *Ropi* válasza fi:zi'k (#37969) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, a BP adok-kapok topicban kellene? Átviszem oda, csak megmutattam, hogy ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37972) Larry303 válasza Chapel (#37970) üzenetére


Larry303
addikt

ez alapján a kép alapján igen :) ha megnézed a többit ott már jobban látszik...
hal fotozásnál bevett szokás a perspektiva torzítás kimaxolása :DDD van egy pár nekem is :D

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37973) A Zéé válasza Larry303 (#37972) üzenetére


A Zéé
addikt

fater is mindig így, fejjel előre fotózza a pontyokat, hogy nagyobbnak látszanak :D

Just a simple Lineman...

(#37974) Byk01 válasza Larry303 (#37952) üzenetére


Byk01
senior tag

ki szidta az almát?

Én kimondottan szeretem az almát. Pl. az, amit forceberg hozott a tavalyi talira :D
Az iphone ezért rossz igazán ... alma, de nem lehet belőle pálinkát főzni :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#37975) Larry303 válasza Byk01 (#37974) üzenetére


Larry303
addikt

azon nem volt zseblámpa...viszont szerencsére nálam volt ;] dedikált hardverrel!
na az nem fagyott még soha, bár van, hogy néha nem ugrik fel az app, de kis keresés-nyomozás után mindig "előkerül" :DDD

madgie: egy darabig kell, csakhogy megtaláljam az üveget ;] utána már mindegy...bár a végére elég bugos volt mindenki, nem is találtuk meg a parti kiruccanásra -mint utólag kiderült nagy szerencsére :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37976) madgie válasza Larry303 (#37975) üzenetére


madgie
titán

Annál az almánál kár világítani, úgysem látsz ki a fejedből :)

(#37977) spanyoll


spanyoll
addikt

Na megvan az új teló. Jó, szeretem, imádom. Látszik, hogy hülyebiztos, így a magamfajta félhülye istennek érezheti magát, megtaláltam mindent ami kell elsőre. Jó cucc, nem ért meg ennyi vitát, nekem örömet okoz, az a lényeg.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37978) rbalint88 válasza spanyoll (#37977) üzenetére


rbalint88
addikt

Ami elsőre szokatlan lehet, hogy ha mac-cím kell wifihez, azt a beállítások alatt ne a wifi fülön keresd, hanem az általánosban.

(#37979) Studi


Studi
addikt

(#37980) spanyoll válasza rbalint88 (#37978) üzenetére


spanyoll
addikt

Szerencsére ilyennel nincs gondom. Itunes féle zenemásolással volt egy kicsi, de olyan nyugodtan kezeltem, ami indokolatlan. Holnaptól jön a stresszteszt, majd meglátjuk mit tud a drága!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37981) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Anti-paparazzi ruha. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37982) cOxeR válasza *Ropi* (#37981) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez beteges.. :D

(#37983) *Ropi* válasza cOxeR (#37982) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem, nanorészecskés... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37984) Real_Necro válasza *Ropi* (#37981) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kár, hogy kell hozzá vaku. Bevonnám ilyen anyaggal a kocsimat. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37985) madgie válasza *Ropi* (#37981) üzenetére


madgie
titán

Oszt ki vakuzik? :)

(#37986) j.bravo válasza *Ropi* (#37981) üzenetére


j.bravo
addikt

Olyan mint a gépjárművek rendszáma. :D

Whatever.

(#37987) Studi válasza madgie (#37985) üzenetére


Studi
addikt

(#37988) madgie válasza Studi (#37987) üzenetére


madgie
titán

Jó, akkor ő felvesz egy ilyen kukásmellényt és a vakuzott arca alapján ő lesz Terry Black? :D

(#37989) #40935168


#40935168
törölt tag

Jó reggelt, egy kis OFF az off-ban, hogy ON legyek amúgy.. :D [link] Lehet már volt, de nagyon komoly képek. :K

(#37990) Studi


Studi
addikt

Ha lenne 75ezrem már nem lenne. :Y Milyen hipszter lennék egy ilyennel!
Amúgy van valami előjele annak, ha haldoklik a váz? Vagy ez totál lutri?

(#37991) TayRol válasza Studi (#37990) üzenetére


TayRol
veterán

Elviszem a 12-est és lesz majdnem annyid.:D

(#37992) m3ss válasza Studi (#37990) üzenetére


m3ss
veterán

az kb realis ar, 65e egy zarcsere 5dn. bar meg lehet mindig jobb vetel, mint egy 40e expos 150e korul...mostanaban annyiert latni oket :D amugy volt vmi tukor kihullos tipushibaja, de ha ez 120e expos gondolom ezen mar tul van...
hajra. vegyel vmi dokkolos obit melle, es lehet menni trollkodni az m43 topicba a kepekkel ;] :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37993) madgie válasza m3ss (#37992) üzenetére


madgie
titán

Trollkodni, hogy a dinamika még a pöcsnyi szenzornál is soványabb? :DDD

(#37994) Studi válasza madgie (#37993) üzenetére


Studi
addikt

Csakabukééééé! Rápattintom az 50/1.4-es Takumart, és semmi nyomába sem ér MFT fronton! :DDD

Sokszor elgondolkoztam már, hogy veszek egyet a régi M42-es obik mögé. Sok expot nem vernék bele, ha még 10k-t kibír az nekem már bőven elég lenne. De mindig vannak magasabb prioritású beszereznivalók. Csak korábban 110-120 körül mennek, most meg ahogy m3ss írja szépen felkúsztak az árak 150 körülire. Ezért furcsa az ára.

(#37995) m3ss válasza madgie (#37993) üzenetére


m3ss
veterán

hat az nem az erossege :)
mondjuk attol fugg ki mire hasznalja..ahogy nezem iso 800-tol valtozik a helyzet. en sztem legtobbet iso800-1600 kozott hasznalom. minden szempontbol vallalhato. meg nem mondanam kesz kepeken ha nem emlekeznek ra hogy melyik kepet lottem 5d-vel, melyiket 6d-vel...
auto iso, meg af kalibracio hianya a legnagyobb hibaja. amugy iszonyat jo kamera sztem ennyiert. doforulteknek...

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37996) aleister


aleister
veterán

Jó sokat írtatok, amit most jól nem olvasok el, helyette ajánlok egy fasza filmet! :D
(bár lehet, hogy a "fasza" nem épp a legjobb megnevezés erre :) )

Már alig várom!

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37997) Real_Necro válasza aleister (#37996) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jááááijjjj :Y

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37998) fi:zi'k válasza aleister (#37996) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

:C

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37999) Colonel993 válasza aleister (#37996) üzenetére


Colonel993
senior tag

U-fájlok... tessék rákeresni :))
Még az alkotó,direktor,író,főszereplő, meg tudom is én, hogy mi benne... -emberkével is összetudok hozni neked egy találkozót !

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#38000) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Ez mekkora lol. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.