Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37401) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Vicces táblák.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37402) Studi válasza L4mie (#37400) üzenetére


Studi
addikt

Az tanulságosabb... :DDD

(#37403) Andrew31 válasza #40935168 (#37317) üzenetére


Andrew31
senior tag

én is, ha ez számít. :D

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#37404) L4mie


L4mie
veterán

aucs

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37405) *Ropi* válasza cOxeR (#37393) üzenetére


*Ropi*
félisten

Igen, szerencsére a 10 év alatt csak ez az egy eset volt. Utolsó másodpercben visszamondás viszont 3-4 is: eluntam és akkor emeltem 50%-ra a foglalót, így meggondolják, hogy mivel játszadozzanak (ismerősöknél ez nem annyira játszik, csak utcáról beeső idegeneknél, akikkel nem tudni hányadán állsz). ;)

(#37397) t_a_m_a_s: Lett volna, ha elvállaljuk. :)) Azaz, ha belegondolok tényleg volt: egy olyan idősebb pár is, akik megújították a házasságukat. :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37406) *Ropi*


*Ropi*
félisten

„Sziasztok! Kérném a Guns N' Rosestől a Back off bitch című dalt a barátnőmnek és mindenkinek aki szereti.”

:D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37407) JohnyBlue válasza *Ropi* (#37406) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Szia ! :K

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#37408) crey válasza *Ropi* (#37406) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Válaszul küldeném The Offspringtől a Why Don't you get a job? c. dalt :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#37409) aleister válasza *Ropi* (#37406) üzenetére


aleister
veterán

Vagy "a feleségemnek kérném a Metallica-tól a die die my darling című számot! " :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37410) *Ropi*


*Ropi*
félisten

:))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37411) spanyoll


spanyoll
addikt

Ozorrrrrraaaaaaaa

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37412) Freddy76 válasza spanyoll (#37411) üzenetére


Freddy76
addikt

Jézus. Ott végig ez a zene szól, vagy csak addig volt, amíg a videót készítették?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37413) Real_Necro válasza spanyoll (#37411) üzenetére


Real_Necro
veterán

Egy zenész ismi mesélte, hogy volt, hogy bérelték tőle goások a hangcuccát. A megbeszélt időpontra szombat este oda is vitte és kérdezte, hogy mikor menjen érte. Azt válaszolták, hogy másnap este 8-ra. Ismi ezt poénnak vette, de rájuk hagyta, had pihenjék ki magukat és majd szólnak mikor mehet érte nap közben. Aztán másnap 6kor már nyugtalan kezdett lenni, ezért autóba ült és f7-re oda is ért este a helyszínre. A party még ment... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37414) spanyoll válasza Freddy76 (#37412) üzenetére


spanyoll
addikt

Dehogy. Csak a videó kedvéért. Helyszínen kizárólag neoton família és a megboldogult Uhrin Benedek.

@Necro: Evidens, Ozorán is délután van egy két órás műsorszünet talán, amúgy meg nonstop megy a buli.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37415) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Holnap majd jól beletépünk...

(#37416) Studi


Studi
addikt

:K :K :K

(#37417) t_a_m_a_s válasza Studi (#37416) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

9 másodperccel megelőztelek :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#37418) Studi válasza t_a_m_a_s (#37417) üzenetére


Studi
addikt

:C :R

(#37419) Chapel


Chapel
addikt

220 hszt nem olvastam...volt már a Stekovics János féle 80-as évekbeli fotósorozat?
Fantasztikus.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#37420) Larry303 válasza Chapel (#37419) üzenetére


Larry303
addikt

kb egy hónapja :DDD

t_a_m_a_s, studi: szép munka ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37421) #40935168


#40935168
törölt tag

spanyi, JB, és akit érdekel még: zúzó, most futottam rá véletlenül ..

(#37422) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Csajos tekergős szép estét!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37423) Mercutio_ válasza Real_Necro (#37422) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37424) Real_Necro válasza Mercutio_ (#37423) üzenetére


Real_Necro
veterán

Új pénzkereseti lehetőség. Reggel kisétálsz budai várba, majd megvárod míg a turisták lencsevégre kapnak, utána beperled az összeset.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37425) spanyoll


spanyoll
addikt

Eljött végre a nagy nap és megtanultam fotózni a d7k leírásából. A legfontosabb mozzanatot már elsajátítottam.
(majdnem rámjött a hányinger attól a leírástól amúgy, meg a kisvillámos tárcsától még mindig.
DE nagyon kis baba gép, egyben van, és elképzelni nem tudom, hogy hogy a francba lehet még ilyen állapotban, amikor én vagyok a harmadik tulaj és van benne 53K expo. Mintha most szedtem volna elő a dobozból.
és legalább már lesz mivel felvenni a homepront

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37426) zolka78 válasza Real_Necro (#37422) üzenetére


zolka78
senior tag

Hiába nyomom át fullhdba, akkor is csak szar videó. Bár a csajt tolnám, de így már csak félrészegen.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#37427) spanyoll válasza zolka78 (#37426) üzenetére


spanyoll
addikt

Megnyugodtam akkor, hogy nem az én szemem fáradt el így estére.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37428) Mercutio_ válasza spanyoll (#37425) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha stúdióban tolták bele az első 50k-t nem meglepő.

Eperkutyus : V5 ügyben itt vagy priviben zaklassalak? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37429) #40935168 válasza Mercutio_ (#37428) üzenetére


#40935168
törölt tag

Háát.. a Redbull V5 topikot ! ;) Nem a lustaságom, vagy bármi ellenszenv miatt, hanem mert ők sokkal gurubbak hozzá, mint jómagam. Én csak használom, annyira nem mélyedtem bele a teló lelkivilágába. De ha elég egy pár user-vélemény-tanács is, akkor privizz és segítek, ha tudok. Húzósabb kérdéssel a topiclakók viszont sokkal jobban képben vannak. :K

(#37430) JohnyBlue válasza #40935168 (#37421) üzenetére


JohnyBlue
őstag

óóó de kis édibédi vagy hogy gondoltál a te kis hínárhajú, őszülő s kopaszodó brodörödre :R

Én meg ezt küldöm neked :U Hátha elkap ;]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#37431) #40935168 válasza JohnyBlue (#37430) üzenetére


#40935168
törölt tag

Szép kis chill, estére beteszem ;]

(#37432) JohnyBlue válasza #40935168 (#37431) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Te? Hörgésekkel teletűzdelt doom metalt? :R

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#37433) Mercutio_ válasza #40935168 (#37429) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ott a nyitás egy "Használd a keresőt" + Laza szokásos stílusa volt, szóval azóta hanyagolom ha lehet:)

Annyi csak amúgy, hogy ha belakás után került bele sd-kártya, akkor elég a belső "SD"-ről átmásolni a cuccokat és beállítani, hogy a külső SD az elsődleges, vagy valaholvalamit még (programonként?) át kel állítani, esetleg leszedni és újra felrakni őket?

A másik ami nekem hiányzik a régi droidomból, hogy ott a híváslistában ha egy ismeretlen szám volt rányomva feljött egy menü, hogy elmentem névjegyzékbe, sms-t küldök, vagy hívni akarom (illetve ez utóbbi egyből is ment a tárcsázóból) a mostaniban ha rányomok egyből hívja :U

Ja és valamiért estére kilövi az ébresztő app-omat (alarmdroid) este újra el kell indítanom :Y valamint a dolphin browser mini kifagy (topic tipp szerint flash-es tartalom miatt)

Egyébként a jobb kamerája és kijelzője számomra ami pozitívum, illetve nem tölti újra az elfogyó memó miatt a böngésző oldalakat , de nem biztos, hogy ez megér +20k felárat , ellenben kényelmetlen az A820 után a fogása, és béna dolog volt a powerrel pont szembe rakni a hang fel/le gombokat, így amikor éleszteném a kijelzőt állandóan azokon tartok ellen és csipog :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37434) spanyoll válasza Mercutio_ (#37428) üzenetére


spanyoll
addikt

Simán lehet, nem tudom. A lényeg, hogy baba állapotban van :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37435) #40935168 válasza Mercutio_ (#37433) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én okostelóra egyenesen tiltanám a gombokat oldalt. A francnak kell, mind útban van. Hangerőt is felülre, ha nagyon kell, megnyomom mutató ujjal beszéd közben is (úgyis fent a hangszóró, szóval a mutatóujj eléri a kütyü tetejét és rá tud tapicskolni), bekapcsolót is ide tenném, kamera gomb pedig nem kell.

Utálom, mikor kocsiban a kütyütartóba beteszem (ami kétoldalról fog rá) és benyomódik valami, ha meg a power-t nyomja az ember be és úgy marad rajta, ki is kapcsol, mint egy számítógép.

SD kártyát belakás után beteszed, majd App2SD alkalmazás segít átmásolni oda minden appot úgy, hogy a teló is tudni fogja utána (elvileg), hogy ők ott vannak. De én már belakás előtt így használtam, ezt az appot azóta nem is nyúzom, csak tudom, hogy van, anyám tabletjén pl. megy.

(#37436) rbalint88 válasza #40935168 (#37435) üzenetére


rbalint88
addikt

-megnézném, hogy egy note-on mit balettozol össze, mire benyomod a fenti gombokat.
-szar az autós tartód. mondjuk ez nem nagy kunszt, egy hétig nézegettem a magyar oldalakat és ebayt, hogy ha már lehet válogatni, akkor inkább olcsó szart vegyek, mint drágát. merthogy igazán jó még drágán sincs, csak a brodit tartók, de az az ára miatt kiesik*, plusz úgy van méretezve, hogy tok nélkül támogatja a telefont, ami nálam nem játszik.
*kb 20e az autóspecifikus konzol és a telefonspecifikus tartó kombinációja.

(#37437) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#37433) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha nem ragaszkodsz az alarmdroidhoz, próbáld ki a timely-t. Szerintem tök szép a megjelenése, vannak benne nagyon lightos, kellemes ébresztőhangok. Én ezt használom, kurvára rühellek bazi csörömpölésre kelni...

Holnap majd jól beletépünk...

(#37438) Real_Necro válasza #40935168 (#37435) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor te szeretnéd az LG G2-t G3-at... Nekem G2 van, semmi gomb nincsen oldalt, sem felül. Nem is zavar. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37439) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#37437) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megnézem este:R
Zenének saját mp3-at használok, de asszem cserélni fogom, mert ha mélyen alszom asszony előbb ébred rá :D

eperkütyü: Nem lettem beljebb a válaszaiddal :DDD app2sd-t majd megnézem, de lehet egyszerűbb leszedni az appokat, és eleve úgy indítani, aztán majd a rendszer fejből tudja mit hová tehet és hová nem.
Bár az is lehet, hogy felnyomja az agyam és eladom, bár a kijelzőt és a kamerát tényleg sajnálnám.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37440) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Macskásoknak

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37441) TayRol válasza Real_Necro (#37438) üzenetére


TayRol
veterán

igen, a g2 (g3) ilyen szempontból baromi kényelmes!

(#37442) fi:zi'k válasza Real_Necro (#37440) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Meg ez is. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37443) crey


crey
MODERÁTOR

Ha esetleg valamelyikőtök használ OneDriveot, itt van egy jó akció, ingyen +100GB két évre :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#37444) cOxeR válasza crey (#37443) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekem nem jön a levél... :) Kíváncsi leszek, működik-e...

(#37445) madgie válasza cOxeR (#37444) üzenetére


madgie
titán

Működik, én már tegnap megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#37446) JohnyBlue válasza crey (#37443) üzenetére


JohnyBlue
őstag

na most már 128 giga a felhős tárhelyem ennek örömére este iszok 1 vagy 2 sört :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#37447) j.bravo válasza cOxeR (#37444) üzenetére


j.bravo
addikt

Nekem se :(

Whatever.

(#37448) L4mie válasza crey (#37443) üzenetére


L4mie
veterán

ty :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37449) TayRol válasza crey (#37443) üzenetére


TayRol
veterán

köszi. így már 230 gb lett. zsír.

(#37450) Studi


Studi
addikt

Te jó ég, mi a nyavaját raktok ennyi cuccot felhőbe?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.