Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38101) cOxeR válasza *Ropi* (#38100) üzenetére


cOxeR
Ármester

Már vártam, ki linkeli be. :DDD

(#38102) *Ropi* válasza cOxeR (#38101) üzenetére


*Ropi*
félisten

Miért, nem merted? ;] :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38103) cOxeR válasza *Ropi* (#38102) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mással vagyok elfoglalva... hisz tudod. ;] :))

(#38104) #40935168


#40935168
törölt tag

(#38105) Real_Necro válasza #40935168 (#38104) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valaki már linkelte 1-2 héttel ezelőtt, egyébként faja. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38106) #40935168 válasza Real_Necro (#38105) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nagyon az :) De ezek video-s trükkök jó vágással és beállításokkal, nem ? (Magyarul: élőben egy közönség előtt nem produkálna ilyet szerintem).

(#38107) Real_Necro válasza #40935168 (#38106) üzenetére


Real_Necro
veterán

Persze, hogy jó vágás. Próbáld meg a dobozbecsomagolósat élőben. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38108) fi:zi'k válasza #40935168 (#38094) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

GLHF

(#38098) JohnyBlue
Ide szervezzük a következő fotóstalálkozót? :P

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38109) JohnyBlue válasza fi:zi'k (#38108) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Szervezés alatt, csak szerintem megint az lesz, hogy szeretett fővárosunk lakói és akik a Duna túloldalán laknak azoknak ez a találkozó túl messze lesz, így ők megint csak nem jönnek erre fele ;] :P

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#38110) fi:zi'k válasza JohnyBlue (#38109) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez esetben kivételt tennének, ebben biztos vagyok. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38111) Byk01 válasza *Ropi* (#38100) üzenetére


Byk01
senior tag

Itt én is elkezdtem gondolkodni, hogy hogy is került egy f@sz a szájába abban a helyzetben :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#38112) *Ropi* válasza Byk01 (#38111) üzenetére


*Ropi*
félisten

:D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38113) L4mie


L4mie
veterán

ppl! melyik a már microsoftos Lumiák közül az amelyik olcsó-pici és van rajta vaku is nem csak kamera?
barátnémnak néznénk.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38114) .: JuSzT :. válasza L4mie (#38113) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

620

(#38115) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38116) TayRol válasza Real_Necro (#38115) üzenetére


TayRol
veterán

:DDD :DDD

(#38117) L4mie válasza .: JuSzT :. (#38114) üzenetére


L4mie
veterán

Ohh ty, picit félreérthető voltam.

Mármint úgy értem, hogy nem noki-a márkájú :)
620 at már csak vadászva találni, ragaszkodik az újhoz. 630 meg már nagy ja és vakutlan. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38118) rbalint88 válasza L4mie (#38117) üzenetére


rbalint88
addikt

a 630 is nó-kia még. :P
sajnos lumiáékat is utolérte a tepsimánia, újban asszem 4,5" a legkisebb is, de legalább valami retek felbontással. értelmes lumiák vakuval: 620 (ez pici is), 820 és nagyobbak a 20/25 szériából, 730 és nagyobbak.
820 kijelzője nálam már nem megy át a rostán, 4,3"-ra sovány a 480x800pixel.
mobilboltokban még lehet találni a 20-asokból is újat, sőt, még lumia800-at is :)
ha árban belefér, akkor 730DS. múltkor volt aprón egy pár napos 53-ért.

(#38119) Real_Necro


Real_Necro
veterán

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38120) Studi válasza Real_Necro (#38119) üzenetére


Studi
addikt

Nem ér cserélgetni a képet! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38121) Real_Necro válasza Studi (#38120) üzenetére


Real_Necro
veterán

De ha egyszer jobbnál jobbak vannak? :DDD

Egyébként ki szereti a teniszt?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38122) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38123) L4mie


L4mie
veterán

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38124) A Zéé válasza Real_Necro (#38122) üzenetére


A Zéé
addikt

nagyon sok ilyen lett mostanság :)

Just a simple Lineman...

(#38125) Lassú Víz válasza Real_Necro (#38122) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ez fájt.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38126) #40935168 válasza A Zéé (#38124) üzenetére


#40935168
törölt tag

(#38127) Mercutio_ válasza #40935168 (#38126) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dikk mán, milyen csajjal dumál ez a j.bravo gyerek :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38128) Real_Necro


Real_Necro
veterán

:(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38129) Fandango válasza Real_Necro (#38128) üzenetére


Fandango
veterán

Szomorú, de elírták a születési évet, 1931 az helyesen.

[ Szerkesztve ]

(#38130) aleister


aleister
veterán

'estét! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38131) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, hisztis vagyok... Ma kivégeztem az 5. kötet GOT-t is, tökre belejöttem az olvasásba, elégedett is vagyok, hisz kb 3 hónap alatt gyerek, munka meg egy állapotos feleség mellett elolvastam vagy 5000 oldalnyi betűt, de most kurvára zavar, hogy nincs tovább, de mégsincs vége... OK, tudom mi lesz a filmben, de nem tudom mi lesz a sztori vége... Jó lenne már ha az öregember összekaparná magát, azt' befejezné az írást mielőtt megmurdell :(
Ennyiből jobb volt Gyűrűk Urát olvasni, azt legalább már az első betűnél tudtam, hogy a harmadik könyv végén a sztorinak is vége lesz :)

Másrészt meg ma rájöttem, hogy reménytelenül községi vagyok... Az egész délutánt a nagyfaluban töltöttem orvoshoz szaladgálással, és komolyan mondom, belefáradtam abba a nyüzsgésbe ami ott van. Egyre kevésbé értem, hogy tudnak emberek az Üllőin meg a Corvin mögött a csicsapicsás új lakóparkban élni. Zsúfoltabb mint itt Újvárosban a Római-Váci környék, pedig az is full 10 emeletes panel. Paraszt vagyok, na :)
De legalább csillagRopicsillaggal is villám taliztam, ez mondjuk pozitív volt ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#38132) t_a_m_a_s válasza aleister (#38130) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ülj le, egyes! ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#38133) Studi


Studi
addikt

Bedobom gyorsan, ezzel azt hiszem el is érjük mára a mélypontot. Innen már csak felfelé! :DDD

(#38134) Novics válasza t_a_m_a_s (#38131) üzenetére


Novics
senior tag

Mondhatnám, hogy kölcsönadom a Hét királyság lovagját, de egyrészt az előtörténet, másrészt annak sincsen vége. Nem tudom, hogy van e folytatás, de ott is erősen félbe van hagyva a történet. :O

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#38135) aleister válasza t_a_m_a_s (#38131) üzenetére


aleister
veterán

No akkor már tudod, hogy mit éreztek az olyan niggerek, mint én, akik már többször is átestek ezen. :)
A köv kötet még benne van az öregben, de a befejező rész már kétséges szerintem. Aggódik is emiatt a GoT közösség rendesen. :)

Egyébként a Vikings nem kardozós-baszós, hanem egy baltázós-nem baszós. Tán, ha egyszer volt benne ágyjelenet, az sem mutatott semmit, és inkább csak egy snitt volt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38136) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#38131) üzenetére


Mercutio_
félisten

Itt volták gyaúr, és nem is szóltál? :Y

aleister: Pedig van 1-2 csaj benne, aki akár egy egész estét filmet is megérdemelni :K

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38137) spanyoll válasza t_a_m_a_s (#38131) üzenetére


spanyoll
addikt

Én is paraszt vagyok, megnyugtatlak. Itt élek, de amint villamosra kell szállni, trolira, buszra, vagy sétálni 200m-t ott, ami nem a városligeti fasor, akkor már tikkelek az embertömegtől. Amikor pedig az egyetemre megyek és ott ugyanez van kis helyen, akkor meg főképp nem bírom a strapát.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38138) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#38136) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Asszonnyal voltunk, dokinál, siettünk... Pedig jó lett volna koccolni néhányótokkal, de Sanyival is asszony beszélgetett amíg engem CTztek :(

Holnap majd jól beletépünk...

(#38139) TayRol válasza t_a_m_a_s (#38131) üzenetére


TayRol
veterán

Sokan falusiak vagyunk, de a szükség nagy úr. Bár én sem itt tervezek megöregedni.

(#38140) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#38138) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt a választ még elfogadom ;]

Szakik: W7 illetve program kérdések:

1. Chrome kedvenceket és megjegyzett megnyitott lapokat át tudok rakni másik gépre?
2. steam-es cuccoknál elég ha felrakom a steam klienst és bejelentkezek, vagy kell még valamit telepíteni, átmásolni, hogy az új gépen is ott legyen?
3. Dropbox klienst, ha telepítem és belépek új gépen leszinkronizál vagy át kell másolni előtte azonos meghajtóra a lokális könyvtárat?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38141) gboszi


gboszi
senior tag

Skacok, végső elkeseredés. Nem tud nekem valaki holnapra egy vodafone kedd kódot az aquaworldbe? Fater küldött nekem mindig smst, de most valami regisztráció kell, és nem tudja az ügyfélsz@rját...kicsaládot vinném uszkálni :( Utalom a sört cserébe ;)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#38142) Lassú Víz válasza JohnyBlue (#38098) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Megnéztem a képeket majd a videókat. Hát, menjen akinek muszáj. Az egyiken egy pulton nyaltak egy (mit is?) nőt, majd körbepásztázott a kamera és csak pasikat látott. Egy csomó lúzer. Kolbászfesztivál... Keresgélek az emlékeim közt, de nem találok olyan numerát, amit elcserélnék egy ilyen fesztiválosra. :N

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38143) aleister válasza Mercutio_ (#38140) üzenetére


aleister
veterán

Nekem egyedük Lagertha jön be, de ő nem csak egy egész estét kapna a figyelmemből, hanem simán pár évet szerintem. :)

1.
2. Nem kell semmi egyéb, csak a kliens, aztán hátradőlsz pár órára, amíg lerángatja a steam a megvásárolt stuffokat.
3. Szerintem szinkronizál.

(#38138) t_a_m_a_s
CT?
Oké minden?

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38144) Real_Necro válasza Fandango (#38129) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hajjaj, ez el is kerülte a figyelmem. De a lényegen mit sem változtat...

T_a_m_a_s:

Mi is vágyódnánk vissza vidékre, csak Bp-hez közel arany árban mérik a kertest, még a nálam öregebbet is. :(((

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38145) spanyoll válasza gboszi (#38141) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem tudom az miként működik vagy mennyi kedvezményt ad, de T-nél platinakártyával most ahogy nézem szintén jár 15% kedvezmény. Ha az is jó neked, akkor délelőtt a Király utcában hozzád vágom a kártyám.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38146) gboszi válasza spanyoll (#38145) üzenetére


gboszi
senior tag

50% Egyet fizet kettőt kap...plusz babóca ingyé jöhet. :U

"If you're good at something, never do it for free!"

(#38147) fi:zi'k válasza Real_Necro (#38128) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tudom, hogy lowkey, meg nem gyáriak a voltak már a fogai, de azért egy kicsit visszább vehettek volna belőle.
Így hirtelen csak a Fringe jut eszembe, amiben szerepelt mostanság.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38148) spanyoll válasza gboszi (#38146) üzenetére


spanyoll
addikt

Há' olyannal nem szolgálhatok, tschuldigung.

Más: Fővám/Kálvin környékén tudnátok mondani ingyenes parkolási lehetőséget? Esélytelen, tudom, de hátha van ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38149) gboszi válasza spanyoll (#38148) üzenetére


gboszi
senior tag

No para.

Parkolás: Ilyen egésznapra otthagyos? Egyszeri alkalom?

"If you're good at something, never do it for free!"

(#38150) t_a_m_a_s válasza aleister (#38143) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

fejemet CT-zték, orromat kell műteni valszeg, kezdenek visszaköltözni bele a polipok... 2003-ban már egyszer műtöttek ezzel, 12 évig bírtam, az állítólag nem rossz.
Tök jó, hogy minden gyermek születés előtt van valami kehem... Ábel előtt az epém adta fel a harcot (annak mondjuk kevésbé örültem) most meg az orrom... Nem lesz több gyerek :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.