Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37351) .: JuSzT :. válasza t_a_m_a_s (#37350) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ebből kettő jó is lenne neki [link]

(#37352) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#37338) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

(kb. 15-20eFt + korlátlan étel ital fogyasztás)

:W :W

Holnap majd jól beletépünk...

(#37353) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#37352) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom neked is feldobta a napod.
Az jutott eszembe, hogy ha úgy is kevés a meló ahogy írta, akkor belefér az idejébe egy kis barter, mittomén cserébe Ropinál kicserél 2 ablakot újra...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37354) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#37353) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

ja, tizenötezeré' :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#37355) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Srácok, valami fasza youtube letöltő progit nem tudtok?

Az aTube Catcher meg a youtube downloader nem jött be...

Holnap majd jól beletépünk...

(#37356) L4mie válasza t_a_m_a_s (#37355) üzenetére


L4mie
veterán

nem kell progi, én ezt használom. mp3 ra

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37357) t_a_m_a_s válasza L4mie (#37356) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ja, csak én a gyereknek egy csomó szart szedegetek le, azért egyszerűbb valami progival...

Holnap majd jól beletépünk...

(#37358) zool1 válasza t_a_m_a_s (#37357) üzenetére


zool1
őstag

Tubemate. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37359) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#37357) üzenetére


#40935168
törölt tag

Firefox, Youtube Video and Audio Downloader modul. Nekem nagyon bevált. Media Player Classic viszi a leszedett mka (csak audio) vagy mkv (kép és hang) video-kat és mkvToolNix progikkal ki lehet szedni további újabb konverzió nélkül ezekből az mka-mkv konténerekből a beágyazott tényleges video és audio fájlokat (pl. mp3-at), ha telón vagy máshol kellene lejátszani később. Azaz további újratömörítés nélkül szedi ki belőle a cuccokat, precíz dolog, csak +1 lépés, ha máshova is kellenek a fájlok, mert PC-n kívül ezekkel az mka-mkv izékkel nem sok mobil-kütyü foglalkozik. De ha csak gépen használjátok a letöltött tartalmat, ahol a legtöbb PC-s lejátszó viszi őket, tökéletesebb minden egyéb megoldásnál.

(#37360) Real_Necro


Real_Necro
veterán

A tegnap esti csajos képemet ti sem látjátok?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37361) zolka78


zolka78
senior tag

Nincs valakinek szerbiában rokona, ismerőse? Szükségem lenne egy hajómenetrendre, de nem tudok rá akadni a neten. Hátha a szerb nyelv ismerete segítene egy picit.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#37362) j.bravo válasza #40935168 (#37330) üzenetére


j.bravo
addikt

Mintha én az ismerősöd lennék odaát, de megszámolhatod, az utóbbi nemtomhány évben hányszor nyilvánultam meg a Nikon topikban :D (nem is olvasom, így könnyű. Csak ha itt szóltok hogy műsor van, akkor nézek be néha. De gyakrabban azt se.)
Mindemellett szíved joga, mindenki úgy alakítja az ismerősei listáját, ahogy akarja :DDD

Whatever.

(#37363) Real_Necro válasza j.bravo (#37362) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én ezt leegyszerűsítettem azzal, hogy alapból nem jelöltem be senkit, mindenkit egyformán utálok, merthogy FB profilom sincs. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37364) L4mie


L4mie
veterán

[link] lál

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#37365) aleister válasza j.bravo (#37362) üzenetére


aleister
veterán

Alapból nem akart szerintem törölni senkit, csak a moderációra való reagálásnak ezt a roppant érett módját választotta a primadonna. :)

Necro:
"mindenkit egyformán utálok"
Ezt tőlem loptad? :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37366) j.bravo válasza Freddy76 (#37347) üzenetére


j.bravo
addikt

én meg dögrováson vagyok, melóba se mentem hétfő óta, nekem se nagyon kéne elmenni itthonról meg alkoholizálni, asszem :(

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#37367) Freddy76


Freddy76
addikt

Ma mérföldkőhöz érkezett a PH és a köztem fennálló kapcsolat. Töröltem a Nikon topikot a kedvencek közül. Felvettem helyette a Lego topikot.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37368) aleister válasza j.bravo (#37366) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem megint forog valami vírus közkézen. Itt is állati sokan göthösök.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37369) Larry303 válasza aleister (#37368) üzenetére


Larry303
addikt

nem kéne minden szarra rákattintani :DDD

freddy: végre megvilágosodtál?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37370) cOxeR válasza Freddy76 (#37367) üzenetére


cOxeR
Ármester

Zseniális ötlet, szerintem leutánzom. :D

(#37371) aleister válasza Larry303 (#37369) üzenetére


aleister
veterán

:)
Én nem vagyok beteg. Nekem jó a tűzfalam. :)

(#37370) cOxeR:
Mondjuk az sokat elárul, ha már a canonosok is a Nikont könyvjelzőzik be. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37372) Real_Necro válasza Freddy76 (#37367) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én a Micro-s topicokat vettem fel kedvencbe, de nem olvasom, csak néha rákattintok, hogy ne legyen mellette piros szám. :DDD

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37373) Freddy76 válasza Larry303 (#37369) üzenetére


Freddy76
addikt

Hát, eddig is amolyan távol-kelet fíling volt ott. Csak éppen eddig IYF, Gulyo, Kutyus, stb. hatására olyan volt, mint egy thaiföldi piac, értelmetlen, de érdekes. Most Necro és Ali észak-koreai piacot fognak belőle csinálni, ahol lehet kapni kétféle terméket, meg pofont, ha mást akarsz árulni :D .

Viccet félretéve, nincs nikonom, soha nem is lesz (legalábbis nagyon nagy változások kellenének ahhoz, hogy újra legyen), a topikban semmi érdekes nem történik, a jó arcok úgyis itt vannak, a rosszak is, akkor meg minek? Ha ott pislog, hogy érkezett X új hozzászólás, rákattintok, mert ott van, de semmi érdekes. Inkább ne is legyen ott.

A Lego klassz, most raktam ki egy ilyet, hát, beszarás, milyen részletek vannak benne. Differenciálmű, minden keréknek önálló felfüggesztés, váltó, kormány, miegymás, ez a pöpec, nem a nikon.

Szóval most Fuji van a kedvencek között (ismét, visszatért Fedman, azóta pezseg a topik, képelnek a népek, érdemes benézni, Pite is alig szólal meg ;] ), micro 4/3, lego, meg ez.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37374) aleister válasza Freddy76 (#37373) üzenetére


aleister
veterán

"lehet kapni kétféle terméket"

Erre span öreganyja szokta mondogatni, hogy "szar van kaviccsal...de a kavicsból kezdünk kifogyni". :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37375) fi:zi'k válasza Freddy76 (#37347) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez volt tervben (igen, tudhattál róla), de ilyen érdeklődés mellett semmi nem lesz. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37376) Freddy76 válasza fi:zi'k (#37375) üzenetére


Freddy76
addikt

Azt tudtam, hogy tervben van, írtam is, hogy ha lesz, vállalom a bevásárlást, de semmi visszajelzés nem érkezett. A piákat a netről kellene megrendelni (ha a boltban veszem meg, drágább), ezt is írtam, tehát itt már lépni kellett vona.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37377) Real_Necro válasza Freddy76 (#37373) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igaz, nincs nagy pörgés mostanában Nikonban, de a Topicgazda rendszer nem csak azt a topicot érinti.

Semmi extra szigorítás nem lett, csak a fölösleges offok vannak törölgetve, abból is kb 3-4 lett eddig, hogy maradjon a téma a medrében. Offra meg tényleg itt van ez a topic, én is többet vagyok itt mint máshol. Legalább kötetlenül lehet társalogni mindenféléről. ;)

A lego tütü durva :Y Én is szeretnék majd egyszer... megint... :B

DSLR egyelőre marad, kivétel ha megszorulunk és amiatt el kell adni, de akkor csak a G3 marad.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37378) TayRol válasza Freddy76 (#37367) üzenetére


TayRol
veterán

Ideje volt. Én már vagy 2 hónapja így tettem.

Szerk: a piros autó nálunk is kedvenc, a tesójával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#37379) zolka78 válasza Real_Necro (#37377) üzenetére


zolka78
senior tag

Gyorsan belekatintgattam 1-2 topicba, de ott nem látok ilyen gazdarendszert, sőt a nikonba ki is van emelve. Akkor most a nikon topic lett az echte vidék, 'mer ottan vannak a gazdák :)) ?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#37380) aleister válasza Real_Necro (#37377) üzenetére


aleister
veterán

Én erre azt tudom mondani, hogy legalább elválik az ocsútól a búza.
Aki eddig szórakozni járt a Nikonba, az valóban keressen magának más topicot!

(#37379) zolka78:
Gondolom itt volt rá szükség.
Régebben még ment is a mókás összehasonlítás, hogy mennyivel a Canon topic előtt járunk hsz-ekben. A legfőbb oka, hogy rengeteg off volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37381) fi:zi'k válasza zolka78 (#37379) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak pár helyen van még TG.

(#37376) Freddy76
Mikor az eberek fele vissza sem jelzett, nem tudok vele mit kezdeni. Meg mit és mennyit rendeljél így?
Amúgy másnapra nem kiszállítják? Csak érdeklődöm.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37382) Real_Necro válasza zolka78 (#37379) üzenetére


Real_Necro
veterán

Noti beárazás

Lightroom totyik

stb...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37383) m3ss válasza fi:zi'k (#37381) üzenetére


m3ss
veterán

nem volt minden alkalommal legalabb 6fo aki igent mondott? mar reg el kellett volna menni 6 emberrel, es nem arra varni h mindenkinek jo legyen. multkor mintha ez is lett volna tervben...de csondben jegyzem csak meg, mert en semmit sem szerveztem, csak elegedetlenkedek, mert ittam volna :DDD
node sebaj, van egy tullamore dewm, majd elkortyolgatom banatomban :D amugy fincsi ez a whiskey, lehet vegig kellene kostolnom tenyleg par fajtat, ugy erzem kimaradtam idaig vmibol. meglepoen osszetett izuk van, palinkaknak meg legtobb roviditalnak sztem nincs ilyen komplex izvilaga..lehet az erleles miatt is? olyan ez az ir, mintha vmi olajos fahordot nyalogatnek :)) kicsit a borozasra hajaz, ott lehet ennyi fele izt megkulonboztetni...
raadasul a legtobb 40+ fokos piat nem is igazan szeretem, de vmiert a whiskeyt szivesen elkortyolgatom. mondjuk lehet azt is jobban csipem minimal vizzel/jeggel.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37384) cOxeR válasza aleister (#37371) üzenetére


cOxeR
Ármester

A micrós is be van könyvjelzőzve... én sosem tartottam értelmesnek az egymás vérét szívó táborokat, még ha néha persze nem lehet elmenni trollkodás nélkül valami mellett. :)
A fotózás egy tört része csak a vas... minden más úgy is az emberen múlik... :)
Sosem a technikai "vívmányok" érdekelnek... hanem a használatuk...

(#37385) fi:zi'k válasza m3ss (#37383) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

6 lett volna min, de csak 4-en vagyunk. :(
Ha ennyi emberre két üveggel veszel, akkor vki(k) vagy nagyon beáll(nak), vagy töltögetni kell a végén, hogy ki mennyit visz haza. Meg 2 féléért eljönnél?

(#37339) spanyoll
Ez kimaradt. Szóval minek neked 64-es? Ok, hogy duplikálod és így sincsmegvan az adatbiztonság, de tényleg ennyi képet lövöldözöl egyhuzamban, hogy ekkora méret kell?
Csak érdeklődöm, mert nem igazán értem. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37386) aleister válasza cOxeR (#37384) üzenetére


aleister
veterán

Ezzel én is így vagyok. Az viszont esélytelen, hogy végigolvassam a témájukat, így nem is voltak sosem bekönyvjelzőzve.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37387) cOxeR válasza aleister (#37386) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én csak bele bele olvasok... kb. azonos arányban. :)

(#37388) j.bravo válasza m3ss (#37383) üzenetére


j.bravo
addikt

Tuti az érleléstől.
Sógor szokott hordóban érlelni pálinkát is. Annak is jót tesz. Persze azért ki lehet szúrni, hogy a kiinduló cucc jó, vagy rossz pálinka volt.

Ja, a kereskedelmi szervezésű kóstolón a prezenter mutatott a lepárlóból épp kijött cuccot, ún. "new spirit"-et. Elég rossz szaga volt :) nem véletlen hogy onnantól néhány év mire whisky lesz belőle.

Whatever.

(#37389) m3ss válasza cOxeR (#37387) üzenetére


m3ss
veterán

hogynepersze. erik a valtas, nem akarsz lemaradni. a tukor halott. na meg az mk3 munkara amugy is alkalmatlan :DDD

(#37385) fi:zi'k az tenyleg keves, akkor beneztem mert en tobb igent lattam...
(#37388) j.bravo hmm megkostolnek egy olyan palinkat.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37390) cOxeR válasza m3ss (#37389) üzenetére


cOxeR
Ármester

:C :C *****ameg lebuktam....
Azért még idén azt a pár esküvőt megcsinálom velük... talán ki is fizetik őket... ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#37391) Lassú Víz válasza cOxeR (#37390) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A [link] lemaradt :DDD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#37392) aleister válasza cOxeR (#37390) üzenetére


aleister
veterán

Gyakran van ilyen?
Mármint, hogy nem akarnak fizetni, nem fizetnek?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37393) cOxeR válasza aleister (#37392) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem szerencsére még sosem fordult elő, ez lehet nagyképű, de ezen a szinten már nincsenek ilyenek - nagyon átfontoltan döntenek az emberek, ha magasabb árszintet kell kifizetni - , legalább is én senkitől sem hallottam ilyet - no meg véd a szerződés is. Bocs, hazudtam... egyet igen... de ott az lett volna a csoda ha fizetnek, ugye Sanyi? ;)

Egy kis fotózásunk volt eddig - 3 éve, aki kekec volt és problémázott - hozzá teszem minden ok nélkül, mérgemben töröltem levélváltás követően az egészet úgy ahogy van, pedig bármikor merném vállalni a teljes sorozatot... de neki meg én mondtam, hogy akkor tartsa meg és tegyen egy nyolcadik kis tv-t is a nyomoronc 1x millás kocsijába. Ez egy elég érdekes történet... és kifejezetten tanulságos volt emberi oldalról.
A fotózás úgy kezdődött, hogy 15 percet gyalogoltunk az erdőbe - mert azt elfelejtette közölni, hogy a helyszínre csak egy darabig szabad kocsival behajtani... majd mikor odaértünk, megjelentek mögöttünk a kocsival - mert ugye ők lesajnálják, hogy okkal van kitéve a tábla... és kiszálltak, hogy akkor fotózzunk.
Nem kicsit kellett nyelnem, hogy higgadt maradjak és ne hagyjam őket ott pár keresetlen szó társaságában...
Persze aztán átadáskor nem volt nála készpénz, amit elnéztem, mert én alapvetően jóhiszemű vagyok... majd ő utal... folytatnom nem is kell alighanem... szóval kicsit másként értékelem a saját időmet és azt aki rabolni akarja azt, és azt meg még jobban értékelem, ha valakin az igyekezetet és az akarást látom... mert akkor meg én adok bele többletet, hiszen megérdemli... :)

[ Szerkesztve ]

(#37394) aleister válasza cOxeR (#37393) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem ez elég jó arány. Mármint, hogy csak egy ilyenbe futottál eddig bele. Így belegondolva tán nekem is csak egyszer volt olyan, hogy nem fizettek ki valami munkát. Igaz az egy fostos kis hírlevélsablon volt. Pár órás gép előtt ücsörgés. Tanulópénznek ideális.

"átfontoltan"
:)
Ez gondolom az "átgondoltan" és "megfontoltan" frigyéből született. Én is szoktam néha nyelvújítani ilyen mixelős módon. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37395) spanyoll


spanyoll
addikt

Mostanság valaki jár Siófok-Bp vonalon valami hajóval? Vagy legalábbis olyan kocsival, amibe befér egy bringa, és lenne olyan cunci, hogy elhozza nekem? Ha most hétvégén jön akkor velem együtt. Kölcsönkocsi történet most pihenőpályán, a retkes szar MÁV meg természetesen pótlóbuszokkal idegesít, amire érdekes lenne bringát vinni.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37396) cOxeR válasza aleister (#37394) üzenetére


cOxeR
Ármester

Igen kifejezetten jó arány, igaz azóta, a legapróbb fotózás esetén is kérek előleget... a visszatérő ügyfelek kivételek ez alól.
Ennek viszont volt alapja, mégpedig, hogy 3-4 ember eljátszotta, hogy lefoglalt időpontot, majd előző este jó esetben nem aznap szólt, hogy akkor mégse... és ez fájó pont akkor, mikor az ember, nem heti 5 hanem heti 7 munkanapot dolgozik... és az egész szervezést és napot sikerül beborítani.

Előfordul az ilyen, lényeg hogy érthető volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#37397) t_a_m_a_s válasza cOxeR (#37396) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

a visszatérő ügyfelek kivételek ez alól

Van olyan kliens akinek már a sokadik esküvőjét fotózzátok? ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#37398) cOxeR válasza t_a_m_a_s (#37397) üzenetére


cOxeR
Ármester

Képzeld el hogy igen - sajnos egy válás volt eddig, vagy honnan is nézzük inkább szerencsére - és biztos a következő esküvőjét is mi fotózzuk. :)
Amúgy természetesen, kismama, baba fotóra vonatkozott. :)

(#37399) t_a_m_a_s válasza cOxeR (#37398) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Gondoltam, de magas laszti volt ;)

Holnap majd jól beletépünk...

(#37400) L4mie válasza cOxeR (#37398) üzenetére


L4mie
veterán

Vagy a válást is fotóztátok :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.