Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37501) Andrew31 válasza crey (#37443) üzenetére


Andrew31
senior tag

"Ez a funkció még nem elérhető az Ön országában vagy területén" :s

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#37502) spanyoll válasza *Ropi* (#37496) üzenetére


spanyoll
addikt

Cunci vagy, de nekem ezt sem engedi.

Sorry! Something went wrong. Please try again.

Elmehetnek ezek is a picsábaPOTKÍVÁNOK.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37503) Real_Necro válasza spanyoll (#37502) üzenetére


Real_Necro
veterán

Úgy vannak vele, hogy csak a profi fotósok tölthessenek fel képeket... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37504) madgie válasza Real_Necro (#37503) üzenetére


madgie
titán

(#37505) Real_Necro válasza madgie (#37504) üzenetére


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37506) spanyoll válasza Real_Necro (#37503) üzenetére


spanyoll
addikt

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37507) Real_Necro válasza spanyoll (#37506) üzenetére


Real_Necro
veterán

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37508) Freddy76


Freddy76
addikt

Asszony nincs itthon, lement a Törpével anyóshoz (az enyémhez, nem az övéhez), ha most egyedül beiszok, akkor alkoholista vagyok?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37509) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#37508) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

ÁÁÁÁdehogy!!! ;]

Mi most vittük el a gyereket anyósékhoz, asszony kb fél óra múlva szunyálni fog... Szerinted? Én is behörpölök ezt-azt :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#37510) Lassú Víz válasza Freddy76 (#37508) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Igen, szólhattál volna nekünk is :P

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#37511) Freddy76 válasza t_a_m_a_s (#37509) üzenetére


Freddy76
addikt

De várjál, ha te is iszol, meg én is iszok, akkor már nem is egyedül iszunk, hanem együtt, nem?

Emellett mi mindketten szimpatikusak vagyunk úgy általában, márpedig az alkoholisták általában nem szimpatikusak.

Lassú Víz: gyere át, szeretettel látlak. Van rozém, szódám, pálinkám. De komolyan, ha van kedved, jöhetsz :K . Szerk.: persze buzulás az nuku.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37512) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#37511) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hogy egy klasszikust idézek: "b@sszunk be skype-on ?!"

Holnap majd jól beletépünk...

(#37513) Larry303 válasza Freddy76 (#37511) üzenetére


Larry303
addikt

igaz, hogy egyeltalán nem vagytok szimpatikusak, de csatlakoznék a virtuális talihoz...
jaeger a mélyhűtőben, aztán ha elfogy jöhet a 2014es birs, most kaptam meg az első kóstolót!
majd ráfogjuk atokra, hogy fakasztottunk.
egy kis bibi lesz majd nálunk, amikor asszony 10körül átjön altatásból filmet nézni, én meg itt fekszek a billentyűn csorgó nyállal :DDD -fejlámpával a nyakamban...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37514) Freddy76 válasza Larry303 (#37513) üzenetére


Freddy76
addikt

Te, komolyan jégert iszol, aztán birs pálinkát? Ezért faszkorbács jár. Ez nem alkoholizmus, ez... ez... ez...

Nem is találok szavakat.

Jégerre birset? NORMÁLIS VAGY???????????????????????????

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37515) madgie válasza Freddy76 (#37514) üzenetére


madgie
titán

Ennél már csak a viszkizés rosszabb :D

(#37516) Freddy76 válasza madgie (#37515) üzenetére


Freddy76
addikt

Figyi, neked egyelőre a nemed is bizonytalan, szóval neszójjábe. :P

Különben is, nem ittál még rendes Whiskey-t. Ha ittál volna, nem mondanál butaságokat.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37517) madgie válasza Freddy76 (#37516) üzenetére


madgie
titán

Viszki, temetőbe visz ki. Nagyanyám mondta mindig, okos asszony volt.

(#37518) Lassú Víz válasza Freddy76 (#37511) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Megtisztelő ajánlat, de húzós hetem volt, és kb. két fröccstől fejre állnék. Azt sem tudnám hogy jutok haza. Viszont kibontottam egy üveg bort, és az asszonnyal ittunk egyet az... Egészségedre!

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#37519) Larry303 válasza Freddy76 (#37514) üzenetére


Larry303
addikt

jaeger elfogyott jelentem...nem kell meglepődni, tudjuk be hogy a jaegert orvosság gyanánt iszom...birs kicsit behül és jöhet...addigra erre már nem is fogok emlékezni...volt vagy 4cl kb összesen. -nem volt szívem benthagyni

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37520) *Ropi*


*Ropi*
félisten

(#37521) Lassú Víz válasza *Ropi* (#37520) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ez annyira pörög, hogy egyszer sem tudtam végignézni. Öregszem.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#37522) Freddy76 válasza Lassú Víz (#37518) üzenetére


Freddy76
addikt

Köszönöm, szükség lesz rá.

A tavaly nyáron megvett lakást hamarosan felújítjuk. Jelenleg két kivitelező maradt talpon, közülük választunk, de az egyik elég komoly előnyre tett szert azáltal, hogy építész is, így tervez is, nem csak bont/épít. Jó terveket csinál, jó referenciái vannak, és jó ötletei vannak. A másik egy megbízható szaki, több referenciája van neki is, de ő az a fajta, akinek ha azt mondom, hogy a konnektorokat a plafonra, a csillár mellé tegye, akkor oda teszi, kérdés nélkül.

Holnap reggel asszony jön vissza (egyedül), először sütőt nézünk (kombináltat akarunk venni, ami sütő és mikró egyben, így a mikró felesleges lesz), majd megyünk a Zalakerámia mintaboltba, majd az asztaloshoz (aki a nyílászárókat készíti) mintákat nézni, majd egy ismerőshöz megyünk bútorokat nézni (mindent ez az asztalos csinált nála), közben beugrok Megyeri Szabi barátomhoz, veszek Chardonnay-t, Cserszegi Fűszerest, és pálinkát (Kiffer körte, birs, meggy), majd hazafelé Köki Terminálban Obi, kilincsek, lámpák, kapcsolók, miegymás.

Utána mozi, még kérdéses, hogy mit nézünk, két film van versenyben, alvás, vasárnap délelőtt Kika és Ikea, plusz egy fürdőszoba-szalon.

Ha május végéig nem adom be a bontókeresetet, életem végéig az asszonnyal maradok. De nekem ehhez a hétvégéhez be kell rúgnom picit. Nagyon.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37523) Larry303 válasza Lassú Víz (#37521) üzenetére


Larry303
addikt

pedig elég pöpec :K

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#37524) *Ropi* válasza Freddy76 (#37522) üzenetére


*Ropi*
félisten

Világsztárok plusz kilókkal - ha viszont valóban így néznének ki, akkor nem lennének világsztárok: paradoxon ez a javából... ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37525) Real_Necro válasza *Ropi* (#37520) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nagyon durva azért :Y

(#37524) *Ropi*

A PS guru látom szereti a kövér várandós nőket. Mindegyiknek olyan pocakja van... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37526) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Én is becsatlakozom egy 1/2-es Benriach segítségével.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37527) rbalint88


rbalint88
addikt

Egs! Itt meggypálinka volt.
Freddy: ne stresszeld túl :))

(#37528) *Ropi* válasza Real_Necro (#37525) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nagyobb mint a mellük meg a fenekük. :N Együtt. :D Sőt: nagyobb, mint Bud Spenceré 10 tál hagymás bab után. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37529) Studi válasza Freddy76 (#37522) üzenetére


Studi
addikt

Te csak nézd a csajokat, mondogasd, hogy "jó lesz, Drágám", és vidd a Mastercardot! :DDD

(#37530) Studi


Studi
addikt

Hanggal!

Youtube videó

(#37531) *Ropi* válasza Studi (#37530) üzenetére


*Ropi*
félisten

Aranyos. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37532) spanyoll válasza Freddy76 (#37508) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha így néz ki a vénülés, hogy amikor asszony elviszi a gyereket akkor kell inni, akkor lehet kihagynám.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37533) Freddy76 válasza spanyoll (#37532) üzenetére


Freddy76
addikt

Jól van, látom, érted :DDD .

Tudod, amikor itthon van a feleségem is, és a gyerekem is, akkor nem feltétlenül van kedvem inni. Persze ezzel nincs mindenki így...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37534) spanyoll válasza Freddy76 (#37533) üzenetére


spanyoll
addikt

Most majdnem mondtam, hogy ezért kell elmenni és másokkal inni, de rájöttem, hogy bőven van rá alkalom, amikor én sem vagyok kíváncsi senkire, de eltompulni akár lenne kedvem.
Mondjuk én akkor kád víz+könyv, utána füstölő és meditálás kombót nyomok, ami igaz nem tompít, de fasza.

Viszont ha már szesz: ma ittam old jameson-t ha jól emlékszem, és az biza finom volt. Jobban tetszett mint a famous grouse tucatverzsönje,

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37535) fi:zi'k válasza Freddy76 (#37522) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy-hogy Zalakerámia? Meg Obi? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37536) Real_Necro válasza fi:zi'k (#37535) üzenetére


Real_Necro
veterán

Drága volt a wc... :D ;]

Szerk.: egyébként mi a gond Zalával? :U ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37537) fi:zi'k válasza Real_Necro (#37536) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy hallottam elég hullámzó a minőség. Egyik évben jók, másikban kevésbé. Saját tapasztalatom nincs.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37538) rbalint88 válasza fi:zi'k (#37537) üzenetére


rbalint88
addikt

A draga csempe is ugyanolyan szar. A nagyon-nagyon draga talan nem annyira. De itt mar 15k+/nm arakrol beszelunk.

(#37539) Freddy76 válasza fi:zi'k (#37535) üzenetére


Freddy76
addikt

Zalakerámia mintaboltjában komplett fürdőszobák vannak berendezve, kiválóan lehet ötletet gyűjteni. Obi szintén, lámpákat, kapcsolókat, stb. nézünk, de nem hiszem, hogy ott vesszük meg.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37540) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#37514) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Én eddig Panyolaikat ittam vmi barna sörrel most meg vmi szlovák tv-re alszom el. Legalabb arra nem kell figyelnie az agyamnak a 30perces idozito alatt

(#37541) cOxeR válasza fi:zi'k (#37537) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nekünk van, mindennel amit választottunk, elégedettek vagyunk. :) - rosszat meg bárhol és mindenhol lehet kapni, erre van az ember szeme és esze, hogy meglássa, mi az amit hanyagolni kell

(#37542) fi:zi'k válasza rbalint88 (#37538) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy értem (illetve mondták) a hullámzó minőséget, hogy csinálnak néhány tényleg jó sorozatot, aztán folyamatosan csökken a minőség, majd újra príma. Nálunk a 6e-es olaszra azt mondta a burkoló, hogy teljesen jó. A 4e-es lengyel meg kevésbé. Aztán tudja a fene.

(#37539) Freddy76
Vedd úgy, hogy nem szóltam. :B

(#37541) cOxeR
Persze, abszolút igazad van, de lásd fentebb.

---
De befogom a számat inkább, mer tlajasul beittam. :))
Ezt meg az ínyenceknek. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37543) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Jóreggelt! Látom megvolt az össznépi bebaszcsizás :)

Nem tudom mi van, de belőlem hétvégére mindig kifogy az energia... Betoltam két almacidert, aztán fél10-kor ledőltem aludni. Most keltem... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#37544) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#37543) üzenetére


Mercutio_
félisten

Detto
Ittam egy pohár bort és durmolás.

spanyoll: Hét közben néha jó elterűlni egy kád vízben este, de nem kapcsolja ki az agyam, a füstölő meg túl tömény, meditálni addig tudsz míg nincs gyerek + melóhelyi stressz, mivel jobbára nem tőled függő dolgokból ered max lesz*rni tudod úgy -ahogy.

fizik: Ja, ezt én is olvastam valahol. A gyártó sablont X évente (X=1-4?) cserélni kellene, hogy a csempék /járólapok méretpontossága tűréshatáron belül maradjon, náluk ez X+2 év után történik meg. Aztán lehet, hogy ez 1* történt meg és azóta is terjed a story.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37545) Freddy76 válasza fi:zi'k (#37542) üzenetére


Freddy76
addikt

De, szóljál nyugodtan, azért írtam le a nyűgjeimet, hogy gyűjtsem a tapasztalatokat.

Obival mi a baj?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37546) spanyoll válasza Mercutio_ (#37544) üzenetére


spanyoll
addikt

Gyerek, amint túl van a totyogós, beszélni tanulós éjjel felkelős korszakon, akkor gondolom bedugod ágyba este és jó esetben reggelig ott is van csendben. Akkor pedig csak beleférhet egy 30 perces kis "me-time".

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37547) zolka78 válasza Freddy76 (#37545) üzenetére


zolka78
senior tag

Ha a kökiben lévő obiban az a cél, hogy ötletet meríts a fürdőszoba terén, akkor csalódni fogsz. Nekem a legközelebbi tucatbarkács, de a leghányavetibb is.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#37548) Novics válasza Freddy76 (#37545) üzenetére


Novics
senior tag

Nem lesz túl hasznos infó, de Keszthely és Gyenes között van egykupacban csempés, fürdőszobás, lámpás meg még a fene tudja milyen üzletek. Ott kb mindent megkapsz egy házhoz. :)

12 óra alvás után még mindig nincsen kedvem felkelni. Valami devla bujkál bennem azt hiszem. Bár lehet csak a szél miatt fáj a fejem megint.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#37549) Mercutio_ válasza spanyoll (#37546) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd rájössz :DDD
Talán a 6-10 év közötti kort mondanám viszonylag nyugisnak, de ha nem az a típus vagy aki mindent csak 1* próbál ki ;] és lesz 2 gyerek már ez a 4 év is ugrik, mert amikor egyikkel nincs valami van a másikkal. És amint van gyerek a prioritások is megváltoznak.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37550) Byk01 válasza Mercutio_ (#37549) üzenetére


Byk01
senior tag

A 12 éves kor körül is nyugis. A gyerek elvonul a szobájába, és azt se tudod, otthon van-e :D
Legalábbis a mienkkel ez van. A lányokra viszont érvényes, amit a 6-10 év között két gyerekről írtál, valami nyűgje tuti van valamelyiknek.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.