Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37101) Ear001 válasza zolka78 (#37093) üzenetére


Ear001
addikt

Tudom hogy van ilyen, csak magyar gyártóról nem tudtam, akiről meg igen, az a valóságban nem volt ennyire profi.

(#37102) aleister válasza Freddy76 (#37087) üzenetére


aleister
veterán

Ha a lakás kicsit is párásodik, akkor egyértelműen fa. Az új műanyag cuccok annyira zárnak, hogy nulla légmozgás lesz. Párásodni fog minden.
Panelban, ahol egyébként is száraz a levegő, és nem jellemző a vizesedés, ott mehet bátran a műanyag.

(#37100) Mercutio_:
Áhá!
Az jó dolog. Persze csakis 2 nő egy férfi felállásban. Bááár a két férfi egy esetben is látok rációt, mert ha meguntam, elfáradtam, végeztem, stb, akkor elmehetek inni egy sört, amíg az ally-m tartja a frontot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37103) Lassú Víz válasza aleister (#37102) üzenetére


Lassú Víz
őstag

A panel = száraz levegő nem feltétlenül igaz. Manapság ahogy terjed az egyedi vagy egyénileg szabályozható fűtés lehet olyan fal is kondenzációs felület (és ezáltal penészesedés helye) amiről korábban senki nem gondolta volna.
A levegő szárazsága meg sok mindentől függ. Pl. elszívó rendszer hatékonysága, szellőztetés gyakorisága, hol szárad a mosott ruha...

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#37104) aleister válasza Lassú Víz (#37103) üzenetére


aleister
veterán

Ez így van.
Ettől függetlenül tapasztalatom szerint nagy általánosságban a panelek levegője száraz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37105) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#37100) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Úgy értem, hogy az adott launcher lockscreenje ilyen. Nálam pl témánként eltérő volt MIUI-n, egyik másik kb használhatatlan.
Persze, hogy előbb fel kell húznod. Legalábbis én még nem láttam más megoldást.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37106) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#37105) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem, nem, és nem!
Van a lock screened, vagy felhúzod, vagy mintát adsz meg, az, hogy felhúzod aztán mintát rajzolsz egy logikátlan hülyeség, ilyennel még nem találkoztam, pedig ez már az ötödik telóm.
Esélyes, hogy user error, de mivel laucher csere előtt is ez volt, gyanús, hogy nem csak én vagyok hülye.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37107) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Induljon a sz*r zenék blokk, elő a diszkógömböket! :DD

A vasember meg már a spájzban van?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37108) aleister


aleister
veterán

Megtaláltam az első embert PH-n, akit tényleg pofánbasznék. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37109) Mercutio_ válasza aleister (#37108) üzenetére


Mercutio_
félisten

Muti!
Csak nem Robi? :DDD
Makacs srác, és digitális jelfeldolgozásban, fotóelméletben elég penge, így más téren is nehezen meggyőzhető :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37110) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#37107) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

(#37111) Studi válasza Mercutio_ (#37107) üzenetére


Studi
addikt

Elő! :)

(#37112) Freddy76


Freddy76
addikt

Mi történt Roboterrel? Többnyire egy normális, higgadt figura, most viszont kiborult magából. Nem szokott ilyen lenni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37113) forceberg válasza Freddy76 (#37112) üzenetére


forceberg
veterán

Ali huzigálja a bajszát...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#37114) Freddy76 válasza aleister (#37108) üzenetére


Freddy76
addikt

Ó, ezt sokan mondták már.
.
..
...
Miután megismertek téged itt :DDD :P ;]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37115) Freddy76 válasza forceberg (#37113) üzenetére


Freddy76
addikt

De ekkor sem szokott ilyen lenni. Lehengerlő tárgyi tudása van, nem hobbista, vagy profi fotós szinten, hanem magasan képzett mérnök/tudós szintjén ismeri a fotózás technikai, fizikai hátterét, emellett jó fotókat is csinál. Általában éppen emiatt a tudása miatt nem lehet kizökkenteni, ha hülyeséggel találkozik, akkor elmagyarázza, hogy az miért hülyeség. Most viszont elgurult a gyógyszere Snickerse.

Amúgy teljesen normális ember.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37116) Mercutio_ válasza Freddy76 (#37115) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt egy időszaka korábban, amikor szintén könnyen átbillent, valszeg egyéb IRL-jellegű dolgok miatt lehet, mert egyébként nem az a típus, akit könnyű kiakasztani.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37117) aleister válasza forceberg (#37113) üzenetére


aleister
veterán

:K
Igazából mindvégig nagyon viszketett a tenyerem a billentyűzet fölött, de Byk kolléga letámadása volt az utolsó csepp a pohárban.

(#37114) Freddy76
:DDD :DD

(#37109) Mercutio_:
Á, csak a délelőtti kanonos.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37118) Mercutio_ válasza Studi (#37111) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a gömb is jöhet ;] bár ő természetesebb :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37119) Real_Necro válasza aleister (#37104) üzenetére


Real_Necro
veterán

Amit hagytak eredeti állapotában, ott lehet. A beburkolt panelek , ahol kicserélték a nyílászárókat is, már nem így viselkednek. Saját példa, hogy ott, amikor már nem tudsz nyitott ablak mellett ruhát szárítani (pl télen), szépen jelenne is meg a penészedés. Persze erre a célra egy páraelszívó tökéletes ellenszer.

Régen egyébként itt is eléggé száraz volt a levegő, kellett is a párologtató radiátorra.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37120) aleister válasza Real_Necro (#37119) üzenetére


aleister
veterán

Nálunk is kell néha párologtatni. Anitának nagyon rámegy a torkára a száraz levegő.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37121) m3ss válasza aleister (#37117) üzenetére


m3ss
veterán

nekem inkabb arra a rengeteg baromsagra viszket a tenyerem, amire bepoccent roboter. tuti napi 1-2 hozzaszolast visszatorlok inkabb :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#37122) aleister válasza m3ss (#37121) üzenetére


aleister
veterán

Jah, azok tényleg viccesek voltak. :)
Aztán kicsit túlpörögte magát a primadonna. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#37123) Novics


Novics
senior tag

GoT fanok, olvasta valaki A hét királyság lovagját? Én ma fejeztem be. Egy kicsit nehéz volt a sok Targaryen között eligazodni, meg az a rengeteg nagy ház, állandóan azon járt az agyam, hogy beazonosítsam őket a korábban olvasottak alapján. Nem mindig sikerült. :) Persze nem is feltétlenül szükséges, hiszen ez előtörténet, de mégis csak járt az agyam. Próbáltam felfedezni a GoT-ban olvasottakat. Nem mindig sikerült. :D

Más. Az ebayes táska nagyon bejön, és most barna pamut hevedert hajkurászok, hogy a fényképező nyakpántja is ugyanolyan anyagból legyen, mint a táska vállpántja. Bp belvárosában egy valami jó kis rövidáru bolt? :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#37124) Mercutio_ válasza Novics (#37123) üzenetére


Mercutio_
félisten

Asszony kapta karácsonyra, lassan lenyúlom tőle.
Gondolom nem véletlen, hogy a nagy házak bemutatásáról szóló színes-szagos képeskönyvvel együtt reklámozták és a polcon is egymás mellett volt a 2 könyv :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37125) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Egymással acsarkodóknak esti nóta. Tessék a refrént holnap munkában dúdolgatni. :D ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37126) Mercutio_ válasza Real_Necro (#37125) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy jöhet a békülés és mindenki szercsizhet mindenkit.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37127) Novics válasza Mercutio_ (#37124) üzenetére


Novics
senior tag

Kapta? Minden hátsó szándék nélkül? :)) Az első pár oldal után már nagyon tetszett, és iszonyat gyorsan is haladtam benne. Az elején is csak annyi volt a gond, hogy át kellett állítani az agyamat, hogy ne keressem a megszokott szereplőket.

Voltatok órázni?

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#37128) Real_Necro válasza Mercutio_ (#37126) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mucsit bírom. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37129) Mercutio_ válasza Novics (#37127) üzenetére


Mercutio_
félisten

Trónok harcára tőlem kapott kedvet, így nem volt nehéz kitalálni minek örülne ;]

Nem voltunk börzén, inkább kimentünk a dunapartra.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37130) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Canon rep look back on the DSLR video "revolution". :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37131) Agostino válasza *Ropi* (#37130) üzenetére


Agostino
addikt

nekem pár hónapja esett le, hogy a sztorizó tag szerepelt a torrente háromban
: ))))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#37132) *Ropi* válasza Agostino (#37131) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem még most sem esett le. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#37133) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#37118) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

kisnagy gömbök állnak Studi rendelkezésére. :))

Más:
Mi a picsa volt este 7-fél8 magasságában a várossal? :W
Asszony 13 órát volt melóban, így érte mentem a BAH csomópont közelébe. Kerepesi-Rákóczi vonalon akartam menni, de olyan iszonyat autótömeg és dugó volt, hogy az Arénánál visszafordultam a Hungária irányába és más útvonalon mentem végül.
A sacc 20 perces utat sikerült 50 perc alatt abszolválni. Vasárnap este.:(((

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37134) rbalint88 válasza fi:zi'k (#37133) üzenetére


rbalint88
addikt

Gondolom mindenki volt ma kirándulni így értek haza. Budaörsről befelé nem volt gáz, bár ott is elég nagy volt a forgalom, de folyamatosan lehetett haladni a megengedett sebességgel. Én keddre vettem ki "szabadnapot", amíg Putyinpajti itt van, maradok a lakásban, mert tuti meg lesz szekszuálva a közlekedés egész nap.

* Nem lehet, hogy a Lágymányosi híd lezárása miatt volt arra is nagyobb forgalom? Vagy akció volt az Arénában? ;]

(#37135) spanyoll válasza fi:zi'k (#37133) üzenetére


spanyoll
addikt

Na majd kedden, ha jön a Nagy Ember!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#37136) fi:zi'k válasza rbalint88 (#37134) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mármint a Rákóczi-híd? :P Arra mentem, az biztos nem volt lezárva.

Meg az is biztos, hogy az összes hétvégi mazsola kint volt. Én se vagyok egy pro vezető (sőt), de amit egyesek produkáltak az durva. Mire kiértem az Örsre, már felbasztak agyilag, pedig az csak 3 perc. :DDD

De lehet most volt a főpróba keddre. ;]

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37137) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Azt mondjátok holnap még oké a kocsi városban de kedden már inkább tömegközlekedés? Blahától kifelé, Hősök tere valamint Hungária mennyire lehet érintett?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37138) rbalint88 válasza Real_Necro (#37137) üzenetére


rbalint88
addikt

[link]

Fizik: teszek a polkorrektségre, a Lágymánysiból legalább tudja mindenki melyikről van szó. :P

(#37139) fi:zi'k válasza rbalint88 (#37138) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na ja, mint ahogy a Moszkva térről is. :K

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#37140) Real_Necro válasza rbalint88 (#37138) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi, akkor kedden itthon marad a kocsi...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37141) TayRol válasza Real_Necro (#37140) üzenetére


TayRol
veterán

Kedden gyalog se. :)

(#37142) Mercutio_ válasza TayRol (#37141) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig ha kedd, akkor lábnap!

Kedden (is) kékmetró.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37143) Real_Necro válasza TayRol (#37141) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hév + metró. Most voltam 1 hét betegszabin, nem ülhetek otthon. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#37144) TayRol válasza Real_Necro (#37143) üzenetére


TayRol
veterán

Kedd óta betegszabin vagyok, csütörtökön mehetek először elvileg. Pedig holnap már én is menni akartam. Tököm tele a bacikkal, gyerek hozza haza a bölcsiből. 10 éve nem voltam ennyit beteg...

(#37145) Freddy76 válasza TayRol (#37144) üzenetére


Freddy76
addikt

A rendszeres sport legyengít. Inkább igyál.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#37146) #40935168 válasza TayRol (#37144) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mézbe reszelj gyömbért. Napi 1-2 kávéskanállal elszopogatás-rágcsálás. Fokhagyma is mehet hozzá belepréselve, ha bírod a keményet. Tuti. Évek óta lerobbanok menetrendszerűen minden év januárjában, idén még tüsszentésem sem volt. Jók ezek a természetes cuccok. Torkom meg-meg moccant néha, fogmosás után lefekvés előtt egy kis házi csodásan lekezeli. De amúgy alapvetően C-vitamin függő a dolog, Dr. Chen patikás 1200 mg-os jó cucc, szar időszakban mehet napi 3 simán (kaja közben-után), amúgy meg 1 elég. Bevált.

[ Szerkesztve ]

(#37147) TayRol válasza #40935168 (#37146) üzenetére


TayRol
veterán

Ezt a gyömbért egyre többet hallom, lassan ki kellene próbálnom.

(#37148) madgie válasza TayRol (#37147) üzenetére


madgie
titán

Én kajában, teában is használom, jó cucc.

Mondjuk pálinkát még nem főztem belőlel. Hiba :))

(#37149) cOxeR válasza #40935168 (#37146) üzenetére


cOxeR
Ármester

Szerintem borzalmas íze van a gyömbérnek... inkább egy gerezd foghagyma elrágcsálva... bár ízlés kérdése. :)

(#37150) Real_Necro válasza cOxeR (#37149) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó a gyömbér csak sokat nem lehet belőle elrágni. Ellenben foghagymát még nem ettem, csak fokhagymát aprítva kanál mézzel elkeverve. No az is jó a torokra (meg csirkére). ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.