Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38901) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

iUserek:
iCloud zár mit jelent? Pontosabban, ha egy telefon iCloud záras.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38902) madgie válasza fi:zi'k (#38901) üzenetére


madgie
titán

Cumi. Aktiválni sem tudod bekapcsoláskor.

Ha megveszel egy iKütyüt és első bekapcsoláskor csinálsz egy fiókot, vagy belépsz egy meglévőbe, akkor hiába gyalulod le a rendszert, addig nem lehet újra belépni másik fiókkal, míg az előtte lévőbe be nem jelentkezel. Magyarul a tolvajok dolgát lehet így megnehezíteni.

iKütyü eladásakor be kell szambázni a beállításokba, ki kell kapcsolni az iPhone keresése opciót, kijelentkezni az iCloud-ból, utána már más tudja használni.

(#38903) fi:zi'k válasza madgie (#38902) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Magyarán ha vki így hirdet, az jó eséllyel lopott?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38904) madgie válasza fi:zi'k (#38903) üzenetére


madgie
titán

Nagy eséllyel kétes eredetű, ja. Előfordulhat, hogy tényleg elfelejtkezett kijelentkezni a tulaj és a kódját sem tudja, de az iPhone-os közösség agyába elég jól beleverték már, hogy ez ilyen.

Egy egyszerű JailBreak sem megy végig, ha be van kapcsolva a Find my iPhone.

szerk: itt a hivatalos szöveg :)

[ Szerkesztve ]

(#38905) aleister válasza fi:zi'k (#38901) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem madgie nem ért hozzá. Ne foglalkozz vele! Egyszerűen arról van szó, hogy repülőn, felhők közt nem használható a masina. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38906) fi:zi'k válasza madgie (#38904) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt megtaláltam, csak egy usertől akartam hallani, hogy jól értem-e. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38907) m3ss válasza madgie (#38897) üzenetére


m3ss
veterán

960 x 540 felbontas 60e-ert? lg g2...hat nemtom.
amugy en is keresek most hasonlo telot, parom osszetorte a feiteng h9500 kijelzojet...
40-60 kozott 4 magos 4.5-5.5 col, minimum 720as kijelzo?
mivel dollar jo magas, meg szeretik ezeket levamolni amin idaig gondolkoztunk az xiaomi redmi itthon ujan netto 44? vagy hasznalt s4 garival, 55-60 korul...utobbi mellett szol azert a 2 giga ram, akku uzemido is, kijelzo is jobb. viszont a xiaomi uj, meg kb torhetetlen...v legalabbis en szamtalanszor leejtettem mar, es meg mindig semmi baja..s4 kijelzok meg tornek ismerettsegi korben rendesen :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#38908) aleister


aleister
veterán

Basszics! Lekéstem a tökéletes pillanatot.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38909) madgie válasza m3ss (#38907) üzenetére


madgie
titán

Az LG G2 Full HD... nem a Miniről beszéltem.

(#38910) m3ss válasza madgie (#38909) üzenetére


m3ss
veterán

ja ok, necro linkjenel leragadtam :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#38911) zool1 válasza m3ss (#38910) üzenetére


zool1
őstag

Nekem lenne majd telo, de meg nezelodok... Lehet hogy Lenovo lesz.

(#38912) Real_Necro válasza m3ss (#38910) üzenetére


Real_Necro
veterán

60-ért új G2 nem lesz. Ellenben én nagyon szeretem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38913) fi:zi'k válasza Real_Necro (#38912) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De ők használtról beszélnek. :)

(#38907) m3ss
Várd meg a Redmi2-t.

(#38914) TayRol
Úgy értem a 2 GB-osat. :)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38914) TayRol válasza fi:zi'k (#38913) üzenetére


TayRol
veterán

Van már redmi 2, nem?

Szerk: jah, ez nem jött át.

[ Szerkesztve ]

(#38915) Studi válasza Real_Necro (#38899) üzenetére


Studi
addikt

A valós tudását azt megmutatta a WRC-ben. Esett, kelt, és rendre csúnyán belebakizott a driftes kanyarokba éles helyzetekben.

Sok munkája van benne, sokat gyakorolt, hogy ezek a videók összejöjjenek, de épp ez teszi az egészet értelmetlenné. Ő a nagy Kenblokk, de azért az autós mutatványokban vannak nála jóval magasabb kategóriák is. :)

(#38916) fi:zi'k válasza Studi (#38915) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez gyenge volt. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38917) spanyoll válasza Studi (#38915) üzenetére


spanyoll
addikt

Valami ilyesmit sejtettem én is, de mivel nem tudtam, hogy így van vagy sincs, ezért nem írtam le, de akkor nem tévedtem nagyot.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38918) Mercutio_ válasza Lassú Víz (#38898) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pestnél kicsit nagyobb porfészekben forgatták :DDD egyébként ja, legalább tudjuk mi pörgeti az amerikai gazdaságot ;)

fi:zi'k: 4-ből 3 Studira hasonlít, azért linkelte be őket ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38919) Studi válasza Mercutio_ (#38918) üzenetére


Studi
addikt

Sőt, az egyik én magam vagyok fiatalon! :DDD

(#38920) Byk01 válasza Studi (#38919) üzenetére


Byk01
senior tag

Egy másik meg öregen :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#38921) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok nem porosodik valakinél kihasználatlanul egy asztali CD-lejátszó? (Ha viszi az írott lemezeket is az plusz pont)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38922) TayRol válasza Mercutio_ (#38921) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem egy ilyen porosodik, de annyira jó cucc, hogy ihaj, csak erős indokkal válnék meg tőle.

[ Szerkesztve ]

(#38923) rbalint88 válasza Mercutio_ (#38921) üzenetére


rbalint88
addikt

csak a bluray még mindig. de a porosodás stimmel :D

pioneer bdp-120

[ Szerkesztve ]

(#38924) Mercutio_ válasza TayRol (#38922) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem megvenni gondoltam, csak kölcsönbe, ha amúgy sincs használva.
Asszony kitalálta, hogy CD-t szeretne hallgatni, de momentán nincs itthon semmi ami fogad ilyen elavult adathordozót :D és ráköthető az erősítőre.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38925) Freddy76 válasza Mercutio_ (#38924) üzenetére


Freddy76
addikt

Nekem van egy eladó CD játszó, csak van hozzászerelve egy autó. Kell?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#38926) Mercutio_ válasza Freddy76 (#38925) üzenetére


Mercutio_
félisten

Duster mellé jáccós autónak nagy lenne a paszuly :N ha mini coopered vagy miatád lenne és occón adnád talán ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38927) rbalint88 válasza Mercutio_ (#38926) üzenetére


rbalint88
addikt

Miataért érdemes kimenni dajcslandba, még keresni is lehet rajta, amíg el nem viszik, addig meg van jáccós autó. Win-win szitu :)

(#38928) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#38926) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Meg van már a Duster?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38929) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#38928) üzenetére


Mercutio_
félisten

Április vége, addig swift szedán.

rbálint88: Aki ért hozzá annak ok, de én...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38930) rbalint88 válasza Mercutio_ (#38929) üzenetére


rbalint88
addikt

adj tőkét, a többit intézem :)

(#38931) Mercutio_ válasza rbalint88 (#38930) üzenetére


Mercutio_
félisten

A nevedben a b = Buda-cash? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38932) spanyoll


spanyoll
addikt

Két kérdés:
Mi a legtutibb foltoldószer? Cégnél sikerült a széket leöntenem kávéval véletlenül, aztán megkaptam az ukászt, hogy vagy kisuvickolom magam, vagy tisztíttatják ők tizenezerért.
Másik: gondolom a borotválkozás melléktermékeként termelődő szőröm a ludas, de kezd eldugulni a csap a fürdőszobában. Mi a legtutibb módszer erre a lassabban lefolyó vízre?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38933) madgie válasza spanyoll (#38932) üzenetére


madgie
titán

Kettes pont: szétszeded a szifont alul és kipucolod az egész hóbelevancot. Szoktak itt lúgos meg savas szarokat mondani az emberek, de a legtisztább, ha kiganézod.

(#38934) Studi válasza madgie (#38933) üzenetére


Studi
addikt

Jaja, de érdemes még most gyorsan szétkapni, és a tömítésekkel elindulni egy barkácsáruházba, hogy újakkal tudja összerakni. A régiekkel jellemzően már nem lehet szivárgásmentesen összerakni.

(#38935) Mercutio_ válasza spanyoll (#38932) üzenetére


Mercutio_
félisten

A haj a nagyobb gond általában. Nálunk a csajok miatt 2-3 havonta megy a csipesszel lefolyóba nyúlkálás, hosszú büdös kígyók kihúzása, pfujjolás :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38936) spanyoll válasza Mercutio_ (#38935) üzenetére


spanyoll
addikt

Na igen, az is. Meg múltkor jelentős méretű arcszőrzetet redukáltam le, és azóta rejtélyes módon nehezebben folyik le a víz. Nem is értem miért.
No jó, akkor a lefolyót jövő héten ganyézni kell, ezt már látom.
Már csak a folteltávolítót mondjátok meg, és ma este imába foglalom a neveiteket.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38937) Real_Necro válasza spanyoll (#38936) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vix kárpittisztító. Bár gyanítom már nem fog kijönni 100%-osan.

Lefolyóra meg háztartási boltban lúgkő, de óvatosan vele. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38938) spanyoll válasza Real_Necro (#38937) üzenetére


spanyoll
addikt

Lúgkő mit tud és miért kell óvatoskodni vele?
A kávé meg jegeskávé volt, bóti, plusz azonnal szétkentem (oooookos) vizes szivaccsal, tehát talán nem menthetetlen az egész.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38939) rbalint88 válasza Mercutio_ (#38931) üzenetére


rbalint88
addikt

a buda stimmel, cash nem annyira :P
amúgy most kellene ráállni a korai nb széria behozatalára, kint lóf. pénzért mennek az itteni árakhoz képest. szóval legrosszabb esetben is roadstereztél egy szezont ingyen.
a kinti papírozva, szervizelve megáll 800-ból, itthon 1M-tól indulnak.

(#38940) Real_Necro válasza spanyoll (#38938) üzenetére


Real_Necro
veterán

Foltra Vix hab, kicsit rajta hagyni, picit dörzsölni, kiporszívózni, majd megszárítani.

A lúgkő elég jól kipucolja a beragadt szőröket, de elég erős lúg. Gumikesztyűt érdemes használni, meg miután a lefolyóba öntötted és engedtél rá 1-2dl vizet, jól szellőztess ki és ne maradj arra a 15-20 percre a közelben. Elég büdös tud lenni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38941) Mercutio_ válasza rbalint88 (#38939) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahogy nézem azért 800 körül is van már 1-2 regadóval, persze ezeknél még papír-szerviz hátra van.

szerk: Ez szép, mennyire gyakori a hardtop verzió?

A másik, hogy hol tartanám, csillaggarázsban a panel előtt meddig lenne biztonságban? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38942) spanyoll válasza Real_Necro (#38940) üzenetére


spanyoll
addikt

Vix habot tesztelem, nagyon remélem, hogy működik, mert semmi kedvem ingyen dolgozni ezért x alkalommal. Ha bejön, a vendégem vagy egy sörre!
A lúgkövet meg beszerzem és tesztelem, ha nem drága (2000+) akkor megér egy próbát azelőtt, hogy elkezdenék könyékig turkálni az ocsmányságban. Gondolom ez használható mosogatónál is, természetesen úgy, hogy utána jó alaposan kiöblítem a mosogatótálat.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38943) Mercutio_ válasza spanyoll (#38942) üzenetére


Mercutio_
félisten

Annak nézz utána, hogy a lúgkő milyen anyagokkal lép reakcióba és mivel nem/alig, mert pl. ha (csak példa, nem tudom tesz-e ilyet) rondán felmarja a mosogatódat, mert figyelmetlen voltál, és kifröccsent, akkor nem biztos, hogy ott érdemes használni.

Ja, ha nem használ a hab esetleg társulhatsz valakihez, aki nedves-száraz szőnyeg/bútor tisztítót akar kölcsönözni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38944) spanyoll válasza Mercutio_ (#38943) üzenetére


spanyoll
addikt

Oks, köszi a tanácsot, utánalesek mielőtt megvenném / tesztelném.

Most fedeztem fel, hogy mik nincsenek itthon.
Találtam egy ilyet, ami a címke szerint 50-70% marólúg (ez a lúgkő?) a maradék meg nátriumnitrát.
Granulátum formában van a csomagban.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38945) Real_Necro válasza spanyoll (#38944) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jó ez is, száraz lefolyóba önt egy kupaknyit meg rá 1-2dl víz, aztán 15 perc szünet majd hosszú öblítés.

Szerk.:

Ma megint rászabadultunk a Darlington teaboltra. A mai tea áldozatok:

Mangóliget
Ilyet már nem első alkalommal veszünk. Nagyon jó ellazítós tea. Este egy pohárral zuhi után és alszol mint a bunda.

Málnás süti
Ez még új, nem találtam rá linket, illatából ered a neve. Most lesz tesztelve.

Vörös varázs
Finom reggeli gyümölcstea, ezt is már sokadszor szerezzük be

Kisboszorkány
Ezt még nem kóstoltuk, az illata jó volt.

Jégkorszak
Rooibos tea. Én nem vagyok ezekért oda, de Tündi terhesen elvileg ezt nyugodtan fogyaszthatja.

Milk Oolong
Ez egy brutál jó illatú Oolong tea. Az Őrangyal után már régóta terveztem hogy kipróbálom. Nagyon kellemes az illata. Volt ginsenges verzió is, de az már túl erős kategória, majd talán legközelebb kérek belőle mintát.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38946) A Zéé válasza spanyoll (#38942) üzenetére


A Zéé
addikt

lefolyótisztótónak felénk a GelPrint nevű cuccra esküszik minden szaki, aminek valami új neve van, de mindenki így emlegeti. Egy random link: [link]
Lúg, de folyékony. Old minden szervest. Elvileg nem bántja a PVC csövet, viszont tényleg vigyázni kell vele. Engem égetett meg, mert visszaböfögött a lefolyó. Rohadt mód fájt.
A régi albinkban el volt baxva a konyhai lefolyó bekötés, 2 centivel magasabban volt, mint a könyök a szifon alatt. Én egyszer álltam neki szétszedni, mert a Mr. Proper csak rontott a helyzeten, és olyan dolgokat láttam, amiket nem szeretnék még egyszer... Ebből a cuccból negyed flakon viszont kitakarította mindig annyira a csövet, hogy 3-4 hónapig jó volt.
szerk: jah, és tényleg rohadt büdös, amikor dolgozik :)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#38947) spanyoll válasza Real_Necro (#38945) üzenetére


spanyoll
addikt

Na akkor meg is van a holnap délutáni program!
@Z: Ha nem jön be az itthoni akkor a lúgkő mellé felírom. Valami csak jó. Oszt' ha nem akkor gumikesztyű aztán induljon a móka.

Köszi Urak!

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38948) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha már lefolyótisztítás, nálunk pont ma volt duguláselhárítás. 4 hónap alatt úgy eltömődött az 50-es cső, hogy csak a görény segített rajta. Pedig csak ketten vagyunk és nem kap semmi extrát.

(#38941) Mercutio_
Jöhetne a Mazda, ha lenne mellé egy autó is. :K

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38949) rbalint88 válasza Mercutio_ (#38941) üzenetére


rbalint88
addikt

Akkor úgy néz ki, más is meglátta benne a lehetőséget. Amúgy MX5 pont az az autó, amiből inkább a szépet veszik drágábban, mint a szart olcsón. Panel elől se vinnék el szerintem, kell bele szerelni valami védelmet. Meg használni gyakran :)
Egyik se hardtopos, 1.050-ért van fenn egy, ami olyan. Nem túl gyakori, de hasznos cucc.

(#38950) Mercutio_ válasza rbalint88 (#38949) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja áttúrtam és azt a zöld hardtopost én is megleltem, mondjuk ahogy néztem a vászon tetőt kell is a hardtop :DDD Külön mennyi egy hardtop amúgy?

Igazság szerint az a Mini cooper amit a múltkorában említettél is mozgatta a fantáziámat, vagy azok drágábbak/macerásabbak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.