Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38752) JohnyBlue válasza Studi (#38751) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Ő fog énekelni a talin ?

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#38753) Studi válasza JohnyBlue (#38752) üzenetére


Studi
addikt

Reméljük! :D

(#38754) zolka78


zolka78
senior tag

Sikerült visszaolvasnom, pontosabban beleolvasgatni abba a párszáz hozzászólásba amiről lemaradtam. Órákhoz még mindig nem értek és nem is érdekelnek, az autókkal szintúgy vagyok. Viszont egy taliban én is benne lennék, de nem jó a június első hete. Viszont ha az időpont jó, akkor nekem bárhol jó lesz.

Bringához tudok csak hozzászólni. Srácok, le sem kell rakni a bringát. Én szerencsére télen is azzal tudtam közlekedni, kivétel ha a gyerekkel voltam, vagy a feleségemmel, meg ha inni mentem :) . Bár sokat gondolkoztam azon, hogy beszerzek én is egy gyerekülést a bringára, de ezt nem mertem sosem bevállalni. Magamat kockáztathatom, de úgy érzem, hogy a gyerekkel ezt nem tehetem meg, pedig mennyivel egyszerübb lett volna azzal vinni a bölcsibe. Egyébként jó télen is tekerni, sőt úgy érzem állóképesékben sokat dobott rajtam. Március1-én tekertem egy ilyet és nem hagyott bennem izomlázat, pedig volt benne egy 345m, és egy 700m szint is. Tavaly már csináltam ezt az utat, de akkor az út utolsó 20%-ban már fájtak a lábaim hazafele. Most ugyan azt az utat mentem, csak a másik oldalról, ami nehezebb a dobogókői szakaszt tekintve. Ez most jó volt. Igaz tavaszra készültem, de maradt a tél aznapra sajna, az nem tetszett. Egyébként szervezhetnénk egy bringás talit is, a tavalyi is jó volt.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#38755) spanyoll válasza zolka78 (#38754) üzenetére


spanyoll
addikt

Bringás tali? Deal.
Mod: feltéve ha faszverős puhány túrát csinálunk, ahol nézelődni kell, menet közben pofázni és pipázni.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38756) Novics válasza zolka78 (#38754) üzenetére


Novics
senior tag

Bringás talival az a gondom, hogy a vasúti pálya felújítása miatt el van vágva a Balcsi Bp-től. Bár egy Velencei-tó kerülés jó lehet. Áprilisban mondjuk majdnem minden hétvégén suli lesz, de májustól jó lehet. :K

A téli bringázással az a bajom, hogy itt a pusztában nem olyan vicces kora reggel tekerni. Most már majdnem végig van kerékpárút, de az legalább szar. Nem a közút is.

spanyoll
A tavalyi így nézett ki. (Ha meg tudjátok nézni. :D )

[ Szerkesztve ]

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#38757) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Novics, Rbalint88, Study, Byk01

:R :R :R Köszönjük, ma voltunk túl nagyobb vizsgálaton (NT teszt), szóval babamozink már van. :B Eddig minden oké.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38758) spanyoll válasza Novics (#38756) üzenetére


spanyoll
addikt

MAX. SPEED
138.9 km/h

Á, ezt én nem vállalom, mondom, hogy nem ilyen jó a kondícióm.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38759) Novics válasza spanyoll (#38758) üzenetére


Novics
senior tag

Kicsit késtem, és sietnem kell, na! :)) ;]
A többiekkel kb a 40. km-től tekertem, előtte maszek úton voltam a Drágáméknál.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#38760) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#38757) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nagy grat nektek, nagyon örülök a hírnek (kb az első dolog ma aminek örülni tudok, de ez az én bajom...)!

Mi publikusat lehet tudni (hányadik hét, láttatok-e már valamit a lába között, ilyenek)? Ez az NT teszt mit takar?

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#38761) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Questor ügyben megy a sírás, kicsit helyretették az arcokat a befektetős totyikban :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38762) *Ropi* válasza Real_Necro (#38757) üzenetére


*Ropi*
félisten

Gratula a saját babamozihoz (is)! :C FHD, vagy már 4/8K? :D

(#38760) t_a_m_a_s: "Ez az NT teszt mit takar?"

NeTuddmeg... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38763) forceberg válasza Mercutio_ (#38761) üzenetére


forceberg
veterán

Csak az origos cikket olvastam futtában, most akkor mind csal?
Az lenne a meglepő, ha nem így lenne.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38764) fi:zi'k válasza Real_Necro (#38732) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Gratula innen is. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38765) Mercutio_ válasza forceberg (#38763) üzenetére


Mercutio_
félisten

Concorde szerint náluk minden rendben, de manapság fene tudja lehet kuszaszemék új piacot néztek ki maguknak ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38766) Studi válasza Mercutio_ (#38765) üzenetére


Studi
addikt

Én azért ilyenkor mindig megnyugszom, hogy egy lyukas garas megtakarításom sincs, amit elvihetne egy ilyen csőd. :DDD

(#38767) Mercutio_ válasza Studi (#38766) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én ismerem a korlátaimat, és tudom, hogy ehhez hülye vagyok :D
Viszont az MKB-ban lévő kevéske megtakarításomat gondolkozom, hogy át kellene vinni az AXA-hoz :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38768) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#38760) üzenetére


Real_Necro
veterán

+Ropi, Fizik.

Köszönjük :R

Az NT teszt = magzati tarkóredő vizsgálat. Ennek segítségével határozzák meg, mennyire hajlamos a baba Down kórra meg egyéb szindrómákra. Ez ultrahangos mérés, ahol leméregetnek mindent, meg a tarkóredő vastagságát nézik meg az orrcsont meglétét. Nem 100%-os, van pontosabb is, de ott a kockázat is nagyobb. Úgy tudom nem kötelező, csak javasolt. Mi inkább elmentünk. :B

Ropi:

Ultrahangos felvétel. Kissé szemcsés, meg fekete fehér, de a miénk. :)

Merci:

Unicreditben nem néztél körbe? Aztán mehet megtakarítás Pioneerbe.
Erste remélem nem bukik be. Biotec meg szépen megy most felfele.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38769) j.bravo válasza Real_Necro (#38732) üzenetére


j.bravo
addikt

Hadd csatlakozzam a gratulálókhoz! :C

Whatever.

(#38770) Real_Necro válasza j.bravo (#38769) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi Neked is. ;)

Elfelejtettem írni T_a_m_a_s kérdésére:

Elvileg holnap betölti a 13. hetet, bár mai doki 1 héttel előbbre jár gépi kalkuláció szerint. Mutatni valamit is még korai, egyébként is eléggé bújkál a pici, dokiknak trükközni kellett ultrahangon, de már láttuk a kis fejét, kezeit, lábait, szívverését, nyeli a magzatvizet... szóval aranyos már így is. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38771) forceberg


forceberg
veterán

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38772) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Szerintem a GoT betétdala ilyesmi lett volna ha Ennio Morricone-t bízzák meg vele: [link] :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38773) rbalint88


rbalint88
addikt

(#38774) fi:zi'k válasza Real_Necro (#38768) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pioneer, meg Biotec? F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38775) Real_Necro válasza fi:zi'k (#38774) üzenetére


Real_Necro
veterán

?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38776) madgie válasza Real_Necro (#38768) üzenetére


madgie
titán

Gratula!

rbalint88: a kis hugyos múlt héten a fél víztározót jelölte, csak lestük, honnan tud még mindig csorgatni :))

(#38777) Real_Necro válasza Real_Necro (#38775) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja Unicreditnél Pio, Ersténél Bio. ;)

Madgie:

Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38778) Mercutio_ válasza Real_Necro (#38768) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sima lekötött betét, nem kockázatok :N :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38779) Real_Necro válasza Mercutio_ (#38778) üzenetére


Real_Necro
veterán

Vannak alacsonyabb kockázatúak is. Pl You Invest... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38780) Mercutio_ válasza Real_Necro (#38779) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ööö...a történtek és a hazai betétesek pénzügyi kultúrájának ismeretében, szerinted ha beindul a pánik dominó ki marad talpon?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38781) Real_Necro válasza Mercutio_ (#38780) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az a bank, amelyiknek nem csak a bankközi piacokon szerzett kötvényekből áll a bevétele, hanem komolyabb ingatlanvagyonnal is rendelkezik amiből bérleti díj bevételt kap.

Pl. Unicredit, Erste, Raiffeisen

(Szerk.: jó ha van egy pénzügyes a családban :B )

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38782) Mercutio_ válasza Real_Necro (#38781) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erről azért megvárnám Studi véleményét ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38783) Real_Necro válasza Mercutio_ (#38782) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jöhet, én is kíváncsi vagyok. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38784) Lassú Víz válasza Real_Necro (#38732) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Gratulálok, sok boldogságot!

Jó lenne egy ilyen tali, akár családos változatban is. Nekem szinte minden helyszín jó, Füred éppúgy mint Eger. Mondjuk Füreden nincs fűtés, oda inkább májusban menjünk. A bebaszcsit meghagyom Freddynek, mert részegen is jó fej, és nem szokott hányni. Sajnos ez rólam nem mondható el. El tudnád vállalni a szervezését? Akkor érdemes lenne a talisban megindítani a dolgot.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38785) Studi válasza madgie (#38776) üzenetére


Studi
addikt

Felétek sem iszunk akkor csapvizet! :DDD

(#38786) Novics válasza Real_Necro (#38783) üzenetére


Novics
senior tag

A fizuemelésnek hála úgy néz ki némi elherdálandó pénzem nekem is lesz, éppen azon kezdtem törni a fejemet, hogy hová lenne érdemes tenni, még mielőtt nekiállok XF sort venni. :)) Szóval én is vevő vagyok 1-2 jó ötletre.
Mondjuk nálam még a Fundamenta is játszhat. Azt mondjuk sajnálom már így utólag, hogy nem vettem fel előbb a diákhitel2-t, mert annak évi 2% a kamata, aztán amit eddig a tandíjra spóroltam az mehetett volna egy magasabb kamatozású megtakarításba. De hát most már késő. :B

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#38787) zolka78 válasza spanyoll (#38755) üzenetére


zolka78
senior tag

Az attól függ, hogy mit nevezel faszverősnek? Amit linkeltem fentebb, az szerintem eléggé faszverős lett. Azt mondjuk pont külsős szemlélőnek nem mutatja, de az átlagsebességem az ott csak 17,5 km/h volt az össz útra. Mondjuk a számításába minden idő benne van, az is amikor fotózni, vagy inni álltam meg, nem nyomogattam folyton szüneteket a trackerre, csak akkor ha több időre álltam meg, mondjuk kajolni. Meg eleve lassabban tudok feltekerni a hegyre, és itt kettő is volt, ez is visszaveszi az átlagot. Egyébként én is inkább azhért megyek, hogy kicsit kikapcsolódjak, mindíg megpróbálok úgy menni, hogy a környezet élvezetes legyen. Sör és pipa meg amúgy is mindig van. Tehát nem a teljesítmény, vagy annak növelése a cél. Egyébként ilyeneket, hogy mondjuk elugrok bringával inni egy sört Visegrádra, vagy mondjuk Vácra, azok csak úgy néha eszembe jutnak, és megyek. Ha gondolod gyere legközelebb. Vagy áprilisra tervezek egy olyat, hogy Bp-Kismaros, ott fel a börzsönybe Szokolya- Királyrét irányába, majd onnan egy erdészeti úton át Diósjenőre, onnan a Kemence patak völgyében végig Kemencéig át a Börzsönyön, tovább végig az Ipoly mentén Szobig, majd a Duna mellett vissza haza. Ez kb. 180km. Vagy májusban egri indulással fel Lilafüredig, onnan Bánkútig majd Mályinka, aztán lázbérci víztározó, Szilvásvárad és vissza Eger. Ez csak 120-130km, de 800m körüli szintet fel kell mászni. Meg Egerben egy éjszakát ott kell aludni valahol, hogy nagyon korán indúlni lehesen. Szóval ha nagyon kel egy ilyen neked, akkor jelentkezhetsz.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#38788) Mercutio_ válasza zolka78 (#38787) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én szerintem nem bírok egyhuzamban kitekerni Dunakeszire se :DDD :(((

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38789) zolka78 válasza Mercutio_ (#38788) üzenetére


zolka78
senior tag

Azért mert neked oda gyalog kéne menni, olyan közel van :D

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#38790) Real_Necro válasza Lassú Víz (#38784) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszönjük. :R

Tali szervezésén még gondolkodom, egyelőre most nem tudom elvállalni, eléggé telített a program. :B

Novics:

Fundi jó, sajnos már nincs szabadon felhasználható, de azért kötöttünk, idővel szeretnénk nagyobb kecóba költözni.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38791) gaben75 válasza Real_Necro (#38790) üzenetére


gaben75
tag

Gratulálok én is nektek :)

Intel i5-3570 @3,4 GHz,8 GB DDR3 MEMORY,SHUTTLE XPC, SAMSUNG 840 120 GB SSD, SAMSUNG HD103SJ SATA, HKC 24"

(#38792) forceberg válasza Mercutio_ (#38765) üzenetére


forceberg
veterán

Ehhez kicsit kapcsolódik egy stadion téma is... Miből épült az ETO-Park? :D
Tarsoly Úr ilyen nagyvonalú a becsületes vagyonával?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38793) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Kíváncsi vagyok mennyit fognak beszedni az új traffipaxokkal. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38794) Chapel


Chapel
addikt

Gratu Necro!! :)
Az asszonynak már nem ismerem mondani ezeket, mert már így is nagyon rajta van témán, egyenlőre a saját kecó tart vissza, de azért rágja a fülem :))

Kúúlság, baromi jól néz ki (no cici)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#38795) madgie válasza Chapel (#38794) üzenetére


madgie
titán

Ne is mondd ezt a gyerektémát, az asszony nagyon rápörgött nálunk is.

(#38796) Real_Necro válasza gaben75 (#38791) üzenetére


Real_Necro
veterán

+Chapel:

Köszönjük. :R
Mi már egy ideje terveztük, most meg örülünk nagyon, már vártuk a jó hírt. :B

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38797) |AP| válasza madgie (#38795) üzenetére


|AP|
veterán

nálunk meg az a helyzet, hogy én szeretném, ő meg elzárkózik... mindketten fordítva vagyunk bekötve :U

más téma:
500px vs Flickr párharcban mik az érvek-ellenérvek?

(#38798) Freddy76


Freddy76
addikt

A legklasszabb dolog a világon a kislányom apukájának lenni. Szóval nem érdemes hezitálni, én csak azt sajnálom, hogy nem korábban vágtunk bele.

Bájdövéj, ha madgie felesége akar gyereket, madgie nem, pollai akar gyereket, pollainé nem, akkor adná magát a megoldás :DDD. Kérdés. mazsi költözik fel Pestre, vagy Pollai kisvárdára :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#38799) madgie válasza Freddy76 (#38798) üzenetére


madgie
titán

Megteszem én itthon, amit kell, de hát még csak két hónapja próbálkozunk, nem tudom, mit akar az asszony. Ettől függetlenül elnézhetek Pestre is ;]

(#38800) fi:zi'k válasza madgie (#38795) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor ez vmi "kórság" lehet most, nálunk is téma. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.