Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38251) Real_Necro válasza Real_Necro (#38246) üzenetére


Real_Necro
veterán

No itt is van, a kép nem lett minőségi:

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38252) cOxeR válasza Real_Necro (#38251) üzenetére


cOxeR
Ármester

Egy ilyen volt a menyaszonyi kocsi, tavaly... volt benne 600km és úgy füstölt, mint egy gyárkémény... de biztos csak egy típushibás... :U

(#38253) Freddy76


Freddy76
addikt

A sok km erősen relatív. Egy ismerős vett A6 3.0 tdi quattro-t, három éves, 240.000 km volt benne. Na most, az évenként 80.000. Az autó fedélzeti computere szerint az autó átlagsebessége a teljes élettartamára vetítve 79 km/h volt. Ez azt jelenti, hogy az a 240.000 km döntően pályán ment bele, feletehetően tempomattal (ez egybevágott az autó ismert történetével is). Ez pedig lóf@sz ennél a motornál.

Elvitte vétel után szervizbe, szinte alig van kopás a gépen.

Én is keresek autót, nyár körül, 4 misi körüli a limit (az autóra, tehát az átírás, szerviz stb. költségek ezen felül vannak kalkulálva). Nem tudom még mindig, mit vegyek, de a 2.0 pdtdi Sportline passat után nem akarok minőségi esést :N

Lehet akár Mazda 6 is.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#38254) Real_Necro válasza Freddy76 (#38253) üzenetére


Real_Necro
veterán

Valami szép nagy "városi terepjáró" vagy inkább a normál kategória?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38255) rbalint88 válasza Freddy76 (#38253) üzenetére


rbalint88
addikt

Az újabbik Passat? Beltérben sokkal igényesebb, műszaki alapok ugyanazok, tehát ha a mostanit szereted, akkor azzal is elégedett leszel. Ha kicsit feljebb lépnél, akkor A4 B8 (2008-). Egy jó 3.0tdi quattro, attól elhagyod a hajad :) Vagy ugyanez A5 sportback kasztniban.

(#38256) atok666 válasza rbalint88 (#38255) üzenetére


atok666
őstag

Vagy ha nagy koffer kell, akkor meg pl. egy RS6 Avant :)

Atok

(#38257) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#38253) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

S80 D5 AWD [link]

[ Szerkesztve ]

(#38258) cOxeR válasza atok666 (#38256) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem hiszem, hogy 10+ éves RS6-ot akar venni... :)

(#38259) .: JuSzT :. válasza .: JuSzT :. (#38257) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

(#38260) Ear001 válasza Mercutio_ (#38248) üzenetére


Ear001
addikt

Igen, de szerintem nem lehet majd választani.
Amúgy a Continental a legnagyobb kamuzó a gumis cégek között. Voltam olyan bemutatón, ahol nagyteljesítményű közép és felső közép kategóriás pi..a drága abroncsukat lehetett próbálni. Fullos Insigniák, nehezek és erősek, célnak pont jó. Először a másik abronccsal szereltet kellet próbálni, aztán a Contit. A feladat 80- ról, majd 120- ról intenzív fékezés és kikerülő manőver. Conti jobb volt nem kérdés, de néznénk, milyen volt a másik abroncs? Erre gyorsan elkezdenek terelni minket, mint a birkákat, de nem azért visz az ember ilyen helyre fényképezőt, hogy ne használja... Szóval noname kínai négyévszakosok ellenében bizonygatták a Contik jóságát, és meg voltak sértődve, amikor kérdeztük, hogy ezeket a Csingcsung gumikat hol lehet venni, mert annyival nem voltak rosszabbak...
Ehhez fogható sunyiságot sose tapasztaltam Pirellinél vagy Michelinnél. mint ahogy japán kocsibemutatón sem olyat, hogy véletlenül négy réteg szőnyrg legyen benne, mint egyszer volt Opel Astra bemutatón...

(#38261) Chapel


Chapel
addikt

Minden földrajzórára ilyet :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#38262) #40935168 válasza Mercutio_ (#38248) üzenetére


#40935168
törölt tag

LPG kevésbé (de fater 1.6 Octavia-jában már rég visszajött az ára, azóta csak nyer vele), CNG nagyon jó. Csak Mo-on kevés a CNG kút és azokat is nonstop ostromolják, de a határhoz közel pláne Hegyeshalomtól balra a CNG térkép bevörösödik, annyi van - kb minden bokorban. :)

(#38263) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#38250) üzenetére


#40935168
törölt tag

Az. :C

(#38264) #40935168 válasza Freddy76 (#38253) üzenetére


#40935168
törölt tag

A6 kombi LED paket, 2.0 eco dízel 136 vagy mennyi ló, cimbi ezt vette 4.4 körül, ultramaku, megy, 1000-x km-t megtesz vele (sokat jár), kurvajó. 2.7-es tádét hajtott előtte, az leette a gatyáját, ez meg a spórolás szobra.

[ Szerkesztve ]

(#38265) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Olvasnivaló, csak óvatosan! :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38266) #40935168 válasza *Ropi* (#38265) üzenetére


#40935168
törölt tag

Háh, de rég olvastam őt, látom még mindig él és virul, élénkebb, mint valaha :)) :C Epic :D
Akkor jövök én is a nagy kedvencemme, Avie-vel az ő saját blogjáról, szintén ősidők óta blogol és a stílus wááá, nagyon állat :D

Természetesen a szürke ötvenről: [link]

(#38267) Mercutio_


Mercutio_
félisten

t_a_m_a_s: Még szokom

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38268) *Ropi* válasza #40935168 (#38266) üzenetére


*Ropi*
félisten

Azért Viku jobban odaver. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38269) #40935168 válasza *Ropi* (#38268) üzenetére


#40935168
törölt tag

:K

(#38270) forceberg válasza Mercutio_ (#38267) üzenetére


forceberg
veterán

Jól néz ki.
:K

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38271) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#38267) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Szép! Szokjad csak, mert az azért már öltöztet. Mekkora is, 41-42 mm?

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#38272) Ear001


Ear001
addikt

Amúgy meg téli-nyári gumi ügyben az ultimate megoldás. Tudtam, hogy a Michelin erre gyúr, de az meglepett, hogy máris bemutatják.

(#38273) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38274) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Játék mindenkinek

A "magyar" nyelvű leírást érdemes elolvasni. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38275) #40935168 válasza *Ropi* (#38273) üzenetére


#40935168
törölt tag

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA REGGEL VAN ROPIIII !!!!! :DD :C :C :C :W :W :W

(#38276) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#38271) üzenetére


Mercutio_
félisten

TimeCenter szerint: BEM-506L mérete: 44x48x10.4 súlya:72 gramm este dobok képet róla milyen a kezemen, nekem kicsit fura :U Igaz egy szíjcserét lehet megjátszok, a bőr elegáns, de vastag és a vége pont rossz helyre esik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38277) Ear001


Ear001
addikt

(#38278) Mercutio_ válasza Ear001 (#38277) üzenetére


Mercutio_
félisten

dick :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38279) j.bravo válasza *Ropi* (#38273) üzenetére


j.bravo
addikt

FBról loptam, de ez nem számít

Whatever.

(#38280) #40935168 válasza j.bravo (#38279) üzenetére


#40935168
törölt tag

(#38281) #40935168


#40935168
törölt tag

Apropó, maizene. [link] :R

(#38282) Real_Necro válasza Mercutio_ (#38276) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szóval hamarosan eladó? Majd dobj PÜ-t. :))

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38283) Mercutio_ válasza Real_Necro (#38282) üzenetére


Mercutio_
félisten

Még nemtom, meglátjuk, meg egy haver már bejelentkezett rá, kérdés, hogy ad-e annyit érte amennyit gondolok :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38284) Real_Necro válasza Mercutio_ (#38283) üzenetére


Real_Necro
veterán

Annyit senki nem fog érte adni. De egy reális (nem nepperes) árra lehet nyitott lennék. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38285) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

HELP

Keresnék egy fotóshoz élő kontaktot.
Pádár Sándor lenne és van neki pár nehezen utánozható templomi üvegezésről képe.
Ha tudtok segiteni, ismeritek, pls pm .

Köszi

(#38286) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#38276) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ha kicsi a kezed, akkor a 44 mm már elég buflán tud kinézni... az enyém 39 mm átmérőjű, 10 mm vastag, az ennél nagyobbak már nekem nagyok. Az a durva, hogy a mai trendi baszottnagy órák korszakában ez már kb női óra méret. :W

Holnap majd jól beletépünk...

(#38287) zool1 válasza t_a_m_a_s (#38286) üzenetére


zool1
őstag

Azért ezek sem rosszak. Szerintem! :))

(#38288) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#38286) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az összkép szerintem jó, asszonynak is tetszik, csak nekem szokatlan az érzés, meg amit még nem tudok, hogy nyáron amikor izzadok mint a ló mennyire zavarna.

zool1: Jaja, Orientek nagyon szépek, és állítólag élőben még jobban is néznek ki mint a képeken, nem is merek benézni tutu-hoz :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38289) L4mie


L4mie
veterán

Jól látom, hogy nikon topicban azon megy a témázás, hogy DX gép 6400 on 30 secnél erősen zajosodik, hotpixelel? ;]
vagy csak túl sűrűn pislogok.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38290) forceberg válasza L4mie (#38289) üzenetére


forceberg
veterán

Nem.
A bajuk, hogy a kép nem egyenletesen zajosodik. Pl. a kép széle vagy sarka jobban zajosodik. Szerintem a szenzor melegedése nem egyenletes a felületére nézve, ezért van ez.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38291) madgie válasza forceberg (#38290) üzenetére


madgie
titán

Jesszusmária, akkor megy a nagytudományú p*csreszelés :D

(#38292) aleister


aleister
veterán

Srácok a Decathlonon kívül tudtok valami helyet, ahol olcsón lehet focimezt venni. Az sem baj, ha helyben meg is nyomják.
Nem rajongói mez kell, hanem focizáshoz normális cumó. Pl.

Váááá! Madgie mi lett a fejeddel? :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38293) madgie válasza aleister (#38292) üzenetére


madgie
titán

Ilyen vagyok másnaposan :D

(#38294) j.bravo


j.bravo
addikt

Urak, bocs, ámítógépes kérdés megin'.

Asszony laptopja egy Lenovo g570, benne egy i3 (nekérdezzétekhanyas, 2.2GHz taalán de típusszámot nem tudok), valamilyen WD 500gb-s vinya, meg 2GB ram.

W8.1 van rajta.

Már egy jó ideje elkezdte hogy váltakozó időközönként hosszú másodpercekre megáll. Tapipad mozgatja a kurzort, meg néha még alt-tab is megy, de ha kattint vagy gépel az ember, az csak a pár másodperces tetszhalál után jár bármiféle eredménnyel.

Valamiért arra gondoltam hogy a vinyó nem tud írni/olvasni, fogja valami a sata buszt, ilyesmi. HD Sentinel szerint a vinyó hibátlan, 100%-os. Kivettem az ODD-t, akkor mintha javult volna a helyzet de Viki szerint akkor is fagyizott.

Tegnap újrahúztam, és közben meg utána amikor víruskergetőt frissítettem, az volt a benyomásom hogy nem oldódott meg a dolog (ja, az ODD-t ki/be kellett tenni párszor mire hajlandó volt elindulni róla a telepítő).

Tegyek bele még RAMot, kevés a w8-nak a 2gb? (feladatkezelő szerint tegnap másfél giga körül volt foglalt)

Mi mást lehetne/kellene tenni? (tudom, Samu a nagykalapács, stb, de ezek helyett gondoltam).

Ja, az egyik zsanér körül a ház irtóra hazament, azokat a paneleket cserélni kell, de feltételezem hogy ennek a fenti jelenséghez nincs köze)

aleister: ment PÜ.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#38295) TayRol válasza madgie (#38293) üzenetére


TayRol
veterán

irány az űrszekerek. jó lett.

(#38296) aleister válasza j.bravo (#38294) üzenetére


aleister
veterán

Ha mázlid van, csak HDD csere. Ha nincs, akkor alaplaphiba. Elszállt valami a déli hídban, vagy szimplán a SATA vezérlő állt fejre.
Sajnos egy MBO csere szakszervizben kimeríti a GTK-t. Béjről rendelve, magadnak csinálva megéri foglalkozni vele.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38297) *Ropi* válasza #40935168 (#38281) üzenetére


*Ropi*
félisten

SoXXXeretettel. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38298) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#38288) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nyáron a bőrszíj szopó... Kényelmetlen, bebüdösödik, illetve tönkreteszi az izzadtság. Én ezért cseréltem a MIDO-n a bőrszíjat gumira. Nem annyira szép mint a bőr, viszont 4 éve kutya baja:)
Mondjuk a tiedre a fehér hátlap miatt inkább fémszíj mutatna jól.

zool1: Jaja, szépek, illetve ez amit linkeltél 39 mm átmérőjű, nekem pont méret :) Csak majd' 12 mm magas.

Mazsi: áá, bazz! Brutál lett a fejed!

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#38299) Mercutio_ válasza aleister (#38292) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én már betippeltem mi történhetett, de aszonta neszójakba :DDD

t_a_m_a_s: Fémmel annyi a baj, hogy az alatt ugyanúgy izzadok majd,

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38300) Real_Necro válasza madgie (#38293) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább vedd vissza azt a kalapot... ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.