Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38801) |AP| válasza madgie (#38799) üzenetére


|AP|
veterán

Inkább az asszonyt küldd el, hogy beszélgessen kicsit az enyémmel, aztán valaki majd meggyőzi a másikat :)

szerk.: mi meg addig megihatnánk egy sört :)

[ Szerkesztve ]

(#38802) matyi012345 válasza |AP| (#38797) üzenetére


matyi012345
őstag

Üdv mindenkinek!

Nekem 500px-el nincs tapasztalatom, de ha a Flickr így folytatja akkor hamarosan lesz. Általános hibája a túlélesítés, az átmenetek (főleg a vörös csatorna) írtózatos sávosodásra hajlamos néha, most újabb dolog mit észrevettem hogy a 255*3-as tehát tiszta fehér területekre berakott random sötétebb tónusokat alig észrevehetően de azért ott vannak. Gépen, windows alap progijával, PS-el, LR-el, nem jelentkeznek a foltok csak Flickr-re feltöltve. Lassan azt hiszem keresnem kell egy másik kényelmes opciót a képek tárolására (mert amúgy főleg annak használom az oldalt) mert amit újabban a Flickr-rel művelnek az valami botrányos kezd lenni. Ha még nem kezdted el használni akkor nem is ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#38803) Lassú Víz válasza fi:zi'k (#38800) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Tavasz van :B

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38804) Real_Necro válasza madgie (#38799) üzenetére


Real_Necro
veterán

Két hónap az még semmi, nekünk 1,5 év volt, mire rájöttünk, hogy kell egy bokaműtét.

Szerk.:

Ha jössz Pestre, pálinkát ne felejts el hozni. ;) :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38805) *Ropi* válasza Freddy76 (#38798) üzenetére


*Ropi*
félisten

...A legklasszabb dolog a világon a kislányom apukájának lenni. Szóval nem érdemes hezitálni..."

Ööö...Szóval legyünk mi is a kislányod apukája? :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38806) madgie válasza *Ropi* (#38805) üzenetére


madgie
titán

Az apuka személye DNS teszt nélkül soha nem biztos :D

szerk: ajajj, valami balatoni bringás buliba fogok lepedálozni a végén, sok pálinkával? Út közben meginnám :D

[ Szerkesztve ]

(#38807) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, rossz hírem van: Foglalt vagyok, így nektek kell a problémát megoldanotok ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38808) |AP| válasza matyi012345 (#38802) üzenetére


|AP|
veterán

az aláírásomból láthatod, hogy már használom egy ideje :)
De most elkezdtem az 500px felé kacsintgatni, mert engem is zavar pár dolog (a túlélesítés az egyik nálam is), ezért vagyok kíváncsi a véleményekre.

(#38809) spanyoll válasza fi:zi'k (#38800) üzenetére


spanyoll
addikt

Erre csak most jössz rá? Nem is értem, hogy a topic vénjei hogy bírják patronnal, az elmúlt egy évben csak azt olvastam, hogy mindenki szült és mindenkinek a mindenkije szült. Durván toljátok.

Amúgy meg érdekesebb olvasmány, a minap találtam a street photoról.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38810) madgie válasza spanyoll (#38809) üzenetére


madgie
titán

Hehe, messziről ordít a Fuji egyes képeiről a Classic Chrome, én is imádom :)

(#38811) spanyoll válasza madgie (#38810) üzenetére


spanyoll
addikt

Na ja. Rám férne egy milc még mindig, de most rohadtul nem az a prioritás.
Ha minden úgy megy ahogy sejtem, hogy menni fog, akkor kötelező egy asztali beszerzése és a laptop kukázása mert használhatatlan utómunkára már, főleg ha időre kell valamit csinálni.
Asztalit meg ilyen 200-220 körül nézegettem, abból már lehet rendeset venni utómunkára, főleg, hogy áfa nélkül oldom meg elvileg, de a kérdés csak az, hogy indokolt lesz-e a gép vásárlása vagy sem.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38812) matyi012345 válasza |AP| (#38808) üzenetére


matyi012345
őstag

Igen már látom, az aláírás elkerülte a figyelmemet. :B

500px tapasztalat amúgy engem is érdekel.

Szerk: Vagy igazából bármi más. Nekem az a fontos, hogy tárolni tudjak online is mert hozzászoktam, ilyen felhős napos dolgokban nem vagyok otthon.

[ Szerkesztve ]

(#38813) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Urak, van vkinek koax kábelekhez használatos roppantó/krimpelő fogója?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38814) *Ropi* válasza fi:zi'k (#38813) üzenetére


*Ropi*
félisten

F-csatihoz? Nincs. :N

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38815) Byk01 válasza fi:zi'k (#38800) üzenetére


Byk01
senior tag

Mindenki lábal ki a gazdasági válságból, jók a kilátások, egyből szaporodna mindenki :P

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#38816) madgie válasza Byk01 (#38815) üzenetére


madgie
titán

Mit gondolsz, miért veszem a sok drága Fujit? Addig költök, míg megtehetem :DDD

(#38817) cOxeR


cOxeR
Ármester

Legközelebb, nem leszek humánus, ha még egy agyagedény úgy közlekedik a vontatós kavicsszállító teherautójával egy autópálya felvezető szakaszon, hogy ötösével pattognak a szélvédőn a kavicsok és a kapaszkodó sáv után az ember inkább betépi a kormányt a belsőbe, akkor azt kiszedem a kényelmes kis üléséből a piros kis pulóverében és először megetetek vele egy vödör kavicsot az út szélén, míg gondolkozik, majd elásom a platón nyakig a kavicsába, hogy érezze a törődést.
Letojom, hogy esik az eső és nincs kedve rendesen lefedni a teherautót.

A körforgalomban kisteher elé kihajtó és lakott területen 70-el előző, majd lakott területen kívül 70-el tovább autózó piros ignises papát meg beletaszigálom egy finom mozdulattal az árokba.
Este újra megyek az idióták közé, most kell egy kávészünet. :(((

Más. :)
Nyári gumit valaki már feltette? Jövő héttől megindul az autópályázós időszak... és jobb lenne nem téli gumin settenkedni.

(#38818) TayRol válasza cOxeR (#38817) üzenetére


TayRol
veterán

Tegnap feltetettem.

(#38819) Freddy76 válasza cOxeR (#38817) üzenetére


Freddy76
addikt

Én most rendeltem új garnitúrát.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#38820) Real_Necro válasza fi:zi'k (#38813) üzenetére


Real_Necro
veterán

Csavaros csatlakozó miért nem jó?

Coxer:

Erre még kávét? :Y nehogy itt nekünk agyvérzést kapj... :N

Nyárit majd áprilisban felrakjuk, ki tudja milyen idő lesz még itt márciusban. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38821) Studi válasza cOxeR (#38817) üzenetére


Studi
addikt

Hideg még az aszfalt reggelente, mikor jövök befelé, én még fent hagyom pár hétig a télit.

(#38822) Byk01 válasza madgie (#38816) üzenetére


Byk01
senior tag

Ezek szerint ezért csak az asszony pörög a gyerek témán ... félsz, hogy nem fog jutni a Fujira ;]
Pedig indok mindig lenne, miért kell valami újabb: jobb kép/videó legyen a gyerekről :D

[ Szerkesztve ]

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#38823) aleister válasza spanyoll (#38809) üzenetére


aleister
veterán

Na ezek a fotók tetszenek!
Kár, hogy VP-ben elég korlátozottak a lehetőségek! A sajtótörvény után, meg az "inkább hagyjuk" kategória. :W
Pedig beleásnám magam ebbe a témába nagyon.

Btw elég hangsúlyos a mobilhasználat, ahogy nézem...

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38824) *Ropi* válasza Real_Necro (#38820) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Csavaros csatlakozó miért nem jó?"

Mert nem árnyékol rendesen és rosszabb a kontaktja is. Ha meg rájön a UPC-s szerelő, hogy Tőled kerül a visszirányú zaj a hálózatba amitől az egész környéken elsz*ródik a net, akkor nagyon csúnyán fog nézni. ;) Nem véletlenül tripla árnyékolású az a kábel...

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38825) Real_Necro válasza *Ropi* (#38824) üzenetére


Real_Necro
veterán

Oldják meg UTP-vel. Érdekes, Diginek sikerült... :P

Egyébként nálunk cégnél a kamerás rendszeren csavaros csatik vannak. A célra megfelelt. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38826) Lassú Víz válasza Real_Necro (#38820) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Én is jobban viselem más parasztságait amikor agyilag frissebb vagyok, mint akkor amikor fáradtan elegem van mindenből és már szállnék ki a kocsiból.

Ja, Coxer +1.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38827) *Ropi* válasza Real_Necro (#38825) üzenetére


*Ropi*
félisten

A DIGI optikán megy az ajtódig, onnan van csak UTP-re alakítva, ráadásul PPPOE rendszerben működik: teljesen más...

A kamerarendszernek meg kisebb sávszél kell, ráadásul csak egyirányú: nem olyan könnyen zavarható.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#38828) zool1 válasza Real_Necro (#38738) üzenetére


zool1
őstag

Gratulálok én is! :C

(#38829) Real_Necro válasza zool1 (#38828) üzenetére


Real_Necro
veterán

Köszi. :R

23 macsek

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38830) spanyoll


spanyoll
addikt

Napi wtf

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38831) cOxeR


cOxeR
Ármester

(#38818) TayRol, (#38819) Freddy76
Köszi, nekem még egy kevéske belemegy... de kivárom mi lesz gmifronton... aztán majd rárabolok valami jó vételre a szezon közepén.

(#38820) Real_Necro
Azért annyira nem pörgettem fel az agyam, csak jó volt kiírni magamból. ;) :))

(#38821) Studi
Igen, ebben is van valami... bár nem járok reggelente sehova, na még napolom kicsit.

(#38832) aleister


aleister
veterán

RIP Terry Pratchett! :((

Tán innét is olvasták páran.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#38833) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Srácok!

Lehet hülye kérdés, de egy 2008/2009-es 2.0 benyás (még nem a turbós) Mondeóban van kettős tömegű lendkerék?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#38834) Lassú Víz válasza spanyoll (#38830) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Elég ütős cuccot tolhatott az alkotója :)) Normális emberből, normális állapotban ilyen gondolatok nem jönnek ki.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#38835) rbalint88 válasza cOxeR (#38817) üzenetére


rbalint88
addikt

Péntek óta fent van. A télinél szar a felni, már kicsit emiatt enged a nyomásból, untam fújogatni, majd ki kell tömítőzni és jó megint. Aztán lehet eldobni a komplett kereket jövő tavasszal felnivel együtt, addigra pont elfogy a gumi is róla.
A nyári meg tök jól tapad, halkabb, igaz kicsit többet fogyaszt és nehezebb gyorsítani-lassítani a nagyobb súly miatt.

Studi: csak akkor jobb a nyári, ha taknyos az út. Száraz hidegben jobb a nyári, nedves melegben jobb a téli, ez tény.

TayRol, Freddy76: milyen gumi? típus, méret

(#38836) spanyoll válasza Lassú Víz (#38834) üzenetére


spanyoll
addikt

Egy kicsit a Rubber Johnny jutott róla eszembe. (anno én rendesen féltem a videótól)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38837) spanyoll válasza spanyoll (#38836) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja az lemaradt, hogy ez Aphex Twin kísérleti zenei videója, bár zenének annyira nem nevezném, nagyon nem az én stílusom.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38838) |AP| válasza spanyoll (#38836) üzenetére


|AP|
veterán

Rubber Johnny a mai napig az egyik legbetegebb dolog az interneten, pedig azóta sokat erősödött a mezőny...

(#38839) spanyoll válasza |AP| (#38838) üzenetére


spanyoll
addikt

Na igen. Most újranéztem és még mindig hard, újabb évek kezdődnek amíg nem akarom látni.
Persze vannak azért beteg dolgok a neten, de nem akarok tudni róluk. Én nem tolerálom az ilyeneket mentálisan, úgyhogy felejtő.
Béke és nyugalom, szeretet, peace and love, stb, az a tuti.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38840) Mercutio_ válasza aleister (#38832) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na bakker :((( RIP

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38841) TayRol válasza rbalint88 (#38835) üzenetére


TayRol
veterán

Nekem ez lett.

(#38842) TayRol válasza Real_Necro (#38833) üzenetére


TayRol
veterán

szerintem nincs. az én 2.3-asom is ford/mazda termék, még abban sincs.

(#38843) rbalint88 válasza TayRol (#38841) üzenetére


rbalint88
addikt

jól tapad? kíváncsi lennék erre a mazdára ;)

(#38844) TayRol válasza rbalint88 (#38843) üzenetére


TayRol
veterán

még nem küldtem meg, mert feltettem kedden, hazamentem, illetve tegnap este 7-9-ig edzésre elmentem vele, de hazafele szemerkélt az eső. de sokkal érzékenyebb a nyomvályúkra, meg úgy általában mindenre, mint a 195/65R15. Fogni kell a kormányt.:)

(#38845) rbalint88 válasza TayRol (#38844) üzenetére


rbalint88
addikt

még a 195/60R15 és a 205/55R16 között is markáns a különbség :)
esőben is jó kicsit elkenni a száját, legalább kitapasztalod a határait. a hatosnak szerencsére jó futója van, fékkel rá lehet segíteni, hogy megússzon a feneke

(#38846) TayRol válasza rbalint88 (#38845) üzenetére


TayRol
veterán

Majd hamarosan tesztelem. A gumisok jó véleménnyel voltak róla.

(#38847) spanyoll válasza spanyoll (#38811) üzenetére


spanyoll
addikt

Na, csak akarni kell. Egyik pajtim x100-asát kapom kölcsön tapira egy hét múlva. Kíváncsi vagyok milyen, mert az az egyik amire nagyon rá vagyok gyúgyulva.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38848) rbalint88 válasza spanyoll (#38847) üzenetére


rbalint88
addikt

feleslegesen vettél két kártyát, mert ez csak egyet kezel :P

(#38849) L4mie


L4mie
veterán

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#38850) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Mercutio:

Itt van neked óra kütyüs topicból (most posztolta egyik srác): [link] :D

Néztem a Drivera felrakott képeket, mit mondjak, ez nagyon bumszli... :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.