Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, segitseg kene.

Kollegam akar 2db droidos tabot venni a sracainak, kinezett egy ilyet , akciosan 50€ + 15€ PK/db aron. Allwinner A23 hajtja, en nem vagyok nagyon elragadtatva. Kijelzo is csak 800x480-as, 2000mAh akksi sem tul acelos, talan a MALI‐400GPU@350MHZ ami nem annyira halott ottlet, nameg hiaba Kitkat 4.4.2 Kitkat, az az 512MB ram eleg karcsu...

Inkabb vennek egy ilyen Acer Iconia One 7 B1-730 HD - 16GB-t 119€-ert, de ebbe meg a 2 magos Atom, ami nem igazan tetszik. Amit gyorsan talaltam az meg ez az Archos Childpad

Esetleg MeMo Pad, neadjisten A 6"-os amazon fele Kindle HD - ezt mondjuk nem ismerem, mennyire elerheto a Play Store? vagy mindent Amazon appstore-bol kell? vagy Innet valami esetleg?

nem tudom, mennyi a keret, de gondolom nem a 150+€/db-os, Srac szerint kiscsavok minecraftolnanak,jatszananek, esetleg YT.

Ki mit ajanl?

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30952) Real_Necro válasza Balinov (#30951) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kitkat 512MB rammal? No olyat még nem láttam... vagy azon gyárilag nem fut semmi? :DDD

Játékra gondolom valami combosabb kellene nem?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30953) .: JuSzT :. válasza Balinov (#30951) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tegnap volt téma.
Itt a tesco most erősít jó tabokkal, lehet hogy kint is kapható a tesconál.
OP3N dott

(#30954) Chance válasza Balinov (#30951) üzenetére


Chance
tag

Nekem Memopad van már több, mint egy éve, semmi bajom vele, teszi a dolgát. Nem kell mókolni a Rommal, nem lassú, nem fagy, nem rossz az akksija.
A próbált játékok többségét viszi, nyilván a legdurvább grafikás megfekteti.
Rákerestem neked a Minecraftra Play-en, kompatibilisnek írja a tabletemmel.

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#30955) m3ss


m3ss
veterán

ha mar igy szoba jott, szervezni kellene fotos paintballt, talinak is elmenne. tukrosok vs milcesek :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30956) Mercutio_ válasza m3ss (#30955) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha egyikben kilőnek beállsz a másikba?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30957) m3ss válasza Mercutio_ (#30956) üzenetére


m3ss
veterán

tenyleg nekem van milcem is :DDD mindjart el is adom es nem lesz gond :)

amugy mikor van az a fotos eloadas? uott lesz? lehet en is elnezek megint. ti mentek?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30958) rbalint88 válasza m3ss (#30955) üzenetére


rbalint88
addikt

én adom :) utoljára (és egyben először) kb 10-11 éve a sportszigeten voltam paintballozni, kicsi gagyi pálya, de nagy élmény volt.

az autós ökörködéshez több közöm van, bár eddig sem okozott gondot a rendes autóval csapatni télen, az összkerekes passattal volt ez jó móka. csak 20cm hó alatt nem fogta meg eléggé a hó a bő 1700 kilóját :DDD

akkor volt jó a móka, ha a rendszám közepéig havas volt csapatás után, de megesett az is, hogy a tetősín alatt nem lehetett átlátni, odáig felverte

(#30959) Mercutio_ válasza m3ss (#30957) üzenetére


Mercutio_
félisten

U.ott :K
Nem tudom mikor lesz, mert nem megyek, így nem jegyeztem meg.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30960) t_a_m_a_s válasza Balinov (#30951) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ebben a témában kurva nehéz okosat mondani, nem irigyellek...

512 rammal ne vicceljünk már, 2014-van... 6" szerintem szintén felejtős, akkor már inkább valami 5-5,5-es akciós telefon, az sem sokkal kisebb... Én leginkább valami 7-est néznék, giga RAM-mal, inkább valami szarabb felbontású kijelzővel, hogy biztosan boldoguljon vele a vas...
Bali, szerintem te is nagyon jól tudod, hogy androidosból nem szabad olcsó szart venni, mert megkeseríti az életed, romolni kell, baszakodni vele... Az én wayteq xtab 100 qcr-em legalább papíron egy jó valaminek néz ki, mégis számtalanszor csak egy hajszál választott el, hogy oda ne b@sszam a falhoz, majd keresztül ne gázoljak az érintőjén a 75 kilómmal... Akkor milyen lehet, ami már papíron is harmatgyenge?
A 7"-os samuk itthon nem vészesek, valami 30-35K körül vannak, én inkább spórolnék arra mint kiadjak valamiért 20-25-öt ami aztán szar, akadozik, laggol.

Holnap majd jól beletépünk...

(#30961) madgie válasza t_a_m_a_s (#30960) üzenetére


madgie
titán

Első generációs Nexus 7 is megcsíphető baromi olcsón, én az alá nem nagyon adnám.

(#30962) m3ss válasza rbalint88 (#30958) üzenetére


m3ss
veterán

en is 1x voltam, hasonloan regen. de funny volt. mondjuk en a fuben kempeltem fel oraig annyira nem akartam talalkozni senkivel :DDD egy haverom tolja az airsoftot nagyuzemben. de ok mar haborukat jatszanak...neha tobbszazan. jarmuvek, granat, sniper, minden :)

azert szimulatorozni olcsobb, mint mondjuk palyan autokazni..sajnos. konnyen eltapsolsz egy 30-40-et palyanapon. belepo, benya, gumikopas, fekbetet.
amugy megvan a hangulata a szimulatorozasnak is, vicces online 16-an csapatni.

eperkutyus; sc2ztok meg? felrakom most mar tenyleg, tolhatnank vmi 3on3-at :K

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30963) L4mie válasza m3ss (#30962) üzenetére


L4mie
veterán

Mi is nagyban toljuk utolsó játékon 500+ regisztrált volt, :) jó kis Live Action RPG :]

de a 12-20 fős játékok nagyon jók tudnak lenni sokszor jobbak mint ezek a nagyok.

SC2 ? :) hmmm rég játszottam online. kieg sincs meg ...

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30964) Balinov válasza t_a_m_a_s (#30960) üzenetére


Balinov
félisten

en hulye bevallaltam a tanacsadast, dehat jo kollega, kurva sokat segit, meg sokszor huzott ki a szarbol, szoval kotelessegtudat=ON

Necro: 512mb sztem mar ICS-hez is harmat volt, azokat felejtem ezerrel
JuszT: sajnos az a franko tescos tab nincs az ir teszkonal, UK-ban lehet a legkozelebb kapni
Chance: Memopad MTK-val nekem is szimpatikus, atomosbol viszont valahogy nemigazan.

Legkozelebb megyunk ragyujtani, megkerdem, mennyi a keret.

Magdie: 2012 N7/32GB/Wifi only-m van, kb most volt 2 eves, egyszer megjarta az Asus szervizt, de elotte es utana is frnakon eleg amire nekem kell. Viszont en ujra beszelnem ra oket, a gar miatt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30965) fi:zi'k válasza rbalint88 (#30958) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha az autót, akkor én kapom. :P

To all:
Paintball és airsoft részemről ok. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30966) Real_Necro válasza L4mie (#30963) üzenetére


Real_Necro
veterán

Inkább vergődjünk össze egy kis SWAT3-ra. :) Nem kell ide eszetlen lövöldözés. :P

Egyébként airsoftban meg lasertagben honnan tudod, hogy eltaláltak? Paintballban oké, színes és fáj... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30967) spanyoll válasza Real_Necro (#30966) üzenetére


spanyoll
addikt

Ez engem is érdekelne. Tippre simán csak fáj, de azt a másik honnan tudja, hogy eltalált akkor?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30968) Studi válasza Real_Necro (#30966) üzenetére


Studi
addikt

A halálhörgésből! :DDD

Sose csináltam még ilyesmit, de szívesen kipróbálnám! :)

(#30969) rbalint88 válasza fi:zi'k (#30965) üzenetére


rbalint88
addikt

másfél éve nincs már meg a jó kis pénznyelő :DDD

(#30970) L4mie válasza Real_Necro (#30966) üzenetére


L4mie
veterán

Lasertag ben elvileg a rádszerelt bigyó villog és nem enged lőni
Airsoft pedig becsületalapú játék.
Terminátorokat, Rambókat, immortalokat gyorsan kiközösíti a játékos közösség, ilyen szempontból felnőtt sport.
Amúgy fáj és a szisszenésekből, sikolyokból lehet tudni:P vagy kopog a ruhán-védőcuccon.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30971) Mercutio_ válasza L4mie (#30970) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, letilt a puska.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30972) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Kicsik vagyunk...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30973) madgie válasza Mercutio_ (#30971) üzenetére


madgie
titán

A tussal még akkor is lehet ütni :DDD

Szurony nincs rajta?

(#30974) Studi válasza madgie (#30973) üzenetére


Studi
addikt

Bár nem jársz át napi szinten a határon, de azért csak előbukkan belőled az igazi szabolcsi! :DDD

A bökőt magadnak kell vinned! :DDD

(#30975) Chapel válasza Real_Necro (#30972) üzenetére


Chapel
addikt

A 10-es képhez annyit:
Mikor a a Nasa a Holdon landolt és az egyik első űrhajós készített egy felvételt a Földről és a kollégáiról, akkor jött csak rá, hogy abban az adott pillanatban Ő volt a Földtől legtávolabbi emberi lény....a kollégái pár méterre közelebb álltak :D

Amúgy meg, ez a videó is elég jól mutatja az arányokat...kicsik? atomok vagyunk ;]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30976) L4mie válasza Chapel (#30975) üzenetére


L4mie
veterán

van egy olyan videó is amiben a galaxisok tömörülnek csoportokba és azok még nagyobb csoportokba :P
és ahogy ezek áramlanak valami központ fel, na ezt a videót nem találom.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30977) #40935168


#40935168
törölt tag

Off az offban: ugy nez ki, a Sony bejelent egy high-end pro fullframe mirrorless-t februarban. Vilag leggyorsabb AF-je, idojarasallosag, E Mount, 50MP fullframe.

Jesus Christ. Mondom en, a tukor halott. Naaagyon kivancsi leszek, mit raknak ossze.

Jelszo: A9

(#30978) Real_Necro válasza #40935168 (#30977) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te Kutyus... Freddy egyszer azt mondta, minden Fujiról Pite jut eszébe.... nekem meg lassan minden tükörről Te jutsz eszembe... próféta lettél? :P :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30979) #40935168 válasza Real_Necro (#30978) üzenetére


#40935168
törölt tag

Remelem nem a furdoszobatukorre gondolsz.. :)) :D
Nem amugy, csak a Sony ugy nez ki szepen epit az E-Mount-ra.. ez tobb uveget is fog jelenteni. Remelem a veszteseges raw-t elhagyjak az A9-cel.. amugy szeretem, ahogy begyorsult a fejlodes.. :)

Btw, a Canonok mar 70D ota tudnak EFCS-t (elektronic front curtain shutter), liveview modban. Ez az elektronikus elso redony, ami megakadalyozza pl. a Sony A7 es A7s-ben is a berazast exponalaskor (az A7R sajnos a mechanikustol szenved).

No, mint megtudtam, Nikoneknal a D810 az elso high megapixel cucc, ami tud ilyet, szinten Lv-bol termeszetesen. Szoval aki esetleg amiatt aggodna, hogy az Otusat berazza a D800E mechanikus redonye, valthat nyugodt szivvel 810-re :)) :)) :))

(#30980) *Ropi* válasza #40935168 (#30977) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Mondom en, a tukor halott."

Az ismert mese új változata:

- Tükröm, Tükröm, mondd meg nékem, ki a legjobb fotós e vidéken?

- ...

- Tükröm!

- ...

- Tükröm?!?!?!

- ...

- Tükröhöhöhöhöm, brühühühü...

;] :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30981) Real_Necro válasza *Ropi* (#30980) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez esetben "tükrös" "Fuji" = "kutyás" "pite" :DDD ;] :P

Na jó, abbahagyom, túl sokat dolgoztam ma és még mindig bent vagyok... :B :B :B

Szerk.:

De hogy OFF is legyek.
Lassan megküldöm ablakon kifele az AC Ryan-t. Mostanában nem jegyzi meg NAS jelszót és mindig be kell pötyögni filmnézés előtt. Távirányítóval ez eléggé fárasztó... szóval lehet most jön el a mede8er vagy egreat ideje.. Ezek képesek boldogulni jelszavakkal (el tudják tárolni őket)?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30982) forceberg válasza *Ropi* (#30980) üzenetére


forceberg
veterán

Tükröm, tükröm, mondd meg nékem, ki a legokosabb, amíg pofán nem csaplak! (Hofi G.)
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30983) *Ropi* válasza Real_Necro (#30981) üzenetére


*Ropi*
félisten

Almás pitéről már hallottam, de kutyás pitéről még nem. ;] :DDD

Kicsit már nekem is pihennem kéne, a tegnapi munkamennyiségem (és előtte már ment egy órát a gép, csak újraindítottam:

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30984) crey válasza Real_Necro (#30966) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Megjegyzem amúgy, én szeptemberben voltam paintballozni, hihetetlenül jó móka, és mindenkinek ajánlom. :)) És igen, tele leszel kék-zöld foltokkal két hétig, de megéri.

A kérdésedre a többiek meg válaszoltak.

Azt kell mondjam, hogy a három közül a paintballt tartom a legjobb mulattságnak, mert a lasertag ilyen eszetlen rambóknak van kitalálva, aki rohan előre mint a barom. Közben szól (általában) valami elcseszett diumdisu zene, és nem igazán adja vissza a "katonás" élményt, hogy nincs negatív visszacsatolása annak ha eltalálnak.

A paintballban/airsoftban legalább fáj/csíp egy kicsit, és kétszer meggondolod, hogy kirohansz-e eszetlenül -és löveted bucira magad - vagy azért megfontoltan próbálsz állatkodni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#30985) Real_Necro válasza crey (#30984) üzenetére


Real_Necro
veterán

Paintballon voltam már, de sokáig fájt utána a hátam. Havert maszkon lőtték, kicsit festékes lett a szája. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30986) Chapel válasza crey (#30984) üzenetére


Chapel
addikt

Én elsőre bekaptam két nagyon faja lövést. Az egyik genység, ha a kézfejen lőnek, az újak találata olyan "na j,ó most egy kört kihagyok" jellegű találat, a másik hogy valakinek (nem vallotta be utólag sem...) sikerült pár méterről fejenlőni, de úgy hogy ahol a baseball sapi kezdődik, de már vége a maszknak...3 napig púp és csillagokat láttam.

De amúgy én jelentkezek ha lesz, kjó móka :DDD

Ilyen topikos mókára szerintem is egyértelműen paintball, airsoft azért nem az amit elsőre annyira rohadtul élvez az ember, ott komoly tatkizás megy néha, meg ugye bemondás alapon megy a találat...paintballnál legalább ott a golyó nyom és a "baszki!" felkiálltás a találat esetén ;]

btw: kuponon kell nézelődni, mi kb. egy éve megúsztuk fejenként ilyen 2-3 ezerből, úgy hogy nem igazán spóroltam a golyókkal, de persze ésszel azért.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30987) crey válasza Chapel (#30986) üzenetére


crey
MODERÁTOR

3500 Ft-ból hoztam ki kb. 250-300 golyót, három óra mókát, overáll bérlést, maszk bérlést. Az is valami bónuszbrigádos akció volt.

A titok amúgy az volt (hogy miért is úsztam meg nagyobb foltok és anyázás nélkül), mert volt a kezemre bandázs tekerve, a fejemen símaszk (szívtam is vele egy ideig, mert párásodott rendesen a paintball maszk miatta), hosszú ujjú póló az autószerelő overáll alatt, vastag kopott farmer. Így csak keveset szentségeltem... :D :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#30988) Real_Necro válasza Chapel (#30986) üzenetére


Real_Necro
veterán

Újak vagy ujjak? ;)

Én kihagyom. Nem szeretem az általa okozott sérüléseket. Addig főzzük a pörit meg meozzuk a pálinkát. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30989) forceberg válasza Chapel (#30986) üzenetére


forceberg
veterán

+1 nagy célpont :D

A kuponos oldalak jók, de ugye csak 50 skulót adnak elsőre. Pár k-ból tényleg ki lehet jönni.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30990) Chapel válasza crey (#30987) üzenetére


Chapel
addikt

Haha, én már készültem előre, tanulva a korábbiakból, műanyag merevítős baseball sapkát fogok ezentúl vinni. Megfordítva védi ugye a tarkót a sild, a többi részén meg úgy sem gáz ha találat van, hála a merevítésnek.
(Munkavédelemmel foglalkozom, de benne van orfk/okf témák is, az igazi az lesz egyszer, hogy tűzoltó bevetési ruhában és sisakban jövök, na akkor aztán lehet lőni :D )

Necro: Meg van beszélve, ha pöri és pálesz vár kint, én az életemet adom bent :DDD
Ja, és ujjak :B

forceberg: :P Nekünk azt hiszem 100-at adtak alapból és még 100 vagy 150-et vettem, így jöttünk ki arra kb 3e ft-re, minden cuccot persze adtak hozzá. Mondjuk 2 haver meg ilyen pro saját puskával jött...hát maradjunk annyiban hogy nem fair azzal szembe menni, a kapott leharcolt skulókkal :N

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30991) Real_Necro válasza Chapel (#30990) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jelmezes paintball? Akkor én meg felkapom "gyári" arab egyberuhámat meg kapok a fejemre egy hálós méhészkalapot... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30992) Mercutio_ válasza #40935168 (#30979) üzenetére


Mercutio_
félisten

Évek óta ígérgetik az üvegeket, de vagy tré vagy nagy vagy ha egyikse akkor Zeiss és árban is fél vese.
Ha lenne rendes obipark lehet nex6-om lenne Rég, de nincs.
Mondjuk még a Sigma FF-nél talán hozhat alternatívákat, de a kicsi milcek terén :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30993) Larry303 válasza Chapel (#30986) üzenetére


Larry303
addikt

egyik militarista vadbarom haverom, még tavaly ősszel beásta magát az avarba...egy kisebb gödörbe...kollega mit sem sejtve közeledett felé, ő meg alulról tüzelt...zacsit csípett farmerom keresztül, de így is 1 óra fekvés, hányás stb, majdnem mentő lett belőle, nos nem próbálnám ki az érzést...
másik vadbarom, becserkészett engem, én végig láttam, hogy közeledik, ugyanis egy csapatban voltunk...erre szitává lövi a hátam 2 méterről...köszöntem szépen

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30994) Mercutio_ válasza Larry303 (#30993) üzenetére


Mercutio_
félisten

Minek ellenség, ha vannak ilyen barátok...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30995) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Fejhallgatós topicban meggondolatlanul megkerdeztem milyen usb+s hangkártyát ajánlanak 10-20k között, nem kellett volna :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30996) #40935168 válasza *Ropi* (#30983) üzenetére


#40935168
törölt tag

Muhaha nekem temp és load van kint ;]

(#30997) Andrew31 válasza Chapel (#30975) üzenetére


Andrew31
senior tag

Ez még látványosabb. Tessék csak meglesni, nagyon cool! :)

[ Szerkesztve ]

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#30998) Larry303 válasza Andrew31 (#30997) üzenetére


Larry303
addikt

tényleg nehéz eldönteni, hogy az ijesztőbb, hogy egyedül vagyunk, vagy az, hogy nem...szvsz kizártnak tartom.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30999) TayRol válasza Andrew31 (#30997) üzenetére


TayRol
veterán

nagyon király!

(#31000) Balinov válasza Andrew31 (#30997) üzenetére


Balinov
félisten

ment a favba, koszi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.