Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) Studi válasza rbalint88 (#29842) üzenetére


Studi
addikt

Asszony nem szól (már) bele. :K De tényleg egy vagyon áll a cuccban, jó lenne többet használni. :)

Más: visszavonják egyelőre az internetadót. Gyorsan el akarták csitítani az utcára szaladt népet. :)

(#29852) Freddy76 válasza Studi (#29850) üzenetére


Freddy76
addikt

+kopasz vagy, és rosszarcú, de ez most nem tartozik a tárgyhoz :DDD :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29853) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#29849) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szakmai topicban nem illik tilos, de pl. Itt simán mehet, meg ez jobban is pörög:D

Csak a szemét nézzétek! [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29854) Studi válasza Mercutio_ (#29853) üzenetére


Studi
addikt

Nem sikerült. :DDD

Freddy: erre csak olyat tudnék már válaszolni, hogy egyből beperelnél. :DDD

(#29855) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#29853) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Oké :) Akkor akinek kell egy GF3 14 es palacsintával, akkor topicon belülre 55.000

(#29856) Freddy76 válasza Studi (#29851) üzenetére


Freddy76
addikt

Külön hozzászólásban írom, Crey-nek így egyszerűbb moderálni, meg így legalább tiszta, hogy miért kapok bant.

Szóval szarjanak sünt és hányjanak csigát. Internetadó, normális? Az ország fele digitális analfabéta, közelebb vagyunk Fehéroroszországhoz, mint Ausztriához ebben a tekintetben, és még mélyíteni akarják ezt a szakadékot. Nem hiszem el, hogy ez nem szándékos, nem hiszem el, hogy valóban az a pár milliárd kell, ami ebből befolyik. Nem, itt más volt a cél, butítani kell a népet. Internet pénzért, RTL pénzért, ATV pénzért, köztévé ingyen. Persze stadionokra megint jut húszmilliárd. 20 000 000 000. Érted? De netadó van. Mert állítólag emelni kell a rendőrök fizetését. Az ovónők, akik vigyáznak Julcsira, a számomra legdrágább valakire, meg keresik a minimálbért. Persze ők nem fognak gumibottal arcon verni, ha elegem lesz, és ezt az utcán is el akarom mondani.

Hát, basszák meg, emeljék a zsaruk fizetését, meg is találtam rá a forrást: ne építsenek több stadiont. Problem solved.

Azt már le sem írom, hogy anyám naponta öt órát ül az Országos Onkológiai Intézetben, mert a sugárkezeléshez használható gépek közül valamelyik rossz, meg nincs orvos sem, mert aki volt, az már kiment Norvégiába, vagy Angliába. Anyám öreg, érted, nem számít, nem hasznos, és persze, humánusabb így csinálni, hagyni, hogy megegye a rák, mintsem ledobni egy hegy tetejéről, ahogy Spártában tették. Ugyanez igaz arra a négy éves kiskölökre is, akinek a kopasz fejecskéjéből egy cső lógott ki, és akit tegnap anyám mondókákra tanított, miközben vártak a kezelésre.

Feleségemnek bármikor lenne jó állása Bécsben, de jól megélne bárhol, ahol bank van és németül vagy angolul beszélnek. Én elkúrtam, jogászként csak itthon vagyok jó, bár itt már inkább iparosmunka, amit csinálok. Elmegyek háztartásbelinek, vagy takarítani, az asszony eltart.

Rohadtul bizakodó voltam 2010-ben. Kurvára. Még Hassay Zófiára is szavaztam, legyen polgármester, pedig azt nehéz volt megtenni émelygés nélkül, de az egész garnitúrának megszavaztam a bizalmat. Engem átbasztak akkor, nagyon.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29858) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

FOCI 18+

(#29859) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Harry Potter rappel

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29860) MC Pite


MC Pite
veterán

Vótmá?

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#29861) A Zéé válasza Freddy76 (#29857) üzenetére


A Zéé
addikt

de az egy fake profil csak :)

"Jean-Claude Juncker
@Juncker_JC
Not-so-official account of Europe's most exciting politican, and incoming European Commission President.
Yes, it's a parody account."

Just a simple Lineman...

(#29862) Novics válasza MC Pite (#29860) üzenetére


Novics
senior tag

Aham, sztyui is benne volt, ő linkelte valahol az oldalt.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29863) Novics válasza Freddy76 (#29856) üzenetére


Novics
senior tag

Tiltakozok! Miért basztatja mindenki szegény sünöket? :((( :O Szarjanak ananászt, azt nem szeretem. :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29864) t_a_m_a_s válasza Novics (#29863) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Azért valljuk meg, sünt sz@rni kicsit kellemetlenebb lehet... TAlán ezért ez a "jókívánság" ;] :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#29865) Real_Necro válasza Novics (#29862) üzenetére


Real_Necro
veterán

Szerintem haladó fotósban. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29866) rbalint88 válasza MC Pite (#29860) üzenetére


rbalint88
addikt

Tegnap voltunk Allée-ban könyvbemutatón és ugye az ottani t-mobile üzletbe szervezte a mtelekom a szifon6 bemutatót. Még a 8-ik alkalommal (telefonnál) se tudok őszintén röhögni a sok szerencsétlenen, aki képes órákat, napokat sorban ülni egy telefonért, amit amúgy már egy hónapja meg lehet venni -olyannyira, hogy főnököm már szakszerűen le is lakta az övét. Csak hát a sorban ülők azok a csórók*, akik gazdagnak akarnak látszani, mert egyben nincs 220ezre kicsengetni a telefont, de a rablánccal és a díjcsomaggal vidáman kifizeti a dupláját érte... Egyetlen oka lenne annak, hogy szolgáltatónál vegyek telefont, mégpedig a készülékbiztosítás.

* mert nekik ez presztízs, aki dolgozik vele, az nem szórakozik ilyen hülyeségekkel, megrendeli neten, nem ül sorban órákat. És ha havonta 20-30ezret úgyis eltelefonál, miért ne vegye meg olcsóbban, ez logikus. a kritika csak azokat illeti, akik felvágásból, erőn felül veszik meg a telefont meg díjcsomagot, csak azért, hogy nekik ájfonhatosuk legyen.

(#29867) Freddy76 válasza A Zéé (#29861) üzenetére


Freddy76
addikt

Nyilvánvaló. Akkor is rulez. És szerintem Herr Juncker ugyanígy gondolja :DDD . Sőt, az is lehet, hogy a fake Juncker profilt Juncker csinálja :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29868) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#29856) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ehhez nehéz mit hozzászólni...

Így ismeretlenül is gyógyulást anyukádnak, talán ez a legfontosabb!

És hogy milyen nyomorult, eltorzult értékrendű ez a kibaszott ország, azt jól kiegészítette (#29866) rbalint88... Az emberes egyik fele a kórházban vár fél napokat a gyógyulásáért, a másik meg egy szaros telefonért, kivagyiságból... Nem normális dolog egyik sem.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#29869) Studi válasza t_a_m_a_s (#29864) üzenetére


Studi
addikt

Az ananász viszont nagyobb. És a sünnél az se mindegy, hogy farfekvéses-e, vagy sem? Mindenesetre én mindkettőt kihagynám. :DDD

(#29870) cOxeR válasza Freddy76 (#29857) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem lesz internetadó... az egész az elejétől fogva csak egy hülye hantázás volt, figyelemelterelésként.

(#29871) cOxeR válasza Studi (#29869) üzenetére


cOxeR
Ármester

Nem is értem... elaprózzátok, mikor pont a szezonja van...

(#29872) Mercutio_ válasza Freddy76 (#29856) üzenetére


Mercutio_
félisten

Bécsből is melózhatsz, ha meg Pesten van dolog ott a Railjet, gyorsabb és kényelmesebb mint az autó, Pestre /országon belülre meg tartol itt garázsban valami p*ncimágnest szaladgálós repi autót.

Anyukádnak kitartást és drukkolunk!

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29873) rbalint88 válasza Mercutio_ (#29872) üzenetére


rbalint88
addikt

Szaladgálós autó: főnökék vettek a feleségének egy régi "új Minit" , 2002-es cooper, 1.6 szívó benya, 116 ló. Amíg nem vezettem ilyen autót, nem kedveltem különösebben, de megvilágosodtam. Olyan szégyentelenül lehet vele közlekedni, hogy az valami elképesztő. És ami a legjobb benne: nem csak elviseli a gyilkolást, de szinte szereti, kéri is. Minden partner benne, motor, váltó, futómű, kormányzás, fék. Egyedül a kormánykerék nem fekszik nekem, sehogy nem találok rajta jó fogást. Viszont tökéletesen lehet vele közlekedni is, butikosné üzemmódban is teljesen használható, egyedül a kormány nehéz hozzá kicsit átlagautóhoz képest. Szóval aki nem megy minden nap nagybevásárolni meg nagymamát szállítani, annak tök jó, vegyen ilyet, a vigyorgás garantált. Ja és puncimágnes is. :P

(#29874) m3ss


m3ss
veterán

kis ciprusroma by hedi? egesz ugyes :K eosm22mm, raadasul legalabb fele f2, nem nagyon technozott :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29875) .: JuSzT :. válasza m3ss (#29874) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

b+ de éles, részletes. Na... ilyenem még nem volt :D :K

(#29876) Freddy76 válasza m3ss (#29874) üzenetére


Freddy76
addikt

Róma bejött?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29877) Real_Necro válasza rbalint88 (#29873) üzenetére


Real_Necro
veterán

Láttam én is már metron suhancot 5-ös szifonnal (mikor megjelent), és hangosan taglalta a skac, hogy nem tud hívni a telóján mert nincsen pénze feltöltőkártyára... bezzeg ha feleannyiért nézett volna (vagy az apjaanyja) telefont... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29878) m3ss válasza Freddy76 (#29876) üzenetére


m3ss
veterán

hmmm osszessegeben ja, de inkabb ciprusra koltoznek ha valasztani kene :) de olyan volt most visszajonni bp-re, mintha lajosmizsere jonnek :DDD iszonyatosan el az a varos. meg hat elkepeszto h minden sarkon vmi muemlek.
ettunk, ittunk is jokat...azert vegere kicsit sok volt mar a tomegbol.
azt latod h a szt peter teres kepeken hanyan vannak? haha. 2. nap nem mentunk be a bazilikaba, elijesztett a 100m-es sor. mondom jojjunk vissza masnap reggel nyitas korul. mar reggel gyanus volt h mindenki az ottavianonal szall le :DDD miset tartott a papa, voltak par tizezren sztem. ugyh bazilikaba sajnos nem jutottunk be.

megprobaltak kizsebelni a 13 eves lanykak is a metron, azert voltak negativ elmenyek is. de amugy klassz volt.
az a kerdes csak, hogy most az olasz csajok a jobbak, vagy a cipruson levo orosz turistacsajok (turistak tuti 70%-a orosz) huuuub++ mind2 :DD persze a magyar csajokra sincs panasz :P

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29879) Studi válasza rbalint88 (#29873) üzenetére


Studi
addikt

Szerintem buzis. Tudom, hogy a Cooper az nagyon jó autó, és elvileg nem szabadna annak lennie, de akkor is buzis. :K
A régi Mini a menő! :R

(#29880) j.bravo válasza m3ss (#29874) üzenetére


j.bravo
addikt

kár hogy le lett gyakva a zexif.
Mind kézből lett lőve? Mert akkor igen jól teljesít a cucc kevés fényben is.
Asszony meg ügyes (meg vsz nem maradt szégyenben a római (zömében ott is) import csajok meg a ciprusi orosz turisták mellett. Meg főzni is tud. Asszem már mondtuk hogy vedd el, ugye?)

Studi: eccerű, mindkettőből kell egy: a régi élményautózni, olyan körülmények között amikor csak rajtad múlik hogy mi történik; az új meg városban közlekedni a sok vadbarom között (a régi ebből a szempontból többé-kevésbé mégiscsak egy guruló koporsó)

Freddy76 #29881: vagyon igazságod. Mi ezt úgy éltük meg hogy elsőre hűha, jajdenagy, jajdeszép, aztán belegondoltunk hogy mibe kerülhetett ez anno is; aztán próbáltuk ezeket a gondolatokat elhessegetni.
Mindemellett a kupolába felmenni és annak a külső pereméről körbenézni még a nagy tömeg/tülekedés (az oda felvezető úton és odafent is) ellenére is jó volt.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#29881) Freddy76 válasza m3ss (#29878) üzenetére


Freddy76
addikt

Bazilika nem nagy élmény... Rohadt nagy, semmi templom-fíling nincs benne, mintha egy plázában lennél félhomályban. Tömeg óriási, és ugyanaz a barokk giccs ömlik az arcodba, amit minden barokk templomban látsz. Nekem a Szent Péter Bazilika visszataszító élmény volt, a római katolikus egyház összes történelmi bűnét megtestesíti: a giccs, a hivalkodás, az értelmetlen pazarlás ott van benne... Rómában számtalan szebb, meghittebb templom van.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29882) Chapel válasza Real_Necro (#29859) üzenetére


Chapel
addikt

Én nagyon csípem Radcliffet, Potter miatt skatulya veszély volt, de a helyett hogy elvállalta volna (a nyilvánvalóan tömegével érkező) ilyen olyan kamu/romantikus/komolytalan szerepeket, elment színházba játszani. Respekt.
Amellett egy végtelenül rokonszenves arc, abszolút a földön jár és aki színészi kvalitásaiban kételkedik, annak ajánlom az amúgy is zseniális és enyhén beteg A Young Doctor's Notebook-ot.
Nagy jövőt jósolok neki, egyik kedvencem a fiatalok közül. Mondom ezt úgy, hogy filmek terén nem ismerek tréfát :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29883) Freddy76 válasza Chapel (#29882) üzenetére


Freddy76
addikt

+1, de ez már a Potter filmeknél is látszott. A főszereplők közül ő volt csak hiteles hét részen keresztül, szegény Ron és Hermione nem tudtak felnőni a feladathoz.

A kedvenc mondjuk Piton volt, de Alan Rickman más kategória...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29884) t_a_m_a_s válasza Freddy76 (#29883) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Piton +1!

Holnap majd jól beletépünk...

(#29885) Real_Necro válasza Chapel (#29882) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nézd meg A fekete ruhás nő című filmet. Szerintem egész jó volt, bár nehéz volt elvonatkoztatni.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29886) Mercutio_ válasza Chapel (#29882) üzenetére


Mercutio_
félisten

HP-be mondjuk volt vagy egyféle arca, az alapján nem sokat lehet lemérni a színészi képességek terén.

Studi : Az inkább a pugos 20x/30x CC

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29887) Ear001 válasza Studi (#29879) üzenetére


Ear001
addikt

Buzis? Ugyan már. Amikor égszinkék Nissan Micra kabriót teszteltünk rózsaszín belsővel, na akkor tudta mindenki szexuális irányultságunk, és a rakparton akkor is ránk kacsintott egy kézenfogva sétáló szakállas fiú pár, amikor egyik kollégámmal az amúgy zseniális lila Toyota iQ- ból szálltunk ki...

(#29888) aleister válasza Freddy76 (#29883) üzenetére


aleister
veterán

Pont, hogy nem. A HP első 2-3 részében állati felejthető volt. Hermione mérföldekkel jobban meg lett személyesítve.
Azért később magára talált D.R.

Piton meg tényleg abszolút top.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29889) Chapel válasza m3ss (#29874) üzenetére


Chapel
addikt

Hagyjuk már ezt az eos-m+ f2 témát.....mert fogom a 650D+ Tarmon 17-50 2.8-ot és kukába vágom ha tovább nézegetem. Felháborítóan penge képe van :D :C

Hédi meg kezdjen posztolgatni a kezdőbe, de nem ér bele utómunkázni ;]

Mercutio: Jaja, első potterekben még fiatal gyerek, nem színész. De komolyan megérett az utolsó 3-4 részre. Hermione meg....áradoztam már Watsonról, igen ő is ügyes volt. (És már felnőtt, tehát legálisan....)

Nem tudom ismeritek-e ezt a sztorit, a második HP film forgatása végén játszódott le, Jason Isaacs mesélte egy interjúban évekkel később (Ő játszotta Lucius Malfoy-t). Az utolsó jelenteket forgatták, amiben az volt hogy bent vannak a könyvesboltban és már túl vannak a baziliszkusz ölésen. Nem lett volna záró mondata Isaacs-nak, ezért beszélt Chris Colombus rendezővel, aki azt mondta, hogy nyugodtan imprózzon a végén, megnézik milyen lesz.
Így a film végén még annyit hozzá tesz a részhez, hogy ránéz Potterre és azt mondja cinikusan: "Reméljük Mr. Potter mindig itt lesz, ha baj van."
Majd erre váratlanul Radcliffe előre lépett, a szemébe nézett és annyit mond: "Itt leszek."

Nem volt a forgatókönyvben, Isaacs pedig azt mondta a hátán felállt a szőr, hogy mennyire jól csinálta DR, hiszen ez is impró volt, csak éppen ugye egy 10 éves gyerektől. :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29890) Studi válasza Mercutio_ (#29886) üzenetére


Studi
addikt

És Ear001: az, hogy vannak más buzis autók is, még nem zárják ki, hogy az új mini az legyen. Csak ez trendi buzis. :D

(#29891) m3ss válasza j.bravo (#29880) üzenetére


m3ss
veterán

nem is tudom miert szedtem ki az exifet :DDD ket ejjeli hidas kep korlatorol lett love, tobbi mind kezbol. olyan tomegben allvanyt allitani? :) bentiek szinte mind f2, de kintiek kozul is jo par azert. 1/100 manual auto iso, max 3200. benti kepek nagy resze iso1600-3200 f2. raadasul zajt se szurtem csak nemelyik kepen...wb, black, white, highlight contrast es kesz, felen elesiteni is lusta voltam :DDD se clarity se szaturacio. talan neha volt max +5-10 vibrance. nagyon szep kepeket dobal alapbol ez az obi.
de kis vacak vicc h nem lehet beallitani Av-ben h auto isonal ne 1/30-hoz igazitson...canonnak hala kenytelen hedi is megtanulni az osszefuggeseket :)

de persze h osszes turista odaadta nekem a canon croppos vacakjat h lojek nekik kepeket. persze mindnek automata fokuszallitason volt...hogy lehet ugy fotozni? raadasul megnyomom a menut akkor oroszul beszel :) vaku pattan fel :D mar ertem miert nem fejleszt a canon...mindneki ilyet vesz. ahelyett h vennek vmi milcet ezt hordjak feleslegesen.

ti mennyit voltatok? mi 3 nap alatt azert sok mindent nem tudtunk megnezni, pedig szorgosak voltunk. izomlazam van :DDD

(#29881) Freddy76 azert megneztem volna. foleg a kilatast a kupolarol...
de h az olasz borok ilyen jok. nem ittunk rossz bort. tajjellegu boraik siman utik a mi minosegi olcsobb borainkat.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29892) t_a_m_a_s válasza m3ss (#29891) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Tessék, itt van a kilátás :)

OK, tudom, ezt mindenki meglövi ha már ott van, semmi extra... De nem hagyhattam ki;)

Mi öt napot voltunk, nekem is izomlázam volt a végén:)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#29893) L4mie válasza aleister (#29888) üzenetére


L4mie
veterán

Piton már akkor a toppon volt amikor 88-ban Burce ledobta a toronyházból :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29894) m3ss válasza t_a_m_a_s (#29892) üzenetére


m3ss
veterán

azert jol nez ki innen a varos :)

chapel: majd mutatok kepeket, direkt nem akartam belenyulni :P neha kicsit vagni kellett kicsit, de mivel fix es sokszor nincs hova menni ugy is kell.
pofatlanul jo ez az obi, epp azt terveztem h hazajovunk eladom eosmet mert nem hasznaljuk, de most hedi romaban rakapott...ugyh marad. csak nem birtam ki, kigyujtottem az f2-es kepeket :Y :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29895) Studi válasza m3ss (#29894) üzenetére


Studi
addikt

A sirályok :R :C, még hogy teleobi kell a madárfotózáshoz... :DDD

(#29896) j.bravo válasza t_a_m_a_s (#29892) üzenetére


j.bravo
addikt

Jaja, én is meglőttem :D meg körbemenve még vagy egy tucatot :B
Szerencsénk volt, szép tiszta idő volt amikor felmentünk.

m3ss: asszem pár nagyságrenddel jobb az az érzékelő mint ami a d50-ben van :DDD persze az az f2 se rossz.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#29897) spanyoll válasza m3ss (#29894) üzenetére


spanyoll
addikt

Wow, nem gondoltam volna, hogy ennyi és ilyen jó képet lőttél F2-vel

;]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29898) Novics válasza Freddy76 (#29881) üzenetére


Novics
senior tag

Ugyanez a santiagoi katedrális. Az oltártól jóformán hányhatnékom volt. Nem vagyok a díszítés ellensége, de az értelmetlen, túlzó volt. Mondjuk se a burgosiban, se a leoniban nem voltam bent, mert az elsőért 5 €-t kellett volna fizetni, Leonban meg pont Húsvétkor voltam, és a sok csuklyás fószer miatt nem lehetett bemenni. Meg a fél belváros is le volt zárva miattuk. :DDD
A Semana Sentanak azért van egy beteg - de magával ragadó - hangulata. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29899) m3ss válasza j.bravo (#29896) üzenetére


m3ss
veterán

ja es 65e ft (volt) obival. azert a 18 mpixel jo dolog a zaj miatt...amugy nem jo am ez a szenzor. elkezded a shadowt huzogatni iso100-as kepek is rogton szetesnek :N az obi, az buntet. szinek, kontraszt, elesseg, minden. idealis turistaskodni, mintha semmi nem lenne a nyakadban.
en meg 2 vazzal, allvannyal jartam a hatamon, haha. nem mertem otthagyni a szallasunkon :DD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29900) Chapel válasza m3ss (#29894) üzenetére


Chapel
addikt

Még egy szó és veszek egyet! ;] :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.