Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30801) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#30800) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt? :O

Senkinek nincs cetelemje?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30802) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#30801) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Csak egyet vettem. Telózz oda.

(#30803) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#30802) üzenetére


Mercutio_
félisten

Míg nincs cetelem nincs miért :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30804) TayRol válasza Mercutio_ (#30803) üzenetére


TayRol
veterán

az mire jó?

(#30805) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#30803) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nebasszámá fel :D:D:D:D

Amúgy jó a pl5 re, azt mondta az eladó.

(#30806) .: JuSzT :. válasza TayRol (#30804) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

-10 % még ebből az árból is

(#30807) madgie válasza Mercutio_ (#30803) üzenetére


madgie
titán

Az R20 már cetelem, nem góliát? :D

(#30808) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#30805) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sony szenzoros vázat kipróbálnék, de eddig mindig csalódás volt az oly ezért minél olcsóbban szeretném megúszni :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30809) Andrew31 válasza madgie (#30807) üzenetére


Andrew31
senior tag

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#30810) Byk01 válasza Real_Necro (#30797) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem ő tehetett róla, hogy nem ismertük. Szegénynek meg kellett halnia, hogy felhívja magára a figyelmet.

Ellenben a linken van egy érdekesség, amire rá kellett kattintanom. :P
Az utolsó mondat nem semmi :DDD

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30811) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#30808) üzenetére


Lassú Víz
őstag

teddprobara.hu Annál olcsóbb nincs. Na jó, ha tudsz nyerni is a próbán, az tényleg jobb.

Szerk:
#30810) Byk01: Halj meg és nagy leszel

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30812) TayRol válasza .: JuSzT :. (#30806) üzenetére


TayRol
veterán

Ahh, kösz.

(#30813) Larry303 válasza Mercutio_ (#30808) üzenetére


Larry303
addikt

egy Olympus PEN E-PL5 kitet ajánlottam most kolleganőm lányának, meg akar tanulni fényképezni azt mondja :)
tükrösre dumálták ismerősök, de lebeszéltem róla...
viszont nem vagyok hasra esve a masinától, ezekkel az üvegekkel nem túl gyors a fokusz, illetve az alap jpg presetek nem igazán jönnek be, a bőrt rondán elcseszik, meg majdnem mind túlszaturált nekem...
az em-5 jobban tetszett bár az is csak pár napot volt nálam, de annak más volt azért a jpg motorja.
aki esetleg ismeri a pent az adhatna egy két tippet...hátha nem voltam elég figyelmes :)
scp bekapcsoltam, illetve próbálok saját jpg presetet portrékhoz, de valahogy nem vagyok elégedett az eredménnyel...eddig jutottam kb :D

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30814) Studi válasza Larry303 (#30813) üzenetére


Studi
addikt

Pedig ugyanaz a jpeg motor és a szenzor is. Van valahol a menüben egy "meleg színek" vagy valami hasonló beállítás, ami eléggé eltúlozza a dolgot, ki kell kapcsolni. Főleg műfénynél lesz gázos, amit csinál.

(#30815) Mercutio_ válasza Larry303 (#30813) üzenetére


Mercutio_
félisten

Olyt nem nagyon ismerem, de alapból sokat szűr/élesít is asszem, azt is le kell venni nullára.

A másik, hogy a kisebb súly és más fogás miatt könnyebb berazni ami van, hogy csak annyiban látszik, hogy nem annyira penge a kép.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30816) Larry303 válasza Mercutio_ (#30815) üzenetére


Larry303
addikt

élességgel nincs gond, az olyan amilyen...fokusznál inkább a lassúsága zavart, ha talált éles lett...meg kell néznem vmi komolyabb üveggel...színek, wb viszont...már mondtam neki, hogy amúgyis meg kell tanulni utómunkázni :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30817) Mercutio_ válasza Larry303 (#30816) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, rendes obi, és legkisebb fókuszpont méret, bár most én is csak tippelek, korábban az AF volt a bajom az Olykkal.

Loptam a mikrósból, ehhez képest Ozora kismiska ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30818) spanyoll válasza Mercutio_ (#30817) üzenetére


spanyoll
addikt

Persze, hogy kismiska. Egy Ozorát is munkás túlélni "nomádban", de a Burning Man nem játék, le is írják, hogy miket vigyél MINDENKÉPP, mert ez mégis csak egy b@szott sivatag közepén van homokviharokkal, tűző nappal, szárazságban, ahol éjjel sincs valami meleg.
Burning Man egy drága túlélőtábor ahol jó a zene és látványos mellé :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30819) spanyoll


spanyoll
addikt

Amúgy tudtok ajánlani egy korrekt áron dolgozó, lelkiismeretes órást? Könnyen lehet, hogy egy családi óra hozzám kerül amit régóta nem hordtak és ki kéne pucoltatni ugye, de az egyik topiclakó órás úriember itt egy hét alatt teszi ezt meg és még postázni is kell hozzá a cuccosokat, Bp-n meg gondolom előbb meglennék ezzel a történettel.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30820) rbalint88 válasza spanyoll (#30819) üzenetére


rbalint88
addikt

ha ráér két-három napot, utánakérdezek. 11.kerületben lenne aúgy a dolog, ha jók az emlékeim, de ha érdekel, kérdezek pontos kontaktot.

btw. avensis elment vizsgázni meg a törést kijavítani, közben megjön a nagynyomású szivattyú is, aztán mire szép (jó, a lehetőségekhez képest) lesz és friss műszakis, addigra mehet is a szervízbe, hogy aztán menjen is rendesen, ne csak papásan, emelkedőn max 40-nel. addig meg accord.

(#30821) spanyoll válasza rbalint88 (#30820) üzenetére


spanyoll
addikt

Azt megköszönném. Igazából ha csütörtökre megtudod az nekem tökéletes, mert akkor jövök vissza Siófokról az órával (ha tetszik és szeretném is hordani), aznap megyek is Szekszárdra és akkor leadnám gyorsan, hogy hétfőn mondjuk már hordhassam :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30822) rbalint88 válasza spanyoll (#30821) üzenetére


rbalint88
addikt

az biztos, hogy többnapos szöszölés (szedtél már szét obit? na ez sokkal szarabb, 5x több és 5x kisebb alkatrészekből), szóval a hétfői hordásról lemondanék.

(#30823) spanyoll válasza rbalint88 (#30822) üzenetére


spanyoll
addikt

Hümm. No mindegy, azért kérdezz rá kérlek, hogy mennyi idő alatt és mennyiért pucolják. Egyéb teendő nincs az órával, úgyhogy csak a pucolás ami kéne :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30824) Real_Necro válasza spanyoll (#30819) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ment egy PÜ

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30825) spanyoll válasza Real_Necro (#30824) üzenetére


spanyoll
addikt

:R

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30826) aleister válasza Mercutio_ (#30817) üzenetére


aleister
veterán

Ez állati jó! Legalábbis a témákat tekintve.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30827) fi:zi'k válasza spanyoll (#30819) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Esetleg Dzsana? Bár asszem ő is postázós. :U
Eléggé elismert az órás topikban. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30828) Mercutio_ válasza aleister (#30826) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah, bár 20 perc után kezdett sok lenni a transzi/ladyboy, meg kicsit a jó alakú, de lapos csajok is túlprezentáltak voltak.

cetelem senkinek nincs, vagy ennyire nem vagyok jó arc?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30829) forceberg


forceberg
veterán

Átérzitek? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30830) t_a_m_a_s válasza spanyoll (#30819) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Hantos óra. Az index svájcis topikban őket ajánlják.

Azért azt döntsd el, hogy mit szeretnél egy ilyen családi emlékkel kapcsolatosan elérni, mennyire ragaszkodsz hozzá, mekkora szellemi értéke van a szemedben illetve ha nem ragaszkodsz, akkor megéri-e adott esetben a piaci árának a dupláját, többszörösét ráköltened?
A srác, aki most az én órámat szervizeli, azt mondja - és igaza van - hogy egy standard ruszki vagy ETA szerkezettel bármelyik órás elboldogul, nem kell túllihegni a dolgot. Beviszed, szétszedi, összerakja, olajozza, beszabályozza, aztán kész. Az órának működnie kell ezek után.
Ha egy családi örökséget, ereklyét szeretnél újszerű állapotba hozni, az már más tészta, akkor ne a sarki óráshoz vidd!

Én most kicsit gyűjtögetek, és utána valszeg rá fogok költeni dédapám egyébként 1-2 ezer forint piaci értéket képviselő karórájára olyan 20-25-öt... Nyilván anyagilag ez soha nem térül meg, viszont ebben az esetben nem ez számít.

Ja, óráknál nem úgy működik az élet, hogy csütörtökön leadod, aztán hétfőn már hordod is. Aki ilyen határidővel bevállalja, annál szvsz ott se hagyd, mert csak összetaknyolja! Itt azért meg kell várni amíg a "kosz" leázik, a kenőanyagok bejárnak minden elemet, be kell szabályozni a járását. Ez nem fél napos mutatvány (mert ugye a te esetedben gyakorlatilag a pénteki napot gondoltad rászánni...) Az én órámra 2-3 hetet mondott az órás;)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#30831) Mercutio_ válasza forceberg (#30829) üzenetére


Mercutio_
félisten

Inkább betétet kellene cserélni, mert már átvérzik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30832) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30828) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megjelöljük a kettes választ. ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30833) Mercutio_ válasza Real_Necro (#30832) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az a része nem kérdés, itt mindenkire igaz.

Új élmény a metrón : nő áll az ajtó mellett és reszeli a körmét, finom szarudarabkák az ott ülök fejére / nyakába, na bumm.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30834) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#30833) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nekem is volt új élményem.
Izomból nekem szaladt a járdán egy 14 év körüli fiú/lány. Nem volt egyértelmű, kapucniban volt, ezért sérülés nélkül távozhatott.

(#30835) Freddy76 válasza .: JuSzT :. (#30834) üzenetére


Freddy76
addikt

Az hagyján. Tegnap állok a villamoson, odajön egy középkorú pasas, és mosolygva annyit mond, jegyet, bérletet. Ránéztem, és odaadtam neki.

Majd mindenki távozott.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30836) cOxeR


cOxeR
Ármester

Ha valaki valami ketyere vásárláson töri a fejét, akkor érdemes bekukkantani majd pénteken: [link]

(#30837) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#30835) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jól értem hogy nem ellenőr volt ? :D

(#30838) .: JuSzT :. válasza cOxeR (#30836) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

És már éjféltől érdemes nézni.

(#30839) Freddy76 válasza .: JuSzT :. (#30837) üzenetére


Freddy76
addikt

Dehogynem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30840) Real_Necro válasza cOxeR (#30836) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kíváncsi leszek mi lesz a kínálat. Nem reménykedem brutál jó akciókban...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30841) TayRol válasza Real_Necro (#30840) üzenetére


TayRol
veterán

Hát nem is Iphone 6-ok és PS-ek lesznek 70%-kal leárazva, az biztos.

(#30842) Studi válasza Freddy76 (#30835) üzenetére


Studi
addikt

Volt is valami műsorban nemrég, hogy most már semmi egyenszerkó, teljesen hétköznapi embernek "álcázzák" magukat. :)

(#30843) Studi válasza Mercutio_ (#30828) üzenetére


Studi
addikt

Ne kérdezz olyat, amire nem akarod hallani a választ! ;] :DD

(#30844) Mercutio_ válasza cOxeR (#30836) üzenetére


Mercutio_
félisten

m4/3 Olympus cuccokból Kétlem, hogy az MM árak alá mennek, vagy van valami infód mik mennyi engedménnyel lesznek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30845) L4mie válasza cOxeR (#30836) üzenetére


L4mie
veterán

Jaja ez engem is érdekel, csak nem tudom mit szeretnék venni :S perpill semmi ketyerére nem vágyom,
+ nyomi kocsira kell gyűjteni :( ahhh alfa még mindig nagyon bejövős....

csak e-digi feketepéntekel? Ha jól emlékszem ilyenkor érdemes e-bay-t amazont is chekkolni.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30846) madgie válasza TayRol (#30841) üzenetére


madgie
titán

Lesz pár LCD tévé meg ötpontegy az akcióban, iPhone 4S, max 5C, meg a régi iPad mini :DDD

(#30847) TayRol válasza madgie (#30846) üzenetére


TayRol
veterán

Igen, kb. Meg füles, kábel, tok, stb...

(#30848) TayRol


TayRol
veterán

Elég durva KenBlock Mustangja.

(#30849) .: JuSzT :. válasza TayRol (#30848) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

:K :Y Nem kérdez sokat hogy akkor most kaparjon a 20 as kerék vagy sem :D egyszerre mind a 4

Lehet hogy a kuplung árából vennél még egy mazdát :)

[ Szerkesztve ]

(#30850) Studi válasza TayRol (#30848) üzenetére


Studi
addikt

Kenblokk a rali vb-n megmutatta, hogy tud driftelni ha nincs előre lepróbálva 200-szor. Tipikus amerikai bazári majom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.